אספרסו מוזיקה ושרת

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
השרשור התנהל עד עכשיו ברובו בצורה מקצועית ומועילה להרבה אנשים, אז מה אתה באת עכשיו שוב להרוס עם משפטים ילדותיים
ותובנות של חצי שקל. כל פעם אתה צץ ככה פתאום ומחרב.
כנס לחדר ותמשש פעמון, עזוב אותנו מתובנותיך.
החיים זה לא פיקניק לפעמים צריך לסבול.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לא מובן למה הירידות האלו על arb.
למה הוא צריך להראות לך תמונות של החדר שלו? אם זכור לי נכון גם אתה לא הראת את החדר שלך ולא תמונה של המערכת שלך...
ומי זה לנו?
אני רק יכול להבטיח לך שהסאונד אצלו לא פחות טוב מהסאונד אצלך ושל המתחזה.
למה??
כל תגובה שלו ארוכה קילומטר
מלאה מילים משפטיות פלצניות
שום תובנה
התנשאות נטו
לא תורם פה כלום ומסתתר מאחורי כינוי
מזכיר לי את סיפור מיץ פטל
אתה יודע מי הוא מיץ פטל?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לגבי סאונד בחושך רק לא מזמן שמעתי שחברך השניצל שמע בחדר חשוך אצל דן והתעלף מהסאונד,אז גם דן נכנס לקטגוריה של חדר חשוך אין סאונד?
למה איך שהוא אני מוזכר אצלך בפוסטים ?
תגיד ? באמת נראה לך שאני ,דו נגר , רן מויאל , גיא חורש ,דוד גלבוע ,מיכאל 123 ועוד...... לא יודעים מה אנחנו שומעים ? יאיר תמם? ,
לא מבין מה מצאת להוציא את האגרסיות בצורה כזו בוטה על רן ?
מילא עלי , אני מחוסן , אבל אני מבטיח לך ששומעים מצוין פלוס אצל רן , נהדר אצל דן ,
תראה - לא שאני לא משתמש ברזונטורים ,יש לי המון ,אבל אצלי היריעה נפרסת רחב יותר , כולל מדידות , RC , זוג מערכות שלמות ושונות לחלוטין הן בשיטה והן בביצוע ,זה שאמרת שרצים סרטונים עם חוות דעת של כל מיני זבי חוטם על המערכת של רן - לא מאמין !!!!!!
האודיופיליה אצלי מגיע לכך שיצרתי בעצמי רמקול נפלא , ותשאל את בן עזרי מה עשינו בקרוס ובמגבר וכמה עלו הרכיבים ,פה נמצאת האודיופיליה ,ולא בתחום צר של רזונטורים שכבודם במקומם מונח ,אבל זה עדיין לא מספיק בכדי לאזן חדר , בטח לא דרמטית כמו RC , נכון לא שומע אנלוג אבל מצד שני יש לי מחשב סופר מושקע עם כרטיסים של פינק אודיו שמאפשר לי לשמוע ,אופטי , AES,USB -כל אחד והצליל שלו מעבר למעבר בין המערכות ,
אז הנה תראה שיש אנשים שגם להם יש נסיון ,ולא כדאי להשתלח בהם כך ,תכף שולח תמונות כולל השידרוג של הקרוס שעולה אלפי יורו , מקווה מרכיבים מחר !
יאללה תרגעו !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הנה

תמונות מצורפות

• 13AE484D-2840-44CF-BE4C-4A1E2E9F4381.jpeg
    13AE484D-2840-44CF-BE4C-4A1E2E9F4381.jpeg
    KB 98.4 · צפיות: 87
  • CF7913FF-E098-41D0-95FD-F7E44A41111D.jpeg
    CF7913FF-E098-41D0-95FD-F7E44A41111D.jpeg
    KB 91.7 · צפיות: 73
  • EAF7C4B7-DB96-4AD1-A6EC-64B84FD4FD5B.jpeg
    EAF7C4B7-DB96-4AD1-A6EC-64B84FD4FD5B.jpeg
    KB 95.1 · צפיות: 64
  • 1CA81448-7BD7-4297-817A-CFCAE9E31E7A.jpeg
    1CA81448-7BD7-4297-817A-CFCAE9E31E7A.jpeg
    KB 95.7 · צפיות: 60
  • 5D305C5E-8A5D-4249-B5FD-B9EE4FAE6D23.jpeg
    5D305C5E-8A5D-4249-B5FD-B9EE4FAE6D23.jpeg
    KB 98.4 · צפיות: 59
  • 847A758C-15C0-4CD3-9C26-2E16B893354E.jpeg
    847A758C-15C0-4CD3-9C26-2E16B893354E.jpeg
    KB 110.4 · צפיות: 65

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
למה איך שהוא אני מוזכר אצלך בפוסטים ?
תגיד ? באמת נראה לך שאני ,דו נגר , רן מויאל , גיא חורש ,דוד גלבוע ,מיכאל 123 ועוד...... לא יודעים מה אנחנו שומעים ? יאיר תמם? ,
לא מבין מה מצאת להוציא את האגרסיות בצורה כזו בוטה על רן ?
מילא עלי , אני מחוסן , אבל אני מבטיח לך ששומעים מצוין פלוס אצל רן , נהדר אצל דן ,
תראה - לא שאני לא משתמש ברזונטורים ,יש לי המון ,אבל אצלי היריעה נפרסת רחב יותר , כולל מדידות , RC , זוג מערכות שלמות ושונות לחלוטין הן בשיטה והן בביצוע ,זה שאמרת שרצים סרטונים עם חוות דעת של כל מיני זבי חוטם על המערכת של רן - לא מאמין !!!!!!
האודיופיליה אצלי מגיע לכך שיצרתי בעצמי רמקול נפלא , ותשאל את בן עזרי מה עשינו בקרוס ובמגבר וכמה עלו הרכיבים ,פה נמצאת האודיופיליה ,ולא בתחום צר של רזונטורים שכבודם במקומם מונח ,אבל זה עדיין לא מספיק בכדי לאזן חדר , בטח לא דרמטית כמו RC , נכון לא שומע אנלוג אבל מצד שני יש לי מחשב סופר מושקע עם כרטיסים של פינק אודיו שמאפשר לי לשמוע ,אופטי , AES,USB -כל אחד והצליל שלו מעבר למעבר בין המערכות ,
אז הנה תראה שיש אנשים שגם להם יש נסיון ,ולא כדאי להשתלח בהם כך ,תכף שולח תמונות כולל השידרוג של הקרוס שעולה אלפי יורו , מקווה מרכיבים מחר !
יאללה תרגעו !
תראה לפעמים אין ברירה אבל מה לעשות רן אוהב לרדת על אנשים שלא מסכימים עם הדרך שלו ועושה זאת בצורה מגעילה.
מי שהביא דוגמאות איך אני מקשיב בחושך(למרות שזו שטות מוחלטת) או מקשיב למוזיקה לא מקובלת עליו זה רן מויאל אז מה הוא מצפה?
ולגבי הסרטונים אצל רן...כן מה לעשות לא כולם אוהבים את מה שמתנגן שם.

נ.ב
שניצל מבטיח לך שלא שמעת את הרזונטורים החדשים שעושים דרמה!!!
מקווה שזה לא יפריע מידי לרן ולעמיר

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
דיון מעניין מאד, אם כי פה ושם קפצו הפיוזים וחבל כי מה שבאמת חשוב בעיסוק הזה זה ההנאה מהמוזיקה וכל היתר פחות חשוב, לפחות לדעתי. האמת שאני מת לדעת איך יושפע הסאונד אצלי ממערכת RC. כמובן שקראתי חומר על כך וסקירות והחכמתי מכך. הבעיה היא פשוטה: אחרי לא מעט שינויים ונסיונות הגעתי לכך שאני ממש ממש מרוצה (אפשר להגיד עד לגג) מהסאונד שהגעתי אליו וחושש להרוס אותו ועוד לזרוק על זה כסף.אציין שהגעתי לזה בלי טיפול אקוסטי (ןגם ללא טיפול יסודי בחשמל) ואני בטוח שאני הולך לקבל כאן נזיפות קשות על כך. בשלב הראשון, אני גם לא רוצה להשקיע סכום מטורף על מכשיר כזה ואולי הכי חשוב, לבדוק מכשיר כזה בבית לפני רכישה. אשמח לקבל כאן המלצות על מכשיר ברמת כניסה פלוס שיכול לתת תוצאה טובה וכמובן לבדוק אותו בבית, אפילו להדגמה קצרה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
דיון מעניין מאד, אם כי פה ושם קפצו הפיוזים וחבל כי מה שבאמת חשוב בעיסוק הזה זה ההנאה מהמוזיקה וכל היתר פחות חשוב, לפחות לדעתי. האמת שאני מת לדעת איך יושפע הסאונד אצלי ממערכת RC. כמובן שקראתי חומר על כך וסקירות והחכמתי מכך. הבעיה היא פשוטה: אחרי לא מעט שינויים ונסיונות הגעתי לכך שאני ממש ממש מרוצה (אפשר להגיד עד לגג) מהסאונד שהגעתי אליו וחושש להרוס אותו ועוד לזרוק על זה כסף.אציין שהגעתי לזה בלי טיפול אקוסטי (ןגם ללא טיפול יסודי בחשמל) ואני בטוח שאני הולך לקבל כאן נזיפות קשות על כך. בשלב הראשון, אני גם לא רוצה להשקיע סכום מטורף על מכשיר כזה ואולי הכי חשוב, לבדוק מכשיר כזה בבית לפני רכישה. אשמח לקבל כאן המלצות על מכשיר ברמת כניסה פלוס שיכול לתת תוצאה טובה וכמובן לבדוק אותו בבית, אפילו להדגמה קצרה.
למה אתה צריך מכשיר? למה ברמת כניסה ולמה בסכום מטורף?
תקנה רשיון לתוכנת Dirac בכמה מאות דולרים, תקנה או תשאיל מיקרופון וסאלאמת, זה לגמרי מספיק.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
תראה לפעמים אין ברירה אבל מה לעשות רן אוהב לרדת על אנשים שלא מסכימים עם הדרך שלו ועושה זאת בצורה מגעילה.
מי שהביא דוגמאות איך אני מקשיב בחושך(למרות שזו שטות מוחלטת) או מקשיב למוזיקה לא מקובלת עליו זה רן מויאל אז מה הוא מצפה?
ולגבי הסרטונים אצל רן...כן מה לעשות לא כולם אוהבים את מה שמתנגן שם.

נ.ב
מוישל'ה

אתה סוג של אתנחתא קומית אצלנו, ברגע שהשם שלך עולה, כולם מתפוצצים מצחוק.

נזכרים בקישקושים שלך, בקפיצים שלך מהמפעל, בפעמונים על המקרר והצמר גפן באינטרקונקטים שאתה מכניס לכל מיני משתמשים מסכנים..

ואז מישהו מעלה את הסרטוני טיקטוק שלך בחושך..וזה בכלל הופך לצחוק היסטרי.

אז..אנא ממך..תשאר אתה... זה כיף.

רן

ilam

אוהב את התחום
מעורבות
107
נקודות
43
למה אתה צריך מכשיר? למה ברמת כניסה ולמה בסכום מטורף?
תקנה רשיון לתוכנת Dirac בכמה מאות דולרים, תקנה או תשאיל מיקרופון וסאלאמת, זה לגמרי מספיק
אוקיי, תוכנה, מיקרופון ומה בדיוק הhardware פה? בהנחה שאני לא רוצה לעבוד ממחשב.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מוישל'ה

אתה סוג של אתנחתא קומית אצלנו, ברגע שהשם שלך עולה, כולם מתפוצצים מצחוק.

נזכרים בקישקושים שלך, בקפיצים שלך מהמפעל, בפעמונים על המקרר והצמר גפן באינטרקונקטים שאתה מכניס לכל מיני משתמשים מסכנים..

ואז מישהו מעלה את הסרטוני טיקטוק שלך בחושך..וזה בכלל הופך לצחוק היסטרי.

אז..אנא ממך..תשאר אתה... זה כיף.

רן
אתה לא חושש שאני ארד עליך עכשיו? שניצל לא אוהב שאני יורד עליך!

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אתה לא חושש שאני ארד עליך עכשיו? שניצל לא אוהב שאני יורד עליך!
מה לעשות רנצוק הסאונד לא כזה משהו אצלך, החברה פה לא מבינים על מה כל ההמולה על הסאונד שלך.

רק בריאות רנצוק

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אוקיי, תוכנה, מיקרופון ומה בדיוק הhardware פה? בהנחה שאני לא רוצה לעבוד ממחשב.
אם אתה לא רוצה לעבוד ממחשב אז תצטרך קופסא שמוטמע בה פתרון של דיראק או לינגדורף או טרינוב או סטורם, ז״א לקנות מגבר או סטרימר/דאק שיש בו אחד מהפתרונות הנ״ל.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
מה לעשות רנצוק הסאונד לא כזה משהו אצלך, החברה פה לא מבינים על מה כל ההמולה על הסאונד שלך.

רק בריאות רנצוק
וואלה משה זה ממש לא נכון. יש לרן תוצאה יוצאת דופן שאני באמת חושב שהיא מהטובות ששמעתי אם לא ה.
עכשיו תבין, למרות ידידותנו, ממש ממש כואב לי הלב להחמיא למערכת שלו בפומבי ואני עושה את זה בחירוק שיניים כי אנחנו (נכון להרגע) לא בדיוק מאותו צד של המתרס האודיופילי, אבל מה לעשות, זאת האמת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נ.ב
תביא לשמוע זוג, יש לי גם כל מיני, מה שעובד אצלי הכי חזק זה קערה טיבטית ,תכף שולח צילום , מחוברת לקיר בצורה מיוחדת שתהדהד !

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
וואלה משה זה ממש לא נכון. יש לרן תוצאה יוצאת דופן שאני באמת חושב שהיא מהטובות ששמעתי אם לא ה.
עכשיו תבין, למרות ידידותנו, ממש ממש כואב לי הלב להחמיא למערכת שלו בפומבי ואני עושה את זה בחירוק שיניים כי אנחנו (נכון להרגע) לא בדיוק מאותו צד של המתרס האודיופילי, אבל מה לעשות, זאת האמת.
תראה דוויד אם אני אהיה פייר
אז אני יכול להגיד וואללה לא שמעתי אצל רן לכן זה לא יהיה הוגן לתת חוות דעת שלילית על המערכת שלו.לכן אני מצפה וציפיתי ממנו שיהיה הוגן ויגיד לא שמעתי לא יודע מה עושים הרזונטורים האלו.
אבל מה הוא עושה ?! יורד ברמה הכי נמוכה, לא שמע, לא ראה אבל לטנף חופשי.

נ.ב
נראה לי שאתך יותר נעים לדבר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הנה, מה שרואים זו הקערה הטיבטית , קוורצים ורזונטור של גלי שומן ( העץ )

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113

רק בריאות רנצוק
וואוו. באמת. איזה באסה. ועוד סרטונים. אמאל'ה
גמרת אותי . :)

אני מבין את הזעם והקנאה שלך מוישל'ה.

כל פוסט על המערכת שלי גורם לך למיני התקף לב.....:)

אתה רואה שכולם כאן מתקדמים וקונים ומתחדשים והפורום מפוצץ בדיונים על דברים שהם מבחינתך סינית מדוברת במקרה הטוב..

ואתה ..?
אתה נשאר עם טוויקים של צמר גפן, פעמונים סינים שיורדים מהתקרה וסוג של מערכת...נגיד.
לא באמת מערכת ביני לבינך.

אז כן, אפשר להבין.

בן אדם בגילך שכל מה שנשאר לו זה לשחק עם קפיצים שנלקחו בכלל ממפעל שמייצר קפיצים למיטות ולמכור את זה כדבר הבא באודיו...

אז אתה מתוסכל ואני מבין.

אבל מוישל'ה בינך לביני כרגע אף אחד לא מקשיב, המצב המצער הנוכחי שלך לא קשור אליי.
לא בגללי אתה נמצא איפה שאתה נמצא.

זה לא מאוחר מוישל'ה לעשות שינוי, תהיה חזק!

רן

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תראה דוויד אם אני אהיה פייר
אז אני יכול להגיד וואללה לא שמעתי אצל רן לכן זה לא יהיה הוגן לתת חוות דעת שלילית על המערכת שלו.לכן אני מצפה וציפיתי ממנו שיהיה הוגן ויגיד לא שמעתי לא יודע מה עושים הרזונטורים האלו.
אבל מה הוא עושה ?! יורד ברמה הכי נמוכה, לא שמע, לא ראה אבל לטנף חופשי.

נ.ב
נראה לי שאתך יותר נעים לדבר
בוא נפריד בין סגנון אישי, כל אחד וסגנונו, לבין המהות.
לא אתה שמעת אצלו ולא הוא שמע אצלך אז זה ויכוח בדרך ללא מוצא.
קטונתי לפרשן את רן אבל לדעתי הטענה שלו היא שפתרון RC הוא הבסיס וה- tuning של כל המערכת ואילו הפתרון של רזוננטור הוא ברמת ה- fine tuning.
זאת אומרת הויכוח הוא כמותי לגבי רמת התיקון האפשרית להשגה בכל אחד מהאמצעים השונים.
או במילים אחרות, אי אפשר לתקן חדר גרוע באמצעים שלך, אבל כן אפשר לשפר את הסאונד. יכול להיות שאתה חושב ההיפך אבל זה לא באמת ויכוח ברמה של מלחמת עולם.
גם רן מחליף כבלים וצעצועים אחרים לרוב כך שאין פה איזה כפירה מוחלטת בפתרונות האלה.
בקיצור, לכו לשמוע אחד אצל השני.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תביא לשמוע זוג, יש לי גם כל מיני, מה שעובד אצלי הכי חזק זה קערה טיבטית ,תכף שולח צילום , מחוברת לקיר בצורה מיוחדת שתהדהד !
נו אין פלא שאתה צריך רום קורקשן, אבל זה לא החדר דוקטור, זה פשוט הקערה הטיבטית שלך שמהדהדתתתתתת :p

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור