מחפש רמקולים ומגבר עד 7000 שח

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן אנשים יקרים, אני צריך את עזרתכם במציאת סט שלם חדש לבית.
ברגע שהתחלתי לצלול טיפה לעולם הרמקולים אבדתי את עצמי לגמרי, עד היום התפתחתי יותר בעולם האוזניות, יש בבעלותי את VALI NEOTERIC של KENNERTON
שהם מאוד חמודות, אבל הם לא בועטות כמו שהייתי רוצה.
אני מחפש רמקולים מדוייקים ובועטים. עם עומק וסאונד סטייג' מרשים.
החדר האזנה שלי משהו כמו 3.5 על 3.5 גבס. עם טיפול עדין וספה רחבה.

אשמח שתשפכו לי קצת אור על דגמים שרצוי להקשיב ולבחון , בנוסף למגברים שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל..
כל טיפת מידע תתקבל בברכה , אלף תודות !

*אגב רב המוזיקה שאני שומע היא אלקטרונית. אם יש לזה ערך כלשהו.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
בחדר בגודל הזה הייתי הולך על מדפי.
אם אתה שומע רק אלקטרוני, לדעתי אתה לא חייב לשים המון כסף כדי להינות, והתקציב (הצנוע) הזה יכול להספיק.
ממיר יש לך?

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
התקציב 7000 לכל אחד או ביחד ? האם יד שניה בא בחשבון ?

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אגב רב המוזיקה
בחדר בגודל הזה הייתי הולך על מדפי.
אם אתה שומע רק אלקטרוני, לדעתי אתה לא חייב לשים המון כסף כדי להינות, והתקציב (הצנוע) הזה יכול להספיק.
ממיר יש לך?
אם לממיר אתה מתכוון לכרטיס קול אז כן יש. משהו צנוע.. עלה בזמנו 900שקל.
של PRESONUS.
בהנחה שאני אביא מדפים, לרב סאב יהיה הכרחי? בשביל לקבל את התמונה המלאה.
ובמחשבה שנייה אני רב הזמן שומע מטווח של חצי מטר בערך מהרמקולים, ושאני רואה סרט אז על הספה במרחק של 3 - 3.5מטר.
אז כן רק מדפיים באים בחשבון.
התקציב 7000 לכל אחד או ביחד ? האם יד שניה בא בחשבון ?
תודה על החידוד :) התקציב לכלל הסט אפ. יש אפשרות לחריגות פה ושם אם באמת יש צורך.
וכן אני אעדיף לרב יד שניה.

נערך לאחרונה ב:

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
394
נקודות
83
שלחתי לך הודעה פרטית לגבי רמקולים רצפתיים שאני מוכר

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש לי סט שלם למכירה של מדפיים איכותיים מתוצרת סונוס פאבר, מגבר עוצמתי של 120w, כולל דאק ואפילו סאב קטן - במחיר זול ממה שחיפשת.
תוכל להאזין אצלי בתל אביב

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
חדש ממליץ לנסות את המגבר הזה:https://vivaldiaudio.co.il/product/cyrus-one/ T או אתו אחד בתוספת דאק בשילוב הרמקולים האלה: http://www.maestroaudio.co.il/mi/sales.asp?gr=
ASW Cantius 212. אם יש סבלנות וזמן "לצוד" ביד שניה ,אפשר לימצוא אחלה דברים,אבל זה יכול לקחת הרבה זמן.

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
חדש ממליץ לנסות את המגבר הזה:https://vivaldiaudio.co.il/product/cyrus-one/ T או אתו אחד בתוספת דאק בשילוב הרמקולים האלה: http://www.maestroaudio.co.il/mi/sales.asp?gr=
ASW Cantius 212. אם יש סבלנות וזמן "לצוד" ביד שניה ,אפשר לימצוא אחלה דברים,אבל זה יכול לקחת הרבה זמן.

אליפות, יש הרבה זמן והרבה סבלנות. לגבי המגבר משולב עם דאק. עד כמה נורא להביא יחידה כזאת? הבנתי שלא נהוג להביא משולבים.
ולגבי הרמקולים. למען הרפרנס. אם היו מציאים לך אותם או את הLS50 בחינם. את מי היית לוקח? ולמה
רמקול פנטסטי
לדעתי התמורה הכי טובה למחיר
נראה פנטסטי אבל אני מחפש מדפיים. מה גם הוא לא נכנס לי בתקציב.. אני בלי מגבר
יודע מה אני חוזר בי.. אם יש אופציה לרצפתיים שמותאמים גם לחללים קטנים ומרחק ישיבה קרוב אני בעד.

נערך לאחרונה ב:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
לא רואה שום דבר נורה במגבר משולב דאק ובטח בתקציב מוגבל כמו שלך.תמורת 1000ש"ח נוספים אתה מקבל אותו מגבר עם דאק מובנה, כמובן אם יש בזה צורך. לגבי הרמקולים: למוסיקה אלקטרונית לASW יהיה יתרון ברור ביחס לLS50 ,במיוחד ללא תוספת סאב.

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא רואה שום דבר נורה במגבר משולב דאק ובטח בתקציב מוגבל כמו שלך.תמורת 1000ש"ח נוספים אתה מקבל אותו מגבר עם דאק מובנה, כמובן אם יש בזה צורך. לגבי הרמקולים: למוסיקה אלקטרונית לASW יהיה יתרון ברור ביחס לLS50 ,במיוחד ללא תוספת סאב.

מדהים. איפה רב המקומות החמים שמפרסמים רמקולים? בחיפוש מהיר פה בפורום עלה לי רק פעם אחת מהASW .. לפני שנתיים
ומה אתה אומר על BUCHARDT S400?

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
את בושארד לא יצא לי לישמוע, אבל על הנייר נירא רמקול מעניין מאד עם תחום תחתון בריא בזכות רדיאטור פסיבי. ASW כבר לא קיימת:ב 2015 המפעל שלהם בגרמניה נשרף כליל,לכן יש מצב, שתצליח להוציא אותם מעופר(מאסטרו) בפחות מהמחיר הנקוב באתר.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
272
נקודות
63
נראה פנטסטי אבל אני מחפש מדפיים. מה גם הוא לא נכנס לי בתקציב.. אני בלי מגבר
יודע מה אני חוזר בי.. אם יש אופציה לרצפתיים שמותאמים גם לחללים קטנים ומרחק ישיבה קרוב אני בעד.
זה רמקול מדפי :)

נראה לי בלי הסטנד זה איזה אלף שקל פחות
תבדוק עם audio club אולי תעשה איזה טרייד על ציוד ישן

יש להם גם כל מיני מגברים מעולים

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
את בושארד לא יצא לי לישמוע, אבל על הנייר נירא רמקול מעניין מאד עם תחום תחתון בריא בזכות רדיאטור פסיבי. ASW כבר לא קיימת:ב 2015 המפעל שלהם בגרמניה נשרף כליל,לכן יש מצב, שתצליח להוציא אותם מעופר(מאסטרו) בפחות מהמחיר הנקוב באתר.
אלוף תודה

noam123123

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש לי אופציה להביא את הbuchardt s400 ב4800.
מישהו חושב שיש לו מתחרים?
בתקציב של עד 5000.

גל85

אוהב את התחום
מעורבות
42
נקודות
28
שמעתי את הבוקארט, אחלה ביצועים לגודל שלו, אגב מדפי איכותי, שווה לבדוק אצל יאיר פורמן אם יש לו במקרה זוג של לסטרו הרמוניקו, מדפי גדול עם ביצועים של רצפתי.

או כמובן atc scm 11 (מדויק מאוד ובועט) מיד 2 או תצוגה, פיוז מוכרים אותם או אודיולאב (היבואן).

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
תנסה למצוא בארץ או בחול, מיד שניה-
מגבר משולב של naim nait2
ורמקולים מדפיים של neat/proac/harbeth
מקסימום מוזיקה בתקציב שלך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור