Canon D500

• פותח הנושא Avner
  • פורסם בתאריך

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
נמר אני התכוונתי לציתות הזה :
"It appears that Canon has reached the limit of what is sensible, in terms of megapixels on an APS-C sensor. At a pixel density of 4.5 MP/cm² (40D: 3.1 MP/cm², 1Ds MkIII: 2.4 MP/cm²) the lens becomes the limiting factor. Even the sharpest primes at optimal apertures cannot (at least away from the center of the frame) satisfy the 15.1 megapixel sensors hunger for resolution."
ובנימה יותר אישית SLR של קנון שקיבלה בDP מומלצת ביותר אבל בקושי זה שווה ערך לגרוטאה במילים עדינות, כי ידוע לכולם על חיבתו של פיל אסקי לקנון.

אם מה אתה מצלם?
רק שנקבל פרופורצייה איך הגעת למסקנה ש 50D זה גרוטאה.

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
דבר ראשון אני מצלם אם ניקון ואני חושב שכבר לא פעם בטאתי כאן את סלידתי מכל מה שרשום עליו קנון. דבר שני SLR שמקבלת HIGHLY RECOMMENDED אם היסתייגות בDP זה משהו מאוד מאוד נדיר במיוחד אם רשום עליה קנון.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
אם יש לך המלצה על חנות מכובדת אשמח לשמוע
כרמי
אני מקווה שאני לא חוטא ומחטיא
בית הצילום ברמת גן הייתי שם עם מצלמת וידאו HD שיש ברשותי קיבלתי יחס ושירות מעולה
לגבי המחירים אני לא יכול לחוות דיעה מראש אני מעדיף לרכוש בחו"ל
אלא אם המחיר יהיה דומה הפרש של 10-20% פחות או יותר ולפי מה שראיתי זה לא בשמיים
דיי סביר שאמצא בארץ

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
דבר ראשון אני מצלם אם ניקון ואני חושב שכבר לא פעם בטאתי כאן את סלידתי מכל מה שרשום עליו קנון. דבר שני SLR שמקבלת HIGHLY RECOMMENDED אם היסתייגות בDP זה משהו מאוד מאוד נדיר במיוחד אם רשום עליה קנון.
צודק, תודה!

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מעניין , אבל ממה שקראתי ברשת לגבי ה 7D הם אומרים במפורש שלמרות החיישן הגדול יותר היא הצליחה לשמור על טוח דינמי דומה ל40D . מה שאומר שבפועל היא תהיה אחת הטובות שקיימת .
ואני לא מתפלא על שנאתך לחדשה , שכן עד ה300 כול נאמני ניקון נאלצו לחרוק שיניים ולעיתים לערוק לקנון , ואז היו לכם שנתיים שלוש שחייתם טוב , וכבר אתם מתחילים לראות מה יש בקנה של קנון , ואתם כבר יודעים מה יהיה העתיד(lol) . נכון שזה בגלל זה ?(lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

בכל יום {כמעט} יוצא לי לפגוש צלם אחר ואנחנו פוצחים בשיחה מצלמתית. כולם {בלי יוצא מהכלל} שרכשו ניקון D200 טענו שזו המצלמה שגרמה להם לעבור לקנון.

היום עבדתי עם צלם מוכשר בשם רועי ביתן. הוא היה ניקוניסט מושבע, כיום הוא החליט שה-D200 רק דפקה לו ת'פרנסה ועכשיו כמו ילד טוב הוא משתמש בקנון 1D MK3.

קח עוד אחד.

אבנר צרפתי {גם צלם מוכשר ומוכר} צילם בניקון עד לפני שנה. היתה לו את ה-D2X המפורסמת שלהם והנה באירוע שהייתי איתו לפני כמה ימים הגיע למסקנה שקנון עדיפה באופן חד משמעי. היא אמינה יותר, מסיבית יותר ובעלת פוקוס אוטומטי מהיר הרבה יותר.

הסיבות האחרות שגורמות לכמות לא מבוטלת של מעבר לקנון מניקון בתחום האירועים היא בזכות עדשת ה-24-105 F4 L שזה טווח כמעט מושלם לצילום באירוע. לניקון אין שום עדשה מקבילה לזו.

למען האיזון.

אני מכיר כמה קנוניסטים שהתאכזבו מכך שה-1D MK4 לא תהייה FF וה-1DS MK4 כנראה תשאר איטית כמו הדורות הקודמים וזה מה שהסיט אותם ל-D3X של ניקון.

אבל חשוב לציין שה-1D MK3 עדיין נחשבת בעניהם למצלמה הטובה ביותר עד היום חוץ מעצם העובדה שהיא אינה FF.

קח את ה-1D MK3 ותחזיק אותה ביד {יש לי אחת כזו אצלי} תצלם איתה מעט ותבין שהניקון מאותה רמה {D2} פשוט צעצוע לילדים על ידה.

אני ממש לא סולד מניקון, אני אפילו חושב שההבדלים בניהם אינם כה גדולים כפי שאותה צלמים מתארים. זה עיניין של לתפוס צד. עם מה שהתחלת ברוב המקרים אתה גם תמשיך. ואני התחלתי עם קנון. רוב הסיכויים שאני אמשיך כל עוד אינני מוצא משהו טוב יותר של ניקון.

בטבע ידידי היקר לא תראה ניקונים, בספורט לא תראה ניקון והרוב המוחלט של צלמי האירועים בוחרים בקנון. מה זה אומר? שרובם ממש לא סולדים ממנה.

בברכה.
אחוות הקנוניסטים.:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור