בשבילך רוזי

• פותח הנושא gtr
  • פורסם בתאריך

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
לדעתי נמר דיבר על נתח שוק, או משהו בסגנון.
ולא על איכות.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
"עם זאת, אף אחד ממגזין גרמני לא סוגד לה. ולא לאף אחת.
יש יצרני אודיו הרבה יותר טובים מאקיופייז, יותר נחשבים"

חברות שיותר נחשבות מאקופייז אני לא מבין יש ליין חדש אולטרא היי אנד בסטריאו ואני לא ידעתי ? זה קצת מצחיק אותי מחזיר אותי לילדות "שלי יותר טוב שלי יותר חזק "מה זה "נחשבות" חברות פופולריות יותר טובות בסאונד שהם מפיקות.אקופייז זו חברה שלמדתי אותה בצורה מאוד עמוקה, זו חברת קצה שבורחת מאור הזרקורים ועסוקה רק בתוצאת הסאונד למהדרין להבדיל מלקסמן שממומנת על ידי חברה סינית שבטח ובטח שורשיה אינם עמוקים לסאונד כמו אקופייז בטח לא בנסיון .לגבי תקציבים מניין לך לדעת מה כל חברה משקיעה בפיתוח הרי אותו חברה סינית ברגע שלא יהיה לה רווחיות מספיק תסגור את שעריה מה שלאקופייז יש להבדיל זו תשוקה עזה להצלחת המותג זו המילה שחיפשתי תשוקה ,לקסמן אם כל הכבוד ויש כבוד יותר מסחרית ,שוב אני חוזר יש עוד חברות טובות כמו שאמר רוזי וזו שאלה של טעם אני מודע ליבוא של אקופייז לארץ הוא דיי בעייתי ואמרתי את זה לא פעם וגם ליבואן רוני אין ספק שערן פוגל מקסים יותר ובגלל זה יש גם יותר פרגון למכשירים של לקסמן כך אני רואה את זה .
שניצל אומר שאקופייז בונה חלליות ניסית פעם לברר מה המחיר של DAGOSTINO יפלו לך השניים מהמחיר, או "המחיר פחות קשור לאיכות"הרי לא מזמן קראנו את הכבל החדש של נמר שהשקיע קרוב לשישים אלף שקל ובדק את הדגם הזול יותר והוא היה פחות טוב נו אז מה זה אומר?נמר אומר "מהיכרותי עם אקיופייז מצאתי מוצרים יוצאים מהכלל, עם יתרונות וחסרונות. מצאתי טובות יותר לטעמי, שאותן בחרתי לרכוש" מתי יצא לך לשמוע פרה ופאוור של אקופייז לפני 12 13 שנים שמעת את הפאוור החדש שלהם ה-A70 ביחד עם הקדם C3800 שנחשב לאחד הטובים שיש (ראו באתר של אקופייז את הבניה שלו) אני שמעתי ונפלה לי הלסת אחרי ששמעתי את ההבדלים בין A65 ל A70 .היה לי יום שחיפשתי פאוור מתחרה ברמה של אקופייז שמגיע לרמת רעש פנומינלית כמו אקופייז 127db אין חייה כזו.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
להבדיל מלקסמן שממומנת על ידי חברה סינית שבטח ובטח שורשיה אינם עמוקים לסאונד כמו אקופייז בטח לא בנסיון

מה הקשר בכלל ??
אני כריש נדלן, ומחר בא לי לרכוש את אקיופז, לממן ולהשקיע בה.
אז מה תגיד, אקיופז חברה בלי ניסיון ?
נו באמת!

אקיופז נוסדה ב 1972.
לקסמן נוסדה ב 1925.
ממש חברה בלי ניסיון !!

יש לציין, כי זה המידע שמצוי בויקי.
(לי אין מושג מעבר).
אגב, עפ זה, אקיופז הוקמה עי מהנדס יוצא קנאווד....
ששכר מהנדסים של לקסמן ומארנצ.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
סתם נקודה לציון.
לי מאוד חשוב שיהיה באינטגרייד (או בפרה)
טרבלס ובאס.
(לא נכנס כרגע לסוגיה, כן פוגע בצליל, לא פוגע בצליל).
ואלו 2 החברות שמיישמות זאת...
(עם סאונד משובח לטעמי)
ולכן אני מחפש דווקא אותן.
דא עקא, אקיופז לא בא בחשבון.... בגין התמחור בארץ!
(אולי יד-2).

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
חגי היקר שים לב מה רשמתי במקום לקטול
ללקסמן כבר ממזמן אין שורשים היא הוקמה לתחיה על ידי חברה סינית מה זה קשור מתי היא הוקמה אפשר לעשות עם זה תיירה ,מה שאני אומר זה שהגישה של אקופייז והנסיון ארוך הטווח שלה מבדלים אותה מלקסמן

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
לא מדוייק, יניב.
אתה ציינת כי לחברה הסינית אין שום ידע ונסיון באודיו.
אוקי, אז? מה בדיוק רצית להגיד בעובדה הזו?
איך זה בדיוק שולל את הידע, והשורשים של לקסמן ?!
לכן הבאתי את הדוגמה, שכריש נדלן מנותק מאודיו ירכוש את אקיופז.
איך זה בדיוק שולל, את הנסיון או האיכות של אקיופז ?!

מעבר לזה, לקסמן לא בדיוק קמה לתחיה.
היתה לה תקופה ביניים (כמדומני בבעלות של אלפיין)
שהיא לא נתנה דגש על קו האיכות, אלא הכמות.
אבל זה ממש לא סותר, את כל הידע והנסיון ....
שקיימים בחברת לקסמן !!
(אתה יודע, זה לא שזורקים לפח את כל הנסיון והידע שנצבר).

מה שאני אומר זה שהגישה של אקופייז והנסיון ארוך הטווח שלה מבדלים אותה מלקסמן
בוא נלך לשיטתך.
אקיופז הוקמה בשנת 1972.
הווה אומר כי בשנים הראשונות שלה...
לא היה לה נסיון ארוך טווח.
אז? חרא מכשירים הוציאה?
בעיקר בהשוואה ללקסמן של אותה תקופה....
שהיתה עם נסיון ארוך טווח.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
חגי נשמה למה אנחנו מתווכחים אתה לא מבין את מה שאני מסביר לך ולא רואה את כל התמונה אז בפשטות אומר לך שאקופייז זו חברת קצה ואילו לקסמן אף פעם לא הייתה ולא מכוונת לשם בגלל זה גם המחירים שלה יותר זולים

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
צר לי לאכזב אותך.
העובדה שאקיופז חברת קצה, אני יודע ומסכים.
אבל זו בכלל לא היתה הפלוגתא שלי איתך.
אלא הצורה בה אתה קובע את 'הקייס' שלך....
שלדעתי לא מחזיק. זה הכל.

מה שכן, הקדם של לקסמן (1000), והמגבר התואם .....
לדעתי הם בהחלט שם (קצה).
אולי אני טועה? יתכן

מאידך, וכפי שהזכרתי קודם ....
אילו היינו משווים אינטגרייד, או קדם
של לקסמן מול אקיופז...אבל באותו מחיר
האם אקיופז היה טוב יותר?
לדעתי לא בטוח.

זה שאתה גרופי של אקיופז... אחלה. תהנה.
אבל אתה יודע, מותר לי לא להסכים איתך....
בנקודה מסויימת כזו או אחרת.
לכן אנחנו 'מתווכחים'.
וגם כדי שלא יהיה לנו משעמם.
: -)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חגי נשמה למה אנחנו מתווכחים אתה לא מבין את מה שאני מסביר לך ולא רואה את כל התמונה אז בפשטות אומר לך שאקופייז זו חברת קצה ואילו לקסמן אף פעם לא הייתה ולא מכוונת לשם בגלל זה גם המחירים שלה יותר זולים
כפרה, אתה קשקשן צמרת. ולא קשור לזה שיש לי לקסמן.
הטיעונים שלך עד כה הם פשוט מגוחכים.
1. מתי הוקמה חברת CONSTELLATION? או FM ACOUSTICS? או דרטזיל? או קח כל שם עם מיצוב שבעיניך או בעיני כל אחד אחר נחשב קצה. מה הקשר בין שנת ההקמה לאיכות המוצרים? מה זה, סנדויץ' ברכה או פלאפל חתוכא?
2. אתה מדבר על "מיצוב". בעינייך, המיצוב של אקיופייז גבוה משל לקסמן. ונניח שזה נכון, כלומר - נניח שהמוצרים הכי יקרים של אקיופייז יותר טובים מהמוצרים הכי יקרים של לקסמן. אבל הם הרי יקרים יותר!
מה שחשוב בסופו של יום, זה איזה מוצר נשמע יותר טוב בתקציב נתון. לא ה"מיצוב" של החברה.

אם יש לך $40-$60K להגברה, לשתי החברות יש מה להציע. אם עברת את זה, אשריך.

על אותו משקל, אגב, אם הייתי צריך להמליץ למישהו על מגבר ב- 20,000 ש"ח, הייתי מציע לו גם משולב של לקסמן אבל גם פרה-פאוור של קיימברידג', למרות ש"לקסמן ממותגת גבוה יותר". זה חסר משמעות. טווסות לשמה.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
חגי יקירי
חזרתי למה שכתבתי ואולי לא הבנת אותי. אז אני חוזר שוב ללקסמן כיום אין את כברת הדרך והנסיון במהלך השנים שיש לאקופייז ת לא צריך להיות חכם גדול ולהבין שחברה מתפרקת כל הקלפים נטרפים וכך קרה עם לקסמן זה לא כמו אקופייז שהיא יציבה בנויה כראיו ובעלת גישה ואופי אחרים משל לקסמן
מקווה שהבנת ואני חס ושלום לא מזלזל בלקסמן הם נהדרים אבל איך שאני שמעתי בגרמניה את אקופייז ולקסמן אקופייז השמיטה לי את הסנטר נקודה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני לא חושב שבמחירים המאוד גבוהים ( היכן שמרחפת ויטוס), נמצאות אודיו ריסרצ, קרל ומקינטוש. ואם כן אז גם אקיופייז יודעת לתקוע מחירים עבור נתח השוק הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עזוב ת'כסף.
תראה מי מציג איתם. עם ויטוס, אודיו ריסרצ', סלושיין, אגוסטינו וקונסטליישן.

היצרניות הללו בתחרות מתמדת של שנים. לא הספציפיות הללו אם כי היצרניות המשווקות. הרי מג'יקו לא מסתכלים על מה שאבולושיין אקוסטיק שיחררו לשוק. הם מביטים על וילסון, פוקל, איזופון. אותן יצרניות שהן בתחרות שלהן.אבולושיין לא בראדר. ככה אקיופייז.

ולגבי התגובה של יניב.
קצת לא מציאותית הייתי אומר. סוג של סגידה עיוורת ותחושה של "זה הכי טוב בעולם". אני מכיר כמה אנשים שהחליפו אקיופייז. נשבע לך שלא בגלל שרצו לרדת ברמה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
.היה לי יום שחיפשתי פאוור מתחרה ברמה של אקופייז שמגיע לרמת רעש פנומינלית כמו אקופייז 127db אין חייה כזו.

יש חיה כזו.
אל תתבאס כי לקסמן גם מציגה נתון snr של 127db. ואפילו בפחות כסף.

ועוד חיה. יותר חיה אפילו. עם 130db !!!
יעני יותר טוב לשיטתך. הרי האקיופייז רק 127. בושה וכלימה.

http://www.soulution-audio.com/en/serie7/725/index.php

רוצה עוד דוגמאות? יש טונות כאלה. ביותר זול ויותר יקר.

אקיופייז חברת על. אחת (שים לב- אחת!) מהטובות. לא הכי טובה, לא הכי נחשקת ואף מגזין מכובד אינו "סוגד" לה. בטח לא הגרמנים שנתנו להמון מוצרים זולים מאקיופייז ציונים טובים יותר.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
יש חיה כזו.
אל תתבאס כי לקסמן גם מציגה נתון snr של 127db. ואפילו בפחות כסף.

ועוד חיה. יותר חיה אפילו. עם 130db !!!
יעני יותר טוב לשיטתך. הרי האקיופייז רק 127. בושה וכלימה.

http://www.soulution-audio.com/en/serie7/725/index.php

רוצה עוד דוגמאות? יש טונות כאלה. ביותר זול ויותר יקר.

אקיופייז חברת על. אחת (שים לב- אחת!) מהטובות. לא הכי טובה, לא הכי נחשקת ואף מגזין מכובד אינו "סוגד" לה. בטח לא הגרמנים שנתנו להמון מוצרים זולים מאקיופייז ציונים טובים יותר.
נמר ידידי אני בטוח שלקרוא אתה יודע רשמתי פאוור עם 127db לא קדם מגבר תתחיל לחפש .וכן הגרמנים מאוד אוהבים את אקופייז כי זה מה שאמר לי בעל החנות בגרמניה שהם עוקבים אחרי החברה ואוהבים אותה מאוד ואתה יכול לבדוק אותי
http://www.hifitreffpunkt.de/ מגזינים כמו STEREO וHIFI RECORD נותנים צומת לב מאוד גדולה לאקופייז וכן סוגדים לה אני יודע טוב מאוד מאיפה האנטגוניזם הזה כלפי אקופייז זה בגלל היבואן ואתה יודע את זה
ונמשיך איתך אדון מתנוש ואם אני קשקשן אתה פופוליסט בגרוש, אתה גם התעניינת באקופייז אבל קיבלת ברקס מהיבואן כעסת עליו והלכת וקנית את החיקוי הזול אז אל תבלבל את המוח ותראה איך הגענו לחשיבות של יוקרה למכשיר דרך שנות הוותק שלה

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אני יודע טוב מאוד מאיפה האנטגוניזם הזה כלפי אקופייז זה בגלל היבואן ואתה יודע את זה
יניב, ככה אתה מתמודד?
אתה בודה מעשיה, שם אותה בפה של אחרים.... ואז צועק זאב.
זה שהיבואן של אקיופז לא אהוב - אתה צודק.
אבל מה הקשר לציוד של אקיופז?
תראה לי מלה אחת של נמר, מתן או שלי.... בגנות אקיופז?!
להיפך. כולנו משבחים את החברה הזו.
רק מה... שבניגוד אליך, אנחנו לא סוגדים לה.
יש חיים מעבר לאקיופז.
מה שאתה לא מוכן לקבל.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
SNR תלוי באיזה עוצמה ושיטה מודדים.
גם לא נראה כי מעל 120db זה רלוונטי אם כי זה מעיד על טיב הרכיבים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר ידידי אני בטוח שלקרוא אתה יודע רשמתי פאוור עם 127db לא קדם מגבר תתחיל לחפש .וכן הגרמנים מאוד אוהבים את אקופייז כי זה מה שאמר לי בעל החנות בגרמניה שהם עוקבים אחרי החברה ואוהבים אותה מאוד ואתה יכול לבדוק אותי
http://www.hifitreffpunkt.de/ מגזינים כמו STEREO וHIFI RECORD נותנים צומת לב מאוד גדולה לאקופייז וכן סוגדים לה אני יודע טוב מאוד מאיפה האנטגוניזם הזה כלפי אקופייז זה בגלל היבואן ואתה יודע את זה
ונמשיך איתך אדון מתנוש ואם אני קשקשן אתה פופוליסט בגרוש, אתה גם התעניינת באקופייז אבל קיבלת ברקס מהיבואן כעסת עליו והלכת וקנית את החיקוי הזול אז אל תבלבל את המוח ותראה איך הגענו לחשיבות של יוקרה למכשיר דרך שנות הוותק שלה

נו. איך עונים על זה?
בוא תסביר לי מדוע לא קונים רק אקיופייז?

ומאיפה לאיפה הלקסמן הוא חיקוי זול לאקיופייז?

ומה הקשר ליבואן. אני דווקא מאוד מחבב אותו. השבוע דיברנו שעה בטלפון על כל נושא חוץ מאודיו. ואיך זה מסתדר לך עם ההמלצות על הרמקולים של פוקל (אותו יבואן)?
אולי אתה מנחס לכולם את תחושותיך. זה לא עובד במציאות.

יניב.
אין לך שום תגובה עיניינית. אמוציות, סטטיסטיקה ומסקנות מתוך שיחה עם בעל חנות, שימוש במילים קצת קיצוניות כמו "סגידה", " חיקוי זול".

אי אפשר להתמודד עם הסגנון הזה. כשתרכוש אקיופייז נפרגן לך. מבטיח.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה ממשיך בקו סנטימנטלי-התרשמותי שאין לו שום אחיזה במציאות.

אז היתה לך חוויה מאירת עיניים (וחד פעמית) עם אקיופייז. מגניב. אני מקנא בך (באמת) אבל אתה בונה על זה תיאוריות שלמות על גישות לפיתוח, שנות ניסיון וכו' כאילו מינימום הבעלים של שתי החברות היו איתך בגן ואתה יודע איך גייסו מהנדסים, מה היתה האסטרטגיה השיווקית/פיתוחית של כל אחת מהחברות וכו'. מה אתה יודע על מה היו התהליכים שעברו כל אחת מהחברות ב-30 שנה האחרונות?

זה בסדר להגיד שאקיופייז יותר טובה מלקסמן. זה אבל הנימוקים שלך שמנסים לצאת מהחוויה שלך ולבסס את הרושם שלך - הם חסרי ביסוס עובדתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור