רסיבר קולנוע ביתי ואודיו

מעורבות
4
נקודות
8
שלום וערב טוב שוב אני מעלה שאלה ובעיה ושוב הודה מאוד למי שיכול לענות . יש ברשותי מגבר של ימאהה TX-v1700 . המגבר נדלק ולאחר זמן מה נכבה כשהוא דלוק ואני מעביר למצב standby הוא נכבה ולא נדלק . רק שאני מוציא מהחשמל ומחבר חזרה הוא נדלק . ואז שוב לאחר זמן מה נכבה . נסיתי לאפס להגדרות יצרן ולא הצלחתי . למשהו יש רעיון מה עלי לעשות . קודם לכן הוא עבד רגיל רק ישב על מערכת רמקולים אחרת .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שלום וערב טוב שוב אני מעלה שאלה ובעיה ושוב הודה מאוד למי שיכול לענות . יש ברשותי מגבר של ימאהה TX-v1700 . המגבר נדלק ולאחר זמן מה נכבה כשהוא דלוק ואני מעביר למצב standby הוא נכבה ולא נדלק . רק שאני מוציא מהחשמל ומחבר חזרה הוא נדלק . ואז שוב לאחר זמן מה נכבה . נסיתי לאפס להגדרות יצרן ולא הצלחתי . למשהו יש רעיון מה עלי לעשות . קודם לכן הוא עבד רגיל רק ישב על מערכת רמקולים אחרת .

לאחר כמה זמן של פעילות הוא נכבה
והאם זה קורה בזמן שהוא פעיל? או שהוא במצב דלוק אך ללא מקור פעיל.

מעורבות
4
נקודות
8
גם וגם . ניתקתי אותו מהכל . הדלקתי ואחרי כחצי שעה הוא נכבה . הדלקתי שוב )ע"י ניתוק מהחשמל וחיבור חזרה ( לחצתי על stand day . ניכבה ולא נידלק .

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
לדעתי כל התסמינים,שמשהו לא תקין בשרשרת חיבורים והוא ניכנס למצב הגנה(protect).

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אם הוא לא מחובר לכלום ועדיין ניכבה זה 100% תקלה ברסיבר.

מעורבות
4
נקודות
8
כן גם אני חושב שזה המיקרה רק חשבתי שאולי אני יכול לתפעל את התקלה בעצמי .

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
גם וגם . ניתקתי אותו מהכל . הדלקתי ואחרי כחצי שעה הוא נכבה . הדלקתי שוב )ע"י ניתוק מהחשמל וחיבור חזרה ( לחצתי על stand day . ניכבה ולא נידלק .

תנסה לבצע איפוס הגדרות כללי ברסיבר.
בנוסף בדוק האם קיימת אופציה ברסיבר של כיבוי אוטומטי של הרסיבר כשאינו מקבל אות

מעורבות
4
נקודות
8
אני לא מצליח לעשות איפוס הגדרות מכיוון שכיבוי המגבר לא מאפשר הדלקה מבלי לנתק מהחשמל . השארתי את המגבר דלוק הוא לא נכבה . אבל עדיין כיבוי והדלקה רגילה לא מתאפשרת

מעורבות
4
נקודות
8
חפשתי מדריך הפעלה למגבר ולא מצאתי משהו שמסביר את מערכת התוכנה במגבר מלבד מדריך באנגלית שכולל 80 עמודים .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור