נוקיה N97, האם מכשיר דגל? ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: נוקיה N97, האם מכשיר דגל? ביקורת

א

אורח

אורח
יצא לי לשחק עם המכשיר הזה קצת והוא נורא נורא עדין.. (שביר!) את ה"סליידר" מחזיקה חתיכת פלסטיק דקה!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מעניין ומוזר.
מעניין אותי כמה היינו נותנים לזה ציונים אחרים אם הם היו לא ממותגים.

לגבי ה"קילר" , לצערי השתרשה תופעת הטוטליטריות גם על העולם הזה.
לא צריך "קילר" , אלא אלטרנטיבה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אורי, אתה צודק, אנחנו לא צרכים "קילר", אבל גם לא אלטרנטיבה - אנחנו רוצים פתרון מוצלח וטוב ומסתבר שזה לא פשוט לקבל

נערך לאחרונה ב:

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מכשיר גרוע לדעתי!!!

חוץ מזה שלעומת ה N95 ו N96 לא שיפרו הרבה, המערכת הפעלה כבר מרגישה די מיושנת, מסך מגע מאפן, מכשיר כבד וגדול!!! - מזכיר איזה "מכשיר קשר" מלפני 15 שנה או משהו, מבחינתי מכשיר צריך להיות מסך בלבד וכמה שיותר דק.

אנחנו כבר בשנת 2010, אין סיבה לחזור למכשירים שמזכירים יותר את שנת 1998 או משהו כזה.

וגם מבחינת טכנו' - לא מצאתי משהו מרשים, וגם הייתי מצפה כבר ליכולות מוסיקה טובות יותר, ממשק רשת טוב יותר, ואפשרות ניגון סרטי HD כמו שצריך (כולל כתוביות!)

אני רוצה יותר מידי?
אולי.
אבל לדעתי במחיר שאנחנו משלמים ובהתחשב בכך שאנחנו ב 2010, הייתי מצפה גם לקבל את זה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התרשמת ממנו בפועל?

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אני לא מכיר את ה N97 והוא יקר מאוד לטעמי. לי יש כבר כמה שבועות את ה 5800 של נוקיה בשליש מחיר ואני מאוד מרוצה ממנו ( במיוחד כנגן MP3 ) וממליץ עליו בכל פה. יש לו אגב מחליף ה X6 שמשום מה עולה הרבה יותר ממנו ( 500 יורו בחול ) שגם עושה רושם ראשוני טוב ממה שנכתב עליו .

יש לי הרגשה מסויימת שכל הזמן בכל מקום מנסים ליחצן את האי פון ועם כל הכבוד הוא לא כזה מושלם ויקר להחריד . יש לו לא מעט בעיות משלו וכל המשחק הזה של אפל עם הישראלים רק מעיד מה הם באמת חשובים עלינו ולמה אנחנו לא צריכים לקנות אותו .

גם אם האיי פון באמת היה כזה מוצלח הביזיון והזלזול של אפל בישראלים צריך להוליד חרם צרכנים עליהם בארץ , אבל כאן כמו כאן אף אחד לא מסתכל מעבר לאף שלו ואנחנו כהרגלנו "סובלים" ושותקים .

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אני גם לא חושב שאייפון הוא מכשיר טוב!

מכיר מלא שיש להם אותו, מכולם אני שומע אין ספור תלונות.

אבל אני חושב שהרבה מן הרעיונות שמאוחריו כמו מסך המגע הם רעיונות טובים שכבר צריך להיות סטנדרט במכשירים ניידים.

א

אורח

אורח
n97
טוב,יש לי כבר שבוע את המכשיר ואני רק עכשיו מתחיל "לדבר"איתו

בהתחלה הייתי על סף אכזבה..,האופוריה מהרכש החדש ב3600 שקל עמדה להתחלף בעצבים די מהר
נקודת התורפה של המכשיר היא ללא ספק מערכת ההפעלה,ולא בגלל שהיא לא טובה..,פשוט בגלל שאנחנו משתמשי PC ורגילים למחשבה של WINDOWS ..,צריך ללמוד את הלך הרוח של המכשיר..,ללמוד את התפריטים טוב שכן הם מפוזרים בכל עבר(דוגמא קטנה,הגדרות של אינטרנט מפוזרות בלא פחות מארבע מקומות שונים במקום להיות מרוכזות כולן במקום אחד)
המכשיר היה מצפצף בלי סוף..מחפש רשת..ללכת ברחוב עם חנויות היה סיוט

טענה חזקה נגד נוקיה,למה החוברת הפעלה של המכשיר כלכך תמציתית?לא רק ילדים קונים את זה..גם "זקנים"שלא מבינים קונים)

אבל
אחרי כשבוע של למידה וניסויים אני יכול להגיד בלב שלם
המכשיר הזה ע נ ק
יש בו ה כ ל
ואפשר לעשות איתו ה כ ל

ואני לא מדבר על לראות סרטים ביוטיוב
יש לי גישה לתיק מניות שלי(לא רק האפליקציה של בלומברג שהיא חביבה)אני רואה את ציטוטי המניות שלי לייב בג'אבה(סטרימינג)
אני קונה ומוכר מניות מהפלאפון תוך כדי נסיעה,בבאר,בארוחות משפחתיות

ג'י פי אס נורמאלי שיודע למקם את עצמו תודות למצפן פנימי..ולא צריך מנוי באינטרנט,יש ים תוכנות גם בלי עידכונים חיים אם לא רוצים לשלם..אני ממש ממש ממש מבסוט ממנו,רציתי לקנות אסוס..לא צריך,יש בטלפון

משדר הFM יציאה חזקה שחיפשתי באסוסים מחו"ל,לא צריך..בקיצור ולעניין.יש רשימת שירים בפלאפון -אפשר להשמיע אותה ברדיו של האוטו בלי חוטים..נמאס מהפירסומות?מעבירים לתחנה שקולטת את המכשיר וזהו

אומרים שהמקלדת קטנה.אם היא הייתה גדולה היו אומרים שהטלפון מגושם..המקלדת לא קטנה היא בדיוק,שלא לדבר שהיא בכלל לא קיימת אצל המתחרה..אם לא רוצים מקלדת יש מקלדת וירטואלית על הצג מגע..,לא רוצים,יש אפשרות לכתוב בכתב יד עם הסטילוס והמכשיר מתרגם את זה וזה עובד טוב,בקיצור יש אפשרויות

הדפדפן מצריך התרגלות קטנה אבל ברגע שזה נקלט,הגלישה סבבה..,יש ריבוי חלונות,זום בסדר(מי שיש לו משקפיים ימצא את זה לא כלכך נוח פה הפלוס הוא לאייפון שם הגלישה קצת יותר נוחה אבל לי עדיין אין משקפיים ואני גולש בכיף עם המכשיר)כמו כן המקלט ויפיי שלו חזק

מצלמה של קרל זייס עם פלאש(שאין למתחרה)ברמה מעולה

בקיצור..זה לא רק פלאפון..,זה כלי עבודה מלא...
אם צריך לבחור על איזו מערכת הפעלה אני מעדיף לעבוד,PCSUITE או ITUNES הייתי בוחר בPC וזה מה שעשיתי

צריך לקחת בחשבון שכמו כל דבר מתוחכם וחדש בידיים..יהיה צורך בריסטרטים בהתחלה
בגדול
מכשיר מאוד מומלץ..

ead

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אני עדיין חושב שנכחה ל N98 או לך תדע מה יקראו לו.

הייתי מצפה למכשיר הרבה יותר דק , צג מגע יותר טוב ויעיל ונוח לעבודה, ומערכת הפעלה עוד יותר טובה (וגם רצוי מבוססת לינוקס או משהו בסגנון ועם אפשרות לאין ספור הרחבות מבחינת הורדה של תוכנות), תמיכה בסרטוני HD (וגם מסך גדול ואיכותי להציג אותם), מעבד חזק יותר ועם אפשרות להרצת של MULTI TASKING אמיתי (נניח לראות סרטון ובלי להפסיק אותו באמצע לקבל מייל ולענות ואז לחזור לסרטון, או דברים בסגנון)

rannyz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי, יש פיתרון מוצלח וטוב שגורם גם לאייפון להראות כמכשיר ישן נושן

אורי, אתה צודק, אנחנו לא צרכים "קילר", אבל גם לא אלטרנטיבה - אנחנו רוצים פתרון מוצלח וטוב ומסתבר שזה לא פשוט לקבל

המכשיר הזה נקרא סמסונג אומניה HD או בשם הדגם i8910 והוא גורם גם לאייפון וגם לN97 להראות כמכשירים מיושנים. יש לו (בין השאר) מסך Captive כמו לאייפון שפותר את בעיות האיטיות בתגובה של מסך הN97.
אני שאלתי את ליאור בפוסט אחר מתי תסקרו אותו ולא קיבלתי תשובה ולכן אני מניח שבגלל שסאני לא מביאים את המכשיר המדהים הזה לארץ אז הוא לא יסוקר וזה חבל ועצוב.

והערת ביניים לסאני אם מישהו מכם קורא פה. לא ברור ואפילו תמוה מאוד איך אתם מרשים לעצמכם לצפצף על הלקוחות שלכם ולא להביא לישראל את המכשיר הדגל של סמסונג שהוא המכשיר הכי טוב שיהיה פה בחצי שנה - שנה הקרובה.
זה כמו שנוקיה לא תביא את הN97. פשוט התנהגות מוזרה ותמוהה ביותר!!

נערך לאחרונה ב:

liav602

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
התרשמתי לטובה מהn97

liav602

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
(great)טוב!!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור