נראה מעלף! מעניין איך נשמע

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
זה לא כל יום שאני מתלהב מיצרן של מוצרי שיכוך ובידוד למיניהם. אבל היצרן הזה בהחלט הצליח לגרום לי לפספס איזו נשימה או שניים. מעניין מאוד!! רציתם סיני לא סיני, אז הנה סיני ליגת על. אני תמיד טענתי שהסינים יודעים לעשות פח אשפה ויודעים לעשות סוף העולם. אין כמעט אמצע אצלהם. היצרן הזה משתייך לסוג השני. תהנו חברים.

http://www.hifistay.com/?ckattempt=1.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
קלמפ לפטיפון:

Dharma_intro_eng_001.jpg

Dharma_intro_eng_002.jpg
Dharma_intro_eng_005.jpg

תמונות מצורפות

• Dharma_intro_eng_001.jpg
    Dharma_intro_eng_001.jpg
    KB 151.9 · צפיות: 201
  • Dharma_intro_eng_002.jpg
    Dharma_intro_eng_002.jpg
    KB 202.6 · צפיות: 197
  • Dharma_intro_eng_005.jpg
    Dharma_intro_eng_005.jpg
    KB 187 · צפיות: 200

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אביזרי שיכוך לציוד אלקטרוני:

01_reduce_20160916_HardPoint.175.jpg

04_20160926_HardPoint_Section_Layer_1480.jpg

JuxOt2OwZInklES7.jpg
KNzYiHwppi25RGXm.jpg

20151028181337_ilpdhuqj.jpg

תמונות מצורפות

• 01_reduce_20160916_HardPoint.175.jpg
    01_reduce_20160916_HardPoint.175.jpg
    KB 40.7 · צפיות: 202
  • 04_20160926_HardPoint_Section_Layer_1480.jpg
    04_20160926_HardPoint_Section_Layer_1480.jpg
    KB 48 · צפיות: 200
  • JuxOt2OwZInklES7.jpg
    JuxOt2OwZInklES7.jpg
    KB 29 · צפיות: 199
  • KNzYiHwppi25RGXm.jpg
    KNzYiHwppi25RGXm.jpg
    KB 60.8 · צפיות: 199
  • 20151028181337_ilpdhuqj.jpg
    20151028181337_ilpdhuqj.jpg
    KB 52.6 · צפיות: 199

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
שמעת באוזניך איך המוצר משפיע?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לא. הכותרת מסגירה זאת.
אבל כמו שאני מכיר את עצמי, רק עניין של זמן עד שינחתו אצלי.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
גיא, איך רוכשים מהם?
יש להם מוצר שמעניין אותי.
תודה, איציק

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אני מתכנן להזמין לבד. כבר דיברתי איתם.
מה אתה רוצה?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אתר לא הכי ידידותי, הקונספט מעניין, העבודה/ גימור נראית - לפחות בתמונות - מצוינת.

עדיין לא התפנתי לקרוא לעומק, מקריאה חטופה אני מבין שברגליות לציוד אלקטרוני צריך לשחק עם הגומיות (להסיר/להוסיף), בהתאם למשקל המכשיר, עד 32 ק"ג. כל גומיה מיועדת ל 250 ג"ר ומסיפים או מסירים בהתאם למשקל המכשיר.
לא כ"כ הבנתי את הטכניקה של ספיגת הוירברציות מהמכשיר. זה נראה כאילו הגומיות "סופגות" את הוירברציה, ומה שנשאר מועבר לגולה שבתחתית הרגלית, שם האנרגיה/תנועה מתורגמת לסיבוב (?)......לא ברור כ"כ.

מה שלא מצאתי זה הסבר כמה רגליות צריך לכל פריט (מגבר, קדם וכו - 3 או 4?), האם יש להם מוצרים נפרדים להגברת מנורות וטרנזס', והאם יש מוצרים שונים לאלקטרוניקה ולפטיפונים?
ומה המחירים.....?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתמול היינו בהרצאה (פאתט) של עילם גרוס, פרופסור לאסטרופיזיקה.
ההרצאה היתה פח, הוא לקח נושא מרתק ומדהים והפך אותו ע"י זריקת זין שיטתית למשעמם ודלוח.

אבל... היו לי מחשבות רומנטיות על גיא לפחות 10 דקות תמימות, שבהן ראינו איך בנו את גלאי גלי הכבידה VIRGO שבאיטליה.

לקחו שם גלאים אופטיים סופר סופר סופר רגישים, אולי הכי רגישים בעולם, מראות מדוייקות ברמה פסיכית, שמו בואקום, ותלו על מתלי שיכוך שמבודדים את המכשירים מהאדמה, כדי שלא יהיו נתונים לרעידות של גלי קול או רעידות סייסמיות.

TAKE THAT, SHOCK ABSORBERS!!!! לפנים!

למשל:
index.php
10-specchio_virgo.jpg

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אתר לא הכי ידידותי, הקונספט מעניין, העבודה/ גימור נראית - לפחות בתמונות - מצוינת.

עדיין לא התפנתי לקרוא לעומק, מקריאה חטופה אני מבין שברגליות לציוד אלקטרוני צריך לשחק עם הגומיות (להסיר/להוסיף), בהתאם למשקל המכשיר, עד 32 ק"ג. כל גומיה מיועדת ל 250 ג"ר ומסיפים או מסירים בהתאם למשקל המכשיר.
לא כ"כ הבנתי את הטכניקה של ספיגת הוירברציות מהמכשיר. זה נראה כאילו הגומיות "סופגות" את הוירברציה, ומה שנשאר מועבר לגולה שבתחתית הרגלית, שם האנרגיה/תנועה מתורגמת לסיבוב (?)......לא ברור כ"כ.

מה שלא מצאתי זה הסבר כמה רגליות צריך לכל פריט (מגבר, קדם וכו - 3 או 4?), האם יש להם מוצרים נפרדים להגברת מנורות וטרנזס', והאם יש מוצרים שונים לאלקטרוניקה ולפטיפונים?
ומה המחירים.....?

היי, לא ראיתי שהגבת שוב.
האתר סיני והמעבר לאנגלית הוא ככה ככה. גם אני לא התלהבתי מזה.
הטכניקות שלהם משלבות שיכוך, ניתוב / תיעול אנגריה והמרת אנרגיה תנועתית לחום. תלוי ברכיב.
להבנתי הרזונטור המשולב גומיות וגולה קרמית זה שיכוך ותיעול אנרגיה החוצה. יש להם קטלוג שנותן קצת יותר הסברים. צרפתי לך פה.
לגבי רגליות לציוד אלקטרוני בשיחות שלי עם הבעלים הם ממליצים 4 לקבלת תוצאות מקסימליות. שיווקית זה ברור אבל כשמדובר בתיעול אנרגיה זה נשמע נכון יותר. יותר תיעול יותר יעילות. מה שכן, יש להם מוצרים ספציפים לציוד ספציפי. לפטיפון יש רזונטור וקלאמפ יעודי, לציוד אלקטרוני גם (לא ראיתי בידול בין מנורות לטרנזיסטור. גם טרם שאלתי האמת).
לרמקולים יש להם גם מערכת בגדלים שונים בהתאם לעומסי הרמקול. קיצור חברה רצינית מאוד. עושה רושם מהרציניות שנתקלתי בשנים האחרונות בתחום. שלחו לי מחירון. אם תרצה אשלח לך.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שלח לי מייל שלך ואעביר לך את הקטלוג שלהם. הוא גדול מידי להעלות כאן.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אתמול היינו בהרצאה (פאתט) של עילם גרוס, פרופסור לאסטרופיזיקה.
ההרצאה היתה פח, הוא לקח נושא מרתק ומדהים והפך אותו ע"י זריקת זין שיטתית למשעמם ודלוח.

אבל... היו לי מחשבות רומנטיות על גיא לפחות 10 דקות תמימות, שבהן ראינו איך בנו את גלאי גלי הכבידה VIRGO שבאיטליה.

לקחו שם גלאים אופטיים סופר סופר סופר רגישים, אולי הכי רגישים בעולם, מראות מדוייקות ברמה פסיכית, שמו בואקום, ותלו על מתלי שיכוך שמבודדים את המכשירים מהאדמה, כדי שלא יהיו נתונים לרעידות של גלי קול או רעידות סייסמיות.

TAKE THAT, SHOCK ABSORBERS!!!! לפנים!

למשל:
index.php
10-specchio_virgo.jpg

א. שמח שאתה חושב עלי ככה באמצע היום.
ב. שמח שלא סיפרת מה באמת חשבת עלי. בכל זאת יש כאן קטינים.
ג. אתה כנראה מכיר את הסטיות שלי טוב מספיק כדי לדעת שאני הייתי מתעלף למראה דבר כזה ולשמוע את ההרצאה הזו!!
ד. מדובר כאן בתקציבים דמיוניים, בתחום שלנו לרמות האלו לא נגיע בחיים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כן, אה? לא נראה לי שהם לקחו את SOLID STEEL לעשות להם את העבודה :).
אבל תאר לך... רק תאר לך, שלוקחים קצת מהטכנולוגיה הזאת ומממשים אותה אצלנו.
יש איזה ספר או מאמר אקדמאי שפורסם ומוצע למכירה, ומכיל תיאור מפורט של הטכנולוגיה הזאת.
שקלתי אם לקנות לך אותו ליומולדת, אבל אתה לא שווה לי 28 יורו. ואני גם לא בטוח שאתה יודע אנגלית. בכל זאת, פועל בנין.... ;)

יש לך מושג באיזה טכנולוגיות/שיטות משתמשים ביישומים כאלה? גם אותי זה מרתק. הרבה יותר מהגולות הקרמיות שלך.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סוליד סטיל כבודם במקומו מונח כן, אבל היו מתים לרמות האלו. גם סטילפואינט שנחשבים לטופ בתחום שלנו לא מתקרבים לרמות הללו. זה פאקינג NASA. יאללה אתה גם כן עם הפנינות שלך תקנה את הספר ואל תבלבל בשכל. שלח לי קישור אני אקנה. זה מעניין אש!! נתקלתי במשהו דומה באיזה פרויקט הקמת מתקן שעשיתי. תעשייה הצבאית מערכות אלקטרו אופטיות מדויקות גם סופר מעניין עשו לי תצוגת תכלית בתחילת הפרויקט. יצאתי משם במחשבות של "מזל שלנו שאנחנו כאלה חכמים. אחרת מזמן היינו בים". בכל מקרה היו להם שם מערכות ייצוב עם כל מיני ג'יירו ושיכוכים מיוחדים. למות! באשר לאנגלית, יודע yes no לא מעבר. בכל זאת זו רק שפת אם אצלי. יאללה שלח לי.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
סוליד סטיל כבודם במקומו מונח כן, אבל היו מתים לרמות האלו. גם סטילפואינט שנחשבים לטופ בתחום שלנו לא מתקרבים לרמות הללו. זה פאקינג NASA. יאללה אתה גם כן עם הפנינות שלך תקנה את הספר ואל תבלבל בשכל. שלח לי קישור אני אקנה. זה מעניין אש!! נתקלתי במשהו דומה באיזה פרויקט הקמת מתקן שעשיתי. תעשייה הצבאית מערכות אלקטרו אופטיות מדויקות גם סופר מעניין עשו לי תצוגת תכלית בתחילת הפרויקט. יצאתי משם במחשבות של "מזל שלנו שאנחנו כאלה חכמים. אחרת מזמן היינו בים". בכל מקרה היו להם שם מערכות ייצוב עם כל מיני ג'יירו ושיכוכים מיוחדים. למות! באשר לאנגלית, יודע yes no לא מעבר. בכל זאת זו רק שפת אם אצלי. יאללה שלח לי.
אני מבין את ההתלהבות מהמוצרים, איך שהם נראים ,מהסיפורים על טכנולוגיה מדהימה וכו...אבל כל עוד לא שמעת אותם באוזניך עדיף להנמיך ציפיות.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אני מבין את ההתלהבות מהמוצרים, איך שהם נראים ,מהסיפורים על טכנולוגיה מדהימה וכו...אבל כל עוד לא שמעת אותם באוזניך עדיף להנמיך ציפיות.

הגישה שלך נכונה ואני מסכים איתה לגמרי. אבל, אחת לתקופה אתה נתקל במוצר מיוחד שמהר מאוד ניתן לצפות מה תהיה התוצאה. זה כמו שתגיד שפטיפון של טק דאק צריך לשמוע לפני כדי לדעת אם הוא נשמע טוב.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
גיא, מתנצל, רק עכשיו ראיתי את ההודעה. מתעניין ב- MS-32 spikes and shoes עם תבריג M8

שלח לי את המייל שלך אני יעביר לך את המחירון ששלח לי הבעלים. אי אפשר להעלות כאן את המסמך. הבעלים הבטיח שייתן הנחה. טרם נסגר כמה. תבריגי M8 ו-M6 זה אצלם בסטנדרט אז לא צריכה להיות בעיה או תוספת עלות מיוחדת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ראיתי בתערוכת מינכן מספר חברות עם פתרונות כאלו.
עם הדגמה עד כמה זה מבודד רעידות, זה היה מאוד מרשים בהקשר הזה, אני בטוח שזה גם משפר את סאונד בהתאם

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כשזה מבוצע נכון זה משפר בהחלט וזה מורגש מייד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור