ציוד רשת תקשורת כמפתח לביצועי דיגיטל טובים?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מסכים ומוסיף את 2 הסנט שלי-
תשתדלו להתחבר רק עם ספק סיבים אופטיים UNLIMITED(אם יש באפשרותכם)ולרכוש נתב מעולה,חיצוני שלא מגיע עם החבילה. ובא לציון גואל.
לגבי השואל-סוויטש הנו מפצל במילה מנומסת

למה Unlimited? פרטנר לא טוב?
סוויטצ' זה מתג, לא מפצל. צריך לדעת איך עובד המתג.
כי פעם היה גם Hub שזה כנראה מפצל, לפי אופן העבודה שלו

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
למה Unlimited? פרטנר לא טוב?
סוויטצ' זה מתג, לא מפצל. צריך לדעת איך עובד המתג.
כי פעם היה גם Hub שזה כנראה מפצל, לפי אופן העבודה שלו

אנלימיטד כספק תשתית-זה מובן מאליו...
תודה על התיקון,ברם בסופו של יום,אף אחד לא ישכנע אותי שיש הבדל שמיע,אם בכלל,בין מתגים/מפצלי כבלי תקשורת ברמת CAT 6 ומעלה..

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אנלימיטד כספק תשתית-זה מובן מאליו...
תודה על התיקון,ברם בסופו של יום,אף אחד לא ישכנע אותי שיש הבדל שמיע,אם בכלל,בין מתגים/מפצלי כבלי תקשורת ברמת CAT 6 ומעלה..
במילים אחרות אתה טוען שמי ששומע מדמיין!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
3 הסנט שלי.
מוצרים כבדים יותר, מסובכים יותר, ובעצם היום בערך כל העולם עובד על תקשורת מבוססת Ethernet.
הבעיה היחידה היא שאודיופילים חושבים שהציוד שלהם הוא איכותי. אז זהו שלא.
הציוד האודיופילי מושפע מהרבה דברים וזאת ע״מ לשכנע את האודיופילים להמשיך לקנות ציודים מסוגים שונים שיעשו הבדל.

יש להפריד הפרדה מוחלטת בין כל מה שקורה בדומיין הדיגיטלי ובדומיין האנלוגי בדאק.
מכיוון שהדומיין האנלוגי פה לא מנוטר באמת אלא ע״י אוזניים של כמה אנשים אז מה נגיד? כלום.

יש דרך אחת לבדוק האם יש הבדל בין הראוטרים וזאת ע״י תוכנה מתאימה ומכשירי בדיקה מותאמים. זהו. כל השאר לא שווה כלום.

בעולם שלא מבוסס תקשורת Ethernet יש אכן בעיות קשות, למשל usb , bt , וגם פה מדובר על איזה usb מדובר, האם הוא עומד בתקנים וכו.

במבחן הזה שמפורסם פה אין התייחסות האם כל הכבליאדה שם תקינה בהחלט, מת הטמפרטורות בחדר, ועוד ועוד, בעיקר הוא עוסק בתמונה של כמה אנשים שחושבים שהם מבינים מה הם עושים.
האם הם בדקו את החדר באופן מוחלט ואת ההבדלים השמיעים בלי כל הציוד שבפנים?
בזמן בדיקה צריך לדעת איך בודקים לא רק מה. בדיקות הן מקצוע ומי שחושב שלא, שימשיך להוציא כסף על שמן נחשים.

אם ציודי תקשורת היו כ״כ בעייתים כמו שהאודיופילים מספרים עליהם, אז תחנת החלל, מכונות ייצור של 24/7, גוגל ובעצם הכל היה קורס כ״כ הרבה שלא היינו יכולים לחיות בעולם שאנו חיים בו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני אופתע אם מישהו יזהה הבדל בין זה לסוויטצ' ב-100 שקלים ב-double blind

יש לי ציוד של Sotm במחשב, הוא גם לא אמין במיוחד, אצלי הוחלף כרטיס USB - נשרף אחרי חצי שנה. אצל אלדר הפילטרים של sata נדמה לי עשו בעיות - הוצאנו אותם (אצלי הם עובדים עדיין)

לא יודע, כרטיס זה כרטיס. אגב, החומרה בכרטיס של Sotm היא של Texas Instruments

מבחינת שמיעה.. אולי אם הייתי שותה וויסקי לפני.. אבל אני לא שותה כמעט בכלל

אולי זה תלוי בממיר?
אין לי מושג.
אני כל שינוי מינורי ב-Dirac שומע

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
תלוי איזה ויסקי...
לאחר כוס של GLEENLIVET 18 בטוח:D

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
3 הסנט שלי.
מוצרים כבדים יותר, מסובכים יותר, ובעצם היום בערך כל העולם עובד על תקשורת מבוססת Ethernet.
הבעיה היחידה היא שאודיופילים חושבים שהציוד שלהם הוא איכותי. אז זהו שלא.
הציוד האודיופילי מושפע מהרבה דברים וזאת ע״מ לשכנע את האודיופילים להמשיך לקנות ציודים מסוגים שונים שיעשו הבדל.

יש להפריד הפרדה מוחלטת בין כל מה שקורה בדומיין הדיגיטלי ובדומיין האנלוגי בדאק.
מכיוון שהדומיין האנלוגי פה לא מנוטר באמת אלא ע״י אוזניים של כמה אנשים אז מה נגיד? כלום.

יש דרך אחת לבדוק האם יש הבדל בין הראוטרים וזאת ע״י תוכנה מתאימה ומכשירי בדיקה מותאמים. זהו. כל השאר לא שווה כלום.

בעולם שלא מבוסס תקשורת Ethernet יש אכן בעיות קשות, למשל usb , bt , וגם פה מדובר על איזה usb מדובר, האם הוא עומד בתקנים וכו.

במבחן הזה שמפורסם פה אין התייחסות האם כל הכבליאדה שם תקינה בהחלט, מת הטמפרטורות בחדר, ועוד ועוד, בעיקר הוא עוסק בתמונה של כמה אנשים שחושבים שהם מבינים מה הם עושים.
האם הם בדקו את החדר באופן מוחלט ואת ההבדלים השמיעים בלי כל הציוד שבפנים?
בזמן בדיקה צריך לדעת איך בודקים לא רק מה. בדיקות הן מקצוע ומי שחושב שלא, שימשיך להוציא כסף על שמן נחשים.

אם ציודי תקשורת היו כ״כ בעייתים כמו שהאודיופילים מספרים עליהם, אז תחנת החלל, מכונות ייצור של 24/7, גוגל ובעצם הכל היה קורס כ״כ הרבה שלא היינו יכולים לחיות בעולם שאנו חיים בו.
אההההה, הבנתי.
אתה רוצה שאני אפתח מעבדה, אביא בעלי מקצוע ומכשירים בעלות של עשרות אלפי דולרים כדי לבדוק אם החדר בסדר.
הבנתי אותך.

טוב. נחשוב על זה.
בלבלת אותי כשקבעת שמה שאנשים שומעים לא קובע דבר.
זה כנראה נכון, גם המדינה בדרך להנחות את האנשים על מה לחשוב.

ד"א, יש אנשים שמחליפים מגברים ורמקולים, רק כי הספה לא עמדה במקום הנכון והייתה עשויה מעור ולא מבד.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא אני ממש לא רוצה את זה. אם זה מה שהבנת אוי ווי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אז מה, אינעאל רבאק, השורה התחתונה? בבית שיש בו תשתית של הוט וחיבורים קוויים איפה שצריך, מה הצעד הראשון שצריך לעשות כדי לבדוק מה משפר סאונד? (מבחינת רשת)
סוויץ'? ספקים לינארים? אבל אם הראוטר והמודם הם באותו קופסה (הוט), איך אפשר להחליף אותו?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אז מה, אינעאל רבאק, השורה התחתונה? בבית שיש בו תשתית של הוט וחיבורים קוויים איפה שצריך, מה הצעד הראשון שצריך לעשות כדי לבדוק מה משפר סאונד? (מבחינת רשת)
סוויץ'? ספקים לינארים? אבל אם הראוטר והמודם הם באותו קופסה (הוט), איך אפשר להחליף אותו?
לעבור לספק תשתית אחר כצעד ראשון ;)
תשתית פייבר שקטה יותר....משם, תתחיל לנסות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני אופתע אם מישהו יזהה הבדל בין זה לסוויטצ' ב-100 שקלים ב-double blind

מיכאל,
היום אלדר היה אצלי, אומנם לא ערכנו double blind אלה הדגמה קצרה (הסטרימר חובר פעם דרך הסוויץ' הרגיל ופעם דרך הSOtM)
לאלדר לא היתה בעיה לזהות את השינוי בסאונד בין הסוויצ'ים.

אגב, אני אוהב את הסאונד שמתקבל כשהרשת עוברת דרך ה SOtM (הדוק ורזה יותר), אלדר אהב את הסאונד שמתקבל כשעובדים דרך הסוויץ' הישן (יותר נפח בהשוואה ל SOtM).

נעזוב מה טוב יותר, זה כבר טעם אישי, אבל הבדל בסאונד קיים, ולכאורה במקום בו לא היה צריך להיות הבדל כזה.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
462
נקודות
83
במילים אחרות אתה טוען שמי ששומע מדמיין!
לא מדמיין, רוצה להאמין שיש הבדל/מנסה לשכנע את עצמו שלא נזרק כסף לפח, למוח קשה להבין ש אם נשפכו שטרות, וזה נראה ומרגיש מושלם כי הכל הוחלף, אין מצב שלא יהיה שינוי שמיעתי... כשבפועל אין שם כלום, עצוב.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מיכאל,
היום אלדר היה אצלי, אומנם לא ערכנו double blind אלה הדגמה קצרה (הסטרימר חובר פעם דרך הסוויץ' הרגיל ופעם דרך הSOtM)
לאלדר לא היתה בעיה לזהות את השינוי בסאונד בין הסוויצ'ים.

אגב, אני אוהב את הסאונד שמתקבל כשהרשת עוברת דרך ה SOtM (הדוק ורזה יותר), אלדר אהב את הסאונד שמתקבל כשעובדים דרך הסוויץ' הישן (יותר נפח בהשוואה ל SOtM).

נעזוב מה טוב יותר, זה כבר טעם אישי, אבל הבדל בסאונד קיים, ולכאורה במקום בו לא היה צריך להיות הבדל כזה.

תדגים לי יום אחד אולי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור