סטאפ סטריאו מבית Audiolab

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מגבר הסטריאו המשולב 8000SE ונגן הדיסקים 8000CDE יוצרים שילוב מוסיקלי ונעים להאזנה...

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יופי של וידאו ומאמר !!!

שלוש קצרות:
1. החברה אנגלית אך הם מיצרים היום בסין לא ?
2. יש רסיברים שיש להם מצב Direct או Pure
ואז אורך המסלול מתקצר ודומה למגברי סטריאו נטו.
3. על איזה רמקולים שמעת ?
יצא לך לשמוע על זוג אחד או יותר ?

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מאמר יפה מאוד!

מצטרף לשאלה,איזה רמקולים היו בסטאפ?

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
המאמר כייפי ומהנה לקריאה!! תמשיכו כך...
שמעתי את מגבר האודיולאב עם מגוון לא קטן של רמקולים.
אין ספק שהמגבר הזה נהנה משווק טוב בארץ, כלומר יש לו "דחיפה" לא קטנה מצד היבואנים והחנויות.

לדעתי, לא מדובר במגבר מדהים, הוא "בסדר" מבחינת סאונד ו Value for money אבל לא יותר מזה...
עם עוד קצת מאמץ כבר קופצים לרמת Exposure, Creek, Dussun,Arcam וכו'...
ה Exposure 2010s על הסט-אפ שלי נתן תוצאה טובה בהרבה.

החברה אנגלית שמייצרת ייצור סיני (בשונה מחברות היי-אנד סיניות ששם לא מדובר בייצור סיני "סטנדרטי" ומצליחות לייצר מוצרים מדהימים! ראה ערך Dussun, Jolida,Xindak).

הרעש והצלצולים שהמגבר הזה עושה מבחינה שיווקית הן יוצאי דופן, על זה אין ויכוח, זה בטוח...

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה !

1) לפי המידע שברשותי אתה צודק. איכות הגימור עשתה רושם חיובי מאוד.

2) אכן רוב היצרנים כיום הוסיפו את פונקצית "Direct" לסטריאו, בחלקם זה מוצלח יותר, ובאחרים פחות.
שוב, אין תחליף להאזנה והשוואה.

3) הרמקולים בבדיקה היו Totem Hawk
יצא לי לשמוע בעבר אותו עם מספר רמקולים מדפיים אצל נמר.

יופי של וידאו ומאמר !!!

שלוש קצרות:
1. החברה אנגלית אך הם מיצרים היום בסין לא ?
2. יש רסיברים שיש להם מצב Direct או Pure
ואז אורך המסלול מתקצר ודומה למגברי סטריאו נטו.
3. על איזה רמקולים שמעת ?
יצא לך לשמוע על זוג אחד או יותר ?

MarioMan

אוהב את התחום
מעורבות
45
נקודות
28
מאמר טוב מאד.

לפני פחות משבוע התחדשתי ב-Audiolab 8000S ואני מסכים עם ההתרשמות.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מאמר טוב מאד.

לפני פחות משבוע התחדשתי ב-Audiolab 8000S ואני מסכים עם ההתרשמות.
S זה אומר בלי השלט, נכון ?

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יופי של מאמר , מקווה שעוד מכשירים יבדקו

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, התגעגעתי לכתבות האיכותיות שלך. כל הכבוד, אפילו את הוידאו אהבתי.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור, התגעגעתי לכתבות האיכותיות שלך. כל הכבוד, אפילו את הוידאו אהבתי.

מצטרף.מחכה בקוצר רוח לכתבות הבאות.(y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה חברים, תענוג לקרוא את התגובות :)

efib, דגם ה-8000S יקר יותר, כולל שלט ומספר פונקציות נוספות (כמו בורר נוסף מקדימה שמאפשר לעבור בין מצב "קדם מגבר", "מגבר כוח", "Bypass" ועוד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ליאור!

כאחד ששמע את הצמד הזה עם 16 רמקולים מדפיים שונים וכל מבחן לימד אותי עוד דבר על הצמד אנ י מוכרח להודות כי אתה מתאר אותו בדיוק כמו שאני חושב שהוא. ישר כח כתבה מצויינת והוידאו מושלם.

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מאמר טוב ואינפורמטיבי. הסברת את איכויות הצליל המופק היטב. המגבר מסקרן במיוחד. אפשרויות השימוש בו כקדם מגבר וכמגבר כוח בנוסף ליתר האפשרויות המסופקות בגבו הן ללא ספק יתרון גדול. העיצוב נראה סולידי ומאופק ומחירו סביר. היעדר השלט עשוי להפריע לרוכש הפוטנציאלי. ואם כבר עוסקים בקטנות, הצבע השחור אף הוא מאוד לא פופולרי בקרב הישראלים.
לדעתי, הצמד המסוקר מצדיק בדיקה אישית רצינית.

MarioMan

אוהב את התחום
מעורבות
45
נקודות
28
Vandoren,

כשתראה את השלט של המכשיר תבין שהיעדר השלט הוא דווקא יתרון ;)

ד"א, יש כזה גם בגימור כסוף.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור

יופי של כתבה ולמעשה גם אני התתרשמתי כך מצמד חמד הזה והחלטתי לרכוש אותם (יותר נכון את המגבר מדגם הS עם השלט ואופציות המיתוג) כך התרשמתי עוד בפברואר השנה מהמגבר בהשוואה למגברים אחרים ברמתו ובמחירו :

אני רוצה להבהיר, מדובר בהתרשמות אישית שלי, אני לא מתיימר להיות מומחה ומנוסה כמו רבים וטובים ממני כאן, אבל, ייתכן וגם הרשמים שלי יועילו לאחרים.

שאר המערכת: רמקולים DALI IKON6 , מקור - DVD/CD אונקיו 1404 . המגברים הם מה שמכונה "רמת כניסה" בעלות של עד 5,000 ש"ח.

ההגברה שנבחנה:

הראשון:

AUDIO REFIMENT מבית YBA - http://www.audiorefinement.com/Product-Complete.php

עיצוב וכו' - המגבר מעוצב בקו נקי יחסית אם כי קצת מצועצע יחסית לאחרים, איכות בנייה גבוהה, כל המחברים המצופים קיימים ואיכותיים ראוי לציון מיוחד השלט המרשים (נמכר בנפרד בתוספת מחיר של 250 ש"ח) עשוי מתכת כבד ומרגיש ונראה כמו מיליון דולאר.

סאונד - לטעמי השילוב עם הרמקולים שלי לא היה מוצלח, הצליל נשמע שטוח, אנמי, אומנם מאד מדוייק ומפורט אבל "חסר חיים". למגבר לא הייתה לדחוף את הרמקולים הנצילים יחסית.
בשורה התחתונה - המגבר הפתיע אותי לרעה והוא נשמע לי אפילו פחות טוב מהרסיבר ימאה שלי.

השני:

MYRYAD Z-140 - http://www.hometheater.co.il/modules.ph ... mp;pid=259

מסכים עם חלק מהביקורת של אייל ורוצה להוסיף -

עיצוב - מדהים, המגבר היפה ביותר בין אלו שנבחנו בעל WAF גבוה במיוחד. איכות בנייה מרשימה ואיכותית. נוח לתיפעול וכולל את כל המחברים המצופים. אם כי המעבר בין המקורות השונים מסורבל. אין גישה ישירה למקור אלא צריך לעבור בלחיצה חוזרת ממקור למקור.

סאונד - מאד מדוייק ונקי. מאד מפורט ומאוזן ללא הדגשה מיותרת של שום צליל. אם כי לטעמי הסאונד שלו קצת מדוייק מדי, קר ולא מרגש. הוא לא יתקשה להניע כל רמקול אם כי לעומת האחרים הוא חלש יחסית (על אף הנתוני הספק הכמעט זהים) כך למשל בעוד שבאחרים כפתור הווליום היה בשעה 09:00 בערך לעוצמת שמע נורמאלית - במיריאד הייתי צריך לסובב לשעה 11:30 כדי להגיע לאותה עוצמה.
בשורה התחתונה מגבר מעולה אבל לא לטעמי לאוהבי הצליל המאאאד מדוייק ומפורט ללא שום צבע או הדגשה.

השלישי:

AUDILAB 8000S - http://fuse.shopy.co.il/products/54570

עיצוב וכו' - בשונה מהדור הקודם מגיע בצבע כסוף, דק יחסית אבל עדיין כבד ומסיבי, עיצוב פשוט על גבול הגס (בעיני זה דווקא יפה) אין כפתורי בס וטרבל כמו בדור קודם, אין פונו סטייג'
ראוי לציון החוגה הגדולה ששולטת על אפשרויות החיבור השונות כך שאפשר בקלות להוסיף מגברי כוח, או לשרשר בנוחות לרסיבר קולנוע ביתי מבלי שצריך לתאם ווליום - אפשרויות החיבור השונות והשליטה הנפרדת על חלק הפרה וחלק הפאור מאפשרת שידרוג מודולרי של המערכת.

סאונד - הוא הנבחר שלי, סאונד מאד מפורט אבל מלא בשר, עוצמתי ומרגש. שומר על כל גווני הצליל אבל ביחס לאחרים הוא פשוט נשמע יורתר טוב במיוחד בבס ובמיד בס. בגלל הזרם החזק שהוא מוציא (25 אמפר) , לא שאני מבין מה זה אומר, הוא נשמע הרבה יותר חזק מהנתונים היבשים - כפתור העוצמה היה מתחת לשעה 09:00 לעוצמת שמע נורמאלית

בשורה התחתונה - מאד חזק, מאד מפורט ומדוייק אבל בעל צליל מלא ועשיר יחסית לאחרים - הוא הבחירה שלי.

להבדיל מליאור כדי לתאר את ההתרשמות שלי מהצליל השמשתי במינוח "בשרני" או "עשיר" בעוד שליאור מתאר זאת כ"סמיך"

בזמנו הצמד חמד הגיע עם פנלים בצבע כסוף (צבע עדיף לטעמי על השחור) אבל ככל הנראה בשל דרישת קהל אוהדי המותג היצרן חזר לצבע השחור הקלאסי (טוב לא בדיוק שחור פחם אלא מן שחור מוברש בהיר יותר טיפה)
ייתכן וניתן להשיג גם כיום בצבע כסף.

הערה ל- streophil

בדרך כלל בסקירת מוצרים בכלל ובסקירת מוצרי אודיו בפרט תמיד מתחשבים בקטגוריית המחיר - הרי חלק נכבד ממטרת הכתבה היא לתת מידע לצרכן הפוטנציאלי . לכן, אמירה כמו אם מתאמצים קצת יותר אפשר לקנות XX שהוא יותר טוב.. למה הכוונה ב"קצת" 100האם ש"ח יותר או "1,000 ש"ח" יותר..או אולי 4,000 ש"ח יותר..

אם אני לא טועה המגברים האחרים שלטעמך ולדעתך יותר טובים עולים לפחות 1,000 ש"ח ואף למעלה מכך יותר מאשר הAUDIOLAB שבכתבה.

חוץ מזה, שמעתי את האאודיולאב בהשוואה לאקספושור היקר ממנו ולאוזניי האאודיולאב נשמע יותר טוב, יותר חיי ובשרני לעומת האקספושור שהיה אנליטי וקר מדיי לטעמי.

ליאור (אם אני לא דורך שוב על יבלות..)

לדעתי בכתבות מסוג זה יש מקום לציין אפילו בפיסקה בת כמה שורות מוצרים דומים באותה קטגוריית מחיר ואולי אפילו כמה מילים על ההשוואה למוצרים דומים.

לבסוף ההפרש בין המגבר מדגם ה- SE נטול השלט ואפשרויות המיתוג לדגם ה-S עם השלט ואפשרויות המיתוג הוא בסך הכל כ- 500 ש"ח. לדעתי בהפרש מחיר כזה הרבה יותר כדאי לרכוש את הדגם הבכיר עם השלט ואפשרויות המיתוג . אפשרויות המיתוג והחיבור למשל לרסיבר קולנוע ביתי מאד נוחות ויעילות.

שלמה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הבהרה קטנה-

אומנם החלטתי לרכוש את הצמד (המגבר+ הנגן) והצמד הצארח בביתי למשך חודשיים אבל בגלל נסיבות שלא בשליטתי בסופו של דבר רכשתי מגבר אחר וכיום אני הבעלים רק של נגן הcd שבכתבה.

אולי זה מובן מאליו, המחירים שבכתבה הם כמובן "מחיר מומלץ לצרכן" - חשוב לעשות סקר שוק ולהערכתי בפועל המחירים יכולים להיות נמוכים יותר.

שלמה

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני מצטרף לדעה הטובה על האודיולאב. שמעתי אותו מול לא מעט מגברים ואני חושב שיחסית למחירו הוא נותן תמורה מצויינת. מאד מאוזן ומאד כף לשמוע איתו מוזיקה.

"אפשר לשמוע איתו מוזיקה שעות על גבי שעות" - זה בדיוק הענין.

לא מעייף. לא מטריד. מאד נעים. אולי לא מרגש, אבל אני לא בטוח שאפשר למצוא מגבר מרגש במחיר הזה.

רדנקו

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ודרך אגב - שמעתי את האקספוז'ר עם הרמקולים שלי ולטעמי הוא מחריד - צעקני וממש כואב באוזן.

בסופו של דבר הכל ענין של טעם.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בקבוצת המחיר של מגברי סטריאו משולבים עד 5,000 ש"ח לטעמי ולדעתי הaudilab 8000 הוא בין הטובים ביותר אם לא הטוב שבהם בהיצע הקיים בארץ ביבוא סדיר.

שלמה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור