מינכן 2022, מקום ראשון שלי ועוד..

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
יש הרבה יפות והרבה חכמות, היו הרבה חדרים שנשמעים פגז!
אבל מקום ראשון שלי , מה שהכי נגע בי ולא יצא מהראש.. כזו שכל תו ונקישה שהוציאה באו לי בול! בלי שום הערה בלי שום כוכבית, כזו שהייתי חותם עליה עד סוף חיי. היא.. הוא..
מוזיקת תופים.....

החדר של סולושן שהודגם עם רמקולים של מג'יקו!

הרמקולים של מגיקו פשוט הורסים, גם המקום השני שלי הוא החדר של מגיקו בעצמם, שהדגימו עם אלקטרוניקה של פיליום ונשמע פשוט טירוף.
אבל משהו בשידוך עם סולושן היה לאזניי יותר טוב. יש לציין שבחדר של סולושן ניגן רמקול הרבה יותר יקר של מגיקו, אז זו לא השוואה הוגנת.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יש הרבה יפות והרבה חכמות, היו הרבה חדרים שנשמעים פגז!
אבל מקום ראשון שלי , מה שהכי נגע בי ולא יצא מהראש.. כזו שכל תו ונקישה שהוציאה באו לי בול! בלי שום הערה בלי שום כוכבית, כזו שהייתי חותם עליה עד סוף חיי. היא.. הוא..
מוזיקת תופים.....

החדר של סולושן שהודגם עם רמקולים של מג'יקו!

הרמקולים של מגיקו פשוט הורסים, גם המקום השני שלי הוא החדר של מגיקו בעצמם, שהדגימו עם אלקטרוניקה של פיליום ונשמע פשוט טירוף.
אבל משהו בשידוך עם סולושן היה לאזניי יותר טוב. יש לציין שבחדר של סולושן ניגן רמקול הרבה יותר יקר של מגיקו, אז זו לא השוואה הוגנת.
ביום הראשון המציגים מסולושיין החלו את התצוגה עם פרה תקול , הפרה הוחלף מאוחר יותר באחר תקין, הסאונד כמובן השתפר בהתאמה.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
הייתי מהיום השני והלאה, ככה שכנראה שמעתי את המצב התקין

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
בגזרת הרמקולים במחירים יותר עממיים שנשמעו לי טוב, מקום 1 שלי (ואולי היחיד בגזרה שבאמת הרשים אותי) היו living voice.
לא זוכר איזה דגם ניגן שם, מישהו יודע? האמת שגם לא זוכר לאיזה אלקטרוניקה שודכו, כן זוכר סאונד מעולה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור