צומי - התחדשתי. שוב מגבר. זה לא נגמר? עכשיו אני מקווה שכן.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תודה מיכאל.

אני בכלל לא בטוח שאתה צודק - יצרן שמכבד את עצמו ועושה חדירה לשוק חדש, יעשה שמיניות באוויר כדי שלא יהיו תקלות. ואם יהיו הוא יצא מגדרו כדי לתקנן וזאת, בין היתר, בגלל שבעידן של היום אין יום אחד של חסד. פדיחה אחת - הפורומים מוצפים - המוצר נשרף באותו שוק.
לעומת זאת - יש מצבים שיצרנים מכובדים כל כך נפוחי אגו שעושים טובה שבכלל מתייחסים ללקוח.
למען הסר ספק, הדברים שנאמרו על ידי הם כלליים ולא מתייחסים לאף אחד מהיבואנים המוזכרים.

בכל מקרה - תתחדש ותהנה. רכשת מוצרים מהשורה הראשונה.
תודה איציק.
שמע, בתיאוריה כולנו צודקים. מעשית אני לא רוצה לגלות. לא רוצה לדעת כמה היצרן מוכן לחדירה בשוק, כמה מעניין אותו השוק הישראלי בהשוואה לשווקי המזרח הרחוק, ובכלל - לא רוצה להיות שפן נסיונות אלא אם כן זה באמת משהו סופר דופר שונה ומעניין.

רק שיהיה ברור - קאראן היו ונשארו הפייבוריטים שלי. בסופו של דבר, המחיר האטרקטיבי וחוסר הפשרה על ביצועים הכריעו לטובת הפאס.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני בכלל לא בטוח שאתה צודק - יצרן שמכבד את עצמו ועושה חדירה לשוק חדש, יעשה שמיניות באוויר כדי שלא יהיו תקלות. ואם יהיו הוא יצא מגדרו כדי לתקנן וזאת, בין היתר, בגלל שבעידן של היום אין יום אחד של חסד. פדיחה אחת - הפורומים מוצפים - המוצר נשרף באותו שוק.

אין שום יצרן אודיו היי-אנד שרוצה לחדור לישראל, מכירה של יחידות בודדות - זה לא שוק מבחינתם.
אתה מדבר כאן מול יבואנים קטנים, והכל תלוי ביחסים שלהם עם היצרן.
ופורומים - ממש לא אכפת להם, כי הלקוחות של היי-אנד לא ממש שם.. כמות זניחה ביותר. גם בארץ וגם בחו"ל

תארו לעצמכם שקונים קופסה של יוסי אקוסטיקס ששוקלת 100 ק"ג בהספק של 3000W. הקופסה עולה $50,000 והתגלתה בה תקלה במנוע של הפוטנציומטר של הווליום. יבואן חדש יעשה שמיניות באויר, סלטות ופליק-פלאק לאחור כדי לתקן את הבעיה, אבל לא יקבל גיבוי מהיצרן בהכרח כשישלח את זה לחו"ל לתיקון; לכן יעדיף לעשות את זה בארץ.
זאת לעומת יבואן ותיק שמכר כבר 4 קופסאות של יוסי אקוסטיקס והיצרן הולך לקראתו ומממן גם את המשלוח וגם את התיקון.

הטסה של המכשיר למעבדה של היצרן היא על חשבון היבואן. התיקון עצמו במעבדת יצרן הוא במסגרת האחריות.
IMHO יבואנים מנסים לחסוך (או להרוויח) עוד כמה גרושים, לא קשור לותיק/חדש

בשביל להיות סנונית ראשונה של קאראן גדול, אני צריך לקבל בראש מהקאראן ושיתן נוק אאוט לכל מה שיש אחר במחיר הזה.

סחירות זה דבר חשוב ללא ספק, אנחנו לא מתחתנים חתונה קטולית

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש ותהנה אח יקר.
בחירה מצוינת!

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
מתן, סלח לי שאני מתפרץ לשירשור שלך, אבל יש משהו שלגביו אתה לא צודק.

חברה ש"מחזיקה" מעצמה, תתן שרות לגבי המוצרים שלה בכל מצב.
גם, אם היבואן רכש פריט בודד.

אני לא בטוח, אבל כך גם אני חושב לגבי חברת KARAN.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
היחסים בין לקוח לעוסק בתחום-יבואן.

מקריאת התגובות של היבואנים השונים, אני מרגיש מרירות מה על שלא נסגרה העיסקה איתם.

המהלכים לרכישה של מוצר כרוכה בהגעתו של היבואן לביתך ,הדגמה, כוס קפה,רכילות, ופתאום נהייתם
חברים. אתה משדר ששומעים ממש טוב לא לבאס את היבואן כי יש מוצרים שנשמעים טוב יותר,
היבואן חי באשלייה שהעסקה נסגרת,
ובמקרים רבים המכשיר נשאר אצלך לכמה ימים נוספים,ונוצרת מחוייבות מסויימת.

שהעיסקה נסגרת עם יבואן מסויים האחרים מרגישים פגועים, וכדי להרגיש נוח ושלם עם עצמך אתה מסביר
את הבחירה שלך בפורום ועושה בעקיפין נזק למי שלא קנית ממנו ציוד .
כי ההעדפה שלך מוכיחה מציאות מסויימת.
ובכלל עם אתה מסביר בפרמטרים של שרות, סחירות ,גב כלכלי , אתה ממשיך לחזק את הנזק לאחרים.

נכון שהכי חשוב בענין הוא האני של הרוכש, אבל התוצאה מול האחרים לא נעימה .
ולי אישית המצבים הללו לא נוחים.

אבל אם לא לבאס את המפסידים "במכרז"
המוצרים שניקנו ע"י מתנוש אולי הם הטובים ביותר עבורו .
זה לא מחייב שיהיו הטובים ביותר לקונה האחר.
ולכן יש מקום לכל המוצרים ולכל היבואנים.

בהצלחה לכולם.

מתנוש שאישית אני לא מכיר אותו ,אבל כחבר טלפוני תמיד נחמד ומסביר פנים.
מכל הלב, תתחדש ותהנה .

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לפני כמה חודשים לקחתי מאילן טמיר לבדיקה רכיב שעלותו מעל 20 אלש״ח. קיבלתי אותו
בתול וארוז בתוך הנילונים. אחרי עשרה ימים התחרטתי ואילן לקח את המכשיר בחזרה מבלי לצפצף.
זו תחושה לא נוחה מה גם שבמקרה קיבלתי את הרכיב הספציפי חדש.

אבל חוכמה גדולה יותר היא החלפת הפלג במגבר ההספק כדי לפתור את התקלה שגרמה לשריפת הרמקולים.
מגבר בן כ 25 שנים. אילן הזמין את הפלאג מניים והתקין לי אותו תמורת 150 ש״ח.

אני לא יודע ותתקנו אותי אם אני טועה - אם יש עוד יבואן אחד בארץ שמקפיד לטפל בציוד בן
עשרות שנים עם רכיבים מקוריים שהיצרן מספק.

אני גם לא מדבר על פריטים מיצרנים שונים שנקנו לפני 20 שנה במחירים של
פי ארבע מניים והיום הם לא שווים שקל.

אז עם כל הכבוד לחדשנות (ואני סבור שלספר שניים לא חדשנים זה סתם קשקוש) גם זה שיקול
מכריע בייחוד למי שמשקיע ממון רב וחשבון הבנק שלו לא מוצף במיליוני דולרים.

אריה

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
לפני כמה חודשים לקחתי מאילן טמיר לבדיקה רכיב שעלותו מעל 20 אלש״ח. קיבלתי אותו
בתול וארוז בתוך הנילונים. אחרי עשרה ימים התחרטתי ואילן לקח את המכשיר בחזרה מבלי לצפצף.
זו תחושה לא נוחה מה גם שבמקרה קיבלתי את הרכיב הספציפי חדש.

אבל חוכמה גדולה יותר היא החלפת הפלג במגבר ההספק כדי לפתור את התקלה שגרמה לשריפת הרמקולים.
מגבר בן כ 25 שנים. אילן הזמין את הפלאג מניים והתקין לי אותו תמורת 150 ש״ח.

אני לא יודע ותתקנו אותי אם אני טועה - אם יש עוד יבואן אחד בארץ שמקפיד לטפל בציוד בן
עשרות שנים עם רכיבים מקוריים שהיצרן מספק.

אני גם לא מדבר על פריטים מיצרנים שונים שנקנו לפני 20 שנה במחירים של
פי ארבע מניים והיום הם לא שווים שקל.

אז עם כל הכבוד לחדשנות (ואני סבור שלספר שניים לא חדשנים זה סתם קשקוש) גם זה שיקול

אריה
אריה אתה צודק בגדול.
1. לפני מספר שנים ניסיתי להחליף HICAP ב-SUPERCAP חדש, שילמתי לאילן ולא ידעתי שהמכשיר צריך להיות בחשמל תקופה ארוכה כדי להגיע לתוצאה שהוא הדגים לי עם ה-SUPERCAP המשומש שלו.
אחרי יומיים טלפנתי אליו וביקשתי לקבל את ה-HICAP חזרה, והחזרתי לו את ה-SUPERCAP החדש שהוא פתח אצלי, קיבלתי ממנו את כל הכסף חזרה, ללא שום רמזים של אי שביעות רצון ממנו.

2. לפני מספר שנים קניתי ממנו CDS2 משומש והתגלתה בו בעיה של "קפיצות" מדי פעם. יידעתי את אילן בלחץ מתון, שנינו הזנחנו את התיקון, ורק לאחרונה, לאחר מספר שנים, שהתחלתי ללחוץ עליו, האיש הגיע 3 פעמים מחיפה לביתי בירושלים, שבכל פעם הוא מנסה להחליף רכיב בהתאם להתייעצויות שלו עם NAIM. לבסוף אמר לי בניסיון אחרון "במידה ואני לא מצליח להביא את המכשיר לתקינות מלאה, המכשיר יישלח על חשבוני ל-NAIM לתיקון" ואני אינני צריך לשלם על כך מאומה. בניסיון השלישי זה צלח, הוחלף טרנספורט, עינית ומעגל אלקטרוני שלם. מאז התיקון המכשיר עובד למעלה משנה כמו חדש, ללא שום בעיות, והצליל נהדר כפי שהיה קודם.

3. גם אני לא מכיר שום יבואן וחברה שנותנת שירות ברמה הזאת.

4. יש לי היום ממנו פונוסטייג' SUPERLINE להדגמה כבר מספר חודשים, הוא אינו לוחץ עלי לקנות, או להחזיר אותו, ואני יכול לקבל את ההחלטה בזמני, מדי פעם הוא מגיע - פעם אחרונה הוסיף את הכבלים היקרים (HI LINE וכבל BURNDY ל-SUPERCAP שלי) ואני עדיין ממתין לתוספת של הפלאגים האיכותיים יותר Z PLUG. בנוסף, לא היו לי תלונות על הצליל אך אילן התעקש שהוא מסוגל להוציא מהראש של הפטיפון הרבה יותר. הוא כיוון אותו והאמת שזה שיפר.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני יודע כי שמעתי. כולל ניים, אחד מהסטים הגדולים שלהם שהיה אצלי יותר משבוע ועשה בעיקר חור בראש.
מתן, ראשית, רוצה לאחל לך שתתחדש ותהנה מההגברה. אין ספק שקנית מאחד היבואנים, ערן פוגל, שמההיכרות הקצרה שלי איתו התגלה כאדם מקצועי, אמין וסופר נחמד (רכשתי ממנו okki nokki).

לגבי החור שנוצר לך בראש משמיעת הסט של ניים שלדעתי רובו היה שלי למעט ה-SUPERCAP שנשאר אצלי. נשאלת השאלה - איזה SUPERCAP אילן שם לך בהדגמה להזנת ה-252?
אפשרות אחת - SUPERCAP דור ראשון. שמעתי אותו מספר פעמים, היה טוב בזמנו עם הפרה הישן 52, הוא לא מתאים ל252, לוקח ממנו את כל העומק, התלת מימד, הקרבה, הגודל של הבמה.

אפשרות שניה - SUPERCAP דור שני - עובד נפלא.

אפשרות שלישית - SUPERCAP DR דור שני חדש - במידה והמכשיר חדש ולא היה 3-4 חודשים בחשמל, אינך ממצה את כל היכולות.

בנוסף, האם הוא שם לך את כבלי החשמל של ניים - POWERLINES? מהניסיון שלי איתם קיבלתי יותר עומק, טונאליות, מוזיקליות ובמה גדולה יותר.

אין ספק שהפטיפון שלך והראש הם סחורה טובה מאוד, אך בינם לבין ההגברה של ניים ישב פונוסטייג', איזה? בטוח שלא ה-SUPERLINE של ניים. אם היית מחבר כזה, אני חושב שההתרשמות שלך הייתה שונה לגמרי.
MARTIN COLLOMS כתב על ה-SUPERLINE עם SUPERCAP במגזין HI FI CRITIC כך:

"scoring no fewer than 145 marks – the highest score for any source component I have heard so far"​

ויש עוד מאמרים אחרים.

האמת, לא זול, היית צריך להיפרד מעוד 40000 ש"ח.

מהו ה-SOURCE הדיגיטלי שלך?
אני מנחש שזה לא היה CDS3, לא CD555 ולא NDS. במידה וזה היה אחד מאלה, היית נכנס להלם טוטאלי והיום לא היו דנים בנושא על גבי הפורום.

אגב, מזכרוני, באחת מחוברות הסטריאו הגדולות (כמדומני WHAT HI FI), היה סקר על המכשירים הנחשקים ביותר באנגליה, הסט 252-300 הוא היה מקום ראשון.

סליחה שאני צריך כל פעם להיות המליץ יושר של ניים, 2 היבואנים בארץ רדומים.

בכל מקרה, אני מאחל לך הנאה צרופה מהמערכת שלך, לא כולם צריכים לאהוב את ניים. הרי לא ייתכן שכל התעשייה תהיה רק
NAIM AUDIO (lol)

מיקי

נערך לאחרונה ב:

gayle

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
חי בסרט אתה, ניים ניים ניים.

אני גם בטוח ששמעת עוד פונוסטייג'ס ברמות מחיר של 40000 ש"ח.
ASR
LAMM
PASS
MANLEY
את כולם שמעת ובסוף לקחת ניים. יפה, תתחדש.

ד"א, החבר שלך, מרטין קולומס, אותו אתה מצטט, כל כך אוהב את ניים שרוב המערכת שלו מורכבת מרכיבים שאינם של ניים!
הגברה: אודיו ריסרץ'
מקור: דאק של MSB
רמקולים: אבאלון, וילסון, קווד

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חי בסרט אתה, ניים ניים ניים.

אני גם בטוח ששמעת עוד פונוסטייג'ס ברמות מחיר של 40000 ש"ח.
ASR
LAMM
PASS
MANLEY
את כולם שמעת ובסוף לקחת ניים. יפה, תתחדש.

ד"א, החבר שלך, מרטין קולומס, אותו אתה מצטט, כל כך אוהב את ניים שרוב המערכת שלו מורכבת מרכיבים שאינם של ניים!
הגברה: אודיו ריסרץ'
מקור: דאק של MSB
רמקולים: אבאלון, וילסון, קווד

אני מעריך - וזאת ברמת הניחוש בלבד - שאם תבדוק תגלה שאצל כתבי האודיו ברמה של מרטין קולומס
הציוד מתחלף כל חודשיים שלושה.

אריה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מתן, ראשית, רוצה לאחל לך שתתחדש ותהנה מההגברה. אין ספק שקנית מאחד היבואנים, ערן פוגל, שמההיכרות הקצרה שלי איתו התגלה כאדם מקצועי, אמין וסופר נחמד (רכשתי ממנו okki nokki).

לגבי החור שנוצר לך בראש משמיעת הסט של ניים שלדעתי רובו היה שלי למעט ה-SUPERCAP שנשאר אצלי. נשאלת השאלה - איזה SUPERCAP אילן שם לך בהדגמה להזנת ה-252?
אפשרות אחת - SUPERCAP דור ראשון. שמעתי אותו מספר פעמים, היה טוב בזמנו עם הפרה הישן 52, הוא לא מתאים ל252, לוקח ממנו את כל העומק, התלת מימד, הקרבה, הגודל של הבמה.

אפשרות שניה - SUPERCAP דור שני - עובד נפלא.

אפשרות שלישית - SUPERCAP DR דור שני חדש - במידה והמכשיר חדש ולא היה 3-4 חודשים בחשמל, אינך ממצה את כל היכולות.

בנוסף, האם הוא שם לך את כבלי החשמל של ניים - POWERLINES? מהניסיון שלי איתם קיבלתי יותר עומק, טונאליות, מוזיקליות ובמה גדולה יותר.

אין ספק שהפטיפון שלך והראש הם סחורה טובה מאוד, אך בינם לבין ההגברה של ניים ישב פונוסטייג', איזה? בטוח שלא ה-SUPERLINE של ניים. אם היית מחבר כזה, אני חושב שההתרשמות שלך הייתה שונה לגמרי.
MARTIN COLLOMS כתב על ה-SUPERLINE עם SUPERCAP במגזין HI FI CRITIC כך:

"scoring no fewer than 145 marks – the highest score for any source component I have heard so far"​

ויש עוד מאמרים אחרים.

האמת, לא זול, היית צריך להיפרד מעוד 40000 ש"ח.

מהו ה-SOURCE הדיגיטלי שלך?
אני מנחש שזה לא היה CDS3, לא CD555 ולא NDS. במידה וזה היה אחד מאלה, היית נכנס להלם טוטאלי והיום לא היו דנים בנושא על גבי הפורום.

אגב, מזכרוני, באחת מחוברות הסטריאו הגדולות (כמדומני WHAT HI FI), היה סקר על המכשירים הנחשקים ביותר באנגליה, הסט 252-300 הוא היה מקום ראשון.

סליחה שאני צריך כל פעם להיות המליץ יושר של ניים, 2 היבואנים בארץ רדומים.

בכל מקרה, אני מאחל לך הנאה צרופה מהמערכת שלך, לא כולם צריכים לאהוב את ניים. הרי לא ייתכן שכל התעשייה תהיה רק
NAIM AUDIO (lol)

מיקי
שכחת לשאול מה היה מזג האוויר, אחוזי הלחות, הלחץ הביומטרי,
האם המכשירים ניים קבלו פידבקים חיובים לאחר שהודלקו.
האם התדר מהרשת התאים לניימים, האם הזמרת הייתה במיטבה ביום ההקלטה,

חבר'ה, אתם גם משונים וגם שטופים.
יאללה חלאס עם הסגידה המוזרה הזאת.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
היחסים בין לקוח לעוסק בתחום-יבואן.
מקריאת התגובות של היבואנים השונים, אני מרגיש מרירות מה על שלא נסגרה העיסקה איתם.
...
נכון שהכי חשוב בענין הוא האני של הרוכש, אבל התוצאה מול האחרים לא נעימה .
ולי אישית המצבים הללו לא נוחים.
...
אבל אם לא לבאס את המפסידים "במכרז"
המוצרים שניקנו ע"י מתנוש אולי הם הטובים ביותר עבורו .
זה לא מחייב שיהיו הטובים ביותר לקונה האחר.
ולכן יש מקום לכל המוצרים ולכל היבואנים.
אריק, אתה צודק מאד. ואלה אכן מצבים בעייתים. לפיכך, היבואנים שאיתם הכי נוח לי איתם, הם אלה שמגלים מספיק בגרות ובשלות בתחום כדי להבין שמצבים כאלה יכולים לקרות.
עם זאת, אני מעדיף להקלע למצב "לא נעים", כי אני יודע שבמקודם או במאוחר אחזור לאותו יבואן וכן אקנה ממנו משהו, מאשר להיות ב"דיסטנס". את זה הפסקתי לעשות בצבא. :)
ואכן, ההחלטה שלי היתה לגופו של ענין שלי ולא מחייבת אף מצב אחר. ואני אומר שוב, אם מישהו היה מחליף לי את המונובלוקים בפאוור של קאראן בלילה בלי שהייתי שם לב, אני לא בטוח שהייתי מצטער על כך. (כל עוד לא היה מבקש עוד כסף:)). אני מאושר בחלקי עם המונובלוקים, והקאראן גם היה עושה אותי שמח. (ובאמת שאני לא מנסה להיות פה פוליטיקלי קורקט).

אריה
להציע מגבר שעולה 70-80,000 ש"ח ושהשלט+פוטנציומטרים שלו נראים כמו של רסיבר מהדיוטי פרי, זה בעיניי לא חדשנות.
מבלי קשר לזה, השירות שאילן טמיר נותן הוא פנומנלי ומדהים וכל הכבוד לו. האיש חי את אמונתו, ואנחנו יכולים ללגלג על זה מחר, אבל בסופו דבר הוא זן נדיר עם מעלות שלא ניתן למצוא אצל אף יבואן אחר.

מתן, ראשית, רוצה לאחל לך שתתחדש ותהנה מההגברה......
לגבי החור שנוצר לך בראש משמיעת הסט של ניים .... במידה והמכשיר חדש ולא היה 3-4 חודשים בחשמל, אינך ממצה את כל היכולות.

אין ספק שהפטיפון שלך והראש הם סחורה טובה מאוד, אך בינם לבין ההגברה של ניים ישב פונוסטייג', איזה? ....

מהו ה-SOURCE הדיגיטלי שלך? אני מנחש שזה לא היה ...

בכל מקרה, אני מאחל לך הנאה צרופה מהמערכת שלך, לא כולם צריכים לאהוב את ניים. הרי לא ייתכן שכל התעשייה תהיה רק NAIM AUDIO
מיקי
1. תודה מיקי.
2. לגבי כל ההמלצות שלך על ספקים, אני לא נכנס לגופו של ענין כי אין לי מושג בזה. אבל אם היבואן עצמו לא יודע למצות את הפוטנציאל של ההגברה, זה פיספוס שלו לחלוטין. לא שלי, כי לי בתור צרכן יש עוד הרבה אפשרויות אחרות. מדרך ההתנהלות של אילן טמיר אצלי בבית, והיסודיות הראויה לשבח שבה לקח את פרוייקט ההדגמה, קשה לי להאמין שלא ידע למצות את ההגברה שהביא לי.

3. כן, הוא שם את כבלי החשמל של החברה, שעבדו יותר טוב מכבלים רגילים, ועבדו טוב *רק* עם ניים. חיברתי אותם לציוד אחר, וזה היה מזעזע.

4. הפונוסטייג' הוא של איינשטיין. מכשיר מכובד מאד. לא רואה ממטר את הפונו הפשוט ביותר של ניים. לגבי הגדול שלהם, גם אם הוא נפלא, אתה מבין שזה יותר ממגוחך לכפות על אדם לקנות פונוסטייג' בעשרות אלפים, רק כי הוא עובד הכי טוב עם ניים.

5. המקור הדיגיטלי הוא Weiss Dac202, גם לא פראייר. אבל כמובן שלחבר אותו לניים זה בעיה כי הוא עובד הכי טוב בחיבור BALANCED, ואין להם כניסה כזאת, אז אילן היה צריך לטרוח ולהכין במיוחד כבל שמעביר מ- RCA ל- XLR. תסכים איתי שזה רחוק מאופטימלי. שוב אני נאנס לבדוק מוצר של ניים?

6. שמע, כל התשבוחות האלה במגאזינים אנגליים על ניים שוות בעיניי כקליפת השום. על כל מוצר שיש לי אני יכול להביא לך בין שניים לחמישה מאמרים שמשבחים אותו מפה עד לירח. זה לא אומר כלום.

הסיבה שלא קניתי ניים היא כי ההגברה הזאת לא עובדת טוב עם הרמקולים - הצליל יוצא יבש, שטוח וחריף קמעה. ומבחינה צרכנית, אני צריך לעשות יותר מדי וויתורים אם אני הולך עם החברה הזאת. אלו שני השיקולים היחידים, כשכל אחד מהם הוא deal breaker בפני עצמו.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
מתן תתחדש ותהנה שיהיה בשעה טובה :כל-הכבוד:
ברשותך אשמח אם תפרט יותר לגבי הסיבה לבחירה בקדם מגבר הספיציפי הזה ומאפיינים שלו,אגב איזה הודגם בביתך ה600 או ה800(יש כבר 900 להדגמה) ? .
הסיבה שאני שואל היא כי גם אני מחפש קדם טרנזיסטורי , לא רוצה להתעסק עם "מנורות"- בלאי צליל לאחר X שעות עבודה, צורך בהמתנה של X זמן לאחר הדלקת המערכת וכו'

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
עוד מעט יבוא קסנר ותתחיל כאן מהומת אלוהים. על כלום.
באתי.

מתנוש -- תתחדש ותיהנה! (ורד)(ורד)(ורד)

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
ברשותך אשמח אם תפרט יותר לגבי הסיבה לבחירה בקדם מגבר הספיציפי הזה ומאפיינים שלו,אגב איזה הודגם בביתך ה600 או ה800(יש כבר 900 להדגמה) ? .
הסיבה שאני שואל היא כי גם אני מחפש קדם טרנזיסטורי , לא רוצה להתעסק עם "מנורות"- בלאי צליל לאחר X שעות עבודה, צורך בהמתנה של X זמן לאחר הדלקת המערכת וכו'
אחח.......איזו דרך ארץ. איזה נעימות הליכות.

הקדם הספציפי הזה הוא מאד מוסיקלי ורגוע, אבל עם פירוט מדהים. הרוגע והנינוחות הזאת של לקסמן שלפעמים לא באה לי טוב במגברים המשולבים שלהם, עושה עבודת קודש כשמחברים את הקדם שלהם לפאוור נושך (כמו הקאראן או הפאס).
זה פרה מאד מעניין, שיש לו הרבה מה להגיד. הוא מפרש את המוזיקה בצורה שלא שמעתי קודם, ושומר על תלת מימד עמוק וברור.
אני מסכים איתך לגבי מנורות, למרות שבקדמים אני לא בטוח שיש כאלה הבדלים בזמן החימום שקדם כזה צורך. אני תמיד משתדל להתרחק ממנורות, בכל מקרה. ראיתי לא פעם ולא פעמיים שהבחירה בין מנורות לטרנזיסטור לא נותנת שום ערובה לתוצאה.

שמעתי אצלי את ה- 600.
הזמנתי את ה- 900 (שהוא המחליף של ה- 800). המכשירים הראשונים יגיעו לארץ בסוף מרץ.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

הקדם הספציפי הזה הוא מאד מוסיקלי ורגוע, אבל עם פירוט מדהים. הרוגע והנינוחות הזאת של לקסמן שלפעמים לא באה לי טוב במגברים המשולבים שלהם, עושה עבודת קודש כשמחברים את הקדם שלהם לפאוור נושך (כמו הקאראן או הפאס).
זה פרה מאד מעניין, שיש לו הרבה מה להגיד. הוא מפרש את המוזיקה בצורה שלא שמעתי קודם, ושומר על תלת מימד עמוק וברור.
אני מסכים איתך לגבי מנורות, למרות שבקדמים אני לא בטוח שיש כאלה הבדלים בזמן החימום שקדם מנורתי צורך. אני תמיד משתדל להתרחק ממנורות, בכל מקרה. ראיתי לא פעם ולא פעמיים שהבחירה בין מנורות לטרנזיסטור לא נותנת שום ערובה לתוצאה.

שמעתי אצלי את ה- 600.
הזמנתי את ה- 900 (שהוא המחליף של ה- 800). המכשירים הראשונים יגיעו לארץ בסוף מרץ.

מתנוש -- תתחדש ותיהנה! (ורד)(ורד)(ורד)
תודה כפרה.

FOXY

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
בפעם השניה, תתחדש מתן :)

לפני מספר שבועות המערכת נשמעה מעולה, אז עכשיו אמור להישמע פצצה :בעד:

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
היית חייב אה ...;) אגב זו רק הדמות האינטרנטית שלי במציאות אני ערס קטן, כפרות וכאלה לש-ון אז אנחנו די יכולים להתחבר.
לגבי מנורות -בקדמי מגבר שאני שמעתי יש צורך בזמן ניכר לשמע מיטבי, אין אכן ערובה לתוצאה בין שני הפלטפורמות זה יותר תלוי בדגם/חברה, מנסיון אישי ההיצע של קדמי מנורות טובים זמינים בארץ גדול יותר מהטרנזיסטוריים.
אני שמעתי את הלקסמן 800 אצל אדם פרטי והתוצאה הייתה משביעת רצון מוזיקלית אך לא הפילה אותי ברם אני לא יכול או יודע להפריד מההגברה שהייתה משודכת לו,מאחרים שמעתי דברים טובים על הקדם עם הסתייגות שהקדם איטי,לא דינמי דיו...אני צריך לשמוע על הסט אפ שלי.
תודה רבה על המענה המפורט(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור