אמרתם וודו,שמן נחשים...אז אמרתם..אתם צודקים?????

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ומה הוא עושה?

זה מבחן פסיכומטרי ?
נסה לדחוק אויר מהשפתיים פעם לאוויר ופעם כשפית בקבוק בקרבת השפתיים, מאמין שתצליח לזהות את ההבדל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מכיר את הצמד , זה שטויות במיץ ,

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זה מבחן פסיכומטרי ?
נסה לדחוק אויר מהשפתיים פעם לאוויר ופעם כשפית בקבוק בקרבת השפתיים, מאמין שתצליח לזהות את ההבדל.
נניח.
אז למה הוא נשמע אחרת כאשר הוא ממוקם באיזורים או גבהים שונים?
זה לא מבחן מסיכומטרי - לי אין מושג כיצד הם משפיעים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
המוצר המדובר הגיע אלי והודגם. לא המוצר הספציפי הזה אם כי כמה וכמה מוצרים. ההבדלים היו בולטים במיוחד וכולם, כמעט כולם היו לטובה. אחרי ששמעתי כמה מוצרים ונתפסתי על אחד ספציפי שאלתי את משה ואודי ״מה המחיר״, אמרו מחיר, שלפתי ארנק ושילמתי. נראה לי שיותר מזה אין מה להרחיב. זו הפעם הראשונה בחיי שאני משלם (רוכש) על מוצר שטרם יצא לשוק.

לעניות דעתי הם עשו עבודה מצוינת, המוצר משפיע באופן חד משמעי ובהחלט עשה לי מהפכה במערכת. לא רואה את עצמי מאזין לה בלעדיו.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
המוצר משפיע באופן חד משמעי ובהחלט עשה לי מהפכה במערכת.
איפה הותקן אותו מוצר,
ומה בדיוק הרגשת/שמעת לאחר מכן.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
@zs @רוזי1 אתם יודעים למה אני צוחק, משום יצא לי לשמוע מערכת על עם ובלי אביזרים דומים, לא נכנס למה היה טוב יותר לאוזני, אבל ראבק אי אפשר היה להתעלם מהשינוי בסאונד שנגרם בשל התקנה, שינוי מיקום או הוצאת הרזונטורים.
מצד שני כשמבינים מה המבנה עושה לגלי הקול, מובן השינוי שהם גורמים.
ד"א, אע"פ שיש סוג של הגיון במה שאתה אומר, לא נראה לי שכך זה עובד.
קשה לי לתפוס ולא נראה לי הגיוני, שהוצאת אוויר ממשהו עם חור של 3 מילימטר בלי מדחס יעשה כזאת השפעה על חדר בגודל מעל 30 מט"ר.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
עד שאחד הילדים יתחתן ויפנה לי חדר
אין מה לעשות , לפחות היא לא שואלת שאלות על הציוד , מחירים וכד

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
כל הפטנטים האלו, ובכלל חומרי אקוסטיקה לחדר. אני מניח שהשפעתם תלויה בווליום?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
כל הפטנטים האלו, ובכלל חומרי אקוסטיקה לחדר. אני מניח שהשפעתם תלויה בווליום?
ליכולת השמיעה שלך לשמוע תדרים שונים, אינה קשורה לווליום?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
ראשית תודה לשלויימה על הפירגון(גם לא ידעתי שיעלה מיני פוסט), אני חושב שהיה אחלה ערב מהנה ובעיקר למידה איך אקוסטיקה לא סטנדרתית יכולה להשפיע בצורה דרמטית על הסאונד. היתרון הגדול ביותר של הרזונטורים האלו מעבר לסאונד, זה הגודל שלהם שכמעט ולא מבחינים בהם. אין ספק שהמיקום הוא חשוב ביותר ומצריך ניסוי ותעייה.
הרזונטורים האלו מטפלים בכל התופעות של חוסר אוויר, חוסר רטיבות, סאונד יבש, מסדר בעיות של בסים בחדר ,סאונד אגרסיבי אפשרי למתן אותו, הכנסת חיות, סאונד תפוס. בקיצור מטפל בכל תחום התדרים.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני מניח שכל השיפורים ששמעתם לא קשורים כלל לנוזל שבכוסות ;)

וברצינות עכשיו, מהשטיח העבה על הרצפה ומהווילון בקיר האחורי צריך לעבוד קשה כדי להרוס את הצליל בחדר....רוצה לומר שרק מראיה של החדר כבר נשמע לי פיצוץ........גם אני שומע מהעיינים:).

בירה אודיופילית.JPG

תמונות מצורפות

• בירה אודיופילית.JPG
    בירה אודיופילית.JPG
    KB 81.6 · צפיות: 374
נערך לאחרונה ב:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
משגע אותי התיאורים המופרזים
שינוי דרמתי
אי אפשר בלי זה
כלומר
עד עכשיו סבלתם
משקיעים עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים ובסוף בלי פריט קטן זה לא שווה כלום???
פרופורציות

על זה אמרו חז"ל
אין אדם מת וחצי תאוותו בידו

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מי שייצר רזונטור הראשון היה צ’אנג , אני עשיתי כאלו גם שהגיעו גם לנורדיה , יש לי בבית בחדר כאלו , ורזונטורים של סינרגיסטיק , שוגר קיובס , קריסטלים בטונות , הארקות מכל הסוגים , בקיצור מנוסה מאוד בעניין , קונוסים של אבוני במרחב ומה לא ,
ואני אומר שלמרות השמחה והרצון לתוצאה , מדובר באביזר קטנטן שלא עושה כמעט כלום , נכון עדיין יש לי בחדר עשרות נגד עיין הרע , אבל בבדיקה אובייקטיבית לא עושה כלום , אודי דוחף לדורון צמר בתוך אינטרקונקטים ואני מוציא ,
זה נחמד למשחק , אבל יש דברים אמיתיים שמשפיעים , כל עוד זה בשוליים זה נחמד , אבל לומר שמחולל גלי שומן אי אפשר בלעדיו ( יש לי שני סוגים ) , וכל מיני בובות שיוצרות דרמה , הלו..... אף אחד כאן לא ילד ואפילו יש כאן משוגעים לא פחות , והרבה יותר שנים ,
צריך לעשות מדיטציה בכדי לשמו האפקט.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מי שייצר רזונטור הראשון היה צ’אנג ...........

מזכיר בדיחה...... יום אחד קיסר סין עשה תחרות והזמין את כל החברה היצירתיים בממלכה כדי להמציא משחק שישעשע את ביתו הסנובית המגעילה והמשועממת.

מר פינג הגיע מהעיר בייג'ין עם משחק מדהים...... ולמרבה התדהמה הגיע גם מר פונג מהעיר שנחאי, מרחק 1000 ק"מ מבייג'ין, ומבלי שידעו בכלל זה על קיומו של זה הם המציא בדיוק את אותו משחק......לא יאמן.

המשחק שלהם מצא חן בעיני ביתו הסנובית של הקיסר, הוא זכה בתחרות, ואיזה שם נתנו למשחק ? ..........................שחמט.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הדבר הכי סבבה בקטע הזה של האודיופיליה.זה ה 180° של החברים.
ז"א אין סיבה שנראית בתוך ה"קופסא" כהגיונית.וזה אחלה.
ובצד האחר של הקו,וואלה הייתי שמעתי לא מבין מה קורה אבל לא אשקר את עצמי שזה לא קרה ובגדול. היו מקומות שלא שמעתי כלום אם ובלי...
אבל במאורה הזו זה עובד ועובד טוב.
היכן ה"בעיה"? כשזה שמיע ומוחשי, כן זה מבטל מערכת שעולה כמו מרצדס חדשה.
אז איך באמת אפשר להאמין לדבר כזה ללא ששמעתה?
גם אם אני יחשב לרוב החברים כמדווח אמת ואוזניו בראשו...קשה מאוד יהיה להאמין.
אבל כאדיופיל וחבר פורום מרגיש שחייב לדווח לכם על החוויה שעברתי.אני הייתי שם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
האמת ;סומך עליך ;הרבה יותר מאשר על אחרים , אבל הדברים הללו עובדים כמו ״ סופר טוויטר ״ מיניאטורי ואולי נותנים טיפה עומק ,כלומר הם משפיעים אקוסטית , עכשיו תגיד איך הדברים הללו משפיעים על אורך גל בבס של 25 מטר שחודר קירות בטון ?
הדברים הללו אם משפיעים עובדים על הגבוהים , ולא תמיד העניין נחמד שהחדר מצלצל כמו פעמונים בחג המולד ֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿֿ,בטח שלא מצדיק הזמן וההתעסקות ,, יותר טוב אם כבר להתעסק עם rc או אקוסטיקה פסיבית ,אבל למרות הכל יש לי ים של שטויות כאלו בעצמי

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
משגע אותי התיאורים המופרזים
שינוי דרמתי
אי אפשר בלי זה
כלומר
עד עכשיו סבלתם
משקיעים עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים ובסוף בלי פריט קטן זה לא שווה כלום???
פרופורציות

על זה אמרו חז"ל
אין אדם מת וחצי תאוותו בידו

המוח הוא לא שיפוטי, ובמה שמזינים אותו ווזה נמשך מספיק זמן, הופך לקיבעון או אמונה או להיתמכרות, אני מאמין בטיפול אקוסטי המקובל כי הוא עובדה, עושה הגיון אם מפזרים עצמים בחלל החדר יתכן אולי אפקט דפוזיה בגלי הקול, אך איך זה משפיע על הבס אורך גל של 18 מטר לא ניראה לי שזה שאפשרי, השאלה היא למה לא לטפל בחומרים אקוסטים בחדר קטן מיועד לחדר מוזיקה ולהשיג תוצאה משביעת רצון.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
האם בחדר שבו האקוסטיקה הפסיבית טובה עדיין הפעמונים האלה יתנו אפקט?

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
הדבר הכי סבבה בקטע הזה של האודיופיליה.זה ה 180° של החברים.

ה 180° זה אצלך..
אצל רוברט עם הפלנאריים זה 360...:אצבע מורמת

היו מקומות שלא שמעתי כלום אם ובלי...
אבל במאורה הזו זה עובד ועובד טוב.

כנראה החדר שם בלום (סופג) אקוסטית קצת מעל המידה..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור