חיבור רשת בטלוויזיה, למה זה טוב? מדריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: חיבור רשת בטלוויזיה, למה זה טוב? מדריך

א

אורח

אורח
בעיה עם סמסונג B750

לי יש סמסונג B750 וחלק מהשרותים לא עובדים למשל יוטיוב עובד מצויין ותחזית גם אבל פיקסה או טוויטר לא עובדים
בטוויטר מראה לי את המסך שלהם אבל יש את העיגול שכביכול מתחבר וכלום לא קורה, האם ישנו משהו שניתן לעשות
ע"מ לאפשר את האפשרויות האלו?
תודה

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה: מה אורך אפשרי של כבל.
החיבור לרשת

במקרה שהרשת נמצאת בחדר אחר.

יש לי ליד המחשב ראוטר אלחוטי עד כמה נפגעת המהירות בעבודה אלחוטית?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי כבל, אין בעיה למשוך גם אחד באורך עשרות מטרים, תקן הרשת תוכנן במקור לשימוש מקצועי ולא ביתי.

לגבי רשת אלחוטית, העומס תלוי ברוחב הפס שהפעילות תופסת באותו הרגע, בדיוק כפי שכל CLIENT אחר ברשת תופס מקום.
אם אתה מדבר על איכות התעבורה באויר של הטלוויזיה מול הראוטר, אז ראשית יש עדיפות לעבודה בתקן wifi 802.11n ולא g. יש מצב להעברה רציפה של עד וידאו 720p, גם זה תלוי באיכות הרשת אצלך בבית.

א

אורח

אורח
השאלה היא האם הסטרימר לא עושה את העבודה במקום המסך?
בעצם למי שיש סטרימר שמחובר לרשת זה עדיף מחיבור המסך עצמו... לא כן??? שם יש עידכונים לפורמטים חדשים וכמו כן יש אפליקציות שונות כמו יוטיוב וכו...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אין ספק ש סטרימר במחירים של 800-1000 ש"ח מספק מענה מצויין, רוב דגמי הטלוויזיה לא מתקרבים לביצועים הללו, למעט הדור האחרון של סמסונג שמצליח לספק מענה מכובד ביותר בתחום הזה, כולל תמיכה בעברית.

א

אורח

אורח
רכשתי טלוויזיה מסוג פנסוניק 42D25 אני מעוניין לחבר לא דרך כבל, אלה אלחוטי, האם תוכלו לעזור איפו אני יכול למצוא מתאם אלחוטי ? רגילים למחשב לא מתאים נכון?

א

אורח

אורח
אז מה עדיף - טלוויזיה עם חיבור רשת או סטרימר?

היי,
מצטער על התגובה המאוחרת... אני בדיוק תוהה אם לרכוש טלוויזיה (''37) עם חיבור רשת, כפי שמוצג בכתבה, או טלוויזיה בלי חיבור, יחד עם סטרימר.
מה דעתך?
תודה רבה!
רן

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
נכון להיום, סטרימר עדיין נותן תשובה טובה ומקיפה יותר.

ז

זהבה

אורח
חיבור טלויזיה לראוטר

הי ליאור

רניתי טלויזית LG ואת הדונגל שלה. הגדרתי בטלויזיה את הרשת האלחוטית שלי בבית (יש לי מחשב נייח אחד המחובר לראוטר). התקנתי ע"ג המחשב את Vדיסק שצורף לטלויזיה של nero madiahome 4 essential ו....בכל זאת אני לא מצלחיה לשתף קובץ לטלויזיה.
בתור הנרו ישנה הודעה כי התקן DLNA (הדונגל) אינו נתמך למרות שהוא זיהה אותו , ובטלויזיה ישנו חיווי שישנו חיבור , כלומר הטלויזיה זיהתה שהיא מחוברת לרשת, USB WIFI וזהו.
האם חסר משהו? משהו שעלי עוד להגדיר במחשב? בטלויזיה?
אגב מערכת ההפעלה שלי XP.

תודה רבה
זהבה

א

אורח

אורח
remote desktop
מה הבעיה לבנות אפליקציה של שליטה מרחוק על המחשב ?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חווית שימוש ב DLNA -
לפני מספר חודשים קניתי את הפנאסוניק V20 - המסך מדהים אך לא על זה רציתי לכתוב, קניתי את הטלויזיה בזכות המסך והביצועים ולא בגלל ה DLNA
מכיוון שיש כבר "סטרימר" בטלוויזיה עצבן אותי הרעיון לקנות סטרימר חיצוני,
לאחר ניסיון בכל תוכנות של MEDIA SERVER למחשב מצאתי את ה PS3 MEDIA SERVER שכתוב בקוד פתוח וחינמי ולאחר הגדרות מתאימות נותן את הביצועים הטובים ביותר כולל כתוביות בעברית !!
הביצועים של ה ps3mediaserver לא נופלים מסטרימר חיצוני (תמיכה ב ISO כולל כתוביות עברית , תמיכה בכל סוגי הפורמטים וקבצי תרגום עברית, אפשרות לצפות בסטרימינג של תחנות טלויזיה ברשת ועוד...)
כך שבעצם החסרונות של ביצועי ה DLNA הפכו ליתרונות: אין מכשיר נוסף בסלון וללא צורך בשלט נוסף , בשלט אחד של הטלויזיה מקבלים את הכל (גם לא צריך לשנות את כניסת אות הוידאו כמו שמחייב סטרימר חיצוני)
החיסרון היחידי זה שהטלויזיה עצמה לא תומכת עדיין בעברית , כך שב YOUTUBE למשל אי אפשר לחפש או לראות אותיות בעברית

saineyl

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
arix - תוכל לפרסם את ההגדרות שהגדרת עבור ה ps3server? גם לי יש V20 - אשמח לבדוק אותן אצלי, או לקבל רעיונות עם אילו פרמטרים לשחק כדי לשפר את הביצועים (אני עם פנטיום 4).
לקבל הכתוביות בעברית - אשמח גם לקבל הסבר כיצד להציג אותן (אני רואה ג'יבריש).
תודה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
מדריך לסטרימר PS3MEDIASERVER

להוריד את הגרסה הרשמית האחרונה V1.20 לאחר מכן יש לחפש קובץ הגדרות לטלויזיה מפורום PS3 ל DLNA שלא PS3 , ניתן לחפש את ההגדרות כאן:
http://www.ps3mediaserver.org/forum/viewforum.php?f=15&start=0
את הקובץ המתאים יש להכניס תחת תיקיית renderers (תת תיקיה בתיקיית ההתקנה)
לאחר מכן בקובץ PMS.CONF יש להוסיף או לשנות את השורות הבאות:
לכתוביות עברית:
[mencoder_subcp = cp1255
גם זה לכתוביות:
mencoder_sublangs = heb,eng,fre,jpn,ger,und
לגודל הכתוביות:
mencoder_ass_scale = 1.8
חלוקת הסרט (TRANSCODING) למקטעים, למשל כל 3 דקות
ואז אפשר לעבור מקטע לקטע ע"י השלט:
chapter_support = true
chapter_interval = 3
לצפיה בתחנות טלויזיה דרך הסטרימר או בכל סטרימינג ברשת
יש להוסיף לתיקית ה plugins
את PMSENCODER
ולהוסיף בשורה ראשונה ב PMS.CONF:
engines = pmsencoder,mencoder,avsmencoder,tsmuxer,
mplayeraudio,ffmpegaudio,tsmuxeraudio,vlcvideo,mencoderwebvideo,
mplayervideodump,mplayerwebaudio,vlcaudio,ffmpegdvrmsremux
חשוב ש pmsencoder יהיה ראשון
בקובץ WEB.CONF אפשר להוסיף עוד תחנות רדיו וטלויזיה...

נערך לאחרונה ב:

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
לא כדאי לקנות מכשיר כמו אקסטרימר ב 800 שקל ולחסוך 2000 שח תוספת במחיר של הטלוויזיה ?? מה גם שמזרימי המידע עושים את כל מה שנאמר בכתבה ונותנים הרבה אופציות נוספות מאשר כל טלוויזה שמחוברת לרשת . הדבר היחידי שבאמת חשוב לרשת ואני לא רואה שאף אחד לא ציין אותו הוא עדכון התוכנה של הטלוויזה. אם אפשר לעדכן נגני בלו ריי וסטרימרים למה לא מכשירי טלוויזיה ??

רעיון למחשבה ... קחו את האקסטרימר קומפלט ותדחפו אותו לתוך מסך הטלוויזה , הרי מדובר בעוד לוח אלקטרוני ...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לטלויזיה שלי הפנסוניק V20 יש עדכוני תוכנה דרך הרשת, זה כבר עידכן פעם אחת (נפתח מסך ששואל אם אני מעוניין בעדכון תוכנה).
לקנות טלויזיה אך ורק בגלל שיש לו סטרימר פנימי אז בוודאי שלא,
ביצועי סטרימר חיצוני טובים יותר , אם כי אפשר להגיע לביצועים לא רעים בסטרימר הפנימי בטלויזיה (ע"י PS3 MEDIA SERVER ).

א

אורח

אורח
שאלה לפורום

יש לי שאלה. הרי סטרימר גם צריך להתחבר למחשב כדי לקבל גישה לקבצים של מוסיקה וסרטים. אז למה לקנות סטרימר? במחשב משמש בעצם כמחשב מדיה ודרך הרסיבר והטלויזיה אפשר לראות ולשמוע את כל מה שרוצים, לא?

א

אייל מ

אורח
בעיית ממשק טלוויזיית lg lv550y
בהמשך לכל הנאמר רכשתי את הטלוויזיה ואיני מצליח להתחבר למחשב.
ניתן לגלוש ברשת אך המחשב והטלוויזיה אינם מזה אחד את השני.
חברת LG מספקת דיסק עם תוכנת NERO MEDIAHOME 4 אך לא קורה כלום לאחר הפעלתה.
הזמנתי טכנאי של ח.י. שמבחינתנו הכל היה סינית... ולבסוף טען שהבעייה היא אצלי למחשב- הוא הצליח להתחבר עם
LAPTOP דרך המודם שלי לטלויזיה.
ניסיתי כל דבר ,בדיקת הגדרות רשת ביתית, בדיקת חסימה בראוטר ושם דבר לא קורה.
אשמח לעצתכם

א

אורח

אורח
בעיית ממשק טלוויזיית lg lv550y
בהמשך לכל הנאמר רכשתי את הטלוויזיה ואיני מצליח להתחבר למחשב.
ניתן לגלוש ברשת אך המחשב והטלוויזיה אינם מזה אחד את השני.
חברת LG מספקת דיסק עם תוכנת NERO MEDIAHOME 4 אך לא קורה כלום לאחר הפעלתה.
הזמנתי טכנאי של ח.י. שמבחינתנו הכל היה סינית... ולבסוף טען שהבעייה היא אצלי למחשב- הוא הצליח להתחבר עם
LAPTOP דרך המודם שלי לטלויזיה.
ניסיתי כל דבר ,בדיקת הגדרות רשת ביתית, בדיקת חסימה בראוטר ושם דבר לא קורה.
אשמח לעצתכם

יש לי בדיוק אותה טלויזיה וגם נתקלתי בבעיה הזאת אך הצלחתי להתגבר עליה
תנסה דברים הבאים :
1. תנתק את ה firewall במחשב , אל תשכח windows firewall
2.תגדיר ב router שלך שיאפשר חיבור UNPN

בהצלחה

א

אורח

אורח
דונגל לטלויזיה של LG

הי
קניתי טלויזיה של LG SMART TV דגם LV371Y
בנתי שאני צריכה לקנות גם דונגל, מאיפה קונים? מה זה בכלל?
אודה אם מישהו יכול לתת לי את הדגם של הדונגל שאני צריכה
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור