חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן | אודיו וקולנוע ביתי | ביקורות | ראשי

קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן

גודל אות: Decrease font Enlarge font
קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן קדם מגבר מנורתי Plasma R של Nat Audio במבחן

קדם המגבר של Nat Audio מגיע במארז גדול במיוחד ומציג קבלות בדמות צליל דינמי ואנרגטי, מבלי לוותר על פירוט והפרדה וכמובן מוזיקליות. ביקורת.

פלזמה: במקרה שלפנינו, לא מדובר בטכנולוגיה של מסך אם כי בשם של דגם מאת יצרנית יוקרתית שמוצריה הגיעו לאחרונה לארץ הקודש. אומנם לא מדובר ביצרנית ותיקה במיוחד שכן המוצר הראשון שלהם יצא לשוק בשנת 2001, אבל, כבר אז הצליחה היצרנית לזכות לביקורות חיוביות מצד כתבי האודיו בעולם.
מוצרי האודיו של Nat Audio הינם מבוססי מנורות בלבד ובהם מגברים, קדם מגברים ומגברי פונו.

קדם מגבר גדול

מדובר בקדם מגבר גדול מימדים, רחב גבוה וכבד למדי ובתוכו מתחבאות לא פחות מ-10 מנורות. מתוכן 4 מנורות 6N6P 2 ועוד 2 מנורות OD, כמו גם שתי מנורות נוספות EZ80 ואם חשבתם שזהו אז יש עוד שתיים מסוג 6N2P לקינוח. כל אוסף המנורות הללו והאלקטרוניקה העוטפת אותן מביאים את קדם המגבר הזה לנתונים טכנים המתארים היענות לתדר שנע בין 0.25 הרץ בתחום הנמוך ועד ל-300 קילוהרץ בתחום הגבוה, אחוזי עיוות של 0.03%, עכבת יציאה של 300 אוהם וכל זה במארז ששוקל לא פחות מ-15 קילוגרמים. זהו משקל כבד מאוד עבור קדם מגבר.

קדם מגבר Plasma R של Nat Audio - ביקורת
המראה שלו קצת פחות לטעמי אך נסיוני וטעמי לימדו אותי שברוב המקרים מוצרים כאלו נשמעים לאוזני, באופן בלתי מוסבר, מעולה.

מארז המכשיר גדול מאוד, מעל הממוצע ולכן לא ממש מתחבר עם שאר הרכיבים (ברמה העצובית גרידא) אך יחד עם זאת הוא סמטרי מאוד במיקום הבוררים מה שכבר עושה לי רוגע מסויים בעין. בקדמת המכשיר ניתן למצוא שני בוררים כאשר האחד אחראי על העוצמה והשני אחראי על הכניסות השונות (ארבע במספר) ומצידי המכשיר שני כפתורים כאשר השמאלי אחראי על הדלקת המכשיר והימני אחראי על השתקה.

כמו כל מוצר המבוסס על מנורות גם למוצר הזה ישנה השהייה בטרם הוא ניכנס למצב עבודה כאשר בפרק זמן זה ישנה מנורה שמספרת לנו באדום על הפעלת תהליך חימום המנורות. לאחר שסיים את הפעולה תוצג מנורה אחרת שמספרת על כך שהוא מופעל ומוכן לשגר את המוסיקה אליכם.

לאחר שהמכשיר התחמם וניגן בנחת במשך כל היום אני מתחיל בביקורת.

מבחן האזנה

כאשר אומרים לי מנורות אני תמיד מדמיין בראש כלים אקוסטים. לכן החלטתי לפתוח את המבחן עם Britten - Young Persons Guide to the Orchestra הקטע מציג את התזמורת הסמפונית במלוא הדרה ומלמד אותי כי מדובר בקדמגבר עשיר ומלא במיוחד באופיו. אני מגלה הפרדת כלים מצויינת, כל כלי מקבל את המשקל שלו, המיקום הנכון על הבמה, הפרופורציה שלו ביחס לכלים האחרים וכמובן הגוף והפרטים המאפיינים אותו. כך הוא טוב גם בהצגת כלים בודדים כאשר חליל הפיקולו מציג את החריפות הטבעית שלו מבלי להגזים בעידון או בבהירות התחום הגבוה. הויולות והכינורות נשמעים מעולה וההבדל בניהם ברור ומוחלט. בתחום הנמוך הקדמגבר הזה מציג רזולוציה מעולה. הוא מספר על התווים הנמוכים ביותר בצורה משכנעת מספיק שאני ממש יכול לראות את התווים מהם מורכב התפקיד של הצ'לו והקונטרבס. אני מוצא את התוצאה הזו במוסיקה קלאסית כאחת מהטובות ביותר שיצא לי לשמוע מקדם מגבר מנורות.


קדם מגבר Plasma R של Nat Audio - ביקורת
קולות אדם הם הדבר הבא אותן אבחן. אני מצפה ממנו להישמע משכנע לפחות כפי ששכנע אותי בכלים אקוסטים שהרי שקולו של אדם, מהווה כלי אקוסטי לכל דבר. אני בוחר ב-Peter schreier - das schönste. קולו של הסולן מעודן ורך וזה מתבטא היטב דרך הקדמגבר הזה. יחד עם הרוך והטבעיות הוא מייצר גם גודל של צליל. משהו שהוא מאוד משכנע, מאוד מערב ו"נכון". אהבתי לשמוע את הצליל במיוחד כאשר הזמר "לוחץ" חזק בקולו וזה מבלי שהצליל יאבד מאופיו. הצליל דרך קדמגבר הזה הינו מאוזן בהחלט.

הפתעה רבה בז'אנר האלקטרוני

Venetian snares hospitality הוא הקטע השני איתו אני בוחן את המוצר. הנסיון לימד אותי כי ציוד מנורות ומוזיקה אלקטרונית לא הולכים ממש בצוותא אלא במקרים ספורים. הקדמגבר הזה מתגלה כבעל צליל מהיר ומיידי, אנרגטי ומאוד קוהרנטי באופיו, עם רקע שקט מאוד. הוא מצליח להעביר את הצלילים הקטנים ביותר, במיוחד בתחום הגבוה, וזה מבלי להסתכן בבהירות או באנליטיות במרקם הצליל. בנוסף, דגם ה-"פלזמה" מציג בס אימתני, הוא "דוחף" את הרמקולים ומפורט מאוד, מהיר ומלא. אני מוצא את התוצאה במוסיקה אלקטרונית תובענית כמצויינת לא רק ביחס למנורות אם כי ביחס למוצרים אחרים בטווח המחיר הזה.

קדם מגבר Plasma R של Nat Audio - ביקורתהערה על דינמיות: צלילו של קדם המגבר הזה מאופיין באנרגיה ודינמיות. הוא מצליח להציג קטעי מוסיקה קשים ומורכבים באותה הקלות בה הוא מציג טריו ג'אז מעודן ורומנטי. התחושה היא שככל שנאתגר אותו יותר כך הוא ירגיש יותר בבית. אין לי מושג אם ישנו סגנון מוסיקלי שיכול באמת להפיל אותו מהבחינה הזו.

גם במוזיקת רוק

במוסיקת רוק הוא ממשיך במסורת האיכות עם Dream theater scenes from a memory גם קטע זה הינו תובעני וקשה לניגון. קדמגבר זה גילה לי כבר פעמיים כי אין לו פחד מריבוי נגנים ביצירה, אפילו אם חלקם נטל כמה כדורי מרץ לפני עלייתם לבמה. הגיטרה מלאה, דינמית ומאוד משכנעת, התופים המצטרפים אינם באים על חשבון כלים אחרים והם, כמו האחרים, תופסים מקום טוב על הבמה ומציגים דינמיות ומהירות יחד עם תוקפנות אדירה (לטובה כמובן). הייתי בטוח שכאן, בקטע הזה, בעוצמה גבוהה למדי, השירה תשאר מעט מאחור לטובת שאר הכלים או לפחות הפוך, אבל גיליתי כי אין מנוס מלקום מהכסא, לעמוד עמידה יציבה עם רגליים סגורות וצמודות, להרים את מרפק ימין לגובה סנטר ולהצדיע בכבוד. פשוט מעולה!


גם במוסיקת רוק קלה כמו Dire Straits-On Every Street ה- "פלזמה" שומר על האיכויות שלו. הגיטרה הרכה נשמעת צלולה ונעימה להאזנה, הבס מרשים ביותר. עמוק, עם אקסטנשיין שקשה מאוד לפספס אותו. זה משהו שמאוד מזכיר את דגם ה-VAC שלי ואני מזהה את האופי הזה של הבס במהירות ובקלות.

קדם מגבר Plasma R של Nat Audio - ביקורתנקודות ציון

העמדה ושיכוך
כמו כל מוצר מנורתי, גם המוצר הזה זקוק למדף משוכך ואיכותי. העמדה לא נכונה על מדף שאינו משוכך תפגע בפרטים, שקט ומיקרו דינמיות של המוצר.

חום
מתחמם בהחלט. כמות המנורות הללו אינן מאפשרות להעמיד אותו בתוך ארון סגור. יש להעמידו במקום מאוורר.

חשמל
מאוד רגיש לחשמל. דרך ה- Kubala Sosna – Emotion הוא נשמע הרבה הרבה יותר טוב מאשר כבל פשוט וזול. הוא פשוט זקוק לכבל איכותי וכנראה שהכבל הזה יושב עליו כמו כפפה.

קדם מגבר Plasma R של Nat Audio - ביקורת
סיכום

אוהב מאוד. זהו קדם מגבר מצוין, עם מראה שאני פחות מתחבר אליו - הוא גדול מידי לטעמי. למרות זאת, כאדם שהמראה החיצוני מאוד חשוב לו, מוכן להגיד בביטחון מלא שאני מוכן לחיות איתו בשמחה. נחזור לצליל. הדינמיות, המהירות והמיידיות הן רק חלק מהסיבות שאני נהנה להאזין לו.

הפרמטרים המרשימים האחרים שהופכים אותו לקדמגבר מצויין הם הגודל הטבעי והמשכנע שהוא מציג בכלים אקוסטים ובקולות אדם, האיזון הטונאלי המרשים וגוון הצליל המנורתי בלי הצבע שמנורות לעיתים מציגות. קדמגבר זה הינו איכותי מאוד וזה מתבטא גם במחיר. על מנת שהוא יהיה שלכם תאלצו להיפרד מ-24,000 ש"ח ומילות המבחן הזה אמורות להסביר לכם כי הוא בהחלט שווה את מחירו.


מחיר: 24,000 ש"ח
אחריות ושירות: Orac

מערכת הבדיקה
רמקולים - consensus audio engineering lightning se
+ Consensus Resonance Technology Spikes
מגבר הספק - pass labs - 350.5
קדם מגבר - vac standard - limited edition
מקור דיגיטלי - audio analogue MAESTRO cd

אנלוגי
פטיפון - NOTTINGHAM ANALOGUE - dais
זרוע - Ace Space 9 inch tonearm
מעמד נפרד מהגוף לזרוע - diy podarm
ראש - ORTOFON cadenza red
GRAHAM SLEE - GRAM AMP 3 FANFARE
משקולת מייצבת לפטיפון - Stabilizer Thorens
תוספת פלטת קרבון לפטיפון - living voice

ארון ציוד - Finite-Elemente Pagode Signature

כבלים
כבלי רמקול - Consensus Magnetic Field Correction Speaker Cable
אינטרקונקט מקור דיגיטלי - ACOUSTIC ZEN silver reference
אינטרקונקט קדם מגבר למגבר - ACOUSTIC ZEN silver reference
כבלי כח 20 אמפר למגבר כח - cobala sosna - emotion
כבל כח לקדמגבר - cobala sosna - emotion
כבל כח לנגן הדיגיטלי - cobala sosna - emotion
כבל כח מהקיר למפצל החשמל - ACUSTIC ZEN - KARAKTUA

תוספות
מפצל חשמל - PW-3E Audio Grade L ine Conditioner
הארקה משופרת לקדמגבר -Acoustic Revive RCG-24 GROUND CONDITIONER

אקוסטיקה
כריות ROOMTUNE בפינות שבין התקרה לקיר למניעת גלים עומדים. בקיר מאחורי הרמקולים שני פלטות אקוסטיות מבית ROOMTUNE שמונעות הדהוד בחדר. בקיר מול הרמקולים דפיוזר של אורלקס.

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (29 תגובות פורסמו):

avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
נמר, סקירה מאוד מדויקת ואינפורמטיבית. (ורד) ORAC AUDIO - music components 050-5397670 www.orac.co.il
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
נמר , פספסתי את הספירה כמה מנורות יש? כמו כן האם בסקירה היו המנורות האורגינלייות או שהיו שם מנורות משופרות?
avatar
נמר 1970-01-01 02:00:00
היי כרמי. בקדמגבר הזה ישנן לא פחות מ-10 מנורות! זה אומנם לא נפוץ אבל זה לא נדיר ממש. בקדמגבר של אלדר (שניצל) יש גם כמות גדולה של מנורות ואם מצרפים את המגבר שלו אז מדובר בעשרות מנורות. החסרון שבמכשירים מרובי מנורות הן שבמידה ואתה רוצה לשדרג את המנורות עליך להכין כיס עמוק ואישה מאוד מפרגנת.
avatar
carmi 1970-01-01 02:00:00
נמר, אתה לא מביט על זה נכון, זה לא חיסרון זה התמכרות, התמכרות טובה :)
avatar
שניצל 1970-01-01 02:00:00
היי כרמי. . בקדמגבר של אלדר (שניצל) יש גם כמות גדולה של מנורות ואם מצרפים את המגבר שלו אז מדובר בעשרות מנורות. החסרון שבמכשירים מרובי מנורות הן שבמידה ואתה רוצה לשדרג את המנורות עליך להכין כיס עמוק ואישה מאוד מפרגנת.משדרג ולא שואל אף אחד,תאמין לי שתקציב המנורות השנתי שלי לא מתקרב לחצי מתקציב הביגוד של |הבנות" בבית בחודש.
avatar
zs 2011-01-09 00:14:58
משדרג ולא שואל אף אחד,תאמין לי שתקציב המנורות השנתי שלי לא מתקרב לחצי מתקציב הביגוד של |הבנות" בבית בחודש. ואם האשה נחשבת גם לאחת הבנות אתה מסודר פעמיים בשנה:O
avatar
ברקצ 2011-01-09 01:23:53
כרגיל אני מתפעל מההספק של נמר בתחום הסקירות. אבל כמו (כמעט) תמיד חסר לי אלמנט ההשוואה - מה ההבדלים האמיתיים מול קדם מגברים אחרים שנסקרו פה, שחלקם עולים חצי ממנו או פחות - למשל הפרימה לונה שנסקר פה לא מזמן. מה מקבלים עם הכפלת המחיר ? ואם כבר מזכירים את הפרימה לונה - שם מדובר בסט שפופרתי מלא, פה מדובר על קדם שפופרתי ששודך (אם הבנתי נכון) לפאואר ה SS האימתני של הנמר. איך אפשר להגדיר (מלבד ה"ברור מאליו" בנושא תוספת הכוח) את ההבדלים בין סט שפופרתי טהור לסט "היברידי" ?
avatar
שניצל 2011-01-09 07:36:10
איפה מיוצר הקדם הזה , ? מה עומד מאחרי סוג כזה של שפופרות? איך הוא יחסית לקדמים שאפילו מסתובבים פה אצלנו כמו אודיו ריסרצ 3 , act 2 של קונרד שנימצא אצלי בבית לבדיקה ,ואפילו איך הוא יחסית לואק רנסנס שמסתובב , האם האלטרנטיבות ביד שניה טובות יותר? האם יש להם סט להדגמה בבית? היכן נימצא היבואן ? הכתבה נראית קצת מפרגנת מידי וחלבית או שהמכשיר פצצה,
avatar
נמר 2011-01-09 10:33:10
שמע את המכשיר. תבדוק בעצמך אם הוא פצצה או לא. אגיד לך בגדול שהוא אחד הטובים ששמעתי.
avatar
TakeOne 2011-01-09 11:12:18
שניצל, NAT מקבלים ביקורות מצוינות כבר הרבה זמן, גם בפורומים בחו"ל, גם בתערוכות וגם במגזינים (אם כי זה פחות חשוב). זו לא חברה אלמונית אלא אחת שמייצרת הגברה מצוינת, ולא זולה. קראתי עליהם בעבר והשבחים די היו דומים למה שנמר חווה. גם לי קצת חסר להשוות את הקדם הזה למתחרים. יש היום (בארץ) כמה קדמים מצוינים בטווח המחיר הזה - גם האודיו ריסרץ ששניצל הזכיר, גם המודרייט שערן מביא, גם האיר שאיל מביא, ואק של עופר ועוד. לדעתי כולם נמצאים להדגמות. מסקרן יהיה להשוות ביניהם.....
avatar
נמר 2011-01-09 11:53:30
אני כמובן השוואתי בין הוואק שלי לקדמגבר הזה. מדובר ברמות דומות מאוד עם גוון צליל קצת שונה. הוואק יותר בשרני מה-nat אך בשאר הפרמטרים הם מאוד דומים. מפורטים, מהירים, דינמים וההפרדה שלהם מצויינת. יחד עם זאת, ה-nat מייצר במה טובה יותר מהוואק שלי.
avatar
רוזי1 2011-01-09 12:38:13
יחסית קל לייצר במה טובה עם צליל דק. החוכמה לייצר במה טובה עם צליל "בשרני";)
avatar
Orac Hi-End 2011-01-09 13:13:19
לכל המעוניינים: הכתובת שלנו: רח' יוסף ספיר 6 א.ת. מערבי ראשון לציון (ליד בנין אלקטרה) 050-5397670 אנו נשמח לארחכם אצלנו. לשניצל, הקדם מגבר נמצא בתצוגה וגם אוכל להגיע אליך להדגמה אם תהיה מעוניין בכך. יום טוב לכולם. לוני ORAC AUDIO - music components 050-5397670 www.orac.co.il
avatar
נמר 2011-01-09 15:13:33
יחסית קל לייצר במה טובה עם צליל דק. החוכמה לייצר במה טובה עם צליל "בשרני";) צודק. במקרה הזה לא מדובר בקדמגבר דקיק באופיו. להיפך, הוא מלא ובשרני אך פחות מה-vac.
avatar
נמר 2011-01-09 15:17:51
כרגיל אני מתפעל מההספק של נמר בתחום הסקירות. אבל כמו (כמעט) תמיד חסר לי אלמנט ההשוואה - מה ההבדלים האמיתיים מול קדם מגברים אחרים שנסקרו פה, שחלקם עולים חצי ממנו או פחות - למשל הפרימה לונה שנסקר פה לא מזמן. מה מקבלים עם הכפלת המחיר ? ואם כבר מזכירים את הפרימה לונה - שם מדובר בסט שפופרתי מלא, פה מדובר על קדם שפופרתי ששודך (אם הבנתי נכון) לפאואר ה SS האימתני של הנמר. איך אפשר להגדיר (מלבד ה"ברור מאליו" בנושא תוספת הכוח) את ההבדלים בין סט שפופרתי טהור לסט "היברידי" ? כל ביקורת היא בהתאם למחירה. כלומר, המוצר הזה שווה את מחירו והביקורת ממחישה זאת היטב. כשעשיתי את מבחן הרמקולים הגדול שאלו אותי למה אני לא משווה גם סוגי אלקטרוניקה על כל רמקול שניבחן במבחן הזה. ואני אומר למה לעצור כאן? בוא נבחן גם איך הוא מתנהג בסוגי חללים שונים, מטופלים אקוסטית ונטולי טיפול וכ"ו. הסברתי בעבר ואסביר זאת שוב. הביקורות שלי בנויות בצורה כזו שניתן להשוות בקלות בין מוצר אחד למשנהו. יחד עם זאת, הרפרנס שלי וכמות המוצרים שעברו בביתי מאפשרים לי לדעת בקלות איך המוצר הזה ביחס לאחרים.
avatar
TakeOne 2011-01-09 16:29:59
אז איך אתה מגדיר את ה NAT ביחס למודרייט, איר ואודיוריסרץ?
avatar
נמר 2011-01-09 17:06:56
קשה לי מאוד להשוות למודרייט שאותו שמעתי על הרמקולים הקודמים שלי. מה שכן, אני זוכר שהוא היה נטרלי לחלוטין, לא מגדיל ולא מקטין שום כלי. דינמי בצורה יוצאת דופן ומפורט ביותר. הוא אולי קצת יותר בשרני מה-nat אבל זו שליפה לא אחראית כל כך. את האודיו ריסרצ' אני לא מכיר על המערכת שלי.
avatar
golan_st 2011-01-09 17:57:35
היי חברים לי יש את הקדמגבר של NAT דגם Symmetrical Dual Mono Balanced Line Stage זה דגם מתקדם יותר בעל 12 מנורות וחיבורי XLR. מה שיש לי להגיד זה שכל מי שמעוניין לשמוע מוזיקה במלאו הדרה ומוכן להשקיע סכום כזה נכבד על קדמגבר חייב אבל חייב לשמוע את הקדמגבר הזה. חברת NAT אומנם לא מפורסמת כל כך בארץ אבל היא מייצרת מוצרים מדהים בעלי סאונד שהוא בטופ של הטופ. ממליץ אש
avatar
נמר 2011-01-09 19:12:40
היי חברים לי יש את הקדמגבר של NAT דגם Symmetrical Dual Mono Balanced Line Stage זה דגם מתקדם יותר בעל 12 מנורות וחיבורי XLR. מה שיש לי להגיד זה שכל מי שמעוניין לשמוע מוזיקה במלאו הדרה ומוכן להשקיע סכום כזה נכבד על קדמגבר חייב אבל חייב לשמוע את הקדמגבר הזה. חברת NAT אומנם לא מפורסמת כל כך בארץ אבל היא מייצרת מוצרים מדהים בעלי סאונד שהוא בטופ של הטופ. ממליץ אש אמור להיות קדמגבר מדהים! מהם שאר רכיבי המערכת?
avatar
golan_st 2011-01-09 20:00:17
אמור להיות קדמגבר מדהים! מהם שאר רכיבי המערכת? היי נמר אני חושב שהסקירה שלך מדויקת להפליא, ציינת בדיוק את תכונותיו של הקמגבר הזה, לדעתי. הדגם שלי הוא מאד דומה באופיו לדגם הנסקר אבל לפי דעתי בגלל שהוא פול בלאנס ואני משתמש בשרשור XLR אז יש קצת יותר דרייב בקטעים עמוסים ומסובכים. כמו כן הקדמים האלה צריכים מגבר טרנזיסטורי או שפורפרתי שיש לו שליטה טובה על הרמקולים והם יתנו סאונד עשיר, מפורט, חלק וקטיפתי בעל חמימות טבעית. שאר הרכיבים שלי כרגע הם: מגבר BRYSTON 4SST, רמקולים DYNAUDIO CONFIDENCE 5, מקור CD LEEMA ACOUSTICS ANTILA II, פונו סטייג' LEEMA ACOUSTICS AGENA REFERENCE, פטיפון SCHEU ANALOG+ORTOFON MC-30 SUPREME, כבלי חשמל של NAT וכבלי XLR הם כבלים שלי DIY בעלי חיברי OYAIDE.
avatar
שניצל 2011-01-09 20:48:36
[QUOTE=golan_st;162880 אבל לפי דעתי בגלל שהוא פול בלאנס ואני משתמש בשרשור XLR אז יש קצת יותר דרייב בקטעים עמוסים ומסובכים. י . סטיבנס , לו גונסון שהם מהמתכננים של cat ן-קונרד גונסון היו אומרים שאתה טועה ,נכון שבווליום נתון יש קצת יותר גיין , אבל בהשוואת עוצמות הדעות חלוקות ,במיוחד במרחקים הקצרים של מערכת ביתית , האם עלה בדעתך פעם לחשוב שהצליל ב rca עשיר יותר ,מתנדנד יותר , יפה יותר , אגב גם אני מחובר עם ציוד פולי בלנס בxlr ,ולא רוצה לקנות ציוד שאיננו כזה .
avatar
golan_st 2011-01-09 21:16:47
היי "שניצל" זה לא שאני חושב שחיבור XLR נשמעים יותר טוב מ RCA או להפך, במיוחד באורכי כבלים קצרים זה פונקציה של רכיבים וסינרגיה. אבל ספציפית בסטאפ שלי חיבורי הבלאנס יוצרים יותר דרייב בסאונד והמערכת נשמעת יותר טוב (יש לי אפשרות לבחור בשתי הוריאציות).
avatar
Orac Hi-End 2011-02-09 06:53:25
כרמי, לשאלה שלך אם איזה מנורות מגיע הקדם, חברת NAT AUDIO מספק את מוצרייה עם מנורות NOS שנבחרו בקפידה רכה לכן, לא צריך להיתרוצץ ולחפש מנורות לשידרוג. גם, אפשר להזמין את אותם המנורות מהספק בעתיד למקרה הצורך. על פי הספק, אורך חיים של המנורות 10,000 שעות עבודה. ORAC AUDIO - music components 050-5397670 www.orac.co.il
avatar
carmi 2011-02-09 07:42:37
כרמי, לשאלה שלך אם איזה מנורות מגיע הקדם, חברת NAT AUDIO מספק את מוצרייה עם מנורות NOS שנבחרו בקפידה רכה לכן, לא צריך להיתרוצץ ולחפש מנורות לשידרוג. גם, אפשר להזמין את אותם המנורות מהספק בעתיד למקרה הצורך. על פי הספק, אורך חיים של המנורות 10,000 שעות עבודה. ORAC AUDIO - music components 050-5397670 [url=http://www.orac.co.il]www.orac.co.il תודה
avatar
panter 2011-02-09 19:09:41
יופי של כתבה נמר(ורד) עושה הרושם שקדמים שפופרתיים עם צליל דינמי עושים לך את זה. האמת גם לי:בעד:
avatar
Orac Hi-End 2011-10-09 09:39:41
בהזדמנות זאת, ברצוני לציין שנמצאים במלאי כבלי החשמל של חברת NAT AUDIO . דגמים : COUPLER GREY A ו-BLACK REFERANCE . חיבור כבלי חשמל של NAT למוצריהם, נותנים תוצאה אופטימלית. דינמיות, עומק, פירוט וכו'. אורק אודיו 050-5397670
avatar
שניצל 2011-11-09 00:13:34
בהזדמנות זאת, ברצוני לציין שנמצאים במלאי כבלי החשמל של חברת NAT AUDIO . דגמים : COUPLER GREY A ו-BLACK REFERANCE . חיבור כבלי חשמל של NAT למוצריהם, נותנים תוצאה אופטימלית. דינמיות, עומק, פירוט וכו'. אורק אודיו 050-5397670מה עם הכבלים של ארגנטו? גם הם במלאי? אמרו לי שיש לכם רק הפשוטים, האם זה נכון?
avatar
Orac Hi-End 2011-11-09 06:54:59
בוקר טוב אלדר, אתה מתכוון לכבלי חשמל של ARGENTO? רק כבלי חשמל הדגם SERENITY מגיע השבוע הקרוב לארץ. כבלי החשמל FLOW יותר מאוחר. שוב אני מציין, כבלי חשמל של NAT AUDIO גם מצויינים. שבוע טוב. לוני ORAC AUDIO - music components 050-5397670 www.orac.co.il
avatar
Orac Hi-End 1970-01-01 02:00:00
הקדם הנסקר למכירה מתצוגה. מחיר מוזל - 19,000 ש"ח לפרטים נוספים או להדגמה, להיתקשר ל- 050-5397670 שבוע טוב. ORAC AUDIO - music components zivaca@013.net.il www.orac.co.il
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


תגיות
הרשם לעדכוני האתר
Email: