Dan-Cinemart וחברת PERLISTEN, ראו הוזהרתם !

• פותח הנושא soler
  • פורסם בתאריך

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
את דן הכרתי לראשונה לפני מספר שנים עת החל לייבא מוצרי אודיו.
כבר בשיחה הראשונה הכרתי אדם חביב מאד עם תשוקה לתחום.
לפני מספר חודשים, הגעתי אל המקום העבודה שלו בנתניה בכדי לדבר על הבית הפרטי שאני בונה מתוך כוונה שהוא יבנה את החדר הקולנוע, כמו כן התעניינתי בחברות שהוא מייבא, סיפרתי לו על המערכת שלי ועל כך שהיו לי 2 סאבים של FOCAL UTOPIA שנאלצתי למכור בכדי לממן שדרוגים שונים והתעניינתי בסאבים המופלאים של PERLISTEN שהוא מייבא מתוך רצון לשלב כאלו בבית החדש.
ומה עשה דן ? שואל אותי אם אני רוצה לראות איך נראה הסאב הבכיר - כפול הממברנות 15" דגם D215Sשל PERLISTEN ?
אני מסכים מתוך נימוס - בליבי לא היה לי שום רצון לבצע רכישה ממילא ולא אהבתי את העיצוב של הסאב כפי שהוא מצטלם באתר של פרליסן..
אנו חושפים יחדיו את הסאב ואני מוצא עצמי מול פסל מדהים שדן קורא לו סאבוופר ! ואני לא מצליח להבין את גודל העוול שעושות התמונות לדבר המהמם הזה !
לאחר חצי שעה שאני מתבונן בסאב אנו נפרדים לשלום.
ומאז לא הצלחתי להוציא את המחזה ההוא מהראש וכמובן מתחיל מסע של היכרות עם פרליסן החברה וכמובן הסאב הזה ספציפית, במסע הזה אני מגלה סאב מופלא ! וכמובן שרכשתי כזה.

מומלץ מאד להיזהר לראות אותו בעצמכם ! ועוד יותר לשמוע אותו !!!
אם לא שמעתם לאזהרה שלי -מציע לכם כבר להכין מקום בבית עבורו - זו תוצאה בלתי נמנעת..

תמונות מצורפות

• פרליסן 1.jpg
    פרליסן 1.jpg
    KB 81.6 · צפיות: 96
  • פרליסן 2.jpg
    פרליסן 2.jpg
    KB 56.2 · צפיות: 76
  • פרליסן 3.jpg
    פרליסן 3.jpg
    KB 83.3 · צפיות: 74
  • פרליסן 4.jpg
    פרליסן 4.jpg
    KB 111.8 · צפיות: 75
  • פרליסן 5.jpg
    פרליסן 5.jpg
    KB 75.7 · צפיות: 84
  • פרליסן 6.jpg
    פרליסן 6.jpg
    KB 67.5 · צפיות: 97
  • פרליסן 7.jpg
    פרליסן 7.jpg
    KB 72.6 · צפיות: 98

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
תתחדש ותהנה.
האם הוא משולב רק ברב ערוצי..?

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
אהה, רגע.. שכחתי משהו נוסף, מתחבא מאחורי הסאב..

תמונות מצורפות

• פרליסן 9.jpg
    פרליסן 9.jpg
    KB 117.6 · צפיות: 70

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
תתחדש ותהנה.
האם הוא משולב רק ברב ערוצי..?
נראה לי שזה עונה על השאלה :cool:

תמונות מצורפות

• פרליסן 8.jpg
    פרליסן 8.jpg
    KB 61.6 · צפיות: 94

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תתחדש ושתהנה ממנו עוד הרבה שנים :בעד:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
תתחדש יניב !

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש ותהנה, מהכרות עם דגם ה 12 אינץ' מדובר בסאב מרשים.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
הציוד בתמונה מרשים ביותר. אך הוא אינו עונה לשאלתי. האם אתה משלב אותם גם בהאזנה למוזיקה בשמע דו ערוצי.
היי איציק,
מתנצל שלא הייתי מובן.
בוודאי שאני משלב אותם בדו ערוצי ! חשבתי לתומי שדעתי בנושא ברורה לחלוטין :
כל רמקול ! ולא משנה לי איזה רמקול - כן, גם רמקולים שהם "פול ריינג' אמיתיים" (ומי שמכיר את איכות הרמקול שלי יודע שאני מדבר מתוך ניסיון.. ) - מרוויח בענק מצימוד שלו לסאב ! הבעיה היא למצוא סאב שמתאים ברמתו לרמקול הקדמי, בעיה שהולכת וגוברת ככל שעולים באיכות הרמקול :rolleyes:.
במשך השנים היו אצלי מספר לא מועט של סאבים וזה מאד קשה להשוות סאבים o_O, זה כבד, גדול, יקר ומאד קשה לביצוע אלא אם כן זה מה שאתה עושה בחיים :confused:. לצערי, גם בנושא זה, בשביל לקבל איכות על - צריך לשלם לא מעט כסף וזה ממש מכעיס, כי נראה לי שהתחום הזה יצא מכל פרופורציה :mad:
אבל מה שיותר מעניין בעיני זה שהסאב הזה חריג דווקא לצד ההפוך (ואני שומע את אותה דעה גם לגבי שאר המוצרים של פרליסן..), כלומר הוא נותן הרבה יותר מהמחיר שהוא עולה :מנצח:, לצורך העניין, אם היו אומרים לי שהוא עולה פי 2-3 זה לא היה ממש מפתיע אותי.
פה, אנחנו הלקוחות יוצרים חרב פיפיות : אנחנו נפעמים מהתוצאה של המוצר אבל צריכים לקוות שהחברה לא תעוף על עצמה ותעלה מחירים לפי הפידבק שלנו, לכן לא כדאי לשתף אותם יותר מידי ;).

בכל מקרה,לכל החברים שפנו אלי וביקשו שאשתף יותר - שמעתי, קיבלתי ואשתף יותר בהמשך (אני לא נוטה לכתוב יותר מידי - גם אין לי זמן וגם אני כותב כ"כ לאט שזה מביך :בכי:).
איציק, מקווה שזה היה יותר ברור :),
מאחל בריאות ושמחה לבינתיים..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור