חשמל ויום הדין

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לכל מי שרוצה ללמוד על חשיבות החשמל במערכת, לסקרנים ו/או לספקנים שביניכם - מחר זה היום לבדוק את זה אחת ולתמיד! ביום הכיפורים צריכת החשמל הארצית מינימלית, וזה בא לידי ביטוי מיידי ומענג במערכת. אם אתם לא בעניין של מסורת, נסו והיווכחו.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
איזה גנוב אתה שמעון. ומה על השכנים ששומעים את המוסיקה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא הולך לבדוק מחר מכיוון שאני לא מדליק את המערכת ביום הכיפורים.
אבל אם כבר אתה חוטא את נרכב בשמחה על החטא שלך. דווח בבקשה.:)

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
גם אני לא מדליק.....קצת כבוד בכל זאת, ובכל זאת אני לא דתי (great)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כל אחד ועניניו, אבל מה שרציתי לומר ,שמנסים באמצעות כל מיני שנאים ורגנרטורים ופילטרים והשד יודע מה ,להפוך את החשמל ביום חול רגיל,לחשמל של ערב חג ב12 בלילה.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לדעתי זה לא מדוייק, מכיוון שהיום הרבה אנשים מפעילים מזגנים בכיפור...זה לא מה שהיה בעבר, עומס החום גדל בשנים האחרונות ולהעביר כיפור בלי מזגן אצל רוב האנשים גם אצל כאלו ששומרים, לא בא בחשבון...

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
חשמל בכיפור

חברים יקרים, האם זה החשמל??? האם לא השקט והשלווה והבידוד שמסביב ביום כיפור עושה את ההבדל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אריה.

ביום כיפור יש יותר רעש מאשר ביום רגיל וזה משום שכל העולם ואישתו יוצאים לרחובות וצועקים אחד לשני "תזהר מהאופניים!!!".

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אצלי החשמל כבר שבוע חזר ל-230V יציב

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
איך אפשר בכלל לשמוע מוסיקה כשהראש עסוק בשטויות האלה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לדעתי זה לא מדוייק, מכיוון שהיום הרבה אנשים מפעילים מזגנים בכיפור...זה לא מה שהיה בעבר, עומס החום גדל בשנים האחרונות ולהעביר כיפור בלי מזגן אצל רוב האנשים גם אצל כאלו ששומרים, לא בא בחשבון...

מזגנים זה לא הבעיה, התעשיה היא שמקלקלת העסק.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
מזגנים זה לא הבעיה, התעשיה היא שמקלקלת העסק.
אתה גר קרוב לתעשיה? איך יודעים מה בדיוק מקלקל? איזו תכונה של החשמל מקלקלת? יש איזשהו איפיון או תקן שאם החשמל יעמוד בו הוא לא יקלקל? האם מכשירי האודיו היוקרתי לא אמורים להיות בנויים כך שיבצעו CONDITIONING מתאים למתח ההזנה שלא יושפעו ממנו אפילו אם הוא זבל טהור? האם מכשירי אודיו יוקרתי לא אמורים להיות בנויים כך שלא יושפעו מהסביבה אפילו אם הסביבה "רועשת" חשמלית מאד? האם ככל שהמכשיר יותר יקר לא אמור לבצע דחיית רעשים והפרעות יותר טובה ממכשיר נחות ממנו? (מכיר את הטענה שככל שהמכשיר יותר איכותי כך נרגיש יותר בבעיות שיש... ) האם היית מוכן לקנות מכונית יוקרה שהנסיעה בה מושפעת חזק מאיכות הכביש ומרעש חיצוני? מניח שלא... יום כיפור לפנינו, יש זמן לחשוב על זה קצת... נדמה לי גם שהרבה יצרנים צריכים לבקש מאיתנו סליחה...:)
חתימה ושנה טובה!
והעיקר ההנאה ממוסיקה טובה ואיכות השמיעה!(great)

Ilyan

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
איזה גנוב אתה שמעון. ומה על השכנים ששומעים את המוסיקה?

אז עוברים לסטאפ אוזניות... ;)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יום כיפורים היום, וזה זמן מצוין לשמוע מוזיקה, כפי שהבהרתי בתחילת הפוסט.
ובכן, מה בקונצרט הערב?
קנטטה של בוקסטהודה (BuxWV 79) עם קנטוס קלן, מוזיקה קמרית איטלקית מתחילת המאה ה-17 (RICERCAR 222), ופנטזיה מוקדמת של בך לצ'מבלו, BWV 922, בביצוע אנדריאס שטייר.

האם הורגש שינוי ביחס לערבים אחרים?
כן, אמנם לא שינוי כזה שגרם לי לא להכיר את המערכת שלי, אבל בהחלט מסוג השינויים המלהיבים שעושים לך חשק לשמוע עוד ועוד. היו השיפורים הצפויים - כגון במה שנפתחה יותר לעומק ולרוחב, פירוט רב יותר, בסים נפלאים ומדויקים (איפה הם התחבאו לעזאזל?), תלת ממדיות מצוינת עם מעין מבט מדויק בזווית 45 מעלות מלפנים ומן המרכז (כאילו מתוך המיקרופון) על כל דבר קטן שמתרחש על הבמה - אבל בדרך כלל עם שיפורים כאלה בא גם צליל דקיק וקריר. לא כאן, וזה מה שהפתיע אותי! הצליל נשמע כל כך נינוח ונכון, עשיר אבל לא נפוח, מעודן ועם זאת דינמי ומהיר בצורה לא מלאכותית.

יוצא מן הכלל!

המסקנה: הואיל ומסיבות שאינן קשורות למערכת מוטב שיהיה רק יום כיפורים אחד בשנה, אז צריך לחשוב על איזה גנרטור משובח במחסן.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
האם מכשירי האודיו היוקרתי לא אמורים להיות בנויים כך שיבצעו CONDITIONING מתאים למתח ההזנה שלא יושפעו ממנו אפילו אם הוא זבל טהור? האם מכשירי אודיו יוקרתי לא אמורים להיות בנויים כך שלא יושפעו מהסביבה אפילו אם הסביבה "רועשת" חשמלית מאד? האם ככל שהמכשיר יותר יקר לא אמור לבצע דחיית רעשים והפרעות יותר טובה ממכשיר נחות ממנו? (מכיר את הטענה שככל שהמכשיר יותר איכותי כך נרגיש יותר בבעיות שיש... ) האם היית מוכן לקנות מכונית יוקרה שהנסיעה בה מושפעת חזק מאיכות הכביש ומרעש חיצוני? מניח שלא...

יש הבדל בין הרצוי לבין המצוי.
אמנם אני לא מעלה על דעתי סיבה טובה מדוע ציוד שמע איכותי ויקר לא יכלול מסנן רעשי מתח בכניסת המכשיר – אבל זה המצב בפועל.

האם אתה מתכוון להביע את מחאתך בכך שלא תרכוש מגברים?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
המסקנה: הואיל ומסיבות שאינן קשורות למערכת מוטב שיהיה רק יום כיפורים אחד בשנה, אז צריך לחשוב על איזה גנרטור משובח במחסן.

3 שנאים מבדלים בתוספת סינון יעשו את העבודה לא פחות טוב מאשר גנרטור – לבד מזה שגנרטורים מרעישים מאד.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
הפנקס פתוח והיד רושמת ...

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
3 שנאים מבדלים בתוספת סינון יעשו את העבודה לא פחות טוב מאשר גנרטור – לבד מזה שגנרטורים מרעישים מאד.

אצלך יש שלוש שנאי מבדל יהושוע?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור