מערכת חדשה לטויוטה קורולה עם רכיבים מהישנה

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
שלום חברים, אני מעוניין להתקין מערכת סטריאו איכותית בטויוטה קורולה היברידית 2019.
פירקתי מהאוטו הישן מערכת בת 13 שנים שכוללת מגבר אודיסון srx 5, קומפוננטים הרץ hi energy (טוויטר אחד שרוף ואולי גם השני) , רמקולים אחוריים בסיסיים של בוסטון אקוסטיק, סאבוופר בסיסי של הרץ 12 אינץ, רדיו דיסק אקליפס 5000 שיש לי בשבילו גם צינגר תואם. (יחידת הראש הזאת היתה מצוינת אבל מבין שזה מסובך להכניסה. יש לי מולטימדיה ברכב. (זאת שמותקנת ברכב בארץ).
הייתי רוצה מערכת שתהיה שדרוג משמעותי ביחס לקודמת. אהבתי באופן כללי את גוון הסאונד במערכת הקודמת שהיה חם במידה אבל עדין פתוח ומפורט בצלילים הגבוהים. בכל זאת רוצה אם אפשר יותר. יותר מפורט תלת מימדי ועוד. לא יודע מה אם בכלל להשאיר מהמערכת הישנה ומה לחדש. לא החלטתי סופית אם אני רוצה רמקולים אחוריים, כשהיה לי שמעתי איתם, נשמע לי צליל עם קצת יות נפח אבל לא סגור על זלא הגדרתי תקציב מדויק כי לא ברור לי מה דרוש כדי להשיג שיפור, אבל מאמין שאם זה דרוש אוכל להוציא עד 10000 שח.
אשמח לרעיונות כלליים וגם אם אפשר המלצות למכשירים ספציפיים
אודה לעזרתכם

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור