באודיו, אין דבר כזה ״המשימה הושלמה״ - התחדשתי...

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
מדהים ........... :כל-הכבוד:
אבל לא הבנתי למה אתה צריך צינור מים מאחורי הפטיפון :שתוי:
whatsapp-image-2019-11-25-at-12-32-52-jpeg.46690

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מדהים ........... :כל-הכבוד:
אבל לא הבנתי למה אתה צריך צינור מים מאחורי הפטיפון :שתוי:
whatsapp-image-2019-11-25-at-12-32-52-jpeg.46690

זה צינור דלק למערכת.

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
WOW נראה מדהים ואני בטוח שגם נשמע ככה !!!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש נמר - יפה לך שחור.
כמה זמן לוקח לעשות לו ברק-אין :)

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
תתחדש נמר.פשות יצירת אומנות
בועז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הB.M.W הלבן נראה חריג בין כל השחור.

היתה שחורה. במהדורה הקודמת היא היתה יותר יפה בשחור. אבל במהדורה החדשה, היתה לי התלבטות קשה, בסוף הזמנתי לבנה. אבל ככה זה אצלי - ״או שחור או לבן״...;)

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
תתחדש!
תגיד, איך שוטפים מתחת לכל המערכת והכבלים? יש נוהל ברור למי מותר לגעת\להזיז\להרים?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש!
תגיד, איך שוטפים מתחת לכל המערכת והכבלים? יש נוהל ברור למי מותר לגעת\להזיז\להרים?

רק אני מנקה בסביבה הזו. דבר שני אל תשכח שהמערכת שלי באמת מינימליסטית. לכן קל מאוד גם לנקות ממנה אבק. שלושה מכשירים ושני רמקולים. וכבלים? סך הכל מקור אחד. מינימום ברדק.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש!

נמר בחור חזק, מרים את הציוד וביד אחת והשניה מנקה, קצת תרגול והוא יעשה זאת בכמה שניות.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נמר היקר.
הסטנד נראה חלומי, ובטח גם נשמע כך.
אהבתי מאוד את עיצובו ואיכות הגימור שלו שמתחברת היטב לקדמיים שלך.

תתחדש ואני בטוח שגם תהנה ממנו:בעד::בעד::בעד:

mishelmi

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
תתחדש יא עמי , שמתי לב הפונו ברצפה !!! אולי היית מזמין כפול ??

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש יא עמי , שמתי לב הפונו ברצפה !!! אולי היית מזמין כפול ??

תודה יקירי.

הפונו לא ברצפה. הוא יושב על cerapuc.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תתחדש, נראה סוף!
מצחיק, גם אני שדרגתי סטנד :)

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תתחדש.
ד״א , לדעתי , שדרוג ברמה כזאת לא שלם אם
כל הסביבה האקוסטית מותאמת לרמת רכיבי המערכת.
( וילון בצד , זכוכית בחלון למרפסת , מיקום רהיטי הסלון עצמו
וכו׳, האם מתאימים ?? ) אבל קטונתי ...

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש.
ד״א , לדעתי , שדרוג ברמה כזאת לא שלם אם
כל הסביבה האקוסטית מותאמת לרמת רכיבי המערכת.
( וילון בצד , זכוכית בחלון למרפסת , מיקום רהיטי הסלון עצמו
וכו׳, האם מתאימים ?? ) אבל קטונתי ...

לא בשביל משהו, אבל יש מעט מאוד בתים בקרב הקהילה האודיופילית הישראלית שהשקיעו כפי שאני השקעתי בהכנת החלל לכניסת המערכת. אם ברצפה צפה, וטרינות מיוחדות המיועדות לבידוד רעשים וקירות מצופים בטיח מיוחד. לזה תוסיף חשמל יעודי למערכת וארקה פרטית מופרדת מהבניין. בקיצור, אין פינה במערכת ומסביב שלא נלקחה בחשבון.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
לא בשביל משהו, אבל יש מעט מאוד בתים בקרב הקהילה האודיופילית הישראלית שהשקיעו כפי שאני השקעתי בהכנת החלל לכניסת המערכת. אם ברצפה צפה, וטרינות מיוחדות המיועדות לבידוד רעשים וקירות מצופים בטיח מיוחד. לזה תוסיף חשמל יעודי למערכת וארקה פרטית מופרדת מהבניין. בקיצור, אין פינה במערכת ומסביב שלא נלקחה בחשבון.

הכל נכון. אין וויכוח.
אם אני מביט על תמונת החדר , צד אחד עם חלון למרפסת אטום לאקוסטיקה וצד אחד יותר פתוח.
אם אינני טועה , אי שיוויון 2 הצדדים משפיע איכשהו על התמונה הכוללת מבחינת אודיו, נכון שזה הסלון , אבל אתה המומחה. אני רק מביט לרגע מהצד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קטע מתוך כתבה שאני הולך להעלות הנוגע לבית החדש שרכשנו שממש, אבל ממש פורק לגורמים ונבנה שוב מסביב למערכת.

״הויטרינה המקורית (קבלן) היתה נוראית. דגם ישן של ״קליל״ עם מקדם אקוסטי של שקית ניילון. משם פניתי ל״קליל״ ואלה שלחו אלי יועץ שימצא לי את הפתרונות הטובים ביותר עבורי. לאחר 3 פגישות ולא מעט בדיקות ברשת ועם מומחים באקוסטיקה החלטתנו ללכת על ״קליל גלאס אקוסטיק״ בגרסת ה״פרימיום״ מדגם ״אקוסטיק 30״ שמהווה את הזכוכית האקוסטית העבה והאטומה ביותר שיש למצוא כיום. זה אומר כשהיא סגורה, גם מלחמה מהעבר השני לא תליחו לשמוע. ובשביל לסבר לכם את האוזן, כל כנף בגובה 2.4 ובמפתח של 2.1 מ׳ כל אחת. כל כנף שוקלת לא פחות מ-175 קילו. הזכוכית הזו זה הדבר הכי קרוב לקיר בלוקים שאפשר למצוא. והמחיר? המחיר בהתאם.

מהצד השני קיר בלוקים בגובה 1.2 מ׳ ובאורך 1.4 מ׳ העשוי בלוק מסוג dBLOCKAL מיועד להגדיר את הצד המנוגד לזכוכית ולהביא אפקט דומה שכן שני הצדדים יהיו בעלי תכונות אקוסטיות כמה שיותר קרובות זו לזו. בהמשך מצד ימין, הכלי האקוסטי הטוב ביותר בעולם - תקליטים.״

בכתבה מידע על סוג הטיח והישום שלו + תמונות וכאלה, על החשמל ועל כל תהליך הכנת הבית לכניסה של המערכת.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור