זום של מחט

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
זהAudioGod לא AudioDog אגב;)
למען הסדר הטוב, ערכתי, למרות שזה נראה לי הרבה יותר מדויק... ;)

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
אופס.
סורי.

אני מתנצל
הלני הלא נכון.
אתה לני הרגיל
ויש את לני החמוץ.

הוא גורם לך נזק. אולי פשוט תשנה את השם הנוכחי ל
"לני המקורי ולא לני החמוץ"

רן

אתה פגעת בשם המכובד שלי באתר.
נו נו נו לך.....

אבל בחייאת עם כל הקשקושים של audiogod לא יותר מתאים audiodog?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
מרים להנחתה: מי שם ציטוט הולם מסאות'פארק?

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
מתנצל, אבל יש לך עוד לני שמסתובב כאן וכל מטרתו הוא לחרב שרשורים ולהשאר חמוץ.

אז, סליחה על הבלבול.:)

ולשאלתך, כן, זו טעות לדעתי להפוך את השם שלו בכוונה מ God ל Dog.

לבחור יש אג'נדה מסוימת, רעיונות ודעות, חלקם מוזרים, חלקם הזויים וחלקם מעוררי מחשבה.

אם מתעקשים להתמודד ולא לעבור הלאה, אפשר להתמודד עניינית ולא לאבד את זה, כי מהצד זה לא נראה טוב שכולם מאבדים את זה..
והוא נשאר קר כקרח

תחשוב על זה לני הרגיל.

רן

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ההיגיון שהערוצים, המיקס והמאסטר נעשו דיגיטלית ולכן הקובץ הוא המקור המדויק שלא מוספים לו הארטיפאקטים של ויניל בזמן הכבישה ובזמן ההשמעה הוא נכון אך מוגבל בכך שהוא נכון לסיטואציה הספציפית בה הושמע באולפן.
ברגע שהקובץ יצא מהאולפן ומושמע במערכת אחרת ותנאים אקוסטים שונים הרי שחלק גדול מהמושמע אין לדעת כמה הוא נאמן למקור למי שלא היה שם.
זה נכון שמי שרוצה לצבוע את הקיר בצבע לבן עדיף לו שיקנה צבע לבן ולא אפור שצריך להוציא ממנו את השחור, אני מכיר ארכיטקטים שפוסלים שישה סוגי לבן עד שמוצאים את הלבן ה"נכון" לטעמם, ולכן לא כל לבן בבית החרושת הוא תמיד הלבן שיראה טוב על הבניין.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
שטויות
לא קרה כלום

אין לי בעיה עם אג'נדות שונות משלי.
האמת לאורך השנים הדעה שלי השתנתה בזכות האנשים הנפלאים באתר.

היו לי גם ויכוחים סוערים.
לפעמים ניצחתי בויכוחים אבל רוב הפעמים הפסדתי.
אבל גם כשהויכוח היה יצרי כיבדתי את האנשים.

לצערי יש כמה שמחרבים דיונים.
האתר הופך מבית אודיופילי לשכונה .
אם אנשים היו משלמים מחיר של הקפאת חשבון האתר היה נקי יותר.
אבל אנשים כמו Lenny גורמים לנו לרדת לרמת השכונה.

כאן audioDog החליט שהצילום שהורדתי מהרשת מזויף והצילום שהוא הוריד אמיתי, בלי להסביר למה שלי מזויף .

התנהגות מזלזלת וחסרת הגיון.

האם בגלל זה לשנות את השם שלו?
התשובה היא לא.

הוא זוכה לשינוי שם בגלל הרבה פוסטים מעצבנים ולא מכבדים.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
480
נקודות
63
ההיגיון שהערוצים, המיקס והמאסטר נעשו דיגיטלית ולכן הקובץ הוא המקור המדויק שלא מוספים לו הארטיפאקטים של ויניל בזמן הכבישה ובזמן ההשמעה הוא נכון אך מוגבל בכך שהוא נכון לסיטואציה הספציפית בה הושמע באולפן.
ברגע שהקובץ יצא מהאולפן ומושמע במערכת אחרת ותנאים אקוסטים שונים הרי שחלק גדול מהמושמע אין לדעת כמה הוא נאמן למקור למי שלא היה שם.
זה נכון שמי שרוצה לצבוע את הקיר בצבע לבן עדיף לו שיקנה צבע לבן ולא אפור שצריך להוציא ממנו את השחור, אני מכיר ארכיטקטים שפוסלים שישה סוגי לבן עד שמוצאים את הלבן ה"נכון" לטעמם, ולכן לא כל לבן בבית החרושת הוא תמיד הלבן שיראה טוב על הבניין.
זאת ועוד:
מי שעמל על המיקס והמאסטרינג (לא רק בהקשר של ויניל), רחוק מלהיות "קלולס" ביחס לעובדה שצרכני המוסיקה יאזינו בערב רב של נסיבות וציוד. לקחת את זה בחשבון זה מרכיב עצום בעבודה הזו ויש כמה וכמה גישות איך עושים את זה. חוץ ממוניטורים ש"משקפים" (מילה יותר הולמת מ"שקופים"), משתמשים לעיתים בכאלה שמשקפים מוגבלות דווקא (נגיד, הקוביות של אוראטון ושאר ירקות). אני רחוק מלהחזיק בידיעה עדכנית בנושא, אבל עושה לי שכל שהיום מדמים את המצבים האלה בעיקר בתוכנה. גם אם לא מדמים כלום, ה"מיינד-סט" של איש המקצוע הוא לקחת את זה בחשבון.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לבחור יש אג'נדה מסוימת, רעיונות ודעות, חלקם מוזרים, חלקם הזויים וחלקם מעוררי מחשבה.
אולי לא עקבת, אבל לבחור יש מעט מאוד רעיונות ודיעות, כ-ו-ל-ם ידועים מזמן לכל מאן דבעי, ברמת קלישאות, ומתוך הרפרטואר המאוד-מצומצם הזה הוא תוקע כל פעם איזו אמירה באיזשהו שירשור, מה שבחלק מהמקרים נתפש כפרובוקציה, והתגובות בהתאם. טרול בהגדרה.

לא נתקלתי בשום אמירה ש"מעוררת מחשבה", רק בכאלה שמקפיאות חשיבה. אולי בגלל זה הוא "קר כקרח".

וכאני מסביר לו את הבעייתיות בדבריו, הוא לא מתייחס לזה כלל, וממשיך עם אותו דבר שבו הוא התחיל, גם אם הוא מופרך.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
.......

לצערי יש כמה שמחרבים דיונים.
האתר הופך מבית אודיופילי לשכונה .
אם אנשים היו משלמים מחיר של הקפאת חשבון האתר היה נקי יותר.
אבל אנשים כמו Lenny גורמים לנו לרדת לרמת השכונה.

אני מסכים וזה בפירוש מתסכל.
אתה תורם מהידע שלך, מסביר, מחווה דיעה, מתאמץ, משקיע זמן.

ואז מגיע הכלומניק החמוץ הזה, שמבחינתו הכל בסינית, כי אין לו מושג ירוק על מה מדברים בכלל ובכוונת מכוון הוא מחרב שרשורים וגורר אותם למקומות מאוד נמוכים.

אז תמיד קיימת האפשרות להתעלם מהכלומניקים החמוצים האלה ולהמשיך הלאה, אבל לדעתי זו טעות ושגיאה מרה.

צריך להשיב להם באותו מטבע.

רן

נערך לאחרונה ב:

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
וזאת, רבותי הנכבדים, תמונת דיון בפורום" אודיופילי" ישראלי-
-תרבות שיח ברמה של סלון וינאי
-צחות לשון מדהימה
-זלזול מתנשא בדעות שונות-במיוחד מול יצרני אודיו מוערכים...
איך כתבת דן?
אתה לומד כל יום משהו חדש....

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אולי לא עקבת, אבל לבחור יש מעט מאוד רעיונות ודיעות, כ-ו-ל-ם ידועים מזמן לכל מאן דבעי, ברמת קלישאות, ומתוך הרפרטואר המאוד-מצומצם הזה הוא תוקע כל פעם איזו אמירה באיזשהו שירשור, מה שבחלק מהמקרים נתפש כפרובוקציה, והתגובות בהתאם. טרול בהגדרה.

לא נתקלתי בשום אמירה ש"מעוררת מחשבה", רק בכאלה שמקפיאות חשיבה. אולי בגלל זה הוא "קר כקרח".

וכאני מסביר לו את הבעייתיות בדבריו, הוא לא מתייחס לזה כלל, וממשיך עם אותו דבר שבו הוא התחיל, גם אם הוא מופרך.
חברי היקר.

אני באמת לא עוקב, כי זה לא כל כך מעניין, מדי פעם אני קורא, צוחק ומתקדם.

בפעמים שאני כן עוקב, זה נראה לא טוב מהצד, כי הבחור בניגוד נגיד ל -לני החמוץ, לא פונה לגופם של אנשים , אלא לגופו של עניין (וכן..זה ברור שהעניין לרוב הזוי...)

אז מה הבעיה להשאר רגוע מולו ולנהל דיון טכני וענייני.... כל עוד ממש מתעקשים לנהל איתו דיון בכלל.

רו

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
בפעמים שאני כן עוקב, זה נראה לא טוב מהצד, כי הבחור בניגוד נגיד ל -לני החמוץ, לא פונה לגופם של אנשים , אלא לגופו של עניין (וכן..זה ברור שהעניין לרוב הזוי...)
אולי אתה לא רואה את הדימיון, אבל זה לגמרי מקביל, אחד לאחד:
אני מסכים וזה בפירוש מתסכל.
אתה תורם מהידע שלך, מסביר, מחווה דיעה, מתאמץ, משקיע זמן.

ואז מגיע הכלומניק החמוץ הזה, שמבחינתו הכל בסינית, כי אין לו מושג ירוק על מה מדברים בכלל ובכוונת מכוון הוא מחרב שרשורים וגורר אותם למקומות מאוד נמוכים.

אז תמיד קיימת האפשרות להתעלם מהכלומניקים החמוצים האלה ולהמשיך הלאה, אבל לדעתי זו טעות ושגיאה מרה.

צריך להשיב להם באותו מטבע.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
האמת שזה די משעשע מה שהלך כאן
לני התבאס עליי כי לא סיפקתי הסברים למה התמונה ההיא היא פייק.
איך אני יודע? קראתי את זה בכמה מקומות.
טרחתי גיגלתי ומצאתי את הדבר האמיתי:
טרחתי שוב הוצאתי משם את התמונה ואת הלינק ליוטיוב שעליו מבוסס כל זה.
מה שלא בדיוק עוד מישהו כאן עשה.
והעיקר אני הכלומניק החמוץ.
אגב, הידע שלי לא נופל משל אף אחד כאן למרות מה שאתם חושבים.
ואני לעולם לא אשנה את דעותיי לא משנה מה יגידו עליי כאן.
בגלל שבאים להגיד לי שויניל עם טווח דינמי מוגבל של 70db יותר טוב מדיגיטל שמגיע למעבר ל100db
זה שלויניל יש 0.4% - 3% THD לעומת 0.001% בדיגיטלי.
אז אני אמור להגיד אמן, כן אני לא מבין כלום צדקתם?
טכנית דיגיטל יותר טוב מאנלוג נקודה.
ואגב מבחינת תפיסת עולם קוהרנטית לגבי סאונד אני די חושב ששלי מבוססת הרבה יותר משל חלק מהאנשים כאן.
זהו, יכולים להמשיך ;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
חה
ואני לעולם לא אשנה את דעותיי לא משנה מה יגידו עליי כאן.
זה לא מאפיין אדם חכם, להיפך.
וחוצמזה, לא אומרים רק *עליך*, אלא בעיקר *לך*, אבל אתה לא מגיב לתכנים הענייניים.

בגלל שבאים להגיד לי שויניל עם טווח דינמי מוגבל של 70db יותר טוב מדיגיטל שמגיע למעבר ל100db
זה שלויניל יש 0.4% - 3% THD לעומת 0.001% בדיגיטלי.
אז אני אמור להגיד אמן, כן אני לא מבין כלום צדקתם?
אכן אתה לא מבין כלום:

א. טווח דינמי גדול אינו מתאים להאזנה ביתית, כי:
  • אם מכוונים את הווליום כך שהקטעים החזקים לא יקרעו את עור התוף, בכלל לא שומעים את הקטעים החלשים, הם נבלעים ברעש הסביבה
  • אם מכוונים את הווליום כך שכן שומעים את הקטעים החלשים, הקטעים החזקים יקרעו את עור התוף
גם 70dB זה יותר מדי, עדיף לקמפרס עוד, מה גם ש"האוזן אוהבת" קימפרוס בזכות עצמו.

ב. אין שום הבדל בין 0.4% ל-0.0000001% -- האוזן האנושית לא רגישה לזה ממילא ברמה הזו אפילו בסינוסים בתנאי מעבדה, שלא לדבר על מוזיקה. תראה ב-ASR החביב עליך על האודיופילים שחלקם קיבלו קופסאות שמוסיפות 2.5%(!) עיוותים, וחלקם קופסה שמעבירה הכל כפי שהוא, והם לא ידעו להבחין מה זה מה, למרות שהם מאומנים בהאזנה.

גם ההתעסקות של ASR בערכי SINAD מתחת ל-90dB היא מטופשת. הרי אם מאזינים אפילו בווליום מחריש אוזניים של 95dB SPL, אז הרעשים והעיוותים יהיו ב-5dB SPL, בעוד שהרעש הסביבתי בחדר שקט מסתובב באיזור 30dB SPL, וכל ה-SINAD טובע לגמרי.

ואגב מבחינת תפיסת עולם קוהרנטית לגבי סאונד אני די חושב ששלי מבוססת הרבה יותר משל חלק מהאנשים כאן.
אכן, תפיסת עולם קוהרטית.
הבעייה הקטנה היא שהיא טיפשית.

ואם אתה כזה חכם וידען לדעתך, איך זה שאתה אף פעם לא מגיב לטיעונים מסוג זה, ורק שופך את אותן קלישאות מחדש כמו תוכי?

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
חמוד אל תחמיא לעצמך
אתה לא באמת מזיז לי .

אתה לא מוכן לקבל שיש כמה תמונות שצולמו על ידי כמה אנשים עם מיקרוסקופ אלקטרוני.

ואתה בטוח שיש רק אחת ביקום והתמונה שאתה מצאת היא האמיתית.

יותר מזה
התמונה המדהימה שלך לא מגלה פרטים נסתרים שאין בתמונה שלי.
אתה חופר וחופר וחופר על כלום.
ממש כלום.

בכל פורמט יש מגבלות
אם מחפשים אז מוצאים.
אבל אתה כהרגלך נעול, מקובע ומדבר הרבה שטויות

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
חה

זה לא מאפיין אדם חכם, להיפך.
וחוצמזה, לא אומרים רק *עליך*, אלא בעיקר *לך*, אבל אתה לא מגיב לתכנים הענייניים.

אכן אתה לא מבין כלום:

א. טווח דינמי גדול אינו מתאים להאזנה ביתית, כי:
  • אם מכוונים את הווליום כך שהקטעים החזקים לא יקרעו את עור התוף, בכלל לא שומעים את הקטעים החלשים, הם נבלעים ברעש הסביבה
  • אם מכוונים את הווליום כך שכן שומעים את הקטעים החלשים, הקטעים החזקים יקרעו את עור התוף
גם 70dB זה יותר מדי, עדיף לקמפרס עוד, מה גם ש"האוזן אוהבת" קימפרוס בזכות עצמו.

ב. אין שום הבדל בין 0.4% ל-0.0000001% -- האוזן האנושית לא רגישה לזה ממילא ברמה הזו אפילו בסינוסים בתנאי מעבדה, שלא לדבר על מוזיקה. תראה ב-ASR החביב עליך על האודיופילים שחלקם קיבלו קופסאות שמוסיפות 2.5%(!) עיוותים, וחלקם קופסה שמעבירה הכל כפי שהוא, והם לא ידעו להבחין מה זה מה, למרות שהם מאומנים בהאזנה.

גם ההתעסקות של ASR בערכי SINAD מתחת ל-90dB היא מטופשת. הרי אם מאזינים אפילו בווליום מחריש אוזניים של 95dB SPL, אז הרעשים והעיוותים יהיו ב-5dB SPL, בעוד שהרעש הסביבתי בחדר שקט מסתובב באיזור 30dB SPL, וכל ה-SINAD טובע לגמרי.

אכן, תפיסת עולם קוהרטית.
הבעייה הקטנה היא שהיא טיפשית.

ואם אתה כזה חכם וידען לדעתך, איך זה שאתה אף פעם לא מגיב לטיעונים מסוג זה, ורק שופך את אותן קלישאות מחדש כמו תוכי?
מה שלא הבנת זה שאני לא חייב דין וחשבון על דעותיי או על הדרך שבה אני מנהל את הדיון או איך אני מגיב או עונה או בכלל על כלום
כמו שאף אחד לא חייב לי דין וחשבון
ולהגיד עליי לא ענייני זה די משעשע אחרי איך שמגיבים לי שוב ושוב כאן אחרי שאני מגיב בצורה עניינית.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
חמוד אל תחמיא לעצמך
אתה לא באמת מזיז לי .

אתה לא מוכן לקבל שיש כמה תמונות שצולמו על ידי כמה אנשים עם מיקרוסקופ אלקטרוני.

ואתה בטוח שיש רק אחת ביקום והתמונה שאתה מצאת היא האמיתית.

יותר מזה
התמונה המדהימה שלך לא מגלה פרטים נסתרים שאין בתמונה שלי.
אתה חופר וחופר וחופר על כלום.
ממש כלום.

בכל פורמט יש מגבלות
אם מחפשים אז מוצאים.
אבל אתה כהרגלך נעול, מקובע ומדבר הרבה שטויות
כל המחמאות האלה רק כי התמונה שלך שגויה ושלי נכונה?
די משעשע האמת
אולי תטרח ותביא ביסוס לתמונה שהעלית כמו שאני עשיתי?

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
לא הבנת שלא מדובר כאן על דין וחשבון.

אנחנו בפורום שבו אנשים מנהלים דיונים.

מה שמקובל בפורום הוא שאם כתבת משהו, ואחר טען שהוא שגוי, אז או שאתה לא מגיב, וההנחה הטבעית היא שאתה לא מסוגל להגיב ואין לך מה לענות, או שאתה מגיב ע"י סתירת הטענה שזה שגוי. בטח כשאתה טוען למומחיות. איפה היא? אם היא קיימת, הסתרת אותה היטב.

אתה בוחר בלהגיב בחזרה נוספת על אותו משהו שכבר נסתר. כנראה אין לך משהו ענייני לומר, אז אתה בוחר בלהסיט את הפוקוס למה כן/לא אמרו עליך ועל התנהלותך.
כן ראיתי את ה"דיונים"
את המילים היפות שספגתי רק כי לא הסכמתי עם אנשים כאן ולא שיניתי את דעתי בגלל הידע ה"עצום"של מי שכתב את מה שכתב.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
מה שלא הבנת זה שאני לא חייב דין וחשבון על דעותיי או על הדרך שבה אני מנהל את הדיון או איך אני מגיב או עונה או בכלל על כלום
כמו שאף אחד לא חייב לי דין וחשבון
ולהגיד עליי לא ענייני זה די משעשע אחרי איך שמגיבים לי שוב ושוב כאן אחרי שאני מגיב בצורה עניינית.
לא הבנת שלא מדובר כאן על דין וחשבון.

אנחנו בפורום שבו אנשים מנהלים דיונים.

מה שמקובל בפורום הוא שאם כתבת משהו, ואחר טען שהוא שגוי, אז:
  • או שאתה מגיב בסתירת הטענה שזה שגוי
  • או שאתה לא מגיב לעניין, וההנחה הטבעית היא שאתה לא מסוגל להגיב ואין לך מה לענות, למרות שאתה טוען למומחיות.
  • איפה היא? אם היא קיימת, הסתרת אותה היטב.
במקרה השני, הטענה שמה שאמרת שגוי נשארת על כנה, על תֶקֶן "אמרת שטות ונשארת בחיים".

ובמקרה האחרון, לא רק שאינך מגיב לעניין, אלא מנסה להסיט את הפוקוס למה כן/לא אמרו עליך ועל התנהלותך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
כן ראיתי את ה"דיונים"
את המילים היפות שספגתי רק כי לא הסכמתי עם אנשים כאן ולא שיניתי את דעתי בגלל הידע ה"עצום"של מי שכתב את מה שכתב.
הגבת אחרי שמחקתי את הנוסח הקודם וכתבתי אחר, אבל לא משנה.

ספגת רק בגלל שלא הגבת עניינית.

אל תשנה את דעותיך, תישאר מקובע באקסיומות שלך, רק אל תשפוך את השטויות המטעות שלך כאן.
אתה טועה ומטעה.

ולכן אין מקומך כאן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור