עזרה בקניית מחשב נייח חדש

thelegendery

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם, אני ממש לא מבין גדול במחשבים או במפרטים ולכן אני זקוק לעזרתכם. אנסה לתאר את הצרכים שלי.

1. מה התקציב המקסימאלי? בסביבות ה 1500 ש"ח אבל גמיש
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל הכל
ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? כ- 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, צפייה והורדה של המון סרטים, סדרות ועוד ותכני HD , עבודה עם כל כלי אופיס למינהם, עבודה עם האינטרנט עם מספר חלונות במקביל שפתוח בדפדפן(עבודה במקביל) ובו זמנית עוד דברים שעובדים ברקע, צפייה בשידורי אינטרנט דרך המחשב.
א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).
אקסל, וורד, פוורפוינט, אדובי וכדומה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך בציוד היקפי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא מכיר את הרכיבים

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? ממוצע

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? עדיף אבל תלוי במחיר של מערכת ההפעלה ואופיס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כרגע אני גר באיזור המרכז ואין חנות ספציפית שאני מעדיף, המליצו לי על KSP אבל אני יודע שיש עוד כמה וממש אין לי מושג

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה באופן כללי אני לא מרוצה מהמחשב הישן שלי ולכן והייתי רוצה מחשב אמין, מהיר , ללא תקיעות באינטרנט או לדוגמא אם פתוחים 10 חלונות בכרום ועוד 5 בפיירפוקס ובו זמנית אני מעתיק מהמחשב להתקן חיצוני וכדומה אז שלא יהיו תקיעות ושיעבוד חלק ורצוף, מה שכרגע לא קורה אצלי במחשב הישן. כמו כן שיהיה הרבה מאוד מקום בהארד דיסק לאחסן סרטים וסדרות וכדומה. בנוסף לכל זה אני רוצה שהמחשב יהיה רלוונטי גם בעוד 3 שנים, גם אם זה אומר רכיבים קצת יותר איכותיים ממה שאני צריך על מנת שלא אצטרך להחליף/לשדרג בקרוב.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לדעתי תמיד חשוב שיהיה אפשרות שידרוג אבל כמו שציינתי בסעיף 9, הייתי רוצה שהמחשב יהיה רלוונטי גם בעוד כמה שנים אבל זה לא חובה כי גם כך התקציב מוגבל
רוצה שזה ירוץ חלק בלי תקיעות וברצף דבר שכיום אין לי אותו.

תודה מראש לכל המגיבים.

נערך לאחרונה ב:

staticx

אוהב את התחום
מעורבות
17
נקודות
18
רגע, אתה לוקח פוסט מ HWZONE ומפרסם אותו פה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור