רמקולים מערכת אודיו למתחיל - תחליף רמקולים שולחניים 2.1

Doromitis

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
שלום לכולם!

מזה תקופה ארוכה אני חושק להחליף את הרמקולים שלי (Harman Kardon SoundSticks II) ברמקולים ראויים.

אני מחפש רמקולים שישבו על שולחן העבודה שלי -
ישמשו בעיקר לשמיעת מוזיקה (קלאסית / אלקטרונית דוגמת Astrix / Infected Mushroom / מטאל ועוד..) ומשחקים.
אני אוהב את העובדה שיש לי היום סאבוופר שיושב על הרצפה ונותן את האפקט הראוי והתחושה המעצימה - והייתי שמח לשמור על זה.
החלל הוא הוא חדר עבודה 2.8מ' על 3מ'
התקציב - עד 1500-2000 ש"ח.

מכל הסקירות שראיתי בשלל ערוצי יוטוב (דוגמה) הגעתי למסקנה שמה שיש בחו"ל ובמחיר סביר - אין בארץ, ואם יש אז עולה פי 2-3 לפחות.
אין לי בעיה לרכוש מחו"ל אבל כמובן אעדיף לרכוש בישראל עם אחריות.

בנתיים האופציה הכי סבירה / זולה שמצאתי (שתחסוך את כל הציוד הנלווה לרוב גם) זה:
jamo s801pm

או עם ציוד נלווה:
elac b5.2

אשמח לשמוע את דעתכם ואת ההמלצות שלכם בנושא.

תודה רבה,
דור

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אין לי תשובה לתת לך, רק אציין שהדילדואים והמדוזה שיש לך הם לדעתי ערימת הפלסטיק הכי מוסיקלית ששמעתי במחיר שלהם וגם במחיר כפול. לא הייתי ממהר להחליף אותם בפתרון זול.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
650
נקודות
113
שלום לכולם!

מזה תקופה ארוכה אני חושק להחליף את הרמקולים שלי (Harman Kardon SoundSticks II) ברמקולים ראויים.

אני מחפש רמקולים שישבו על שולחן העבודה שלי -
ישמשו בעיקר לשמיעת מוזיקה (קלאסית / אלקטרונית דוגמת Astrix / Infected Mushroom / מטאל ועוד..) ומשחקים.
אני אוהב את העובדה שיש לי היום סאבוופר שיושב על הרצפה ונותן את האפקט הראוי והתחושה המעצימה - והייתי שמח לשמור על זה.
החלל הוא הוא חדר עבודה 2.8מ' על 3מ'
התקציב - עד 1500-2000 ש"ח.

מכל הסקירות שראיתי בשלל ערוצי יוטוב (דוגמה) הגעתי למסקנה שמה שיש בחו"ל ובמחיר סביר - אין בארץ, ואם יש אז עולה פי 2-3 לפחות.
אין לי בעיה לרכוש מחו"ל אבל כמובן אעדיף לרכוש בישראל עם אחריות.

בנתיים האופציה הכי סבירה / זולה שמצאתי (שתחסוך את כל הציוד הנלווה לרוב גם) זה:
jamo s801pm

או עם ציוד נלווה:
elac b5.2

אשמח לשמוע את דעתכם ואת ההמלצות שלכם בנושא.

תודה רבה,
דור
אם הכוונה לרמקולים מחשביים סטייל, אודיו אנג'ין יעשו עבודה מצויינת. אין לי דגם מדוייק לתת לך , כדאי לך לשמוע אותם כי הם באמת מעניקים חוויה אודיופילית נעימה ומלאה בטווח השמיעה הקרוב.

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
במידה והכיוון הוא זוג רמקולים לשולחן עבודה. אני ממליץ על מוניטורים של Presonus 3.5 מחוברים לדאק USB זול מאמזון XtremPro X1
זוג מעמדים למוניטורים מספוג מאליאקספרס ומחבר TRS מתאים של Ugreen, סך החבילה עודף מ 600 ש"ח.
דום טוויטר "1 וופר קרבון, הגברה Class Ab

לא מכיר משהו שמתקרב לזה במחיר הזה.

תמונות מצורפות

• 20211214_095912.jpg
    20211214_095912.jpg
    KB 89 · צפיות: 63

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
262
נקודות
63
אין לי תשובה לתת לך, רק אציין שהדילדואים והמדוזה שיש לך הם לדעתי ערימת הפלסטיק הכי מוסיקלית ששמעתי במחיר שלהם וגם במחיר כפול. לא הייתי ממהר להחליף אותם בפתרון זול.
מסכים!

לא הייתי מחליף אותם

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
דרך אגב, ראוי לציין שהסט שיש לך בחיבור דרך דאק זול (Schitt Fulla, xDuoo TA-01B) במקום יציאת האודיו onboard נשמע סוף!

Doromitis

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
תודה על התגובות!

נשמע שהדרך ללכת על בטוח היא אולי לרכוש DAC כמו ש Cloudy מציע (אגב, איפה אתה מצליח לקנות את ה Fulla?) ולנסות לראות איך זה נשמע.
(למרות שיש לי כרטיס קול ותיק Asus Dx שהוא יותר טוב ממה שיש בדרך כלל במחשבים)

במידה ולא ימצא חן, אפשרי לרכוש את המוניטורים ש- motorica מציע :)

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
את ה Fulla אני חושב שרק דרך האתר של Schiit, שם לפחות קניתי את שלי.
לא מכיר את כרטיס הקול הזה אז אני לא ממש יודע את ההבדל בינו לבין DAC חיצוני. בהשוואה לכרטיס קול Onboard סטנדרטי, DAC חיצוני זה עולם אחר ולא רק באוזניות :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

מי יודע. אולי יתמזל מזלך.

Doromitis

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3

מי יודע. אולי יתמזל מזלך.
נראה מעניין! שלחתי :) נחזיק אצבעות...

Doromitis

חבר מתחיל
מעורבות
2
נקודות
3
מעדכן מה קרה בסוף -
הזמנתי לי
SCHIIT MAGNI HERASY
SCHIIT MODI
נשארתי עם הרמקלים שלי SOUND STICKES III ואכן איכות הסאונד השתפרה! ממש כיף וממליץ לכולם!
(רכשתי גם כבל "HIFI" עם RCA TO TRRS של UGREEN כדי לחבר ל MAGNI ביציאות PREAMP)

הזמנתי גם אוזניות:
Massdrop x Sennheiser HD 6XX
האוזניות נשמעות מצוין, צריך להתרגל להעדר תדרים נמוכים עקב העיצוב הפתוח שלהם אבל עד כה הן אחלה!

תודה לכולם :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור