קצת מחמאות לכותבים !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני אחד מותיקי הפורום ,מרגיש שינוי גדול הן ברמת הכתיבה והן בנושאים שעוסקים באים , בראשית פרץ לחיינו דן נגר שללא ספק שינה את הגישה והזוית שבה יש
לגשת לאודיו וידענותו מפתיעה אותי כל יום מחדש ,
עמיר (AK1) מוסיף כהוגן ומשום מה שינה את סיגנון כתיבתו לשורות קצרות מענינות ועניניות (אפשר להפסיק לדלג ) ,
וכמובן חבורת הידענים גיא חורש , דוד גיל ,ורן מויאל שהוסיף זוית אחרת וחדשה להתיחסות לאודיו ,יש עוד רבים וטובים כאן שהצטרפו לרמה שהשתנתה ובלי ספק האתר הפך למוביל בעניני אודיו מודרני ,
אז תרשו לי מכאן בתור אודיופיל ותיק ואולדפשיין להחמיא לכם על היכולות והמערכות הנפלאות שאני פוגש אצל רובכם ,אני אפילו לעיתים מתבייש מלהגיב כאן למרות הנסיון הרב בגלל חוסר ידע על מה בדיוק אתם כותבים , בלי ספק מעניין כאן לאחרונה מאוד , למרות שחסר כאן טיפה פטנטים שידועים רק למבוגרים והמנוסים יותר ,אין ספק שהעולם שייך לצעירים ,
אז כל הכבוד לכולכם ותמשיכו ככה כולל כיבוד אחד את כתיבתו של השני ,וללא אלימות (שאני מצטיין בה ) , שאו ברכה ממני , לומד מכם .

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
שאפו שניצל על הפרגון :בעד:

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
זזה אני , לא שייך לצוות

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
זזה אני , לא שייך לצוות
תודה אלדר על המילים החמות .
רק שני דברים אני לא מסכים :

1. אתה חלק מרכזי מהצוות אם לא ה...

2. העולם לא שייך לצעירים . העולם שייך לסקרנים , לאלו ששואלים שאלות ובודקים ובעיקר מתנסים על אמת תוך כדי הטלת ספק גם בעצמם בשלבים מסוימים וצמיחה מחדש , בכל גיל .

יש המון דברים שאתה גם מלמד בדרך היחידה שלך .בעיקר להיות תמיד פתוח לנסות , אמיתי ולשמוע עם האזניים !
אז תודה

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
תודה אלדר על המילים החמות .
רק שני דברים אני לא מסכים :

1. אתה חלק מרכזי מהצוות אם לא ה...

2. העולם לא שייך לצעירים . העולם שייך לסקרנים , לאלו ששואלים שאלות ובודקים ובעיקר מתנסים על אמת תוך כדי הטלת ספק גם בעצמם בשלבים מסוימים וצמיחה מחדש , בכל גיל .

יש המון דברים שאתה גם מלמד בדרך היחידה שלך .בעיקר להיות תמיד פתוח לנסות , אמיתי ולשמוע עם האזניים !
אז תודה
אלדר זה הבנאדם הכי צעיר שהכרתי ever.
ולמה? כי הוא שם & על המוסכמות, בא עם ראש פתוח לכל דבר וטס ברחובות העיר על אופניים חשמליים עם מנוע אימתני של רכב טסלה.
ככה מתנהגים רק אנשים צעירים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור