רמקולים בחירת רמקולים מתאימים לחדר.

RoiPow

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני עושה שיפוץ בחדר שלי שהוא בערך 13-15 מ"ר.
אני קונה שולחן כזה - http://www.ikea.com/us/en/images/pr...r-work-station-black__0180198_PE332339_S4.JPG

רוצה לשים אותם על המדפים שיוצאים מצידי השולחן ( אפשר גם לשים את המדפים בתוך השולחן כמו פה https://cdn.pcpartpicker.com/static...c4a.654a21e8b4606636ad66d0fd77e7578c.1600.jpg)

אני מחפש רמקולים מדפיים(אין לי רסיבר) או מוגברים, לא יודע מה הכי עדיף לתקציב שלי שהוא 2500..

אני אחבר אותם לממיר ומחשב, מתכנן לשמוע מוזיקה הכל מהכל (חובב אלקטרוני ובאס :D) סדרות וכמובן סרטים..

יש מיליון אופציות ואני כבר מבולבל.

זה מה שהולך אצלי היום בחדר, והתכנון עכשיו שהמחשב יהיה מתחת לשולחן עד הסטנד שיש לו שם וכל הציוד היקפי יהיה על המדפים והשולחן ..

63354~untitled_1731.png

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
כתבת שאין לך רסיבר, ושאתה מתכוון לחבר אותם לממיר ומחשב.
במגבלות מה שכתבת שאתה מתכנן, הלינק שצירפתי נראה כמו בדיוק מה שאתה צריך.

RoiPow

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כתבת שאין לך רסיבר, ושאתה מתכוון לחבר אותם לממיר ומחשב.
במגבלות מה שכתבת שאתה מתכנן, הלינק שצירפתי נראה כמו בדיוק מה שאתה צריך.
2500 ש"ח זה לא מספיק גבוהה כאילו?
ולא עדיף את ה-A5 הם לא יותר טובים מ HD3?
ויש להם גם פאסיבים P4 אני יכול לרכוש רסיבר DENO 1910 ב900 ש"ח ואז לחבר, זה עדיף מה-A5 המוגברים?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
האמת - אני לא יודע.
זו היתה הצעה לפי המפרט שנתת, התאים בול למה שנמר סיקר ממש לפני כמה ימים. בהצלחה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
2500 ש"ח זה לא מספיק גבוהה כאילו?
ולא עדיף את ה-A5 הם לא יותר טובים מ HD3?
ויש להם גם פאסיבים P4 אני יכול לרכוש רסיבר DENO 1910 ב900 ש"ח ואז לחבר, זה עדיף מה-A5 המוגברים?
אין שום יתרון על הניר בלחבר רסיבר דרד'לה של דנון (על פי התקציב שאתה מגדיר) לזוג פסיביים, במקום אקטיביים של אותה חברת רמקולים.
2500 זה תקציב מוגבל ומגביל, בייחוד כשאתה רוצה לשים רמקולים על השולחן ולצפות מהם לבס מרטיט כליות.
החברה שנמר סקר טובה. נותנת פיתרון אסתטי ונשמע טוב. לא רואה הרבה התלבטויות. לא בתקציב ובדרישות שהגדרת.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
לא עדיף את ה-A5?
ולא עדיף 2 רמקולים מדפיים ורסיבר? הבאס של הרמקולים הללו יספיק לסרטים ומוזיקה אלקטרונית שדורשת באס..

ה A-5 מעולים.
במידה ואתה זקוק לממתג תמונה, או שיש ברשותך מספר מקורות. אז כן תזדקק לרסיבר.

RoiPow

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ה A-5 מעולים.
במידה ואתה זקוק לממתג תמונה, או שיש ברשותך מספר מקורות. אז כן תזדקק לרסיבר.

אין שום יתרון על הניר בלחבר רסיבר דרד'לה של דנון (על פי התקציב שאתה מגדיר) לזוג פסיביים, במקום אקטיביים של אותה חברת רמקולים.
2500 זה תקציב מוגבל ומגביל, בייחוד כשאתה רוצה לשים רמקולים על השולחן ולצפות מהם לבס מרטיט כליות.
החברה שנמר סקר טובה. נותנת פיתרון אסתטי ונשמע טוב. לא רואה הרבה התלבטויות. לא בתקציב ובדרישות שהגדרת.

אני מתכוון לחבר אותם לממיר ולמחשב..אני אצטרך רסיבר?
ו תשמע יש לי עכשיו MICROLAB X16 והם סבבה לי חח אמרתי אני משפץ תחדר אז נשתדרג, אז השאלה שלי אם A5 אוHD3 יהוו שדרוג משמעותי מכל הבחינות?

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
לא שמעתי את ה- HD3 אבל כן שמעתי את ה A5
כדאי שתקשיב לשניהם , אבל על פניו נראה לי שעדיף את ה A5, רמקול מדהים לגודלו

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אני מתכוון לחבר אותם לממיר ולמחשב..אני אצטרך רסיבר?
ו תשמע יש לי עכשיו MICROLAB X16 והם סבבה לי חח אמרתי אני משפץ תחדר אז נשתדרג, אז השאלה שלי אם A5 אוHD3 יהוו שדרוג משמעותי מכל הבחינות?

כשיש מקורות וידאו דיגיטלים. מומלץ שהם יחוברו לרסיבר עם ממתג תמונה..מה עוד שהוא מסנכרן את התמונה עם השמע בצורה נכונה יותר.

RoiPow

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
כשיש מקורות וידאו דיגיטלים. מומלץ שהם יחוברו לרסיבר עם ממתג תמונה..מה עוד שהוא מסנכרן את התמונה עם השמע בצורה נכונה יותר.
אתה חושב ששווה להסתפק בA5 או שללכת על SOLO6C של מיקרולאב?

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
הסולו חזקים יותר מבחינת באס אבל ה A5 הרבה יותר איכותיים בתחום המיד והגבוהים. בכל מקרה יש פער גדול במחיר.
אם חשוב לך מאוד הבאס ולא מפריע לך ירידה באיכות בשאר התחומים אז הסולו מתאימים יותר.

RoiPow

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
השאלה היא, האם אתה מסתפק ברמקולים מוגברים?
או שאתה צריך רסיבר?

הם לא באותו רמה

מאיזה מבחינה מסתפק?
באותה רמה שעכשיו יש לי MICROLAB X16 ואני סבבה איתם.. אבל אני מחפש להשתדרג אבל אני לא איזה אודיופיל... אז אני מחפש שיהווה לי שיפור וחוויה יותר טובה אבל גם לוקח בחשבון הפרש מחירים..

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מאיזה מבחינה מסתפק?
באותה רמה שעכשיו יש לי MICROLAB X16 ואני סבבה איתם.. אבל אני מחפש להשתדרג אבל אני לא איזה אודיופיל... אז אני מחפש שיהווה לי שיפור וחוויה יותר טובה אבל גם לוקח בחשבון הפרש מחירים..

השאלה ... האם אתה לא זקוק לרסיבר?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
למה אני כן צריך רסיבר זאת השאלה?

לרסיבר יש שלל אפשרויות, כשיש כמה מקורות צריך מכשיר הכולל ממתג תמונה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור