כבלים השפעה של כבל חשמל בשימוש עם רסיבר ק״ב

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
מזמן מעניין אותי לדעת האם כבל חשמל ברסיבר ק״ב משפיע על איכות הצליל?
ידוע שלרוב (מניח אני לא טועה) רסיברים אין הארקה, לכן השאלה - אם אין הארקה שימוש בכבל יקר ברמות גבוהות האם יש לזה הצדקה? (מבקש לא לפתוח שוב דיון על כבלים יקרים ושזה במאלה בלוף:) - תודה!)

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
יש לך אפשרות להשאיל ולבדוק אצלך ?
ארז

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
אין קשר להארקה
הכבלים היוקרתיים פשוט יותר טובים, שומע את זה יום יום על CD שגם לו אין פין הארקה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מזמן מעניין אותי לדעת האם כבל חשמל ברסיבר ק״ב משפיע על איכות הצליל?
ידוע שלרוב (מניח אני לא טועה) רסיברים אין הארקה, לכן השאלה - אם אין הארקה שימוש בכבל יקר ברמות גבוהות האם יש לזה הצדקה? (מבקש לא לפתוח שוב דיון על כבלים יקרים ושזה במאלה בלוף:) - תודה!)

אם משפיע על מגבר רגיל אין סיבה שלא ישפיע על רסיבר, זה לא שלרסיבר יש שלט בחיבור - נא לא להשפיע.
....מהיכן אני יודע, החלפתי את כבילת החשמל ה"פשוטה" במערכת ק"ב לכבלי חשמל של Cardas Cleaer במגבר ו Cardas Clear Cygnus לפרוססור, בדיוק כמו במגבר הסטריאו גם כאן חל שינוי לטובה.

בכל מקרה, נסה על הרסיבר שלך לפני שאתה רץ לרכוש.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אם משפיע על מגבר רגיל אין סיבה שלא ישפיע על רסיבר, זה לא שלרסיבר יש שלט בחיבור - נא לא להשפיע.
....מהיכן אני יודע, החלפתי את כבילת החשמל ה"פשוטה" במערכת ק"ב לכבלי חשמל של Cardas Cleaer במגבר ו Cardas Clear Cygnus לפרוססור, בדיוק כמו במגבר הסטריאו גם כאן חל שינוי לטובה.

כן זה ברור, בלי ניסוי - לא זזים, פשוט מהבדיל מבדיקה בסטריאו - ק״ב די קשה להבחין כי קולנוע מלא באפקטים וסאונד בעוצמות שונות וגוונים משתנים בקיצור קשה להבין (לפחות לי) אבל ברור שאנסה.
מה שחשבתי זה שארקה דבר די חשוב ומשפיע לכן השאלה.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
את הבדיקה ברסיבר קב תעשה בהאזנה למוזיקה בסטראו.
אם יהיה הבדל, תשמע אותו ברור יותר במוזיקה.
אם הרסיבר קב מיועד רק לסרטים, לא בטוח שתשמע או שבכלל שווה להחליף...
ארז

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

אני אגיד לכם אפילו יותר מזה - חיברתי פעם את הפלזמה הענתיקה שלי לכבל חשמל טוב יותר - היה שיפור משמעותי. לא, באמת. בחיי.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני אגיד לכם אפילו יותר מזה - חיברתי פעם את הפלזמה הענתיקה שלי לכבל חשמל טוב יותר - היה שיפור משמעותי. לא, באמת. בחיי.
השיפור היה רק באיכות או גם בתוכן - קריא משחק משובח יותר של הקאסט ?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
את הבדיקה ברסיבר קב תעשה בהאזנה למוזיקה בסטראו.
אם יהיה הבדל, תשמע אותו ברור יותר במוזיקה.
אם הרסיבר קב מיועד רק לסרטים, לא בטוח שתשמע או שבכלל שווה להחליף...
ארז
כן, תודה, למסקנה זו כבר הגעתי:) כי אין דרך אחרת האמת.
עיניין הוא שבכללי לבבטריאו איכות הצליל הרבה יותר חשוב מאשר ק״ב שגם אם יש הבדל אך כבל עולה הון - לא לגמריי בטוח שיש טעם להוציא , אבל לקחת כבל איכותי יותר זה כמובן עדיף.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
השיפור היה רק באיכות או גם בתוכן - קריא משחק משובח יותר של הקאסט ?

את התוכן של הוליווד כבר אף אחד לא יציל ;)
במוסיקה יש הבדל שמיע בין הכבילה שהגיעה מהיצרן לכבל המפונפן, מכיוון שביצעתי החלפת כבילה כוללת רכיבי ק"ב הרוויחו ן ההפקר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור