מי בוקס סטרימר בעיה

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
היי
רכשתי אתמול סטימר של שיאומי מי בוקס s התקנה חלקה עברה בשלום ,קניתי אותו בעיקר בשביל ה קודי התקנתי קודי 18.8 וכאשר רציתי להגדיר את השמע תחת הגדרות לא ניתן לשנות את הגדרות של מפענח אודיו ישיר בכלל אין אופציה להפעיל את המפענחי אודיו כמו dts true hd ,אם הבנתי נכון הישאומי לא תומך בזה בקודי .
האם זה נכון כי אם כן אני זורק את השיאומי לפח או מוכר פה ב 150 שקל חדש בקרטון.
פשוט הזוי .האם יש דרך לשנות את הגדרות אולי תוכנה צד 3 כי על הקופסא של שיאומי יש פרסומת של dts ועוד שאר ירקות

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
בטח תומך
איך חיברת אותו?

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
צודק הייתי צריך לשנות את ההגדרות של השיאומי הגדרות כל היו מוגדרות pcm שינתי אותם .
בעיה מוזרה נוספת שקרתה לי אתמול עשיתי שיתוף smb במחשב מריץ ווינדוס 10 לסטימר . הכל תחילה עבד טוב השיתוף נוצר הוספתי משאב רשת מסוגsmb נתתי את האיפי של המחשב המשתף ושם משתמש וסיסמה לא מוגדרת לי במחשב ואף מבוטלת לי האופציה לעשות שיתוף סהגדרות רשת תחת ווינדוס.
בבוקר היום מנסה להכנס לשיתוף ומקבל חלון שרושם " נעל העדפות למשך ואז .. את כתובת איפי של המחשב המשתף.
ואין אפשרות לגשת לשיתוף הוא פותח חלון שם משתמש וסיסמה שאניצלא הגדרתי בכלל ולא קיימת ואז השיתוף נכשל .
משהו ניתקל בזה יכול לעזור בבקשה

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
צרפתי תמונת

תמונות מצורפות

• 15987702423166909815068001090230.jpg
    15987702423166909815068001090230.jpg
    KB 85.2 · צפיות: 108

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
האמת הצלחתי להפעיל את שיתוף smb יצרתי משתמש חדש וסיסמא נתתי לו הרשאה ואז עדכנתי זאת בשיאומי .עובד.
אבל תכנים שיש לי בארד דיסק מרוחק ברשת די קשה להם לנגן המון בפריניג רק מדיה תובענית כמו סרטים באודיו גבוה dts hd לא סוחבים לעומת זאת במחשב נוק שמחובר קווי הכל טס

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
האמת הצלחתי להפעיל את שיתוף smb יצרתי משתמש חדש וסיסמא נתתי לו הרשאה ואז עדכנתי זאת בשיאומי .עובד.
אבל תכנים שיש לי בארד דיסק מרוחק ברשת די קשה להם לנגן המון בפריניג רק מדיה תובענית כמו סרטים באודיו גבוה dts hd לא סוחבים לעומת זאת במחשב נוק שמחובר קווי הכל טס
זה בגלל החיבור הקווי שמגיע ל 1 גיגה ביט
ניסית להגדיר את הרשת האלחוטית על 5 גיגה?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אני מצטרף לחשדות שעולות פה לגבי איכות ה wifi אצלך. אצלי המכשירים גם מדברים באמצעות wifi אבל במקום הראוטר הרגיל אני משתמש בנקודה של Unify. לא הכי חדש או מהיר אבל יציב בהרבה.

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
יש לי ראוטר של טי פי לינק 841 והוא לא תומך בדואל .
קניתי ראוטר חדש של די לינק ac1200 יש לו דואל בנד .
שאלה חשובה במידה ואני מגדיר את הראוטר לעבוד ב 5 האם המצלמות אבטחה וגם המחשבים ההתקנים שיתחברו בוויפי יצטרכו לדעת לעבוד ב 5 ?
הבנתי שאת המי בוקס צריך לאתחל להגדרות יצרן ולהגדיר אותו לפי מיקום של ארהב ולבטל את המיקום בכדי שיעבוד ב 5

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אשמח להבהרות
תודה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
יש לי ראוטר של טי פי לינק 841 והוא לא תומך בדואל .
קניתי ראוטר חדש של די לינק ac1200 יש לו דואל בנד .
שאלה חשובה במידה ואני מגדיר את הראוטר לעבוד ב 5 האם המצלמות אבטחה וגם המחשבים ההתקנים שיתחברו בוויפי יצטרכו לדעת לעבוד ב 5 ?
הבנתי שאת המי בוקס צריך לאתחל להגדרות יצרן ולהגדיר אותו לפי מיקום של ארהב ולבטל את המיקום בכדי שיעבוד ב 5
בכל נתב שתומך בדואל אתה יכול להגדיר ששניהם יעבדו יחד
תגדיר שתי רשתות נניח home24,home5
מי שלא יכול להתחבר ל 5 יראה רק את ה 2.4
פשוט תתחבר לרשת לפי השם
לא נראה לי שצריך משהו מיוחד לשיאומי

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
רגע אבל אם אני רוצה שהכל יהיה תחת אותה רשת שיתופים אז למעשה אני כאילו עובד על שתי רשתות שונות לא ?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
יש קשר בין הרשתות זה אותו subnet
אני גם לא מאמין שיש לך משהו שלא יודע להתחבר לרשת 5 גיגה. זה לא חדש

Bolero76

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
5 גיגה פתר את הבעיה אבל אני חייב עזרה שיתופים לא עובדים לי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור