מה היא מערכת אודיו טובה?

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
רן

מיפוי מרחב הסאונד על שלל מרכיביו אכן רחוק מלהיות פשוט. אם זאת, התברכנו לדידך באותה יכולת לזהות בעיקר בעיות ( בניגוד לדברים טובים ) הקשורות כלשונך לחוסר איזון טונאלי, ארטיפקטים, ודיסטורשן.

העדר אותן הבעיות המוזכרות לעיל או חלקן, ובהסתמך על- floyd שאותו בחרת לצטט בנדון, מהווה מבחינתך מדד לאיכות. שוב מה זה אומר, שאיכות נמדדת באמצעות העדר בעיות. אין מצב שהיא מגלמת מאפיינים מהותיים חיוביים, כאלה שניתנים לכימות ובעיקר לזיהוי בזמן השוואה, לדוגמה הצימוק שבעוגה!

זיהוי איכות או מנגד בעיה בסאונד מתחיל בראש ובראשונה מאותה יכולת חישה פיזית. בסופו של דבר בכל מערכת זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורה אחרת. להגיע לאיכות בסאונד נחוץ לנו בעיקר אותו הנסיון להבחין בדקויות, ומה לעשות שלעניניינו עדיף בכאלה שמתקיימות בזיקה למציאות.

באין אותה הפרבילגיה לעבור את התהליך לצד אמצעים טכנולוגיים ולהסתמך עליהם בלחיצת כפתור, גורמת לבחון את הסוגיה הנדונה שלא רק דרך שלילת בעיות. כך גם לגבי הצבת אותה מראה (בהשאלה) שמשקפת לך בצורה אוביקטיבית את מצב הסאונד לאשורו.

נערך לאחרונה ב:

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
רן

מיפוי מרחב הסאונד על שלל מרכיביו אכן רחוק מלהיות פשוט. למרות זאת התברכנו לדידך, באותה יכולת לזהות בעיות הקשורות כלשונך לחוסר איזון טונאלי, ארטיפקטים, דיסטורשן.

העדר אותן הבעיות המוזכרות לעיל במערכת או חלקן מהווה מדד לאייכות וזאת על פי- floyd. שוב מה זה אומר שאייכות נמדדת אך ורק באמצעות העדר בעיות. אין מצב שהיא מגלמת מאפיינים מהותיים חיוביים שניתנים לכימות בעיקר בזמן השוואה, לדוגמה הצימוק שבעוגה!

זיהוי חוזקה או מנגד בעיה בסאונד מתחיל בראש ובראשונה מאותה יכולת חישה פיזיולוגית. בסופו של דבר אצל כל אחד מאיתנו זה יכול להגיב אחרת. להגיע לאייכות בסאונד נחוץ לנו בעיקר אותו הנסיון להבחין בדקויות, ומה לעשות שלעניניינו עדיף גם ובעיקר בכאלה שמתקיימות בזיקה למציאות.

העדר אותה הפרבילגיה לעבור את התהליך בצמוד לאמצעים טכנולוגיים ולהסתמך עליהם בלחיצת כפתור מאלצת את המוח ובעיקר האוזניים לעבוד אחרת. כך גם לגבי הצבת אותה מראה (בהשאלה) שמשקפת לך בצורה אוביקטיבית את מצב הסאונד לאשורו.

מכיר כל אות שכתבת והבנתי כמעט כל מילה. עם זאת לא הבנתי כמעט אף משפט וכלום מכל מה שכתבת. לעולם מן הסתם לא אדע מה היא מערכת טובה. בטח הסברת זאת טוב מאד כאן, רק שרמת האינטליגנציה שלי כל כך נמוכה ומסתבר שאני לעולם לא אצליח להבין :(

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
אז מה זה לעזאזל אודיופיליה?
אנחנו מדברים על תחום שלכל אחד הגדרה משלו!

אולי זה תחום כל כך בוסרי ולא בשל שיקח עוד 50 שנה לתת הגדרה
שמקובלת על כל אודיופיל?

עופר,
אתה יודע, שרקדן חייב לרקוד, הכנר לנגן
ורופא לרפא, ואודיופיל נמצא גם במסע
היתפתחות במוסיקה וציוד אודיו,
זו מחויבות לעיסוקם של כל אלה שהיזכרתי.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
מכיר כל אות שכתבת והבנתי כמעט כל מילה. עם זאת לא הבנתי כמעט אף משפט וכלום מכל מה שכתבת. לעולם מן הסתם לא אדע מה היא מערכת טובה. בטח הסברת זאת טוב מאד כאן, רק שרמת האינטליגנציה שלי כל כך נמוכה ומסתבר שאני לעולם לא אצליח להבין :(
הכל בסדר אצלך
הפלצן הזה מתאמץ להגיב בצורה הכי מתנשאית שיש
מעתיק משפטים מפסקי דין
תן לו לדבר עם עצמו. אולי יעלם

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
בקיצור אחרי כל השרשור הזה

מה היא מערכת אודיו טובה ?
פשוט מאד , כזאת שקונים אצלי !

כולכם מוזמנים.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
הכל בסדר אצלך
הפלצן הזה מתאמץ להגיב בצורה הכי מתנשאית שיש
מעתיק משפטים מפסקי דין
תן לו לדבר עם עצמו. אולי יעלם
לירן היקר !
מכיר את רן הייטב , נכון שהכתיבה טיפה איך למגדיר? חדורת מטרה, אבל לעומת זאת לרן יש המערכת בין הטובות שאני מכיר
בחר בעזרת חברים ואזניו את הרכיבים כבלים ושיכוחים. הטובים ביותר לאזניו כמו כל אודיופיל ממןצע פלוס, מכיוון שלבן אדם נטיות אסתטיות לא סטנדרטיות , הוא אינו חפץ בקולטי בסים שחורים בגובה 3 מטרכמו שיש אצלי ץ בנוסף האיש גם חובב קולנוע ביתי עם רמה שכנראה אין לאף אחד,
עכשיו בשלוב כל הפרמטרים הללו בוא תבין שלעשות אינטגרציה עם סאב ענק מרחב ענק בין הרמקולים בגלל המסך העצום וללא שימוש באקוסטיקה פסיבית , וגם ללא יכולת להזיז הרמקולים ממקומם מטעמים אסתטים, כל שנותר לרן הוא להשתמש באקוסטיקה אקטיבית, וממנה הוא משיג תוצאות שלא יאומנו , לדעתי יותר טובות בהרבה מחדר משופע בספוגים ודיפיוזרים, הבן אדם פרפקציוניסט באופיו ובימים אלה עבר כבר הרבה מומחי אקקוסטייקה שלנו ץ כך שלא צריך לזלזל בבחור למען יסתום את פיו וידום , אפילו להפך, לא מכיר אודדיופיל שהוא לא יכול לעזור לו, מכיר את הטרינוב כבר כמעט יותר טוב מהעובדים בחברה הנחשבת הזו וזה בא לידי ביטוי בתוצאה, ועדיין ללא מחשבה של "עצמי ולא עוד",

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
ניתן רק ללמוד ממנו , תרצה תשתמש , לא תרצה 'לבריאות,גם אני משתמש ברום קורקשיין, בצורה הרבה יותר עדינה מרן , אבל לי יש תנאים אחרים יותר קונסרווטבים בחדר בשלוב פסיבי ודרישות אסטטיות פחותות) בכל זאת רמקול 2 מטר גובה רחוק. מהקיר שתי ממטר , איזב אסתתטיקה ואיזה נעליים,ועדיין רן מגיע לתוצאות מדהימות עם וילסון קטןומגבר נגרה
חלוש , בקיצור אין לנו הרבה כמו רן ,ואין צורל לססתום לו הפה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
לא להביא לשניצל עצבים !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
page1-220px-Grandiose_delusions_cat_lion.pdf.jpg

מקרה קלאסי של שיגעון גדלות או מגלומניה...

תמונות מצורפות

• page1-220px-Grandiose_delusions_cat_lion.pdf.jpg
    page1-220px-Grandiose_delusions_cat_lion.pdf.jpg
    KB 12 · צפיות: 389

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
מסכן liranbh.....הוא בכלל לא התכוון אלי...:)

רן

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לירן היקר !
מכיר את רן הייטב , נכון שהכתיבה טיפה איך למגדיר? חדורת מטרה, אבל לעומת זאת לרן יש המערכת בין הטובות שאני מכיר
בחר בעזרת חברים ואזניו את הרכיבים כבלים ושיכוחים. הטובים ביותר לאזניו כמו כל אודיופיל ממןצע פלוס, מכיוון שלבן אדם נטיות אסתטיות לא סטנדרטיות , הוא אינו חפץ בקולטי בסים שחורים בגובה 3 מטרכמו שיש אצלי ץ בנוסף האיש גם חובב קולנוע ביתי עם רמה שכנראה אין לאף אחד,
עכשיו בשלוב כל הפרמטרים הללו בוא תבין שלעשות אינטגרציה עם סאב ענק מרחב ענק בין הרמקולים בגלל המסך העצום וללא שימוש באקוסטיקה פסיבית , וגם ללא יכולת להזיז הרמקולים ממקומם מטעמים אסתטים, כל שנותר לרן הוא להשתמש באקוסטיקה אקטיבית, וממנה הוא משיג תוצאות שלא יאומנו , לדעתי יותר טובות בהרבה מחדר משופע בספוגים ודיפיוזרים, הבן אדם פרפקציוניסט באופיו ובימים אלה עבר כבר הרבה מומחי אקקוסטייקה שלנו ץ כך שלא צריך לזלזל בבחור למען יסתום את פיו וידום , אפילו להפך, לא מכיר אודדיופיל שהוא לא יכול לעזור לו, מכיר את הטרינוב כבר כמעט יותר טוב מהעובדים בחברה הנחשבת הזו וזה בא לידי ביטוי בתוצאה, ועדיין ללא מחשבה של "עצמי ולא עוד",
שניצל היקר
לא דיברתי על רן
תקרא שוב
דיברתי על arb שכל פוסט שהוא כותב זה הצהרה בסדר דין מקוצר לבית המשפט.

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
מבין שהיום לא כדאי לקבוע טיפול
:)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,506
נקודות
113
על תומר ותגובתו לא מתפלא, תמיד היה בחור לרוחי , אבל בעיקר מצא חן בעיני ה"אהבתי" של איתי 123, לפחות יודע היכן נמצא במרחב ! מתנצל בפני לירן , חוסר הבנה שלי למרות שגם אתה וגם ערב מאוד מעורכים בעיני,
מה לעשות ,יודע ששנוי במחלוקת, אבל שנאה ממש זה לא לעניין!

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
אהבתי, את המרחב, חחח
שניצל, בכל אופן, אהבתי את הערה של תומר, באופן כללי, מפני שגם אני ראיתי זאת בשרשור,
אך אנשים שמים את "המערכת" שלהם כאילו איזה יישות ייחודית "אנושית" שמדברת במקומם.
באופן כללי.
בכל אופן אם נפגעת באיזו צורה, לא זו הייתה הכוונה.
יום טוב.
(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור