חנויות
פיוז ארמה אודיו אודיו אקסטרים Sonic Bliss אמנון סאונד סטריאו פרו Soundquest קודו אודיו Stereoscope סטריאוסקופ למטייל אניגמה קולנוע ביתי גופי תאורה
הוסף ל::

סיכום האירוע השני בחנות ״Brand Audio״- סדרה 600 Bowers & Wilkins | רמקולים & אודיו | כתבות | ראשי

סיכום האירוע השני בחנות ״Brand Audio״- סדרה 600 Bowers & Wilkins

גודל אות: Decrease font Enlarge font
Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins

האירוע השני, כמו הראשון, הפך לחוויה מיוחדת בעבור הקהל שהתארח בחנות ״ברנד אודיו״. וכמובן, גם הפעם זוכה באוזניות המדהימות.

באירוע שהתקיים ביום חמישי ה-3.1.2019, בחסות טופ אודיו (יבואנית Bowers & Wilkins) והחנות המתחמה ״Brand Audio״, נחשפו לסדרה החדשה של החברה וכמובן, קיבלו מנה מכובדת של מידע שלא ידעו על Bowers & Wilkins.

bowers & wilkins 600 series

צילום: אורי וינגרט

לילה חורפי נוסף והפעם בחנות המתמחה המיוחדת ״ברנד אודיו״ שבהוד השרון. TopAudio משיקה את הסדרה החדשה של Bowers & Wilkins ועל הדרך עושים השוואה בין המודל הרצפתי למדפי. אבל לפני הכל, האורחים התקבדו במיטב הפחממות והסיבים התזונתיים יחד עם שתיה קלה בקומת הכניסה. כאשר ״החלק האמנותי״ התרחש קומה מטה, בחדר תצוגת רכיבי ההיי אנד של החנות. ומכאן כמה מילים על החנות. מדובר בחנות אודיו מתמחה מקצועית, עם ידע רב בתחום וכמובן, מחלקת היי אנד מרשימה במיוחד שבה תמצאו שלל רכיבי אודיו מעניינים, המשודכים למגברים טרנזיסטורים איכותיים ומגברי מנורות מרשימים במיוחד. את ההדגמה ביצענו על מגבר משולב של ״איזוטריק״ כאשר הרמקולים חוברו ליציאות הרמקולים a-b כשההחלפה בין שני הדגמים בוצעה בלחיצת כפתור.


יוסי מספר לקהל את כל מה שלא ידעו על Bowers & Wilkins

הקבוצה המגובשת נחשפת למצגת המסבירה על Bowers & Wilkins מההקמתה ועד עצם היום הזה.הקהל  נחשף למידע שטרם ידענו עליו הקשור לחברה. אחת מהן היא העובדה שחדלו מלהשתמש בשם b&w בעקבות שיתוף הפעולה עם חברת הרכב ״ב.מ.וו״ שכן אלה האחרונים העמידו זאת כתנאי מפאת הדמיון שבין שמות החברות. ובכלל, אחרי תקופת הקרבון הארוכה שמצאנו ביחידות של Bowers & Wilkins נחשפנו לחומר חדש, טוב יותר, קשיח יותר וקל יותר מהקרבון, אשר פותח במעבדות החברה בשם Continuum שבהחלט היווה שיפור משמעותי ביחס ליחידת הקרבון.

bowers & wilkins 600 series

עוד חשף ״יוסי גול״ כי כיום, בתחום הרמקולים הקונבנציונאלים Bowers & Wilkins היא החברה עם נתח המכירות הגדול ביותר בעולם.

יוסי גולד, מנכ״ל ומקים חברת TopAudio חשף בפנינו את הסדרה החדשה של Bowers & Wilkins כאשר בהדגמה ניגנו שני דגמים, ה-606 המדפי וה-603 הרצפתי. ומשם מיד פנינו להדגמה חיה של שני הרמקולים.

bowers & wilkins 600 series
גם בחלל שונה לחלוטין מהחלל באירוע הקודם, נוכחנו לגלות כי Bowers & Wilkins הצליחו לשמור על וויסינג כמעט זהה בין המוניטור לבין הרצפתי כאשר חלק מהמאזינים אף התבלבלו ולא הצליחו לשים את האצבע במדויק מתי שהמוניטור ניגן ומתי שהרצפתי ניגן. זהו הישג משמעותי, חשוב המלמד אותי על עקביות בגוון הצליל.


לאחר ההדגמה התקבצו כל האורחים לשיחה קולחת עם כתב האתר ״נמר לוי״ על רמקולים מדפיים ורמקולי רצפה, על ההבדלים בניהם ועל האבולוציה של הרמקולים בשני העשורים האחרונים.

bowers & wilkins 600 series


לקראת סוף האירוע הוגרלה אוזניית הדגל המדהימה של החברה ה-Bowers & Wilkins PX. יוסי מערבב, אמיר שולף ויש לנו זוכה! חבר הפורום ronengolanpt - מזל טוב!

bowers & wilkins 600 series

bowers & wilkins 600 series

bowers & wilkins 600 series


תודה רבה לאמיר מ-״ברנד אודיו״ על האירוח החמים והמלמד, תודה רבה לרפי בולרו ורז אלוביץ על האירגון וכמובן, תודה ליוסי גולד (מנכ״ל ״טופ-אודיו״) על ההרצאה המעלפת ומתנה הנפלאה.

 

  • email שלח לחבר

Share DTOWN Article

דיון בפורום על המאמר (12 תגובות פורסמו):

avatar
Anton 2019-05-01 13:22:01
אכן היה אירוע מאוד נחמד ומהנה. ברכות על הזכייה.:בעד: תודה שחלקת את הרשמים שלך.
avatar
ayal30 2019-05-01 16:35:09
אני מאוד נהנתי לשמוע את החוויות שלך מהארוע :בעד: וגם ברכות על הזכייה על האוזניות :בעד:
avatar
yaronn 2019-05-01 16:42:20
מוזר.... אני לא הרגשתי שום דמיון (אולי קצת בכיוון המיד העליון) בין הרמקולים. ההבדל היה סופר ברור לגבי מי הטוב יותר בכל קשת הסיגנונות שנוגנו\הודגמו. אבל ממש ברור. אפילו הבאס העליון ברמקול הקטן היה יותר נאמר lean back מאשר ברמקול הרצפתי. לאחר ההדגמה הזאת, מי שצריך לבחור בין השניים והפרוטה בכיסו, הרצפתי עדיף במקרה זה (ואומר זאת מי שיש לו 3 רמקולים מדפיים מצויים שנשמעים פגז). לגביי האוזניה - אחלה אוזנייה. יש לי כזאת (הדגם האלחוטי) והיא באמת ממש טובה. רק חבל שאמרו שמגרילים את דגם הPX ולבסוף הוגרל דגם ה P7. (לא שזה לא טוב, אולי אפילו להיפך) :) תתחדש ותהנה!
avatar
exupgh12 2019-05-01 16:45:47
הטכנולוגיה הטובה ביותר היא זו שנשמעת הטוב ביותר באוזניך. לא רוכשים רמקול או כל ציוד אחר בגלל טכנולוגיה אלה בשל הצלחת היישום, כלומר כיצד הוא נשמע. רמקול Aida החדש של סונוס פאבר קוצר אין סוף שבחים ופרסים, מחירו כ 130,000 דולר והוא אינו מכיל טוויטר יהלום, בריליום ואפילו לא קרמי. הרמקול שלך מסוגל להגיע ל 25khz שזה מעבר ליכולת השמיעה האנושית. בסיכומו של דבר איכות הרמקול צריכה להימדד רק בדבר אחד - איכות הסאונד שהוא מוציא. לכל חומר וצורת יישום (ממברנות, פלנארי, אלקטרוסטטי, ריבון) יש את יתרונות וחסרונות. מזל טוב על הזכיה, תהנה.
avatar
zs 2019-05-01 17:40:59
מתי יש עוד הגרלה?
avatar
יעקב ח 2019-05-01 18:07:33
מתי יש עוד הגרלה? אתה מתעניין באוזניות?..:)
avatar
zs 2019-05-01 18:30:46
אתה מתעניין באוזניות?..:) בהגרלות....
avatar
michael123 2019-05-01 19:06:03
א. תתחדש, אוזניות מעולות ב. Bowers
avatar
ronengolanpt 2019-05-01 21:17:55
היי גיא אני גם חושב שHARD DOME וSOFT DOME הם שני סוגי טכנולוגיות , ויש דגמים ספציפיים טובים משני סוגי הטכנולוגיות , מצד שני אי אפשר להתעלם מהצד הטכני , זה כמו התחרות בין OLED לQLED במסכים , שבהם שני טכנולוגיות שונות מתחרות , ויצרנים מצליחים להוציא מכל אחד מהם את המיטב , ועדיין בסוף הDNA של הרמקולים נגזר מהטכנולוגיה והפיזיקה.. כך גם בטוויטר HARD DOME הוא בדרך כל בנוי מאלומיניום , שים לב לגרף העוצמה מול התדר שמתחיל לעלות לקראת סוף הסקאלה , ו"מתבדר" לגמרי ב25KHZ , זה אפקט ידוע של טויטרים HARD DOME בעיקר מהסוג הזול , החלק העליון מודגש , ואז הם בהירים ומעייפים את האוזן , התופעה הזאת הרבה פחות נפוצה בטוויטרים מסוג SOFT DOME מצד שני , ההדגשה של הגבוהים ניתנת לפתרון על ידי טיפול נכון ברמקול עצמו (קרוס אובר) , או בסטאפ (הגברה או כבילה עם אופיין תדר שמחליש מעט את הגבוהים) ואז היתרון של הטוויטרים מסוג זה בא לידי ביטוי , הם מאד לינארים (לא מתעוותים כמו הSOFT DOMEׂׂ) ולכן יש להם פירוט יוצא מגדר הרגיל , והם נשמעים אודיופיליים , יש כאלה שאוהבים את הסאונד הזה וחלק שלא הנה סרט שמתאר את ההבדלים ביניהם [MEDIA=youtube]raQGCUWuy1I[/MEDIA] [ATTACH=full]41690[/ATTACH]
avatar
exupgh12 2019-05-01 22:31:06
[USER=16933]@ronengolanpt[/USER] קח את פוקאל ומג'יקו, שניהם משתמשים בטוויטר מבוסס בריליום (זה של מג'יקו מעורב עם יהלום). בכל הרמקולים של פוקל שיצא לי לשמוע עד כה הטוויטר הטריף אותי, לעומת זאת במג'יקו לא, מבחינתי היישום במג'יקו מוצלח יותר. לכן אני אומר, הטכנולוגיה או הגרפים לא יכולים לספר את כל מה שהאוזן שומעת, המבחן היחיד שמעניין אותי הוא האוזן ובדגש על האוזן שלי. מצ"ב קישור ל Aida של סונוס פאבר, רמקול עתור פרסים, למעט המחיר (והמראה) שום דבר ברמקול הנ"ל אינו אקזוטי, בטח לא מבחינה טכנולוגית, אבל עם היישום קשה להתווכח. [url=https://www.sonusfaber.com/en/products/aida/][url]https://www.sonusfaber.com/en/products/aida/ גם טוויטר ריבון יכול להגיע לרזולוציה ותדרים גבוהים מאוד, לא רק חומרים קשיחים.
avatar
itay123 2019-05-01 22:37:58
[USER=16933]@ronengolanpt[/USER] קח את פוקאל ומג'יקו, שניהם משתמשים בטוויטר מבוסס בריליום (זה של מג'יקו מעורב עם יהלום). בכל הרמקולים של פוקל שיצא לי לשמוע עד כה הטוויטר הטריף אותי, לעומת זאת במג'יקו לא, מבחינתי היישום שמג'יקו מוצלח יותר. מסכים :בעד:
avatar
dtown 2019-11-01 11:38:14
כל הזכויות שמורות לאתר dtown.co.il


הרשם לעדכוני האתר
Email: