שאלה לגבי זום CANON

רותי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, יש לי זום 75-300מ"מ Canon הזום התאים למצלמת פילם שהיתה לי Canon EOS Rebel X, האם הזום הזה יכול להתאים גם למצלמה דיגיטלית של Canon EOS למיניהם ? תודה.

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
לצלם תוכלי בכל מקרה, האם הכל יעבוד, מדידת אור, צמצם מהירות אוטומטיים וכולי זה תלוי בדגם המדוייק של העדשה.
בכל מקרה אם מדובר במצלמה דיגיטלית שאינה פול פריים כמו ה 5d וכולי, אז קחי בחשבון שאורכי המוקד ישתנו לאורכי מוקד אקטואליים כפול 1.6 כלומר כמו בערך 115-480 מ"מ

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
לעדשה הזו יש תבריג EF ומשכך יתאים ללין המצלמות של קנון מ 2020 למעט חסרות המראה.

תהני :)

מועדים לשמחה.

מנחם

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
העדשה תתאים למצלמות DSLR של קנון, אבל כמה נקודות למחשבה:
העדשה לא מספקת טווח זופ רחב ועל מצלמות כניסה עם חיישן APS-C טווח הזום יהפוך עוד צר יותר מכך.
כך שיהיה קשה לחיות עם מצלמה רק עם עדשה זו, אלה אם כן את מתכננת לצלם רק דברים רחוקים.
מעבר לכך עדשת 75-300 היא עדשה פשוטה עם צמצמים סגורים (כלמור היא לא מכניסה הרבה אור) ולא הייתי בונה עליה כעדשה עיקרית.

דניאל יעקב

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני חובב. מתחיל. אבל, בנושא עדשות למדתי בדרך הניסוי והתהיה.
מאחר ואני עושה בעיקר צילומי חוץ ולא פורטרט או מקרו. בחירת העדשות בהתאם.
החלטה ראשונה: עדשות זום.
החלטה שניה שבהחלט עומדת במבחן המציאות, בחירת שתי עדשות זום. תחום רחב בינוני ובינוני צר.
כמובן צמצם פתוח לא פחות מ-2.8.
נכון שבחירה בעדשת זום היא וויתור על חדות ועומק שדה אבל ניתן בהחלט לקבל תוצאות טובות. לחובב.
השאר תלוי בתקציב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור