אספרסו מוזיקה ושרת

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אכן נושא "ניסוי" עם חומרים אלה חשוב מאוד וחידוד האוזניים מרכזי
מדובר בטיפול אמפירי ולא מדויק לפי מדידות

בניסיון שלי למשל, שטיח הרג את הצליל וטיפול עם פלטות של VICOUSTIC בתקרה היה מעולה
בין הפוסטים המעצבנים שלי כתבתי כמה פעמים על נזק שעושה שטיח עבה בדומה לאבזורברים אחרים שסופגים יתר על המידה מידים וגבוהים במיוחד בחדרים קטנים.
לפעמים אין מנוס מלשים משהו על הרצפה במיוחד אם יש פרקט למינציה ואז שטיח דק ולא שעיר יעשה את העבודה.
טיפול בתקרה כפי שעשית הוא בסיס הכרחי ורצוי להשלים עם סופגים בפינות העליונות שאפשר גם להכין לבד ובזול.
הדרך לשקיעה בטיפול יתר בחדר קטן היא קצרה והתהליך הופך לתיקון על תיקון שעושה אביזר אחר, Less is more.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
בין הפוסטים המעצבנים שלי כתבתי כמה פעמים על נזק שעושה שטיח עבה בדומה לאבזורברים אחרים שסופגים יתר על המידה מידים וגבוהים במיוחד בחדרים קטנים.
לפעמים אין מנוס מלשים משהו על הרצפה במיוחד אם יש פרקט למינציה ואז שטיח דק ולא שעיר יעשה את העבודה.
טיפול בתקרה כפי שעשית הוא בסיס הכרחי ורצוי להשלים עם סופגים בפינות העליונות שאפשר גם להכין לבד ובזול.
הדרך לשקיעה בטיפול יתר בחדר קטן היא קצרה והתהליך הופך לתיקון על תיקון שעושה אביזר אחר, Less is more.

גדי,

הניסיון המוגבל שלי עם שטיחים שונה משלך.

אני מניח שהחברה האלה ידעו מה הם עושים, בשני המקרים מדובר בפרקט מעץ.

השטיח הדק (יחסית) בחדר האזנה הישן של Magico

1666084506632.png

השטיח העבה יותר בחדר האזנה החדש של Magico (גילוי נאות, יש לי שטיח זהה)

1666084449165.png

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
פה בדיוק נכנסות המדידות.
שטיח עבה מאוד יכול לעזור וגם יכול להרוס. תלוי ברמקול(אם יש לנו מידע על הספינורמה שלו) ותלוי מה שאר אביזרי הספיגה בחדר.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יחי ההבדל הקטן בין החדר בתמונה ל 3X4 של web, שטיח עבה כבתמונה למטה יסתום את הצליל כמו ה'סונקס' שגם אתה משמיץ בצדק.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
יחי ההבדל הקטן בין החדר בתמונה ל 3X4 של web, שטיח עבה כבתמונה למטה יסתום את הצליל כמו ה'סונקס' שגם אתה משמיץ בצדק.
לא.תלוי מה יש בשאר החדר ותלוי בפיזור של הרמקול. יש רמקולים שלא מקרינים לרצפה ויש גאלה שמקרינים מאוד ויש כאלה שמקרינים מאוד לא שווה .

יש יכול לעשות רע וזה יכול לעשות מדהים.
אם אתה מחפש שחור -לבן זה לא עובד ככה - יש נתונים ויש מדידות בחדר ואין שום דרך אחרת לעבוד כדי למקסם תוצאות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מדידות אינן אלוהים. הייתי נוכח בשני אולמות קונצרטים שנמסרו ללקוח לאחר מדידות של מהנדס האקוסטיקה ושהיה צריך עם קונגו וקריעה של חומרים יקרים לעשות שינויים לפי האוזן של אנשי המוזיקה מנצח שהוזמן במיוחד ועוד.
בחדר קטן עם שטיח עבה מדפי יושפע פחות מרמקול רצפתי גם אם האחרון הוא 2way שממוקמים בחלק העליון וגם זה לא שחור ולבן שמעתי גם ההיפך, על פניו אני מסכים עם טענתך אבל היא גם לוקה בשחור-לבן לומר שמדידות הן הכל.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
מדידות אינן אלוהים. הייתי נוכח בשני אולמות קונצרטים שנמסרו ללקוח לאחר מדידות של מהנדס האקוסטיקה ושהיה צריך עם קונגו וקריעה של חומרים יקרים לעשות שינויים לפי האוזן של אנשי המוזיקה מנצח שהוזמן במיוחד ועוד.
בחדר קטן עם שטיח עבה מדפי יושפע פחות מרמקול רצפתי גם אם האחרון הוא 2way שממוקמים בחלק העליון וגם זה לא שחור ולבן שמעתי גם ההיפך, על פניו אני מסכים עם טענתך אבל היא גם לוקה בשחור-לבן לומר שמדידות הן הכל.
הנקודה אינה אם מדידות הן הכל או כלום. האבחנה שאנו צריכים לחתור אליה היא:
האם תהליך השיפור שלנו מתכנס או שאינו מתכנס?
שימוש במדידות פשוט מגדיל לאין שיעור את הצ'אנס שהתהליך יתכנס, גם אם הוא ארוך/מתיש.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הנקודה אינה אם מדידות הן הכל או כלום. האבחנה שאנו צריכים לחתור אליה היא:
האם תהליך השיפור שלנו מתכנס או שאינו מתכנס?
שימוש במדידות פשוט מגדיל לאין שיעור את הצ'אנס שהתהליך יתכנס, גם אם הוא ארוך/מתיש.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
גדי,

מדידות הן כלי, הכלי היחיד עימו תוכל לדעת עם מה אתה מתמודד.
הן לא מחליפות זוג אוזניים (שכן התחביב הוא האזנה), המדידות מגיעות בשלב מוקדם יותר כדי לתת לנו כלי להתמודד עם הבעיות, לראות מה צריך טיפול והאם לאחר הטיפול שיפרנו את התנאים. מכאן תמשיך עם האוזן עד לקבלת הסאונד שמרגש אותך.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אף פעם לא חשבתי אחרת.

אה, ולמי שתהה איך אתאיסט כמוני נותן לינק לאתר קבלי, זה ההומור המעוות שלי שחשב שזה מתחבר מגניב לתשובה של רועי.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63

אף פעם לא חשבתי אחרת.

אה, ולמי שתהה איך אתאיסט כמוני נותן לינק לאתר קבלי, זה ההומור המעוות שלי שחשב שזה מתחבר מגניב לתשובה של רועי.
אוקי צ'יף.
הכל טוב - הדרך חשובה. לגבי הסיפור הקבלי - הכותרת סבבה, הסיפור עצמו נקרא כמו גרסה פסאודו-חיובית למיתוס סיזיפוס בהזמנה מעלי-אקספרס. סתם, סתם.
אני אוהב את הדרך שלי. לא מפריע לי להסתכל גם שנים קדימה. אממה, כשאני בדרך, מעדיף שיהיה איזה אזימוט ברור...

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
חשבתי שזה מתחבר מגניב רק מנקודת מבט קומית. ניו אייג'יות גם אם יידישקייטית לא עושה לי את זה וגם אני מעדיף אזימוט ברור, האזימוט של השירשור הוא שרת אז בואו ונחזיר אותו למסלולו.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אז למה לנסות לדחוף כל החיים את ההר האודיופילי המייגע הזה ולנסות להזיז אותו באיזה סנטימטר?
הרי כבר ידוע שאפשר לעקוף אותו בקלי קלות עם מונית אקספרס של חברת RC בע״מ?
ועל כך כבר ענה גורג מלורי:
"Because it's there."

(לא לאכול אותי זה היה בצחוק).

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אז למה לנסות לדחוף כל החיים את ההר האודיופילי המייגע הזה ולנסות להזיז אותו באיזה סנטימטר?
"Because it's there."

חומר למחשבה...בכל מקרה יאכלו אותך :D לאאא הם נחמדים בזמן האחרון.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
מדידות הן הכלי היחידי האפשרי. היחידי.

אתה מערבב בין מדידות לטיפול אקוסטי.

איך אתה מציע לאבחן את הבעיות?

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מדידות הן הכלי היחידי האפשרי. היחידי.

אתה מערבב בין מדידות לטיפול אקוסטי.

איך אתה מציע לאבחן את הבעיות?

רן

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
ועל זה כבר עניתי.

אתה מערבב בין מדידות לבין טיפול אקוסטי. לא נכנסים עם קונגו להרוס מדידות...נכנסים להרוס את הטיפול שבוצע.

אנא עדכן כיצד לדעתך מאזינים אמורים לאבחן בעיות ולבצע מיקסום של התוצאה.
מה הכלי הנכון לכך לדעתך?
האוזניים שלנו?

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
זכור לי איך נכנסת באבי אביו של audiogod שטען שמדידות הן הכל.
ההריסה היתה למה שנבנה בהתאם למדידות, לא נעשתה הריסה על בניה שחרגה מהן.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,010
נקודות
113
"Because it's there."

אנחנו אוהבים אותך ואת הכתיבה הייחודית והשנונה שלך, בלעדיה הפורום והקבוצה היו משעממים יותר

נצל"ש עניין מונית האקספרס בשאלה ליודעי דבר, @Dan-Cinemart @RanMoyal @RB68

אם אני מבין נכון' הסיבה בגינה RC (כפי שהוא כיום) אינו מסוגל לתקן דיפ ביעילות הוא עקב עניין ביטול אותות?
כלומר, הגדלת רמת האות בתדר הנמוך, זו שאמורה ליישר את הדיפ תגרום להגברת רמת ההחזרים/תדרים הגורמים לדיפ ובכך הם מבטלים אחד את השני - האם נכון ?

תודה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
זכור לי איך נכנסת באבי אביו של audiogod שטען שמדידות הן הכל.
ההריסה היתה למה שנבנה בהתאם למדידות, לא נעשתה הריסה על בניה שחרגה מהן.

אתה קצת מתבלבל. אני לא הייתי מאלו שנכנסו איתו לעימותים ואם כן, זה היה ממש בקטנה, בטח לא "באבי אביו.." חחח, ובוודאי לא משהו שאני מאמין בו.

מדידות, לצורך הבנת הבעיות הן אכן חזות הכל והן הכלי היחידי להבין מהן הבעיות, מה המקור שלהן, היכן הן בדיוק נמצאות ומהו היקפן.

ובפעם השלישית, אם יש לך דרך אחרת להבין היכן בדיוק נמצאת הבעיה, מהו היקפה ואיך צריך בדיוק לפתור אותה, אשמח שתשתף...

רן

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור