קנון EOS 7D - נמר, האם זו המצלמה הבאה שלך?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האחות הקטנה והחדשה של CANON EOS 5D

חיישן 18 מגה פיקסל, כמה טוב זה יתפקד עם חיישן CROP (לא FF)?

שני מעבדי תמונה DIGIC 4

צילום וידאו שנראה הפעם רציני.

מערכת פוקוס חדשה ומתקדמת - 19 נקודות פוקוס מוצלבות.

אין ספק כי ה- CANON 7D מסקרנת.

http://www.dpreview.com/previews/canoneos7d/page2.asp

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
על חשבון ה- 60D ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אישית מעדיף את ה-1D MK3. אני פשוט מאוהד בסדרה הזו! האחיזה שלה, נוחות ומהירות התפעול והעיצוב שלה גורמים לי לרצות אותה יותר ויותר ככל שהימים עוברים.

נראה מה יהיה מחירה כאשר תצא לשוק ה-MK4 ואז נחליט.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אני אישית מעדיף את ה-1D MK3. אני פשוט מאוהד בסדרה הזו! האחיזה שלה, נוחות ומהירות התפעול והעיצוב שלה גורמים לי לרצות אותה יותר ויותר ככל שהימים עוברים.

נראה מה יהיה מחירה כאשר תצא לשוק ה-MK4 ואז נחליט.
תהיתי מתי תגלה את הפרארי של קנון...
אין מה להשוות לצעצועים הקטנים.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
על חשבון ה- 60D ?
נראה שה 60 זו ה 7.
אחות קטנה ל 1D אם כבר,
למרות שהגוף עדיין לא ברמה של ה EOS3 של פעם.
קנון (וניקון) חוששים מלתת גוף מספיק טוב למקצוענים במחיר זול,
שלא יגנוב להם מכירות מה 1.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

גיליתי זאת אך המחיר מעכב את המעבר.

ישנן לא מעט MK3 ביד שניה אך מי יודע מה עבר עליהן? אחרי הכל מי שרוכש את ה-1D אינו מצלם את האדנית שלו בבית. ברוב הפעמים המצלמות הללו עובדות די קשה.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בטוח(lol) רק שההבדל במחיר בין ה7 לD1 הוא כזה שפשוט זה לא כדאי . פעם בזמן הפילם היית קונה גוף מקצועי זו הייתה השקעה להמון זמן , וזה היה שווה , היום כשכול שנה שנתיים הם מוציאים את הליין הבא (זה שהיום יכלו להוציא אם לא רצו פשוט שתהיה להם גמישות תמחורית (lol)), זה פשוט לא שווה אם ההבדלים הם כ"כ קטנים .
אולי למישהו שמפוצץ בכסף ו/או עובד עם זה זה כן , לכול האחרים זה נראה לי כרגע אובר קיל . כי לא נראה לי שתקבל מערכת AF הרבה יותר טובה מזו (אלא אם כן הפיזור של נקודות הפוקוס בפריים יהיה הרבה יותר מפוזר ותקבל התאמה של נקודת הSPOT של הAF ושל מדידת האור ), אז בשביל מה להשקיע 4000-7000 דולר על מצלמה שמקבילתה ב1700 עושה ?
אתה יודע כמה עדשות L אתה יכול לקנות בהפרש ?
וד"א מי שחושב שאודיו זה תחביב יקר , הגיע הזמן שיכנס פעם לעולם הDSLR ויראה מה זה תחביב יקר (lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ג'וקר.

תחביב ה-DSLR זול משמעותית מתחום האודיו, קל יותר להגיע למערכת צילום איכותית, השילובים כבר קיימים ולא צריך להתאמץ מעבר להוצאת מזומנים מהבנק.

רוכשים גוף איכותי במיוחד שיעלה נניח 4000 דולר + עדשות שזה עוד 15000 דולר + חצובה וציוד נלווה שזה עוד 2000 דולר.

במחיר הזה אתה רוכש מערכת אודיו ממוצעת מאוד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
השאלה היא מה יקרה בדגם CANON 7D בצילום עם ISO גבוה מ- 1600, צפיפות הפיקסלים גבוהה כאן מאוד יחסית ל- DSLR.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ג'וקר.

תחביב ה-DSLR זול משמעותית מתחום האודיו, קל יותר להגיע למערכת צילום איכותית, השילובים כבר קיימים ולא צריך להתאמץ מעבר להוצאת מזומנים מהבנק.

רוכשים גוף איכותי במיוחד שיעלה נניח 4000 דולר + עדשות שזה עוד 15000 דולר + חצובה וציוד נלווה שזה עוד 2000 דולר.

במחיר הזה אתה רוכש מערכת אודיו ממוצעת מאוד.
נו על זה נאמר כול אחד והסטנדרטים שלו (lol)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
השאלה היא מה יקרה בדגם CANON 7D בצילום עם ISO גבוה מ- 1600, צפיפות הפיקסלים גבוהה כאן מאוד יחסית ל- DSLR.
אם הבנתי נכון את מה שקראתי ברשת אז היא אמורה להיות יותר טובה או באותה איכות כמו ה50 וזה למרות שיש לה צפיפות יותר גדולה . כנראה איכות החיישן שלה טובה הרבה יותר ממה שהיה עד עכשיו

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
בטוח(lol) רק שההבדל במחיר בין ה7 לD1 הוא כזה שפשוט זה לא כדאי . פעם בזמן הפילם היית קונה גוף מקצועי זו הייתה השקעה להמון זמן , וזה היה שווה , היום כשכול שנה שנתיים הם מוציאים את הליין הבא (זה שהיום יכלו להוציא אם לא רצו פשוט שתהיה להם גמישות תמחורית (lol)), זה פשוט לא שווה אם ההבדלים הם כ"כ קטנים .
אולי למישהו שמפוצץ בכסף ו/או עובד עם זה זה כן , לכול האחרים זה נראה לי כרגע אובר קיל . כי לא נראה לי שתקבל מערכת AF הרבה יותר טובה מזו (אלא אם כן הפיזור של נקודות הפוקוס בפריים יהיה הרבה יותר מפוזר ותקבל התאמה של נקודת הSPOT של הAF ושל מדידת האור ), אז בשביל מה להשקיע 4000-7000 דולר על מצלמה שמקבילתה ב1700 עושה ?
אתה יודע כמה עדשות L אתה יכול לקנות בהפרש ?
וד"א מי שחושב שאודיו זה תחביב יקר , הגיע הזמן שיכנס פעם לעולם הDSLR ויראה מה זה תחביב יקר (lol)
נכון, את הניקון F2 שלי החזקתי 10 שנים.
הבעייה (והיתרון) עכשיו שהפילם זה הצ'יפ, וכל שידרוג כרוך בהחלפת כל המצלמה.
פעם כדי לשפר את התמונה יכולנו לקנות פוג'י וולווייה. היום צריכים לשדרג גוף.
בהתחלת העידן הדיגיטלי חשבתי שאני אקנה גב דיגיטלי למצלמה האנלוגית שלי אז, אבל מהר מאד התברר שאנחנו מחוייבים למירוץ טכנולוגייה בלתי מסתיים.
מה לא עושים בשביל המודרניזם?
ואתה צודק, אדם "רגיל" לא הגיוני שירכוש מצלמה ב 4-8K$, אבל ביד שנייה אפשר למצוא דילים טובים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איתי, האם אתה גם מדפיס ("מפתח") תמונות, או כמו רובנו, מציץ בהן מעל גבי מסך מחשב / טלויזיה ?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
הפסקתי להדפיס מזמן.
חוץ מספר של טיול שהכנתי, הכל במחשב.
אני תמיד רוצה לקנות מדפסת איכותית, כמו האפסון 1900, או 2800, אבל לא ממש
מבצע כי הדיו עולה המון, ואני סתם אשחק אם זה חודשיים ואז זה יתמלא אבק.
מה שכן, קניתי סורק טוב, ואני מדי פעם סורק תמונות/נגטיבים ישנים של המשפחה/מהילדות.
זה תחביב טרפיוטי מצוין.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כן, יצא לי לחוות מספר סריקות, צריך לזה סבלנות...
אם אני זוכר נכון, יש לך את ה- CANON 20D או 10D שאתה מתכנן לשדרג?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
יש לי את ה 20.
אני כרגע עדיין מעדיף את ה 5D2 ע"פ ה 7D, בזכות איכות התמונה נטו.
אני ממתין לסוף ספטמבר שלא יכריזו לי על 3D, או ניקון 700X פתאום, ואז כנראה ארכוש.
זה זוועה התקופת שדרוג הזו...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור