3 דברים שלא כדאי להחמיץ

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בכפר המכביה, למי שיש זמן, עד מחר בערב:

1. Harbeth Super HL5

2. את חדר הוינטאג' עם ה-JBL

3. ואת הסאונד הפנטסטי של כל ציוד Burmester , לאוזני, הטוב ביותר ששמעתי עד היום.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
בכפר המכביה, למי שיש זמן, עד מחר בערב:

1. Harbeth Super HL5

2. את חדר הוינטאג' עם ה-JBL

3. ואת הסאונד הפנטסטי של כל ציוד Burmester , לאוזני, הטוב ביותר ששמעתי עד היום.

זה הכל?
כנראה שאפשר לוותר.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אין הרבה מה לשמוע שם, לצערי

אם אתם בענייני מסכים, מקרנים ושות' אני מניח שיהיה לכם מה לראות. הקירות היו עמוסים, כמעט כמו בשקם אלקטריק, רק שהרעש סביב היה גרוע יותר.

בתחום האודיו, ההיצע לא משהו, אם כי היו פה ושם הברקות:
את ה Harbeth שמעתי פעם ראשונה. רמקול חביב מאוד (לא למראה), מוזיקלי, נשמע מצויין ובכלל לא יקר. בהחלט שווה האזנה.
הסט-אפ (היקר מהשלושה) של Burmester מרשים מאוד, נשמע מצויין, גם אם קצת יותר מידי "אנאליטי" ו"מדוייק". אבל זו לא חוכמה - "לא כוחות" להשוות סט-אפ במחיר מפלצתי כזה מול מערכות שעולות עשירית.
הרמקולים החדשים של יאיר תמם, עם ההגברה הגרמנית היקרה, פשוט לא עשו לי את זה. הסאונד שבקע שם משילוב של רמקולים ב - 104,000 ש"ח עם הגברה מפלצתית של כמעט 150,000 ש"ח די מאכזב.
הסט-אפ הכי מלהיב, שהכי נהנתי לשמוע בתערוכה השנה, היה השילוב הנהדר של ה - בוזנדורפר עם ה edge שהביא עופר שחורי. תענוג ממש! בלי תירוצים של אקוסטיקה (שכרגיל בתערכות, תמיד היא גרועה), ובלי סיפורי סבתא על המזגן ברקע, ובלי הסברים מפולפלים על ההעמדה הבעייתית ורעש מהדלת ועוד כהנה כהנה בעיות של תערוכות, שתמיד מהוות גם תירוץ של המציגים, הסט הזה נשמע נפלא! עופר ישב לו נינוח בצד, נתן לעסק לזרום, החליף דיסקים לבקשת הקהל ולא נזקק לשום תירוץ, כי הכל פשוט נשמע מצויין.
מבחינתי, זה היה החדר שנהנתי לחזור אליו, ועשיתי את כמה וכמה פעמים.

....ובכל אופן, ולמרות הכל, צריך להגיד תודה למארגנים ושאפו על המאמץ. טוב שיש תערוכות כאלה בארץ. כן ירבו.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שלום לכולם.

מומלץ מאד כל חדר שווה ביקור.
harbeth לא חתיך...אבל איזה סאונד...
burmester קונים ליפני קנית בית...יש דבר כזה משכנתא לרמקולים ? מ ה מ ם !

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אודיו בתעוכה

1. לאחר הדיון שהיה בפורום לא מזמן נסיתי שוב להאזין לרמקולים של B&W בכדי לראות אם גם אני מאלה שצריכים לשפר את דעתי על המוצרים שלהם. השמיעו רמקול שעולה הרבה מעל 100K שהוא מעין רפרנס לסדרת ה 800. לטעמי רמקול בינוני.

2. מצטרף להערכות של קודמי - ה Harbeth אצל סבו והבוזנדורפר אצל עופר שחורי היו שווים את הבקור בתערוכה. הבורמייסטר פחות הרשים אותי ובטח שלא שווה את הכסף.

אבישי

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
1. לאחר הדיון שהיה בפורום לא מזמן נסיתי שוב להאזין לרמקולים של B&W בכדי לראות אם גם אני מאלה שצריכים לשפר את דעתי על המוצרים שלהם. השמיעו רמקול שעולה הרבה מעל 100K שהוא מעין רפרנס לסדרת ה 800. לטעמי רמקול בינוני.

.

אבישי

מסכים עם אבישי. רמקול מאכזב, כמו כל תצוגת טופ-אודיו. כמי שדווקא אוהב חלק מהדגמים ומחזיק בשניים, חושב שיש בסידרה 800 דברים טובים יותר. בכל אופן, ההרבט, הבוזנדרופ, הבורמסטר, גם הקטן שבהם ב- 40K, והווילסון, כולם דגמים זולים בהרבה, קירקסו את הרמקול הזה

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שאלה
אני מבין שיש מקום להתדיין על התערוכה שהוקמה בחסות האתר השכן.
אבל נראה לי מוזר שמשתתפים בשני הפורומים בוחרים דווקא כאן לכתוב את התרשמותיהם.
אם הייתי חנה בבלי-נראה לי תקין יותר ומכובד לכבד את הפורום השכן בהתרשמותכם המעמיקה עד מאוד.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה
אם הייתי חנה בבלי-נראה לי תקין יותר ומכובד לכבד את הפורום השכן בהתרשמותכם המעמיקה עד מאוד.
צודק בהחלט(Y)

את רשמיי מהתערוכה כתבתי שם,ומן הראוי לעשות זאת בפורום השני,ולא כאן.

נערך לאחרונה ב:

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שאלה

בתגובה לדעה/נזיפה של diz :

משנפתח השרשור והתארך מצאתי גם אני להוסיף את התרשמותי. אבל הסיבה האמיתית לתגובה שלי בפורום פה היא הסופר סחבקיות של הפורום השכן. המסקנה שלי היא ששם ההעדפה היא שהכל יהיה "על הכף כיפק" וכדאי להמנע מדברים רעים. הקצת שאני כותב בפורומים זה כאן, כי כאן אפשר לכתוב בהגינות גם דברים שליליים. וכשאני כותב את דעתי אני רוצה שהקורא יבין גם את הטוב וגם את הרע. הכוונה שלי היא לא להשמיץ על מנת להשמיץ ולא להתכסח עם יבואן על מנת להתכסח, אלא שמי שקורא בפורום ידע בדיוק את דעתי.

אבישי

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אם אתה חושב שהיה לא טוב- תכתוב שם. מה אתה מתבייש? מפחד?
אם היית אומר שאתה לא משתתף בכלל בפורום השכן- אז כאן זה כן מקום לכתוב בו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0

(lol)
יכסחו לו את התחת...
מצד שני תנסה לכתוב פה משהו רע על טריאנגל ....;)

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פתיחות

דיז, אני מעדיף לכתוב כאן, ולאו דווקא מתוך חשש מתגובה שלילית על ביקורת שם. בכלל רוב ההשתתפות שלי היא כאן. חושב שלמרות מה שיכול להתפרש כ"חוסר נימוס", מדובר בדיון על ציוד ולא על אירוע. האירוע הוא בסופו של דבר רק הרקע. ואת הדיון על הציוד, שמח לעשות כאן. להתכנס בבדלנות שהתרחשות הקשורה בציוד ומאפשרת האזנה, אבל מאורגנת על ידי מתחרים, אינה מענייננו.. לא מוצא את זה כנכון.

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אם היית אומר שאתה לא משתתף בכלל בפורום השכן- אז כאן זה כן מקום לכתוב בו.

אכן איני כותב כלל בפורום השכן.

אבישי

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אדוני מתחסד?

שאלה

אדוני רוצה תורנות לילה במוצ"ש?

לגופו של: מאחר ואני בקושי כותב בכחול (ובכלל לא ממניעים אידאולוגיים ואפילו לא מפחדים או מחשש לקרי לילה, סתם לא בא לי) בחרתי לכתוב כאן את ההתרשמות העמוקה שלי מהתערוכה.

מאחל לאדוני חג שמח. :)

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
מי פה אמר את המילים "רע" ו"טריאנגל" ביחד במשפט אחד?! (shocked)

(lol)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אכן דו-פרצופיות?

למרות שאיני רואה בעיה בכתיבת רשמים מהתערוכה גם כאן{מה התערוכה הייתה סגורה
רק לגולשי/כותבי Hometheater? בוודאי שלא.} כך שאין בעיה להביע גם כאן את הרשמים/חווית.

אבל, ויש אבל גדול - מי שינסה להעביר שם את הרשמים של התערוכה הבאה לטובה של הפורום הזה
יקבל באופן מידי נו נו נו עם אצבע מאיימת וגדולה...בטענה "שזה לא מעניין אותנו מה פורומים אחרים עושים/כותבים"זאת הבעייתיות שאני רואה.

למרות שאני יכול להבין את האנשים שכותבים כאן בגלל שהם מרגישים יותר נוח להביע את רגשותיהם.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אבל, ויש אבל גדול - מי שינסה להעביר שם את הרשמים של התערוכה הבאה לטובה של הפורום הזה
יקבל באופן מידי נו נו נו עם אצבע מאיימת וגדולה...בטענה "שזה לא מעניין אותנו מה פורומים אחרים עושים/כותבים"זאת הבעייתיות שאני רואה.
אכן יש כאן בעייתיות.

נמתין ונראה אחרי התערוכה(lol)

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
וכאן זה לא קורה?
כרגע ישנם כאלה שקוראים לאתר, האתר של אודיו-פידליטי במקום DTOWN.
בטח בעתיד הכינוי ישתנה. כנראה לזוכה בשדרוג הבא של הנמר.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
תשובה לשאלה בשירשור שנסגר

(lol)
יכסחו לו את התחת...
מצד שני תנסה לכתוב פה משהו רע על טריאנגל ....;)

אני אפרסם ממציאים סוביקטיבים שלי בכבלים שנבדקו עם צילומים, כך ביקשתי ממומחה הפרוגקטים\מיוזיק הול- אז ברור שכך אעשה.
השאלה היא מתי- אני ממתין לבדיקתם בסטאפים נוספים עם הגברה נוספת(שלושה סטאפים עם 3 הגברות שונות)-כדי שאדע טיפה יותר על מה אני מדבר.
מוזר בעיני העובדה שהשקע לא עבד עבורך ולא פירסמת בזמן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור