CARY SLI80 + E.A.T.

מצב
הנושא נעול.

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אבל כשכל הגופים האלו מפרסמים את ההצהרות הם תמיד כותבים מה המקור למידע (לפי סקר של... או לפי מכון מחקר או עיתון או משהו אחר).

אני מקווה אבירם שאתה יודע לקרוא גם בין השורות . זאת אומרת שרשת מזון שמפרסמת
שהיא הכי זולה לפי בדיקה שנערכה בתאריך מסויים , אין זה מעיד שהמחירים ישארו ככה
וש 10 דקות לאחר פרסום המודעה המחירים לא ישונו, ככה שהסקרים הללו אינם מחייבים
, ואינם לדעתי אלא בלוף . הם פשוט לוקחים מוצר אחד , עושים עליו הוזלה , שולחים חברה
לסקרים ובזה נגמר הסיפור , ומה לגבי שאר המוצרים ? פה כבור הכלב!

מלכיאל

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
אבל לפחות הם מפרסמים מידע שמבוסס על משהו פומבי ולא סתם זורקים הצהרות באויר.
אם היבואן שפתח את השרשור היה מפרסם מקור למידע ולא סתם זורק מספרים כל הויכוח לא היה מתחיל.
אני אפילו לא יודע אם זה חוקי להצהיר כאלו הצהרות בלי לתת מקור.

בארה"ב מאוד רגישים לדברים כאלו ולפי מה שזוכר לי בפרסומים תמיד היה גיבוי מסויים להצהרה, גם בארץ תראה כוכבית ולמטה בדף "לפי מחקר/סקר של...".
גם אני יכול להגיד שאני מייבא הכי הרבה מגברים לארץ ולכן אני היבואן הכי רציני בענף, אבל אחרי פרסום כזה לא הייתי מתפלא אם המתחרים היו תובעים אותי על שקר בפרסום.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לכל השואלים הרציניים:

ה - CARY SLI80 הוא המגבר מנורות המשולב הנמכר ביותר בארץ, ואני עומד מאחורי אמירה זו ב - 99%.

99% ולא 100% - כי תמיד יש הפתעות בחיים.

השאלה מאיפה אני יודע, היא לגיטימית, ועליה אתן תשובה. ההתלהמות של הטרולים ה"כאילו" אוביקטיביים, מראה משהוא על שולחיהם ועל אופיים, ואליהם אין לי כוונה להתייחס..

אני נמצא בתחום הזה כבר למעלה מ - 15 שנים. אתר האינטרנט שלנו הוא הגדול והמקיף בתחום, כמות המוצרים שיש לנו בתצוגה היא הגדולה ביותר, וכמות מוצרי היד השניה גם היא הגדולה ביותר.

כל אלה עובדות, שקל להוכיח.

בשל כל אלה, בשל מספר הלקוחות הגדול שלי במשך השנים, ובשל ההמלצות שלהם עלי, אני מקבל כל שבוע הרבה יותר ממאה שיחות מלקוחות ולקוחות פוטנציאליים. מי שלא מאמין צריך לשבת איתי שעה ולספור לכמה טלפונים אני עונה.

חלק מהשיחות הן בנושאים מסוג כזה, חלק מאחר, והרוב מאנשים שרוצים להתעניין בשידרוג. אפילו אנשים שהחליטו שהם ממש לא מסמפטים אותי ותוקפים אותי בקנאות בכל אתר ככל יכולתם (אהלן סונוס :D ) התעניינו אצלי על שידרוגים וניסו לקנות ממני מוצרים בעיסקאות שבדרך כלל נפלו בשל חוסר עניין מצידי לתת הנחות לאנשים שאני לא מחבב.

ממאות שיחות בחודש עם לקוחות שמתארים לי מה כוללת המערכת שלהם, מה יש לחברים שלהם שהם אהבו ולא אהבו ומה ראו פה ושם, יש לי בסיס מידע מצוין.

אני לא יכול להגיד כלום על הידע של יבואנים אחרים בקשר למה שקורה בארץ, אבל אני כן יכול להגיד שאני יכול להעריך לא רע בכלל את סדר הגודל של מוצרים שנמכרים פה, בייחוד אם אלה מוצרים אקזוטיים כמו מגברי מנורות. ועובדה: כשמופיע מגבר לא סטנדרטי בלוחות יד שניה שני בדרך כלל יודע מאיפה הוא הגיע, למה, ומה החליף אותו.

ב"סטטיסטיקה" הזאת לא נכללים כמובן ONE OFF , כלומר אנשים שהם לא אודיפיליים בעליל, הגיעו לחנות או יבואן X בבוקר, יצאו ממנו עם מערכת בצהריים, ומאז שומעים מוזיקה ולא מעניין אותם כלום. ההערכה שלי היא, שאם בשוק האודיופילי "הרגיל" יש עדיפות ברורה כמותית למוצר מסוים, תהיה לו עדיפות כמותית כזאת גם בשוק ה - ONE OFF.

ובקצרה, לאורי: כשיהיו לך הרבה שנות נסיון, מאות לקוחות ותפעיל הגיון בריא, תוכל גם אתה להגיע להערכה של השוק.

מעבר לכך, לא מעניין אותי לענות לקינטורים של טרולים שמציפים פה את האתר. מנסיון, הקוראים פה מספיק אינטליגטים להבין שכמה שהטרולים פעילים יותר, המפעילים שלהם לחוצים יותר, ואי לכך יש דברים בגו.

מבחינתי השרשור סגור, העלבות וגידופים ניתן לשלוח ישירות לליאור.

רצ"ב תמונות של מנורות EAT מדגם ECC88 (למתעניינים במבצע ולא בקיטורים).

תמונות מצורפות

• eatbox_wood.jpg
    eatbox_wood.jpg
    KB 6.3 · צפיות: 481
  • ecc88.jpg
    ecc88.jpg
    KB 34.6 · צפיות: 514
נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תשמע איל, השאלה שלי לא באה לקנטר.
היא שאלה אמיתית כי באמת מעניין אותי.
חבל שאתה רואה זאת כקנטרנות.

באמת התעניינתי כי עד היום לא מצאתי שום דרך לכמת את השוק בארץ.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
אורי,

עניתי לך ברצינות מלאה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
OK , טל"ח.
שיהיה בהצלחה .

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

malc69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
"יְהַלֶּלְךָ זָר וְלֹא-פִיךָ; נָכְרִי, וְאַל-שְׂפָתֶיךָ"

"האימרה היא מקרה פרטי של האימרה " אם כי בניגוד אליה היא מנוסחת כהמלצה!!!! ולא כקביעה"
http://he.wikipedia.org/wiki/יהללך_זר_ולא_פיך

http://he.wikipedia.org/wiki/אין_הנחתום_מעיד_על_עיסתו

(Y)

כמה שהמשפט הזה נכון ...ממש מיצוי הנושא במשפט אחד.

מלכיאל

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
אייל, אני לא אודיופיל, הכי קרוב שהגעתי לתחום היה קניה של רסיבר.
השרשור הזה מעניין אותי מבחינה מסחרית (תחום שקרוב אלי), גם בתחומים אחרים, למשל חברות שמוכרות טלויזיות בארץ, לדוגמא מותגים גדולים LG או סמסונג, אני בטוח שהן מעורות היטב בשוק המקומי, עם אינספור סוכנים, אנשי מכירות שמסתובבים בשטח ובחנויות.
אפילו הן, לא מעזות להצהיר "אנחנו הכי גדולים" על סמך תחושה או ניסיון או פידבקים מהשטח, אלא תמיד על בסיס נתונים מקובלים, כמו סקרי שוק חיצוניים, חברות מחקר שווקים או משהו דומה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היות והעניינים מתחממים והופכים למאוד אישיים, השרשור ינעל.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור