נגן 4K

• פותח הנושא ysc
  • פורסם בתאריך

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
שלום,
אני מודע לכך שהמדיה האופטית הולכת וגוועת.
יחד עם זאת, אני אוהב את האיכות הפיזית של סרטים, ויש לי אוסף שאני לא מעוניין לוותר עליו.
כרגע יש לי BDP-180 של פיוניר, אבל במעבר ממסך FHD בגודל 46" ל- 4K בגודל 65", איכות התמונה ב- 4K לא טובה מספיק.
אני מעוניין לרכוש נגן 4K - מחפש המלצה על מכשיר באיכות גבוהה, במחיר סביר.
תודה.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
נגן של סוני דגם x800m2 נותן עלות תועלת מעולה (תבדוק באמזון גרמניה). גם הנגן של פנסוניק מדגם 820 אמור להיות מעולה, רק שאני לא בטוח שהוא נשלח לארץ.
אם תרצה לעלות ברמה אז נגן ה9000 של פנסוניק או הנגנים של פיוניר הן אופציות מובילות.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה על ההמלצה.
1. נגנים של פיוניר - כבר לא קיימים. לא מייצרים. בדרך כלל אם נשאר במלאי למישהו - אז "משחילים" מחיר כי יודעים שמדובר במוצר discontinued שרק פריקים מחפשים ואולי מוכנים לשלם מחיר גבוה עליו. למשל נגן אופו שעלה סביב 1,000 דולר, מאז שנפסק היצור - האמיר מחירו אצל מי שנשאר לו בסטוק ללמעלה מכפול...
2. בייבוא דרך אמאזון - מעבר למחיר הנקוב של המוצר ומעבר לעלות המשלוח - כמה אני צריך לקחת בחשבון מכס ? (אני מניח שעל כל זה חל גם מע"מ) ?
(בנוסף - לאחר בדיקה, לא שולחים לישראל - לא בגרמניה וגם לא באנגליה ...)

נערך לאחרונה ב:

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
ניראה שאכן הנגן של סוני כבר לא נשלח לארץ.
תנסה לפנות לישפאר לראות אם יש יבוא לארץ.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
נגן של סוני דגם x800m2 נותן עלות תועלת מעולה (תבדוק באמזון גרמניה). גם הנגן של פנסוניק מדגם 820 אמור להיות מעולה, רק שאני לא בטוח שהוא נשלח לארץ.
אם תרצה לעלות ברמה אז נגן ה9000 של פנסוניק או הנגנים של פיוניר הן אופציות מובילות.

אנטון.
פנסוניק 9000 נגן מצוין. אך מוגבל בקריאת קבצים דרך כונן קשיח.הסוני 800 אינו מוגבל בקריאת קבצים דרך מחבר USB. גם כשמדובר בקובץ HEVC מלא.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
ניראה שאכן הנגן של סוני כבר לא נשלח לארץ.
תנסה לפנות לישפאר לראות אם יש יבוא לארץ.

נכון לרגע זה אמזון אינו שולח את הנגן לישראל.
ישפאר אינה מייבאת את הנגן ארצה בשל בעיות תדרים עם משרד התקשורת.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
מה שאתם כותבים כאן - ממש לא מנחם.
זה אומר שאני לא יכול להזמין את ה- Sony X800M2 מחו"ל, כי במכס "יתקעו" לי את הפריט בגלל בעיות תדרים עם משרד התקשורת.
האם אתם יודעים לומר האם ה- Panasonic (שגם אותו כרגע לא רואה שאמאזון מוכנים לשלוח לכאן) - לא מיובא בשל בעיית תדרים?
בהינתן שלא ניתן לייבא אף אחד מהדגמים האלו - מה בכל זאת זמין בישראל ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מה שאתם כותבים כאן - ממש לא מנחם.
זה אומר שאני לא יכול להזמין את ה- Sony X800M2 מחו"ל, כי במכס "יתקעו" לי את הפריט בגלל בעיות תדרים עם משרד התקשורת.
האם אתם יודעים לומר האם ה- Panasonic (שגם אותו כרגע לא רואה שאמאזון מוכנים לשלוח לכאן) - לא מיובא בשל בעיית תדרים?
בהינתן שלא ניתן לייבא אף אחד מהדגמים האלו - מה בכל זאת זמין בישראל ?
לגבי הזמנת הנגן מאמזון אירופה שהוא הדגם המתאים לישראל. כפי הידוע לי עדין מכס ישראל לא תקע מכשירים.
משרד התקשורת מונע מישפאר סוני לייבא את המוצר לישראל באופן מסחרי.

כפי שציינתי הנגנים של פנסוניק דיי מוגבלים לעבוד עם קבצי וידיאו.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
תודה על המידע.
אתמקד באיתור דגם של Sony.
שמתי לב שקיימת זמינות ל- Sony X800, SonyX800M2 שאינם Multizone, ויש גם את הדגמים האלו בגרסת Multizone.
1. מה ההבדל בין X800 ל- X800M2 ?
2. האם אפשר ל"סמוך" על גרסת Multizone, שכן אני מניח שהיא לא מגיעה מהמפעל של Sony, אלא מישהו התערב ו"פתח" את המכשיר ?
3. במידה ואביא מכשיר מאירופה, שאינו Multizone, ב- Sony ישראל יסכימו להפוך אותו ל- Multizone ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה על המידע.
אתמקד באיתור דגם של Sony.
שמתי לב שקיימת זמינות ל- Sony X800, SonyX800M2 שאינם Multizone, ויש גם את הדגמים האלו בגרסת Multizone.
1. מה ההבדל בין X800 ל- X800M2 ?
2. האם אפשר ל"סמוך" על גרסת Multizone, שכן אני מניח שהיא לא מגיעה מהמפעל של Sony, אלא מישהו התערב ו"פתח" את המכשיר ?
3. במידה ואביא מכשיר מאירופה, שאינו Multizone, ב- Sony ישראל יסכימו להפוך אותו ל- Multizone ?

1. הדגם החדש תומך דולבי וויז'ין.
2. כעיקרון המכשיר אינו מגיע מולטי זון. במידה וכן, מישהו אכן התערב ופתח את הכשיר.
3. המכשירים מאירופה תומכים זון B וחופשי, מרבית הסרטים כיום ב 4K מגיעים פתוחים לא מוגבלים לאזורים.
4. בנוסף ניתן להשתמש בנגן כסטרימר אודיו ווידיאו לכל מטרה.

5. סוני ישראל לא תהפוך את הנגן למולטי.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
דגם ה-X800 לא תומך ב-Dolby Vision בעוד הדגם החדש ה-X800M2 כן תומך.
שים לב שלגבי דיסקים של 4K אין zones בכלל וזה קיים רק בדיסקים של בלוריי רגיל. אם אין לך אוסף של דיסקים מ-zones שונים, אני לא חושב שיש צורך בנגן multi zone במיוחד אם אתה מתכוון לקנות דיסקים של 4K.

בנוסף כדאי לשים לב שהנגנים החדשים של פנסוניק תומכים בשני הפורמטים של HDR דינמי גם Dolby Vision וגם HDR 10+ מבחנתי זהו יתרון על הנגנים של סוני.
תכונה נוספת שיש בנגנים של פנסוניק, במיוחד בדגמים הבכירים זה ה-HDR Optimizer שלהם. מדובר במנגנון Dynamic Tone Mapping מאוד מוצלח שזכה לביקורות נלהבות.

אז אתה צריך להחליט אלו תכונות חשובות לך יותר.

ysc

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
איציק ואנטון, תודה רבה על המידע והדגשים - מאוד עוזר.
אנטון - אני אבדוק גם את הפנסוניק. תוכל להיות ספציפי לגבי הדגמים ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם כבר כתבתי אז מתנצל שאני חוזר על עצמי: תבדוק Cambridge. יש להם כמה רמות של מכשירים כאלה שזוכים לביקורות מצויינות מה גם שמדובר בחברה ששמה דגש על איכות הצליל.
יבואן בארץ, מכשירים נגישים בהם אתה יכול לבדוק כל דבר.

אריה

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
איציק ואנטון, תודה רבה על המידע והדגשים - מאוד עוזר.
אנטון - אני אבדוק גם את הפנסוניק. תוכל להיות ספציפי לגבי הדגמים ?

לגבי הדגמים של פנסוניק: נגן הדגל הוא DP-UB9000 ונגן רמה מתחת לדגל (ונחשב לעלות תועלת מעולה) הוא DP-UB820.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
https://www.avforums.com/review/panasonic-dp-ub820-review.15619

יש גם התייחסות להבדלים בינו לבין נגן הדגל שעולה פי 3.

HDR

אוהב את התחום
מעורבות
33
נקודות
18
יש לי את הנגן של פנסוניק 820, נגן פגזי !!!!
רכשתי אותו בלונדון, והבאתי איתי במזוודה, וקורא קבצים מעולה דרך Hard Disk חיצוני.
בנוסף לתמיכה של הנגן בדולבי וויז׳ן, הוא גם תומך ב - HDR10+
וגם Tone Mapping מטורף !!!
לא בדקתי את הסוני, באתי מוכוון מטרה לדגם הזה אחרי אין ספור ביקורות שקראתי
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור