מה השינוי הכי משמעותי שעשיתם בסט אפ ב 2017 ?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני רכשתי מגבר, סטנד אודיופילי, עברתי לחדר יעודי, טיפלתי בחשמל, צבעתי, התקנתי פרקט, טיפלתי באקוסטיקה (עדיין לא סופי, יש עדיין הדהודים בתדרים הנמוכים) ועדיין "מתעסק" עם זה, מעביר ממקום למקום, תולה על התקרה, על הקירות, משחק עם הלוכדים, בקיצור, לא יודע אם זה משעשע, אבל זה בהחלט מעסיק אותי וכנראה ימשיך להעסיק אותי בשבועות הקרובים.
בסך הכל, זה נחמד, מחכים ואפילו קצת כיפי.
מה שמגניב הוא, שבכל פעם שאני מעביר אביזר כזה או אחר ממקום למקום, אני שם לב שיש שינוי בבמה עצמה, בגודלה ובעומקה (זה מגניב!).
בכל אופן, בשלב הזה אני עדיין במצב של נחמד וכיף, וזאת, עד שאקבל את הקריזה ו/או אמצא את המיקום הסופי של כל אביזרי האקוסטיקה, שמשיר לשיר הם משנים את מקומם.
בסוף כל ההשתעשעויות, אתחיל להדביק סופית את כל האלמנטים.
יהיה כיף! אני בטוח, האמת שכבר כיף לא קטן.
תודה ובהצלחה לכולם!
שנה אזרחית טובה!(ורד)

נראה לי שיש זוכה במקום ראשון....
מאחל לך שב 2018 יתאפשר לך לשבת בנחת והנאה ולהאזין לתוצאה הסופית.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
השדרוג של השנה עבורי שגם זה שנותן לי הכי הרבה פר שקל והנאה
והוא הגדלה משמעותית במספר הכותרים של ספריית המוזיקה
אני בשאיפה שזה גם יהיה השדרוג היחידי לשנה הבאה ולזו שאחריה
סוף סוף נירוונטי :)

זה בדיוק מה שאני מאחל לעצמי ב 2018, אומנם הסטנד החדש יגיע רק במהלך החודש אבל אחרי הצבתו במקום הישן אני לא מתכנן שום שדרוג במהלך השנה הקרובה, מוזיקה נטו!.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הפעולה הכי יעילה וזולה שאתם יכולים לעשות עבור הסטאפ שלכם לדעתי, היא פעם בכמה חודשים לנתק את כל הכבילה (אנטרקונקט רמקולים חשמל), לנקות היטב בנוזל לניקוי מגעים כל שהוא ולחבר מחדש.
אפקט הניקוי מדהים.
אשמח לשמוע תגובות.

במה אתה משתמש?

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
מקווה לממש שנה הבאה את הפרוססור שאני מאוד רוצה (עולה 6 ספרות כחדש). ובכך לסגור את נושא הקולנוע לשנים הבאות בהחלט.

יאללה שתהיה שנה אזרחית טובה לכולנו.
ואחלה של פוסט.

מאחל לך הצלחה והגשמת רצונות (ורד)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הפעולה הכי יעילה וזולה שאתם יכולים לעשות עבור הסטאפ שלכם לדעתי, היא פעם בכמה חודשים לנתק את כל הכבילה (אנטרקונקט רמקולים חשמל), לנקות היטב בנוזל לניקוי מגעים כל שהוא ולחבר מחדש.
אפקט הניקוי מדהים.
אשמח לשמוע תגובות.

בתור אחד שעובד בתעשיית הכבלים (HOT) אתה לא מבין כמה שאתה צודק.....קורוזיה במגעים זה אחד הרעות החולות של התעשיה הזו בארץ ובעולם.....ומהנסיון שלי גם עם מערכות אודיו.

אם משהו מעוניין אני יכול לתת הסבר הנדסי על התופעה,.....איך זה נמדד ....וכמובן איך זה נשמע.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
בתור אחד שעובד בתעשיית הכבלים (HOT) אתה לא מבין כמה שאתה צודק.....קורוזיה במגעים זה אחד הרעות החולות של התעשיה הזו בארץ ובעולם.....ומהנסיון שלי גם עם מערכות אודיו.

עם איזה חומר מומלץ להשתמש?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מאחל לך הצלחה והגשמת רצונות (ורד)

תודה תודה.

capten

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
כל ספריי יבש לניקוי מגעים או אלכוהול בריכוז גבוה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כל ספריי יבש לניקוי מגעים או אלכוהול בריכוז גבוה.
אני אישית מעדיף אלכוהול עם סמרטוט נקי.....ולשפשף את המגע עם הסמרטוט הרטוב בכוח סביר פלוס (בכבל ובאלקטרוניקה כאחד- עם קיסם ומצר פגן במידת צורך).....לא ללטף את המגע !! ....להפעיל מעט כוח !!!....ושאף אחד לא יוציא דברים מהקשרם;)

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא ללטף את המגע !! ....להפעיל מעט כוח !!!....ושאף אחד לא יוציא דברים מהקשרם;)

הוצאתי. הרסת לי את הארוחה...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
גם לי...

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אתה, שלא כנמר, כבר לא תקבל לייק לפוסט ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הוצאתי. הרסת לי את הארוחה...

מה כבר מצאת שם שהרס לך את הארוחה ?

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
1.שדרוג מקורות- CD AUDIONET ל G3 וראש הפטפון לSHELTER 9000
2.HARBETH לMONITOR 30.1
מזדהה עם אלי.....לי נגמר הכסף
:שתוי:
בועז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אני עצוב ובבאסה וצריך צ'ומי:בכי:, כולם מדברים פה על השנויים שהם עברו ב-2017 מהאלמנטים הקטנים ביותר עד "מהפכות תעשייתיות" ואני עם אותה מערכת כבר 25 שנה ......מכסימום עשיתי שואב על כיסוי הבד של הרמקול ....אולי שיפר משהו בגבוהים.....אבל הי , לפחות גיא עשה לי כמה לייקים וסמיילים (גיא- זה לא נאמר בציניות)....התחלה טובה ל 2018.....

מישהו מוכן לחבק אותי "פורומית" ? ;)

תוספת מאוחרת: האמת שאני כבר הרבה זמן מתכוון לכתוב פוסט על שינוי די גדול שאני רוצה לבצע ברמקולים שלי (אפוג'י) ....מבטיח שיהיה מעניין.....זהו אני כבר בסדר.....יבשו הדמעות

נערך לאחרונה ב:

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
תוספת מאוחרת: האמת שאני כבר הרבה זמן מתכוון לכתוב פוסט על שינוי די גדול שאני רוצה לבצע ברמקולים שלי (אפוג'י) ....מבטיח שיהיה מעניין....
תתייעץ עם נמר. הוא מבין בתחום.
;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור