רמקולים פרויקט חדש

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
תודה לכם שליוויתם אותי לאורך הפרוייקט ,סיפורים בהמשך(ורד)(ורד)(ורד)(ורד)(ורד)(ורד)(ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
בשכיבה

תמונות מצורפות

• DCD4A0CA-43A1-4DF0-9926-B8237F0932E7.jpeg
    DCD4A0CA-43A1-4DF0-9926-B8237F0932E7.jpeg
    KB 102.9 · צפיות: 194

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
בוקר טוב אלדר
מתי הוא מביא לך אותם?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
שבוע הבא , אפילו באיטליה הנגרים מתלהבים

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
נראה טוב אלדר!

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
תתחדש!!!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
באמת תתחדש אלדר! נראה טוב מאוד! איך הסאונד אבל (לא לעומת אלה בפני עצמו)?

נערך לאחרונה ב:

yarino

אוהב את התחום
מעורבות
101
נקודות
43
מרשים, מוכר? חח

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
מעניין איך נשמע .....

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
בוקר טוב
תתחדש.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
באמת תתחדש אלדר! נראה טוב מאוד! איך הסאונד אבל (לא לאומת אלה בפני עצמו)?
הסאונד נפלא ,במיוחד אחרי שסלקנו אני ודני את ה RC בעצת חבר שלישי ,הבאתי איתי גם שתי סופר טויטרים עם קרוס , לא בדקתי עדיין,מדובר בצליל גדול וחם, קצת פחות יורד בבס ממה שאני מורגל אבל עוד חזון למועד , לא כוונתי כלום , רק רושם ראשוני , מפעיל אותו עם רבע עוצמה של המונובלוקים של של הלקסמן שלי (יש אפשרות לכוון ל 60W במקום 250) ,
ישבו אצלי זוג חברים ותמהו מהאיכות הן של הצליל ובעיקר מאיכות הבניה שהיא מעשה אומנות של סרגיי ,
בקשר למימדים ולתכנון (זוג פורטים תחתונים ) , הכל תכנון שלי כולל הגובה והרוחב , מדובר ברמקול של 200 ליטר גבוה,130 קילו , הטוויטר בגובה האוזן ,
אלטק רגיל נראה כמו מכונת כביסה , נמוך , רחב מאוד , לא עמוק ומכוער ,
זה לעומת זאת נראה כמו מקרר משרדי , גבוה ,צר יותר ,עמוק יותר , והרבה יותר יפה עם גימור פורניר מטורף,
כמובן שעולה יותר כסף לבנות תיבה כזו , אבל גם ככה היה לי קושי עם האישה שעדיין חושבת שהוא מכוער ,
יש לי בבית AIR TIGT טריודי לנסות , נראה ?
בכל זאת מדובר ברמקול עם נצילות של 100 DB שלא זקוק ליותר מ10W ,
לסיכום , יצא יותר טוב הן במראה והן בצליל ממה שהעליתי על דעתי ,וזה עוד לפני כיוונים וברייק (הדרייבר לא עבד 40 שנה וחדש לגמרי ),
לסיכום , בעיקר שמחת ההתחדשות ,יש לי בנוסף רמקול קרמי מודרני ענק ,כל אחד והחן שלו .

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
יפה !

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
(הדרייבר לא עבד 40 שנה וחדש לגמרי ),
אלדר, 40 שנה לדרייבר?!! אני לא כזה מומחה, אבל 40 שנה וגומי עדיין ב"חיים"? או שלא קלטתי מה שהוא עד הסוף..

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,091
נקודות
113
הסאונד נפלא ,במיוחד אחרי שסלקנו אני ודני את ה RC בעצת חבר שלישי ,הבאתי איתי גם שתי סופר טויטרים עם קרוס , לא בדקתי עדיין,מדובר בצליל גדול וחם, קצת פחות יורד בבס ממה שאני מורגל אבל עוד חזון למועד , לא כוונתי כלום , רק רושם ראשוני , מפעיל אותו עם רבע עוצמה של המונובלוקים של של הלקסמן שלי (יש אפשרות לכוון ל 60W במקום 250) ,
ישבו אצלי זוג חברים ותמהו מהאיכות הן של הצליל
תתחדש.

החבר השלישי הציע לסלק את ה RC, כי הלינגדורף היה מכויל עבור ה...פרליסטן, שעמד במקום אחר והוא כמובן רמקול שונה בתכלית השינוי ולכן נדרש כאן כיול חדש מאפס.

אפשר לסכם את הביקור במילה אחת והיא: הפתעה.

קודם כל מבחינת ה- לווק, התמונות לא עושות למוצר צדק, זה בהחלט נראה מוצר יוקרתי, מרשים ומושקע, כאמור בהחלט מפתיע.

שנית, הסאונד.
צריך לזכור שאין כאן שום השקעת זמן בהעמדה עדיין, הרמקולים עומדים איפה שהמובילים הניחו אותם, הלינגדורף עוד לא בשרשרת, אין כאן שום משחק עם כבלים, הגברות ו/או כל טיונינג אחר ועדיין מתקבל סאונד בהחלט מרשים.

משמעותית גדול יותר מהממדים (הגדולים) של הרמקול, לא מעט משקל, עם טונאליות נהדרת.

תצוגה שמבהירה היטב שאפשר לקבל סאונד מרשים בעלויות יחסית נמוכות.

כיף.

רן

• Like
Reactions: arb

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
פרויקט מרשים ומלהיב (כמו הבעלים) , תתחדש ותהנה אלדר.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
460
נקודות
83
אתה צריך עכשיו איזה טלפונקן עתיק או מגבר וינטאז אחר 25 וואט לצד אתה בעננים. צריך להם סט-אפ נפרד שהוא שונה בתכלית מ שלך. מדהים. תהנה מהם.

נערך לאחרונה ב:

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
כל הכבוד נראה מדהים, ראש פתוח להרפתקאות זה מעולה!

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
התוצאה הסופית מאוד מרשימה. כל הכבוד :כל-הכבוד:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אלדר, מה המטרה בפרוייקט הזה? פרוייקט מלאכה DIY בכיף שלך, או ניסיון לשדרג את הסאונד בסלון? או לבנות מערכת משנית לחדר אחר?
אני שואל ברצינות, לא בעוקצנות.
מאיפה מגיע הדרייב לפרוייקט הזה? מלהגיד "אני יכול לעשות סאונד טוב יותר"? או מתשוקה למלאכת כפיים נטו? או בדיקת היתכנות עסקית ליזמות בתחום? :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור