שתי שאלות בפוסט אחד: 1. אוזניות לאייפון 2. תוכנה להורדת דיסקים

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לכולנו שלום,
1. אני מעוניין לשפר את איכות השמע באייפון 7 שלי. האוזניות המקוריות מבאסות. יש המלצה לאוזניות איכותיות?

2. מאחר ועברתי להאזנה באמצעות סטרימינג, אני מעוניין להעביר תקליטורים להרד דיסק. אני רוצה לקבל איכות מקסימלית כולל כל הנתונים, עטיפה, מבצע ושמות השירים.

אריה

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
1. אני מעוניין לשפר את איכות השמע באייפון 7 שלי. האוזניות המקוריות מבאסות. יש המלצה לאוזניות איכותיות?

אריה: תקציב פלוס מינוס.
חוטיות או אל חוטיות קרי BT.
טיפולוגיה קרי:בתוך האוזן על האוזן מסביב לאוזן.

2. מאחר ועברתי להאזנה באמצעות סטרימינג, אני מעוניין להעביר תקליטורים להרד דיסק. אני רוצה לקבל איכות מקסימלית כולל כל הנתונים, עטיפה, מבצע ושמות השירים.

המומלצת שלי,נמצאת פה: EAC

מנחם

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

מנחם
מה היתרון של bt לנייד - הרי אני יכול לשאת אותו איתי?
אני מעדיף על האוזן מסביב לאוזן.
תקציב יכול להיות כמה מאות שקלים אם זה מאפשר משהו סביר.

אריה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
היתרון של BT לנייד זה, החוסר בכבל, אבל בכמה מאות שקלים בלבד לדעתי כדאי לדבר על אוזניות חוטיות.
בנושא זה לאיפון 7 יש עדיין יתרון בחיבור שאין בדגמי הטלפון החדשים.
בנושא אוזניות עצמן, אני בטוח שמנחם מבין בזה הרבה יותר ממני - כדאי להמתין לתגובה שלו

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
907
נקודות
113

המומלצת שלי,נמצאת פה: EAC

מנחם

הי מנחם גם לי יש מלא דיסקים וגם אני רוצה להמיר אותם לסתרימר שלי
לפורמט FLAC אבל ניסיתי להמיר ל FLAC אבל זה לא נתן האם קיים
איזה מדריך קל אגב חפשתי ביוטיוב ולא אגיד שאין אבל ישבתי חצי
יום על זה ולא הצלחתי אשמח לעזרה
אייל

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
@arye.gur

אל תתקמצן - אלה האוזניים שלך :)

ואחרי המשפט הפומפוזי הזה - הסבר ואחריו תחליט ואני אנסה להמליץ.

אוזניות וטלפון חכם זה צמד חמד שהולך ביחד כבר כמה שנים וגם משהו מאוד שכיח. כתוצאה מזה וגם - מסיבות של רווח יצרני הטלפונים הגבילו את עצמם וולנטארית ומגברי האוזניות ששתלו בניידים שלהם מוגבלים בעוצמת הרעש שהם מסוגלים להפיק לאוזנים שלך. זה נכון לאוזניות החוטיות והאל חוטיות יען כי BT.

למה זה בכלל חשוב? כי באזניות באמת איכותיות לא צריך מגבר מפלצתי שיורה לאוזן רעש של 747 ממריא,במקרה הטוב,ו 15F במבערים פתוחים במלואם במקרה הפחות טוב, אוזניות טובות מאחזרות את האודיו,כולל דיאמיות בימת צליל ואיכות סונית,כבר בעוצמות רעש נמוכות - כאלה שאקוויולנטיות לעוצמת הדיבור האנושי.

ומה לעשות,אוזניות טובות באות עם תג מחיר וכמה מאות שקלים זה לא הטווח. אוזניות טובות,וכאלה שיתאימו למגבר שבטלפון החכם,ובמקרה הזה גם עם חוט,עולות בין 1300 ל 2500 ש"ח וכמובן צפונה ודרומה כלמר יש יקרות יותר ויש טובות מאוד בהרבה פחות - כמו הפורטה פרו של קוס - שאותן כדאי לנסות עם הטלפון שלך כי הן די קשות להנעה אבל לא להנאה....

מנחם.

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
הי מנחם גם לי יש מלא דיסקים וגם אני רוצה להמיר אותם לסתרימר שלי
לפורמט FLAC אבל ניסיתי להמיר ל FLAC אבל זה לא נתן האם קיים
איזה מדריך קל אגב חפשתי ביוטיוב ולא אגיד שאין אבל ישבתי חצי
יום על זה ולא הצלחתי אשמח לעזרה
אייל

תנסה פה: https://www.techadvisor.co.uk/how-to/audio/how-rip-cds-flac-3690344/
מנחם

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
אוזניות לאייפון, ועוד גדולות .. בד"כ תרצה להימנע מאוזניות עם נתון אמפידנס גבוה מדי. עדיף להישאר סביב ערך של 32 אוהם, כיוון שיותר מזה המגבר עשוי להגיע לקליפינג הרבה לפני שתגיע לווליום הנוח לך.
באתר drop יש בד"כ דגמים שמתומחרים טוב יחסית לתמורה.
Meze 99 , נחשבות למוצלחות, הרבה בקורות ברשת, בערך 200$: הנסיון שלי בהאזנה קצרה אצל חברים ולא "חייתי" איתן, אך ההתרשמות חיובית מאוד.
https://drop.com/buy/massdrop-x-meze-99-noir-closed-back-headphones

ואם למתוח את התקציב שלך יותר, כפי שהציע מנחם, זה כבר סיפור של 400$. אישית יש לי נסיון עם דגמים שונים של החברה אך לא עם זה.
https://drop.com/buy/massdrop-x-beyerdynamic-dt177x-go-headphones

מיכאל12

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אריה אם כבר קונים? אז תקנה כבר אוזניות אלחוטיות ...איכות חיים שאין שני לה !
אגב יש אוזניות אלחוטיות לספורט ממש עמידות להכל - יש לי חבר'ה שהמליצו לי על אוזניות כאלה
תכנס לאתרים שממליצים ..יעשה לך קצת סדר...

נערך לאחרונה ב:

מיכאל12

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אם זה עדיין רלוונטי... מצאתי לך אתר שעושה סקירה על אוזניות ספורט ונותן לך השוואה של מחירים מכמה עסקים
אני הייתי ממליץ לך על Jabra 65T הרבה המליצו עליו...תבדוק ותראה מקווה שעזרתי.
אגב אתה תראה שם עוד כמה אוזניות כאלה ..אבל מאוד כדאי לך לא להתבלבל ..לך על הJABRA

מיכאל12

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
סקירה מעולה אורי :)...עשית לי חשק לקנות עוד אחד..

עוז כץ

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
אם אתה מחפש אוזניות אלחוטיות מעולות, אולי הסקירה בלינק תעזור לך.. היא כללית ומדברת על כל סוגי האוזניות כך שתוכל למצוא אופציה שתתאים בדיוק לצרכים שלך.
קניתי לא מזמן את האוזניות של סוני מדגם WF-1000XM3S והן ממש מטורפות.. האיכות שמע הרבה יותר טובה ביחס לאיירפודס לפי דעתי. גם המחיר שלהן סבבה יחסית כשמביאים בחשבון את האיכות כמובן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור