קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
נמר,

סקירה מאוד מדויקת ואינפורמטיבית. (ורד)

ORAC AUDIO - music components
050-5397670 www.orac.co.il

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר , פספסתי את הספירה כמה מנורות יש? כמו כן האם בסקירה היו המנורות האורגינלייות או שהיו שם מנורות משופרות?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי כרמי.

בקדמגבר הזה ישנן לא פחות מ-10 מנורות!

זה אומנם לא נפוץ אבל זה לא נדיר ממש. בקדמגבר של אלדר (שניצל) יש גם כמות גדולה של מנורות ואם מצרפים את המגבר שלו אז מדובר בעשרות מנורות.

החסרון שבמכשירים מרובי מנורות הן שבמידה ואתה רוצה לשדרג את המנורות עליך להכין כיס עמוק ואישה מאוד מפרגנת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר, אתה לא מביט על זה נכון, זה לא חיסרון זה התמכרות, התמכרות טובה :)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היי כרמי.

. בקדמגבר של אלדר (שניצל) יש גם כמות גדולה של מנורות ואם מצרפים את המגבר שלו אז מדובר בעשרות מנורות.

החסרון שבמכשירים מרובי מנורות הן שבמידה ואתה רוצה לשדרג את המנורות עליך להכין כיס עמוק ואישה מאוד מפרגנת.
משדרג ולא שואל אף אחד,תאמין לי שתקציב המנורות השנתי שלי לא מתקרב לחצי מתקציב הביגוד של |הבנות" בבית בחודש.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
משדרג ולא שואל אף אחד,תאמין לי שתקציב המנורות השנתי שלי לא מתקרב לחצי מתקציב הביגוד של |הבנות" בבית בחודש.

ואם האשה נחשבת גם לאחת הבנות אתה מסודר פעמיים בשנה:O

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
כרגיל אני מתפעל מההספק של נמר בתחום הסקירות. אבל כמו (כמעט) תמיד חסר לי אלמנט ההשוואה - מה ההבדלים האמיתיים מול קדם מגברים אחרים שנסקרו פה, שחלקם עולים חצי ממנו או פחות - למשל הפרימה לונה שנסקר פה לא מזמן. מה מקבלים עם הכפלת המחיר ?

ואם כבר מזכירים את הפרימה לונה - שם מדובר בסט שפופרתי מלא, פה מדובר על קדם שפופרתי ששודך (אם הבנתי נכון) לפאואר ה SS האימתני של הנמר. איך אפשר להגדיר (מלבד ה"ברור מאליו" בנושא תוספת הכוח) את ההבדלים בין סט שפופרתי טהור לסט "היברידי" ?

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איפה מיוצר הקדם הזה , ? מה עומד מאחרי סוג כזה של שפופרות? איך הוא יחסית לקדמים שאפילו מסתובבים פה אצלנו כמו אודיו ריסרצ 3 , act 2 של קונרד שנימצא אצלי בבית לבדיקה ,ואפילו איך הוא יחסית לואק רנסנס שמסתובב , האם האלטרנטיבות ביד שניה טובות יותר?
האם יש להם סט להדגמה בבית?
היכן נימצא היבואן ?
הכתבה נראית קצת מפרגנת מידי וחלבית או שהמכשיר פצצה,

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שמע את המכשיר. תבדוק בעצמך אם הוא פצצה או לא.
אגיד לך בגדול שהוא אחד הטובים ששמעתי.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שניצל, NAT מקבלים ביקורות מצוינות כבר הרבה זמן, גם בפורומים בחו"ל, גם בתערוכות וגם במגזינים (אם כי זה פחות חשוב). זו לא חברה אלמונית אלא אחת שמייצרת הגברה מצוינת, ולא זולה. קראתי עליהם בעבר והשבחים די היו דומים למה שנמר חווה.
גם לי קצת חסר להשוות את הקדם הזה למתחרים. יש היום (בארץ) כמה קדמים מצוינים בטווח המחיר הזה - גם האודיו ריסרץ ששניצל הזכיר, גם המודרייט שערן מביא, גם האיר שאיל מביא, ואק של עופר ועוד. לדעתי כולם נמצאים להדגמות. מסקרן יהיה להשוות ביניהם.....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני כמובן השוואתי בין הוואק שלי לקדמגבר הזה. מדובר ברמות דומות מאוד עם גוון צליל קצת שונה. הוואק יותר בשרני מה-nat אך בשאר הפרמטרים הם מאוד דומים. מפורטים, מהירים, דינמים וההפרדה שלהם מצויינת. יחד עם זאת, ה-nat מייצר במה טובה יותר מהוואק שלי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
יחסית קל לייצר במה טובה עם צליל דק.
החוכמה לייצר במה טובה עם צליל "בשרני";)

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
לכל המעוניינים:
הכתובת שלנו:
רח' יוסף ספיר 6
א.ת. מערבי ראשון לציון (ליד בנין אלקטרה)
050-5397670

אנו נשמח לארחכם אצלנו.

לשניצל,
הקדם מגבר נמצא בתצוגה וגם אוכל להגיע אליך להדגמה אם תהיה מעוניין בכך.

יום טוב לכולם.
לוני

ORAC AUDIO - music components
050-5397670 www.orac.co.il

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יחסית קל לייצר במה טובה עם צליל דק.
החוכמה לייצר במה טובה עם צליל "בשרני";)

צודק. במקרה הזה לא מדובר בקדמגבר דקיק באופיו. להיפך, הוא מלא ובשרני אך פחות מה-vac.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כרגיל אני מתפעל מההספק של נמר בתחום הסקירות. אבל כמו (כמעט) תמיד חסר לי אלמנט ההשוואה - מה ההבדלים האמיתיים מול קדם מגברים אחרים שנסקרו פה, שחלקם עולים חצי ממנו או פחות - למשל הפרימה לונה שנסקר פה לא מזמן. מה מקבלים עם הכפלת המחיר ?

ואם כבר מזכירים את הפרימה לונה - שם מדובר בסט שפופרתי מלא, פה מדובר על קדם שפופרתי ששודך (אם הבנתי נכון) לפאואר ה SS האימתני של הנמר. איך אפשר להגדיר (מלבד ה"ברור מאליו" בנושא תוספת הכוח) את ההבדלים בין סט שפופרתי טהור לסט "היברידי" ?

כל ביקורת היא בהתאם למחירה. כלומר, המוצר הזה שווה את מחירו והביקורת ממחישה זאת היטב. כשעשיתי את מבחן הרמקולים הגדול שאלו אותי למה אני לא משווה גם סוגי אלקטרוניקה על כל רמקול שניבחן במבחן הזה. ואני אומר למה לעצור כאן? בוא נבחן גם איך הוא מתנהג בסוגי חללים שונים, מטופלים אקוסטית ונטולי טיפול וכ"ו.

הסברתי בעבר ואסביר זאת שוב.
הביקורות שלי בנויות בצורה כזו שניתן להשוות בקלות בין מוצר אחד למשנהו. יחד עם זאת, הרפרנס שלי וכמות המוצרים שעברו בביתי מאפשרים לי לדעת בקלות איך המוצר הזה ביחס לאחרים.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אז איך אתה מגדיר את ה NAT ביחס למודרייט, איר ואודיוריסרץ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קשה לי מאוד להשוות למודרייט שאותו שמעתי על הרמקולים הקודמים שלי. מה שכן, אני זוכר שהוא היה נטרלי לחלוטין, לא מגדיל ולא מקטין שום כלי. דינמי בצורה יוצאת דופן ומפורט ביותר. הוא אולי קצת יותר בשרני מה-nat אבל זו שליפה לא אחראית כל כך.

את האודיו ריסרצ' אני לא מכיר על המערכת שלי.

golan_st

חבר אתר
מעורבות
27
נקודות
13
היי חברים לי יש את הקדמגבר של NAT דגם Symmetrical Dual Mono Balanced Line Stage זה דגם מתקדם יותר בעל 12 מנורות וחיבורי XLR. מה שיש לי להגיד זה שכל מי שמעוניין לשמוע מוזיקה במלאו
הדרה ומוכן להשקיע סכום כזה נכבד על קדמגבר חייב אבל חייב לשמוע את הקדמגבר הזה.
חברת NAT אומנם לא מפורסמת כל כך בארץ אבל היא מייצרת מוצרים מדהים בעלי סאונד שהוא בטופ של
הטופ. ממליץ אש

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היי חברים לי יש את הקדמגבר של NAT דגם Symmetrical Dual Mono Balanced Line Stage זה דגם מתקדם יותר בעל 12 מנורות וחיבורי XLR. מה שיש לי להגיד זה שכל מי שמעוניין לשמוע מוזיקה במלאו
הדרה ומוכן להשקיע סכום כזה נכבד על קדמגבר חייב אבל חייב לשמוע את הקדמגבר הזה.
חברת NAT אומנם לא מפורסמת כל כך בארץ אבל היא מייצרת מוצרים מדהים בעלי סאונד שהוא בטופ של
הטופ. ממליץ אש

אמור להיות קדמגבר מדהים!
מהם שאר רכיבי המערכת?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור