שרשור סְרָטִים -באיזה סֶרֶט צפיתם לאחרונה?

Stallone

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
לקחתי את עצמי בידיים וצפיתי בסרט שהיה אצלי ב-Queue כבר תקופה ארוכה, Lawrence of Arabia מ-1962.
כמעט 4 שעות עברו די מהר, הסיפור עדיין מעניין וקצת לוקאלי. הצילום מעולה וגרסת ה-4K מרשימה בהחלט.
מומלץ.

Lawrence-Of-Arabia-film-review-Peter-O-Toole-Omar-Sharif-857294.jpg

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
לקחתי את עצמי בידיים וצפיתי בסרט שהיה אצלי ב-Queue כבר תקופה ארוכה, Lawrence of Arabia מ-1962.
כמעט 4 שעות עברו די מהר, הסיפור עדיין מעניין וקצת לוקאלי. הצילום מעולה וגרסת ה-4K מרשימה בהחלט.
מומלץ.

Lawrence-Of-Arabia-film-review-Peter-O-Toole-Omar-Sharif-857294.jpg

יש לי את הסרט בבלוריי רגיל, אני חושב שזו אחת מעבודות הרסטורציה המדהימות שנעשו. הסרט דיי כבד ומשעמם לטעמי, אבל ישבתי וצפיתי בו עם לסת פעורה נוכח איכות התמונה שלו. אין לי ספק שזה נכון גם לגבי גרסאת ה4K.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
אני רואה עכשיו את הסדרה "דברים מוזרים" אני כבר בעונה השניה, קצת מזכיר את תיקים באפלה המיתולוגית, מדובר על עיירה מנומנמת , לדעתי מבחינת זמן האירועים מדובר בשנות ה 60/70 של המאה הקודמת, ילד פתאום נעלם ולא מוצאים אותו , מסתבר שהוא עובר לצד האפל או משהו כזה...לאט לאט נחשפים סודות על כל מיני אירועים מסתוריים שקורים בעיירה, מדובר בסידרה איטית מותחת ,מדע בדיוני על הצד האפל. הגדלות של הסדרה בעניי זה שהיא מראה את העולם של המבוגרים במקביל לעולם של הילדים. יש שם חבורת ילדים שמובילה את הסרט שהם הדחויים של העיירה והדינמיקה בינהם מאוד מוצלחת, הכול מתובל בקונספירציות ממשלתיות, מלחמה עם הרוסים וכו'...אני עכשיו באמצע העונה השניה והמתח לא מרפה... בהחלט סידרה שהיא יורשת ראויה לתיקים באפלה, מקווה שבסוף יסבירו הכול וכול האירועים המוזרים יובנו...פחות מיועד לחובבי פעלולים....לדעתי מדובר בסדרה של נטפליקס.
אני ממליץ

8/10

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
ראיתי לאחרונה בקולנוע את הסרט ערי טרף. מתי שהוא בעתיד יש ערים שלמות על גלגלים, מן כלי רכב מפלצתיים שבהם חיים אלפי אנשים ויש ערים גדולות ש"טורפות" את הערים הקטנות וממחזרות אותם. רעיון גדול ומאוד מעניין, הסרט בסדר גמור זאת אומרת שאין קטעים מתים , אבל הסרט לא מתרומם לגבהים. היה יכול להיות סרט הרבה יותר עמוק ופילוסופי אבל נשאר ברמה של סרט פעלולים...למי שמחפש עתיד אנושות אלטרנטיבי....

סרט לא חובה בכלל, בידור חביב לחובבי הז'אנר...

6.5/10

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
Contagion מ-2011

GuyB2

מושעה
מעורבות
1
נקודות
3
נשים קטנות מאוד מרגש מומלץ

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
סרט מדהים שאמא שלי לקחה אותי לראות בקולנוע במרכז הכרמל בשנות 70
61lozMC%2BONL._AC_SX342_.jpg

מיכאל12

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
תראה בבאלס - קליל כזה..ומגניב מאוד:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור