פלזמה סמסונג C7000 - תלת מימד ואיכות תמונה, ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
ביקורת מעולה ומעניינת ביותר ,בתור בעלים של PS50B550 האם ההבדל בין שתי
המסכים ב-2D משמעותי (עומק שחורים ,עמידות לצבירות/צריבות)?

א

אביבי

אורח
חתיכת גודל מסך, לשבת 3 מטר ממנו??

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא היתה לי שום בעיית מרחק במקרה הזה :)
yuria, לא השוותי ישירות בין שני המסכים, יש הבדל בציפוי הקדמי ותכונות אחרות, לגבי עמידות לצריבות, כבעלים של B550 אתה תוכל להעיד עליה מן הסתם.

yossime

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור שלום רב,
איך המסך בהשוואה לפלזמות של פנסוניק מסידרה V???

אשמח לשמוע את תגובתך...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
באופן צפוי, השאלה שלך לא מפתיעה :)
אז ככה:
ל- פנסוניק יש יתרון בתחום ניהול הצבע בתמונה וטבעיות שלו לעין.
סמסונג - טיפול מצויין בצבע השחור + התמודדות עם תנאי תאורה חזקים בחדר, רגישות מופחתת לתופעת צבירה בתמונה.

thifi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ביקורות מעולה ליאור !
רציתי לדעת האם הייתה ממליץ את המסך הזה כצג מחשב ומסך לגיימניג
למרות היותו פלזאמה ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה. אילו שימושים יהיו לו כמחשב?

thifi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הוא ישמש כצג מחשב רגיל.
כלומר, השימושים יהיו גלישה באינטרנט, סדרות וסרטים , משחקים,
עריכת מסמכים בוורד ואקסל פה ושם ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סדרות / סרטים / משחקים, אין בעיה.
עריכת מסמכים / שימוש בדפדפן, עלולה אולי להיות בעיה בגלל אלמנטים גרפיים קבועים שמוצגים לאורך שעות על המסך, לא יודע להתחייב לך לגבי זה.

Max

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
לליאור קרן היקר שלום רב!

לפני מספר חודשים שאלתי אותך שאלה בנוגע לסקירה שאני מעוניין שתבצעו על מסכי ה-LED החדשים תוצרת החברות SANSUI, ו-KONKA הנמכרים כיום בישראל {SANSUI LED נמכרת ברשת עולם הקולנוע, יבוא רישמי אל-כל אלקטרוניקה!}, ו-KONKA LED {יבואן רישמי טלראן תיקשורת!}.

בתשובתך אלי אמרתה לי שהינך אמור לבדוק את הדגמים ולחזור אלי עם תשובה. אם אינך זוכר בדיוק על מה בדיוק ביקשתי מימך אני מפנה אותך לאחת הסקירות הבאות: "סטרימר האודיו החדש של LOGITECH!", והפלסמה החדשה של פנסוניק מדגם V20!.

אני מאוד מקווה שתסקרו מסכים אלו על יתרונותיהם וחסרונותיהם בכדי שתהיה לציבור הגולשים הסבר וביקורת גם על מוצרים מחברות פחות מוכרות בארץ, במחירים זולים משמעותית משל המתחרים הגדולים בתחום.

במידה ותרצה להעניק לי תשובה אישית ומפורטת יותר תוכל לעשות זאת גם על ידי שליחת תשובתך לכתובת הדואר האלקטרוני שלי שכתובתה: msltd95@windowslive.com.

בתודה מראש: MAX!

guypld

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הי ליאור,
כמו תמיד,כתבה מקצועית ומעניינת,
שאלה,ציינת בכתבה את עניין הגרעיניות,לדייק,כתבת "תמונה חלקה ולא מגורענת"
רכשתי לפני כשבוע טושיבה דגם 55sv685,התמונה ב HD מדהימה, אבל, ויש אבל, ברקע ישנה מעין גרעיניות שלא הייתה לי בטלויזיה קטנה יותר וישנה של LG37"
איכשהו הצלחתי במשחק עם ההגדרות של הטלויזיה (ובזו יש ברוך השם המון הגדרות)להקטין את הגרעניות ולהחליק אבל לא לחלוטין.
מה הסיבה לגרעיניות הזו ברקעים?האם זו תקלה / איכות הטלויזיה (כי ב HD התמונה נפלאה פרט לעניין הרקע)
אציין שב SD אין בעיה כזו, יש כמובן אחרות של איכות בגלל שזה SD,מה שיותר מפריע לי זה עניין הגרעיניות ב HD,ממה נגרם והאם ניתן לטפל בו לחלוטין.
תודה מראש,
גיא

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
פעמים רבות, שידור HD מלווה בתופעה של גרעיניות, זה יכול להגרם בגלל העברה פחות איכותית במקור (מפילם לדיגיטל) או בגלל סיבות אחרות.
לא תמיד אפשר להעלים את זה לגמרי כאשר זה מופיע במקור.
בנוסף, יש שני הבדלים מהותיים בין המסך החדש שלך לישן: גודל תמונה ורזולוציה. למעשה, המסך החדש שלך חושף ביתר שאת את איכות התמונה ומבליט הכל לעין, לטוב ולרע, זה מצויין ומהנה כאשר איכות הוידאו טובה במקור ופחות טוב כאשר היא בינונית ומטה (הפגמים בשידור בולטים יותר).

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
Max, אנחנו לא נוהגים לסקור מותגי מדבקה (למרות ש- KONKA הוא דווקא מפעל אמיתי וקיים) בגלל סיבות שונות, בינהם חוסר אחידות ברכיבים בין מסכים שונים מאותו הדגם.

guypld

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור,
תודה רבה על התגובה המהירה
בארץ שלנו טלויזיה גדולה זה כמו רכב חדש ומהיר, אפשר לקנות אבל כדי להנות צריך תשתיות מתאימות...שלרוב - אין וחבל,
בכל מקרה, הרגעת אותי, תודה רבה :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן... כבר הבענו דעתנו על המצב פעמים רבות...

א

איתן לוין

אורח
V10 או B680?
שלום רב.
מרחק הצפייה מהטלוויזיה הוא כ-7 מטר, לכן יש לי צורך במסך גדול (במחיר שפוי).
האם היית ממליץ על פנסוניק V10 בגודל 58', או ללכת על הגודל של סמסונג B680 בגודל 63'??
תודה,
איתן

ד

דייויד

אורח
c7000 vs c8000

שאלה לליאור
בחיפושי גוגל ראיתי שההבדל בין c8000 ל c7000 הוא בכך של c8000 יש מנגנון שמאפשר תמונה יותר ברורה בחדר מואר
בכתבה מוזכר של c7000 יש צפוי קרמי
אז מה ההבדל באמת
והאם כדי לראות פלזמה באור יום בלי השתקפויות כדאי לחכות ל c8000
או להסתפק ב c7000
????
תודה
sphumato@gmail.com

ami

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
ביקורת מצויינת , נהנתי לקרוא

א

אורח

אורח
השוואה בין פנסוניק לסמסונג

ליאור שלום,

נהניתי מאוד לקרוא את הסקירה.

הייתי מעוניין לדעת מהי הפלזמה העדיפה לדעתך זו של סמסונג או פלזמה V20 של פנסוניק.

תודה רבה

אורן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור