Spotify תתחיל לשדר ב Lossless

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
היתרון היחיד שיהיה תחרות, ולצרכנים זה טוב,
לא נראה לי של Spotify יהיה משהו שאין ל Deezer למשל , בעיקר בתמיכה בזמר הישראלי ותמיכת HIFI בסטרימרים יעודיים שיודעים לנגן HIFI מ Deezer ....
ב deezer יש כמעט הכל באיכות( HIFI (CD ובמחיר יותר זול מ Spotify (שנכון להיום אפילו לא באיכות HIFI ) !!

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
בספוטיפיי קטלוג גדול יותר ותומך ביותר מכשירים

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
גם אצלי היה קטלוג גדול יותר , אבל הפסקתי ממזמן לספור MP3 :)
מי שבנה את התשתית שלו במשך שנים על ספריות של MP3 , לא בטוח שיש לו את המקור :)
כמעט כל סטרימר איכותי תומך ב Deezer

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
זה מעולה כי קל להתממשק לספוטיפיי
אני בטוח ש roon יעשו אינטגרציה איתו כאשר יהיה hifi
בניגוד לדיזר שסגורים מאד

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חזור שנית??? ;)
לא מתווכח עם משהוא שמאזין ל MP3 :) :) :)

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
כמעט כל סטרימר איכותי תומך ב Deezer

לא מתווכח עם משהוא שמאזין ל MP3 :) :) :)

באמת אין ככ מה להתווכח. המון סטרימרים איכותיים לא נתמכים ב DEEZER . מספיק להשוות את דף התמיכה הדל של DEEZER עם רשימת המכשירים התומכים נגיד ב TIDAL, להבין את גודל הפער.

נ.ב. טעית גם בניסיון להסיק עם מה אני שומע. רמז - זה לא MP3.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
באמת אין ככ מה להתווכח. המון סטרימרים איכותיים לא נתמכים ב DEEZER . מספיק להשוות את דף התמיכה הדל של DEEZER עם רשימת המכשירים התומכים נגיד ב TIDAL, להבין את גודל הפער.

נ.ב. טעית גם בניסיון להסיק עם מה אני שומע. רמז - זה לא MP3.
יצרני סטרימרים צריכים לקבל רשיון מ Tidal על מנת להכניס אותם לרשימה (בעיקר בגלל ה MQA ) ,לא יודע אם יצרנים צריכים לשלם לדיזר (אולי גם) לכן באתר של דיזר רואים רשימה קצרה אבל יש הרבה מאוד סטרימרים איכותיים שלא מופעים באתר של דיזר ושתומכים בדיזר בצורה מלאה (HI FI), אכן יש מספר מועט של סטרימרים "איכותיים" מהשנים האחרונות שאין להם תמיכה ב דיזר (לרוב בגלל שהם שידרוגים של מכשירים יותר ישנים) , אבל לרוב הסטרימרים האיכותיים מהשנים האחרונות יש תמיכה מלאה ב DEEZER

א. אתה טענת שלספוטיפי יש קטלוג גדול יותר , יש להם קטאלוג של ה lossless שלהם ?
גם לי היה פעם קטלוג גדול מאוד של MP3 , עד שעשיתי מסלול מחדש....
ועדיין הקאטלוג של הMP3 אצלי גדול יותר (טעות של שנים) ....
ב. כל אותם הסטרימרים "איכותיים" שתומכים ב ספוטיפי, מי אמר שהם ידעו לתמוך ב lossless שלהם ?
ראיתי מספיק מכשירים "איכותיים" שיודעים לפתוח רק MP3 ולא יודעים לנגן FLAC ...

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
יצרני סטרימרים צריכים לקבל רשיון מ Tidal על מנת להכניס אותם לרשימה (בעיקר בגלל ה MQA ) ,לא יודע אם יצרנים צריכים לשלם לדיזר (אולי גם) לכן באתר של דיזר רואים רשימה קצרה אבל יש הרבה מאוד סטרימרים איכותיים מאוד שלא מופעים באתר של דיזר ושתומכים בדיזר בצורה מלאה (HI FI), אכן יש מספר מועט של סטרימרים "איכותיים" מהשנים האחרונות שאין להם תמיכה ב דיזר (לרוב בגלל שהם שידרוגים של מכשירים יותר ישנים) , אבל לרוב הסטרימרים האיכותיים מהשנים האחרונות יש תמיכה מלאה ב DEEZER

סבבה... סקר של מדגם אחד, הלומין שלי לא תומך ב DEEZER, ולומין זו חברה עם יד על הדופק שמעדכנת כל הזמן :(

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
סבבה... סקר של מדגם אחד, הלומין שלי לא תומך ב DEEZER, ולומין זו חברה עם יד על הדופק שמעדכנת כל הזמן :(
סקר של מדגם אחד, הdcs שלי תומך גם בדיזר, גם בטידל, גם בקיובוז וגם בספוטיפי...

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקר של מדגם אחד, ה (cocktail audio (Novatron שלי תומך גם בדיזר, גם בטידל (כולל MQA ) , גם בקיובוז וגם בספוטיפי ועוד......

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
דיזר קשים עם אינטגרציה
תראו כמה דיונים יש בפורומים של roon ותשובות של צוות רון שפשוט קשה ביורוקרטית להתחבר אליהם
דיזר עושים אינטגרציה רק עם יצרני חומרה כיום
חלק גדול מאלו שיש להם אינטגרציה, זה לא ל hifi
טידל וספוטיפיי פתוחים, נוחים, תומכים באופציית connect ונתמכים בקלות במליון מכשירים
אני כרגע עם דיזר כדי להשלים את המחסור במוזיקה ישראלית בטידל אבל אין לי ספק ש 10 דקות אחרי שספוטיפיי יכריזו על hifi אעבור אליהם
אגב השוואתי המון בין ספוטיפיי לדיזר , ב mp3 320 קשה להבחין לרוב בהבדלים. במיוחד כאשר האלבומים המקוריים לא הופקו באיכות מקסימלית

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
בהשוואה בין דיזר hifi לטידאל hifi הדיזר מנצח

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
השאלה איך נוכל להנות מזה
כמה סטרימרים היום תומכים באפל מיוזיק? נראה לי אפשר לספור על יד אחת

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
איך נוכל להנות מזה
כל מחשב של אפל מגיע עם אפל מיוזיק מובנה.
לגבי הסטרימר זאת שאלה טובה. אחד היתרונות שיש בסטרימר שלהם (אפל טיוי) זאת אפליקציה מאוד מסודרת עם שליטה מלאה השלט/אייפון. האפליקציה מאוד מפותחת (המון פונקציות) יותר מכל אפליקציה אחרת שראיתי על סטרימר. באפל טיוי יש airplay מובנה (שידור) שזה אומר שאם למגבר יש airplay reciver אפשר לשדר מאפל מיוזיק ישירות למגבר.
תמיד לאפל יהיו כל מיני מגבלות

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כל מחשב של אפל מגיע עם אפל מיוזיק מובנה.
לגבי הסטרימר זאת שאלה טובה. אחד היתרונות שיש בסטרימר שלהם (אפל טיוי) זאת אפליקציה מאוד מסודרת עם שליטה מלאה השלט/אייפון. האפליקציה מאוד מפותחת (המון פונקציות) יותר מכל אפליקציה אחרת שראיתי על סטרימר. באפל טיוי יש airplay מובנה (שידור) שזה אומר שאם למגבר יש airplay reciver אפשר לשדר מאפל מיוזיק ישירות למגבר.
תמיד לאפל יהיו כל מיני מגבלות
לפחות ממה שאני יודע ואני חובב אפל מושבע ה airplay מכווץ את המידע כלומר מוריד איכות
במחשב מק מול סטרימר שיכול לעבוד ב airplay, upnp כל בדיקה שעשיתי ה upnp נשמע טוב יותר
ספוטיפיי עדיפה בהרבה כי היא נתמכת בכל סטרימר כמעט ויש spotify connect שמשדרג את החוויה

nir8e

אוהב את התחום
מעורבות
287
נקודות
63
אם יהיה שיתוף פעולה עם audirvana זה יפתור בעיה ענקית לנגינה דרך הmac.
https://community.audirvana.com/t/support-for-apple-music-hifi/24574

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור