קוקר ספאנייל הולך עם רמקולים?

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
ללא מילים...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לא ברור לי. פספסתי משהו?

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
שאלה פשוטה
אנחנו רוצים לאמץ כלב
איזה כלב לא מזיק לרמקולים?
חשבנו על קוקר ספאנייל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא ניסיתי לשלב בניהם.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
מכירים גזע כלבים ידידותי לרמקולים?

EB1000

מושעה
מעורבות
54
נקודות
28

אתה מתכוון לרכוש כלב, אני מניח, כי קוקר ספנאייל לא ניתן למצוא במכלאות. מציע לך אם אתה באמת רוצה ואוהב כלבים, תאמץ כלב. לא חסרים כלבים רגועים שלא הורסים כלום. עשרות כלבים מוצאים להורג מדי שבוע בגלל חוסר ביקוש.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
מניסיון
קוקר ספנייאל נשכן מטיבעו.
עדיף כלב מעורב בעל אופי רגוע מכלבייה.
במידה ותמצא אחד דאג לעצם(זנב שור מגולגל) .
הוא ילעס אותה ברצון,במקום את המערכת שלך.

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
אתה מתכוון לרכוש כלב, אני מניח, כי קוקר ספנאייל לא ניתן למצוא במכלאות. מציע לך אם אתה באמת רוצה ואוהב כלבים, תאמץ כלב. לא חסרים כלבים רגועים שלא הורסים כלום. עשרות כלבים מוצאים להורג מדי שבוע בגלל חוסר ביקוש.
מוכן בהחלט גם לאמץ. עדיין נותרה השאלה פתוחה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היה לי קוקר 15 שנה מתוק עם הרבה שיער - יש הרבה טיפול בשיער שלו! ממליץ לקנות כלב צ'יוואווה (גזעי ללא תעודות) עם קצת שיער, נשאר קטן במשך כל חייו וחמוד מאוד, עושה מעט מאוד נזקים יחסית, אצלי לא עושה נזקים לרמקולים.

נערך לאחרונה ב:

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
היה לי קוקר 15 שנה מתוק עם הרבה שיער - יש הרבה טיפול בשיער שלו! ממליץ לקנות כלב צ'יוואווה (גזעי ללא תעודות) עם קצת שיער, נשאר קטן במשך כל חייו וחמוד מאוד, עושה מעט מאוד נזקים יחסית, אצלי לא עושה נזקים לרמקולים.
היי
בינתיים ויתרנו על כלב בתוך הבית וקצת ירדנו מזה בגלל כל מה שקורה עם הקורונה. כשיעבור זעם נתחיל לחפש כלב אחר. לא קטן. בינוני ומעלה.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כל כלב שלא תקח, דאג לאלף אותו.
ההבדל בין כלב מאולף לכלב לא מאולף, הוא בין הנאה ושמחה לבעלים ( ולכלב) , לבין פוטנציאל לתסכול עד כדי סיוט.
היתרון של כלבים גזעיים - אתה יודע בוודאות גבוהה יחסית מה תקבל ( אופי, התנהגות, פוטנציאל משמעת ואילוף).
החיסרון - גזעיים נוטים ליותר מחלות (לכל גזע הרגישויות הידועות שלו) ובד"כ תוחלת חיים קצרה יותר.
הקוקרים ( בארץ הרוב אנגליים, לא אמריקאים) נוטים לבעיות בעיניים ובעלי כיבה רגישה. כלב שניתן לאלף, אבל לא הכי גאון בסביבה. ידידותי, נמרץ, ממושמע, סה"כ כלב חמוד וכייפי, אבל אם לא תקפיד על רכישה מבית גידול רציני, אתה יכול לבלות הרבה אצל הווטרינר.
אם אתה רוצה כלב עם פוטנציאל אילוף גבוה הרבה יותר, אני ממליץ בחום על רועה גרמני, רועה בלגי ( גרוננדל, לא מלנואה), או פודל שנחשב לאחד החכמים ונוחים שיש.
אם כלבים עם הרבה הרבה מרץ לא מרתיעים אתכם (= הרבה מאוד טיולים בטבע ופעילות אקטיבית עם הכלב, כל יום) אז אין תחליף לרועה אוסטרלי או בורדר קולי: הכי חכמים ונוחים שיש, אבל, חייבים להשקיע בלהפעיל אותם.
אני עם כלבים מגיל 4, הבת שלי מאלפת, אם תרצה עוד קצת טיפים תרגיש נוח ליצור קשר.
בהצלחה.

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
קח ריצ'בק , ישמור על הרמקולים

shshmul

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
אני אימצתי מלינואה(לא בטוח) חי איתנו בדירה,התחלתי אילוף,הכלב פשוט עם כל המרץ שלו,למד לא לגעת בשום מוצר/רהיט בבית,פשוט תענוג של כלב.וכן יש לי רמקולים רצפתיים.....לא נוגע בהם.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בדירה שאנחנו משכירים יש לנו דייר כלב. מישהו יכול להמליץ לי על מאלף?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
בדירה שאנחנו משכירים יש לנו דייר כלב. מישהו יכול להמליץ לי על מאלף?
בני אדם אינם גזעיים אלא מעורבים, לכן אינם ניתנים לאילוף :)

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
קח כלב שעיר
תאלף אותו לשבת בין הרמקולים
אחלה אביזר אקוסטיקה
:) :)

אפי ווגדן

אוהב את התחום
מעורבות
72
נקודות
28
כל כלב שלא תקח, דאג לאלף אותו.
ההבדל בין כלב מאולף לכלב לא מאולף, הוא בין הנאה ושמחה לבעלים ( ולכלב) , לבין פוטנציאל לתסכול עד כדי סיוט.
היתרון של כלבים גזעיים - אתה יודע בוודאות גבוהה יחסית מה תקבל ( אופי, התנהגות, פוטנציאל משמעת ואילוף).
החיסרון - גזעיים נוטים ליותר מחלות (לכל גזע הרגישויות הידועות שלו) ובד"כ תוחלת חיים קצרה יותר.
הקוקרים ( בארץ הרוב אנגליים, לא אמריקאים) נוטים לבעיות בעיניים ובעלי כיבה רגישה. כלב שניתן לאלף, אבל לא הכי גאון בסביבה. ידידותי, נמרץ, ממושמע, סה"כ כלב חמוד וכייפי, אבל אם לא תקפיד על רכישה מבית גידול רציני, אתה יכול לבלות הרבה אצל הווטרינר.
אם אתה רוצה כלב עם פוטנציאל אילוף גבוה הרבה יותר, אני ממליץ בחום על רועה גרמני, רועה בלגי ( גרוננדל, לא מלנואה), או פודל שנחשב לאחד החכמים ונוחים שיש.
אם כלבים עם הרבה הרבה מרץ לא מרתיעים אתכם (= הרבה מאוד טיולים בטבע ופעילות אקטיבית עם הכלב, כל יום) אז אין תחליף לרועה אוסטרלי או בורדר קולי: הכי חכמים ונוחים שיש, אבל, חייבים להשקיע בלהפעיל אותם.
אני עם כלבים מגיל 4, הבת שלי מאלפת, אם תרצה עוד קצת טיפים תרגיש נוח ליצור קשר.
בהצלחה.
ויתרנו בשלב זה על כלב בתוך הבית. אולי נמצא כלב מתאים לגינה. יש לנו אזור מקורה ונבנה לו מלונה גדולה. עד לא מזמן היה לנו כלב כנעני לבן בחצר שלא הסכים להכנס הביתה גם בחורף.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כנענים יכולים להיות מאוד מאתגרים.....אנחנו מכנים אותם: כלבים שגדלים לידך, לא איתך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור