מנסים להיפטר מרכב ישן שאין לו ביקוש

אמירקו35

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אנחנו מנסים להיפטר ממכונית רנו קטנה שנת 2007 שמצבה הטכני סביר אבל היא לא שמורה מבחינת רכיבי פלסטיק, כיפופים בפח וכו'. פרסמנו אותה בעבר בלוחות של המכירת רכב, אבל אף אחד לא התעניין גם במחיר נמוך ממחירון (המחירון שלה הוא 9200 ש"ח לפי האתר הזה https://www.gear.co.il/מחירון-רכב-דגם/רנו/קליאו/2007-צורה-חדשה/קליאו-5-דלתות/1.6-אקספרסיון-אוטומט ). השאלה היא אם כדאי לקחת את הרכב לאיזה מוסך רנו ולנסות למכור לו חלפים? זה משהו שעושים במוסכים האלה או שהם מכירים את מי שמתעסק בזה? וכמה אנחנו יכולים לקבל עליו אם הוא לחלפים? אפשרות אחרת שחשבנו עליה היא לעשות טרייד אין לרנו ולקנות משהו חדש יותר - נראה לכם שיסכימו לקחת אותה? במחיר הגיוני? איך הם קובעים את המחיר בעצם? כי חשבתי לשלוח פרטים של הרכב בטופס שבאתר הזה https://www.galileasing.co.il/tradein/ ולראות כמה ייתנו לי עליו עם טרייד אין ואני מתלבט אם לשים תמונות שמראות את הבעיות או לא... זה ישפיע על המחיר שייתנו לי, נכון? איך אני יכול לשחק עם זה ככה שהם כן יתנו לי הצעה סבירה?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אם יש לרכב טסט אפשר לשלוח לגריטה,
אם זה עדיין קיים,או לפרסם לחלקים!

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
מה היה המחיר שניסית למכור?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
אם יש לרכב טסט אפשר לשלוח לגריטה,
אם זה עדיין קיים,או לפרסם לחלקים!
פרוייקט הגריטה כבר שבק חיים ודי מזמן. מכל מקום כשהיה חי ובועט חל על מכוניות עם טסט, במצב נסיעה ובגיל 20 לפחות. אפשר למכור לפרוק, אבל קרוב לודאי במחיר שאינו יותר מסימלי. טריידאין יתן לרוב תמורה פחותה מההנחה שתוכל לקבל בלעדיו, אבל אפשר תמיד לנסות.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
גם אם לא תשים תמונות המראות את הבעיות של הרכב אני מניח שבסוף מישהו מטעם רנו יסתכל על הרכב וההצעה שתקבל היא בכפוף לבדיקה מטעמם, לכן לא הייתי מסתיר מהם מידע.

לגבי טרייד כדי לקבל משהו על הרכב, אם אתה לא רוצה לקנות רנו שוב אז חבל לכבול את עצמך רק בשביל לקבל משהו על הרכב שלך. אם בכל זאת בחרת לעשות זאת, בדוק קודם עלות לסגירה של הרכב שאתה רוצה ואז תכניס את עניין הטרייד כדי להבין כמה באמת אתה מקבל על הרכב שלך.
בנצלחה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
להוריד מחיר עד שימצא קונה. אין יותר מדי מה לעשות

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
תקח את הרכב ללוד.
תקבל מחיר מחירון

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
שכן שלי עם גולף 2012
כחדשה לא מקבל חצי מחיר.

לני

חבר משקיען
מעורבות
268
נקודות
63
גם הוא יכול לקחת אותה ללוד
ולהדביק עליה דגל ישראל

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אמרתי לו
לא רק בלוד,חיפה נצרת עכו,לכל מי שרוצה להיפטר מהרכב,יש לו עכשיו ים הזדמנויות.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור