מתבכיינים-נמאסתם

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
95
נקודות
28
בהמשך למסתים והמוסתים ובעיקר לבכיינים שעשו להם אכלו להם פגעו בהם שני דברים :
האחד מכתב פייסבוק כזה שכתב דני בסן לכבוד השרה מירי רגב :
מכתב למירי רגב.
שלום מירי כאן דני בסן. דני מקרית גת שאמא שלו יהודית טיפלה בך כתינוקת בטיפת חלב קיבלה את ההורים שלך בקופת חולים והעניקה להם חום אהבה וטיפול מסור כמו לכל תושבי קרית גת הקטנה. אחות מיתולוגית. הלכנו לאותם בתי ספר שנינו למדנו ברוגוזין אצל זאביק בויים חיים בקר יעלי פסח. את צעירה ממני בעשר שנים. ב1973 כשאני סיימתי יב חגגו בתיכון את העובדה שהזכאים לבגרות היו 50% יוצאי עדות המזרח ו50% אשכנזים. טובי המורים הובאו לתיכון כדי להעניק לתלמידים את הטוב ביותר. רשימה מפוארת של בוגרים מכל העדות הביאה לעיר שלנו המון גאווה וכבוד. אני לא מצליח להבין איך את חווית את כל הקיפוח והאומללות אותה הפכת לדגל במרוץ שלך לצמרת את בטוחה שגדלנו באותה עיר?
אני רואה אותך פעם אחר פעם משתמשת בציניות בדגל העדתי מלבה את האש את השנאה את המחלוקת. הערב היה השיא הניסיון המביש להציג כאילו ברקוביץ כינה את מצביעי הליכוד משפחת פשע הוא בושה לאינטליגנציה. הוא דיבר על היחסים בינכם מקבלי ההחלטות השרים ההנהגה וגמזו. אף מילה על מצביעי ליכוד. זה מכוער זה מקומם זה נואל מה שאת עושה. אני לא חסיד של ברקוביץ אבל הוא אמר במפורש בראיון איתך כמה וכמה פעמים שהוא התכוון אליך אל מיקי זוהר אל כל ההנהגה. אם לא היית צועקת כל כך היית שומעת את מה שכולנו שמענו. אם את לא מאמינה לי תשאלי את חנניה וכרמלה הם יגידו לך שאני צודק.
עצוב שפעם נציגי הליכוד מקרית גת היו זאב בויים ודוד מגן היום זו את ומיקי זוהר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים יקרים.

האתר הזה חי שנים רבות גם וירטואלית וגם במפגשים פנים מול פנים בזכות המכנה המשותף היחיד שיש לנו. האהבה לאודיו ולקולנוע ביתי. האמצעי הזה מחבר את כולנו יחד. אנחנו אבלים את מותם של חברינו מתוך המכנה המשותף הזה, שמחים בשמחתם מתוך המכנה המשותף הזה. אנחנו מבקרים זה בביתו של זה מתוך המכנה המשותף הזה. אנחנו הולכים לאירועים משפחתיים של חברינו מכאן מתוך המכנה המשותף הזה.

האתר הזה מכיל שמאלנים, ימניים וערבים. הוא מכיל נוצרים ודרוזים. האתר הזה מכיל נשים וגברים. האתר הזה סייע לחברים במצוקה מתוך המכנה המשותף הזה. האתר הזה, על עשרות אלפי חבריו, ומאות אלפי גולשיו קיים רק, אך ורק בזכות המכנה המשותף הזה.

האתר הזה עורך את אירוע הדגל שלו פעם בשנתיים (digitown) המאפשר לנו להפגיש אלפי חובבים רק מתוך המכנה המשותף הזה.

המכנה המשותף הזה הוא הדבר היחיד שמאחד ביננו, שמאפשר לליבו של האתר הזה לפעום. הקרבנו כולנו לא מעט על מנת לשמר את זה. וכן, היו ויכוחים בעבר שלא עצרתי בזמן. והויכוחים ההם היו בתקופות הרבה פחות טעונות מהתקופה המטורפת הזו. נישארנו יחד בזכות המכנה המשותף הזה - אודיו, וידאו - מוסיקה - קולנוע - נשמה!

אין מצב בעולם שתתחילו להסתכסך זה עם זה בגלל איזה ראש ממשלה, ראש אופזיציה טובים או רעים ככל שיהיו. אין מצב בעולם שאני אפקיר את האתר שלי לויכוח שברור לנו שיצא משליטה. אין מצב בעולם שאני אוותר על החיבור הזה של כולנו שמה שמאחד אותו הוא המכנה המשותף שלשמו מיועד האתר.

האתר הזה נועד ליצור חברויות, קהילה. אווירה משפחתית, שמחה, ועזרה הדדית. האתר הזה מיועד לתת לכם רגע של נחת מהרעש האין סופי מחוצה לו. האתר הזה הוא המקום היחיד שאין בו פוליטיקה, אין בו עמדות של ימין ושמאל, אין בו ערבים ויהודים, אין בו נשים וגברים. יש בו את המכנה המשותף הזה - ורק הוא הנושא, רק הוא בראש סדר העדיפויות וכנראה שבמקרה הזה, המכנה המשותף הזה מספיק חזק בשביל למנוע מריבה עתידית בין שניים או שלושים גולשים.

רוצים לפרוק? תפרקו על בורר העוצמה במגבר שלכם. תפרקו לתוך היצירה שאתם מקשיבים לה. תראו סרט אקשן על מסך ה-4k שלכם. תנסו להבחין בין כבלים, רזונטורים. תקחו את הזעם הזה שלכם, הצורך לפרוק, התסכול שלכם והמירו אותו לדבר היחיד שמאחד אותנו - הנאה ותחביב משותף.

אל! אל(!!!) תפתחו את הדיון הזה. הוא יהרוס את הדבר הזה שאנחנו חיים אותו, נושמים אותו יום יום שעה שעה - המכנה המשותף שלנו!

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
נמר שאפו :בעד:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
כל כך צודק !
גועל הנפש עוטף אותנו מכל מקום - בתכניות האקטואליה, באתרי החדשות באינטרנט, פייסבוק ואחרים.

פה זה מקום נפלא להתעסק במשהו כיפי, גם כאשר יש חוסר הסכמות (כן קרמיקה, לא קרמיקה....) וזה המקום לברוח מהגועל נפש.

כמו שיובל בנאי שר "למה לי פוליטיקה עכשיו ?".
ארז

n1957

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
18
אל תכניסו לכאן פוליטיקה, זה הורס כל חלקה טובה ביחסים בין אנשים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הפתרון הפשוט זה להוריד את המטבחון הזה וזהו
שיעברו לפייסבוק

e&k

עוסק בתחום
מעורבות
61
נקודות
28
חברים יקרים.

האתר הזה חי שנים רבות גם וירטואלית וגם במפגשים פנים מול פנים בזכות המכנה המשותף היחיד שיש לנו. האהבה לאודיו ולקולנוע ביתי. האמצעי הזה מחבר את כולנו יחד. אנחנו אבלים את מותם של חברינו מתוך המכנה המשותף הזה, שמחים בשמחתם מתוך המכנה המשותף הזה. אנחנו מבקרים זה בביתו של זה מתוך המכנה המשותף הזה. אנחנו הולכים לאירועים משפחתיים של חברינו מכאן מתוך המכנה המשותף הזה.

האתר הזה מכיל שמאלנים, ימניים וערבים. הוא מכיל נוצרים ודרוזים. האתר הזה מכיל נשים וגברים. האתר הזה סייע לחברים במצוקה מתוך המכנה המשותף הזה. האתר הזה, על עשרות אלפי חבריו, ומאות אלפי גולשיו קיים רק, אך ורק בזכות המכנה המשותף הזה.

האתר הזה עורך את אירוע הדגל שלו פעם בשנתיים (digitown) המאפשר לנו להפגיש אלפי חובבים רק מתוך המכנה המשותף הזה.

המכנה המשותף הזה הוא הדבר היחיד שמאחד ביננו, שמאפשר לליבו של האתר הזה לפעום. הקרבנו כולנו לא מעט על מנת לשמר את זה. וכן, היו ויכוחים בעבר שלא עצרתי בזמן. והויכוחים ההם היו בתקופות הרבה פחות טעונות מהתקופה המטורפת הזו. נישארנו יחד בזכות המכנה המשותף הזה - אודיו, וידאו - מוסיקה - קולנוע - נשמה!

אין מצב בעולם שתתחילו להסתכסך זה עם זה בגלל איזה ראש ממשלה, ראש אופזיציה טובים או רעים ככל שיהיו. אין מצב בעולם שאני אפקיר את האתר שלי לויכוח שברור לנו שיצא משליטה. אין מצב בעולם שאני אוותר על החיבור הזה של כולנו שמה שמאחד אותו הוא המכנה המשותף שלשמו מיועד האתר.

האתר הזה נועד ליצור חברויות, קהילה. אווירה משפחתית, שמחה, ועזרה הדדית. האתר הזה מיועד לתת לכם רגע של נחת מהרעש האין סופי מחוצה לו. האתר הזה הוא המקום היחיד שאין בו פוליטיקה, אין בו עמדות של ימין ושמאל, אין בו ערבים ויהודים, אין בו נשים וגברים. יש בו את המכנה המשותף הזה - ורק הוא הנושא, רק הוא בראש סדר העדיפויות וכנראה שבמקרה הזה, המכנה המשותף הזה מספיק חזק בשביל למנוע מריבה עתידית בין שניים או שלושים גולשים.

רוצים לפרוק? תפרקו על בורר העוצמה במגבר שלכם. תפרקו לתוך היצירה שאתם מקשיבים לה. תראו סרט אקשן על מסך ה-4k שלכם. תנסו להבחין בין כבלים, רזונטורים. תקחו את הזעם הזה שלכם, הצורך לפרוק, התסכול שלכם והמירו אותו לדבר היחיד שמאחד אותנו - הנאה ותחביב משותף.

אל! אל(!!!) תפתחו את הדיון הזה. הוא יהרוס את הדבר הזה שאנחנו חיים אותו, נושמים אותו יום יום שעה שעה - המכנה המשותף שלנו!
:כל-הכבוד:

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
המטבחון זה בשביל לדבר על אוכל !! :)
וואלה
מי מרים את הכפפה ושם מתכון של חביתה?

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
חברים יקרים.

יפה מאוד כתבת.

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
בתור התחלה הייתי מעיף את הפוסט
את הפוליטיקה וכל הזוהמה משמאל וימין תשאירו לאתרים אחרים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור