בחירת מצלמה

• פותח הנושא room
  • פורסם בתאריך

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אני לא מכיר ולשבתי לזרום.. אז.. כןן בטח. .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בית הצילום זו המעבדה של היבואן קרט ברמת גן
ארליך זה חנות ומעבדה בתל אביב
יוגנד בתל אביב
קמרה מיה, וסטודיו לנד ברמת השרון (אותם בעלים לשני חנויות סמוכות)
2CLICK בחולן
רואים עולם בפתח תקווה
פוטו שוורץ בירושלים

אלו מקומות שאני מכיר
אם אתה רוכש עם אחריות של קרט פחות חשוב איפה רוכשים כל עוד הציוד מגיע

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אוקי.. שוב ממש תודה לך על העזרה.. עזרת לי מאוד.. שבוע טוב ; )

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
בוקר טוב..
Canon EF-S 18-135 f/3.5-5.6IS- קרט קנון
או
Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS קנון

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה לספק את הקישורים ואז יהיה קל להבין ולתת לך התיחסות טובה יותר - זה שחברה א מציגה את השם בצורה שונה מחברה ב - זו לא הנקודה החשובה השאלה מה אתה מקבל בדיוק.

עדשת קנון 18-135mm מגיעה בדרך כלל בגרסת IS (עם מייצב) וכן בגרסת IS STM (עם מיצב ומערכת פוקוס מתאימה לוידאו) זו גרסה קצת יותר יקרה.
קרט (ניופאן) הינו היבואן הרשמי ואחריות שלנו נחשבת בדרך כלל טובה יותר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השאלה הקודמות הייתה על עדשות וכעת אתה מציג קישור למצלמה, זה בכוונה?
רואים עולם מקום אמין עם יחס חביב ומחירים טובים, אני מרוצה מהקניות ושרות שקיבלתי שם.

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
לא .. לא בכוונה.. זה פשוט לא נותן לי להעתיק את הקישור של העדשה.. זה מעתיק את הקישור של המצלמה.. אבל אם תוכל להכנס למוצרים שלנו -》 עדשות זה מוםיע בהתחלה..
עכשיו יש לי עוד שאלה.. אני מזכיר לך שדיברתי איתך על סכום של 2000 שח והמלצת לי על מצלמה של קנון d1200 שמאוד נראת לי בשבילי.. אני חושב להגדיל את התקציב ל3000 שח מה אתה ממליץ ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה כבר פותח את המצב לסטים נוספים כולל מצלמות ללא מראה כמו:
פוג'י X-T10 עם עדשת קיט (אומם ללא טווח זום גדול, אבל כעדשת קיט היא לא רעה) בכ 3400 ש"ח
http://video.org.il/items/823594

כמו כן מצלמת סוני A6000 עם עדשת קיט (עדשת קיט בסיסית, אבל מצלמה סופר מהירה וקטנה מאוד)

היה מבצע נחמד ביוגנדעל מצלמת אולימפוס OMD-EM10 MARK II עם עדשת קיט (חיישן קצת יותר קטן, עדיין גדול עם עדשת קיט לא רעה כלל) בכ 2800 ש"ח

במצלמות DSLR כבר הייתי חושב לעבור למצלמות ניקון (מצלמות ניקון בעלות חיישן מוצלח יותר מהקביל מזה של קנון עם טווח דינמי טוב יותר ויכולות ISO גבוהה טובים יותר) ואז אפשר לבדוק את ניקון D3300 (מצלמת בכניסה של ניקון לתחום) או את D5300 דגם אחד מתקדם יותר (ה D5500 החדשה יותר קצת מעל לתקציב עם עדשה) ואז לבחור בעדשת ניקון 18-140 המקבילה לעדשת 18-135.

קיימת אפשרות גם למצלמות קנון מדגם מתקדם יותר כמו EOS 700D וכמובן נשארים עם אותה עדשה 18-135.
מצלמות מדגמים מתקדמים יותר, יותר גדולות וכבדות (זה לא תמיד יתרון :) ) ובעלות יכולת שליטה נוחה יותר והן בעלות מערכת פוקוס טובה יותר ובדרך כלל בעלות קצב צילום מהיר יותר (מספר תמונו השנייה) - איכות החיישן נשארת באותה רמה ואיכות התמונה ללא שיוני

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אני בטוח שלא תסכים איתי..(ואני בכלל לא מכיר מספיק בשביל להגיד.. )אבל בכל מקרה אני לא ממש אוהב את המצלמות ללא מראה לא יודע ממש למה..סתם לא נראות לי..
אני חושב שהניקון d5300 מתאים לתקציב שלי.. שאלה זה הדגם ? 101-C-D5300?

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
וגם מבחינת אחריות ..אמרת לי בקשר לקנון אחריות של קרט זה טוב. .זה גם לגבי קנון?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני בטוח שלא תסכים איתי..(ואני בכלל לא מכיר מספיק בשביל להגיד.. )אבל בכל מקרה אני לא ממש אוהב את המצלמות ללא מראה לא יודע ממש למה..סתם לא נראות לי..
אני חושב שהניקון d5300 מתאים לתקציב שלי.. שאלה זה הדגם ? 101-C-D5300?

הרבה צלמים עוברים למצלמות קטנות יותר בגלל המשקל והגדול - אבל זה לא אומר שמצלמות DSLR הן מצלמות לא טובות. ההחלטה היא שלך

הדגם הוא ניקון D5300 בקשר למספרים האחרים , זה לא ברור לי
http://www.nikon.co.il/he_IL/product/digital-cameras/slr/consumer/d5300

וגם מבחינת אחריות ..אמרת לי בקשר לקנון אחריות של קרט זה טוב. .זה גם לגבי קנון?

קרט זה היבואן הרשמי של קנון, הדר זה היבואן הרשמי של ניקון

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
תודה רבה לך.. עד כמה זה חשוב אחריות של הדר?
והאם זה גם חשוב לעדשה?

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
יש גם עדשה 18 -200 חדשה של חברת תמון שהמליצו לי ..האם כדאי לעומת ה18 140 ?
ו

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עד כמה אחריות של יובאן רשמי זה חשוב - זו שאלה טובה
ליבואן רשמי יש קשר ישיר עם היצרן ולא צירכה להיות לו בעיה להשיג חלקי חילוף מקוריים במקרים מסויימם בעבר הדר החליפו מצלמות ניקון בדגם חדש יותר כאשר בדגם מסוים התברר כעוש בעיות (מי שרכש את המצלמה לא דרך הדר נשאר עם הדגם שרכש).

יש שיגידו שעדשות זה הרבה יותר חשוב לתקן דרך יבואן היות וזה לא סתם לחליף רכיבי אלקטוניקה זה כולל נושא מורכב יותר של אופטיקה

לאחר שרשמיתי זאת הכול עניין של הפרש במחיר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש גם עדשה 18 -200 חדשה של חברת תמון שהמליצו לי ..האם כדאי לעומת ה18 140 ?
ו

מי שהמליץ לך על עדשה 18-200 לא המליץ נכון - זו עדשה שהיתרון שלה הוא טווח זום גדול ולא איכות אופטית.
לא יודע מי המליץ אבל ... :)

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אוקיי.. תודה רבה אז אני אשאר עם ה18 140
עזרת לי מאוד.. תודה רבה על הכל.. :)

room

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
טוב.. אז קניתי את המצלמה :) (nikon D5300 )
אני מרוצה מאוד מהמצלמה הזאת אז קודם כל תודה..
אני אשמח בזמנך על קצת הסברים על המצלמה הזאת על המצבים והכל כי תאמת..אין לי מושג..ויש כל כך הרבה..תודה רבה

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
בלינק הבא יש לך הסבר מפורט כמעט על כל האופציות במצלמה שלך. Nikon D5300 Digitutor

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור