מחפש פיתרון הגברה אלחוטי פשוט של שני רמקולים ומשדר מהטלויזיה ולא בקיא כל כך בציוד

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי חברים
הרמקול של הטלויזיה שלי לא מספיק חזק עבורי ואם זה לא מספיק כשהמזגן דולק זה מוציא את החשק לראות טלויזיה וחשבתי אולי לתלות זוג רמקולים בקיר הנגדי שממול הטלויזיה (הקיר שלמעשה הספה צמודה אליו) אבל ללא כבלים כלל אלא בצורה אלחוטית (הכל בא בחשבון, בלוטות, RF, מה שיותר אמין יותר טוב)

הרעיון שלי היא לתלות רמקולים קטנים או סטנדרטיים על הקיר צמוד הספה משני צדדי הספה (משני צדדי הספה יש שקעי חשמל) ולשדר אליהם באלחוט את הסאונד מהטלויזיה וככה לקבל למעשה צליל היקפי שממש יגביר לי את חווית האזנה.

האם קיים משדר אלחוטי כלשהו שמתחבר לטלויזיה ב PL ויכול לשדר באלחוט למכשיר אחר שאפשר לחבר אליו רמקולים?

אשמח לרעיונות והצעות

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
הי,
התשובה הפשוטה היא שאכן יש בשוק מתאמים שמקבלים אות סטריאו ומשדרים אותה בבלוטות', ויש מבחר אדיר של רמקולים אלחוטיים שמקבלים BT כקלט, אז זה יעבוד.
כמו כן, אפשר פשוט לחבר ישירות את הטלביזיה לרמקולים באמצעות BT. אלא אם הטלויזיה ממש ישנה.

השאלה היא, אם הבעיה היא רק ווליום, למה לא לחבר "מקרן קול" תחת הטלויזיה? זה נראה לי יותר פרקטי ואיכותי (לקבל את הצליל מהיכן שהוא אמור להגיע, ולא מעל הראש..). סה"כ צריך לוודא שלמקרן הקול יש ווליום מספיק חזק עבורך וזהו.

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית אציין שאין בלוטות' בטלויזיה (סוני bravia)
ככה שאני אהיה חייב משהו שלוקח סטריאו ומעביר את זה הלאה בצורה אלחוטית

מה זה בעצם מקרן קול? אתה אומר בעצם שאני מניח אותו תחת הטלויזיה, לטלויזיה יש רמקולים מובנים (תקינים) אבל הבעיה שלי היא כשהמזגן עובד הרעש שהוא מייצר קצת מפריע לשמוע
לכן אם אני שם מקרן קול ליד הטלויזיה, במה הוא שונה מהרמקולים המובנים?

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
כל רמקול איכותי שתוסיף יעלה מעל 2000 שח , אז אולי דווקא שווה לשדרג את הטלוויזיה , תחפש בחנות אחת עם רמקולים טובים

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני רואה מקרני קול ב 500-600 שקל תומכי בלוטות', אולי כדאי להשקיע בזה?
איזה מכשיר אני צריך לחבר לטלויזיה שמתחבר ב pl ומשדר סאונד בבלוטות'?

נערך לאחרונה ב:

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
יש בנמצא דגמים עם כניסה אנאלוגית.
למשל https://www.lastprice.co.il/p/26990/מקרן-קול-LG/LG-NB3531A
אתה רוצה לוודא שלדגם יש aux in, או לפעמים זה נקרא portable in או analog input וכו..
הואיל ועוצמת הצליל זה העניין, אז וודא שיחד עם הסאב וופר (הרוב המכריע מגיע עם)העוצמה מספקת.

אני מסכים עם @Eylo שאולי הכי טוב פשוט להחליף טלביזיה לדגם עם עוצמה מספקת.

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני לא חושב שלהחליף טלויזיה זה מה שאני צריך משום שהבעיה היא נקודתית בעת הדלקת המזגן, ואני בטוח שאם יהיה לי רמקול שמוציא לי סאונד ממש ליד האוזן יהווה פיתרון טוב

בכל אופן תודה על העזרה

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
היי חברים
הרמקול של הטלויזיה שלי לא מספיק חזק עבורי ואם זה לא מספיק כשהמזגן דולק זה מוציא את החשק לראות טלויזיה וחשבתי אולי לתלות זוג רמקולים בקיר הנגדי שממול הטלויזיה (הקיר שלמעשה הספה צמודה אליו) אבל ללא כבלים כלל אלא בצורה אלחוטית (הכל בא בחשבון, בלוטות, RF, מה שיותר אמין יותר טוב)

הרעיון שלי היא לתלות רמקולים קטנים או סטנדרטיים על הקיר צמוד הספה משני צדדי הספה (משני צדדי הספה יש שקעי חשמל) ולשדר אליהם באלחוט את הסאונד מהטלויזיה וככה לקבל למעשה צליל היקפי שממש יגביר לי את חווית האזנה.

האם קיים משדר אלחוטי כלשהו שמתחבר לטלויזיה ב PL ויכול לשדר באלחוט למכשיר אחר שאפשר לחבר אליו רמקולים?

אשמח לרעיונות והצעות
הי,
לפי מה שאתה מתאר, פיתרון כמו הסונוס RAY יכול להתאים לך בול.
הוא רק הושק בשבוע שעבר בעולם, מחירו זול יחסית, והוא נועד בדיוק למי שהטלוויזיה שלו לא כוללת בלוטות' או HDMI.
הוא מתחבר בחיבור אופטי שיש לך בסוני, והוא קטן מימדים.
אם מרחק הישיבה שלך מהטלוויזיה אינו גדול במיוחד, אינך חייב להצמידו לאוזן.
הסקירה עליו אמורה להתפרסם בשבועות הקרובים.
לחליפין, תוכל לקרוא סקירה על מקרני קול נוספים שנסקרו כאן.

בנוסף, תוכל לבחור באוזניות שמתחברות לטלוויזיה. סקרתי זוג מוצלח ומשתלם כאן.

בהצלחה!

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
יש בנמצא דגמים עם כניסה אנאלוגית.
למשל https://www.lastprice.co.il/p/26990/מקרן-קול-LG/LG-NB3531A
אתה רוצה לוודא שלדגם יש aux in, או לפעמים זה נקרא portable in או analog input וכו..
הואיל ועוצמת הצליל זה העניין, אז וודא שיחד עם הסאב וופר (הרוב המכריע מגיע עם)העוצמה מספקת.

אני מסכים עם @Eylo שאולי הכי טוב פשוט להחליף טלביזיה לדגם עם עוצמה מספקת.

נתת לי כאן דגם של מקרן, אבל לא נתת לי מכשיר שבאמצעותו אני מעביר את הסאונד למקרן בצורה אלחוטית

השאלה היא איך אני מעביר את הסאונד בצורה אלחוטית, האם יש איזה משדר בלוטות' שיכול להתחבר ב pl ולשדר בצורה אלחוטית?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
אתה לא צריך להעביר אלחוטית למקרן. אתה כתבת שאתה רוצה להשתמש בכבל PL.
הנחתי שזה יציאה אנלוגית רגילה ( L + R)

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אתה לא צריך להעביר אלחוטית למקרן. אתה כתבת שאתה רוצה להשתמש בכבל PL.
הנחתי שזה יציאה אנלוגית רגילה ( L + R)

מתנצל אם לא הבנת אותי או לא הסברתי את עצמי שוב, המטרה היא כמה שפחות כבלים ושזה יהיה אלחוטי... גם כתבתי בהודעה הראשונה.

אני מתכוון לשים את המקרן קול/רמקולים בקיר *שממול* לטלויזיה, כלומר בקיר איפה שהספה צמודה אליו ששם אני יושב, וככה בעצם אני "מקרב" את הסאונד אלי וזה לדעתי יפתור לי את הבעיה, לכן אני מחפש משדר אלחוטי שידע להתחבר לטלויזיה ב pl ולשדר באלחוט בבלוטות'

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
לדעתי אתה לא בפורום הנכון ,יש כאן מורעלים

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לדעתי אתה לא בפורום הנכון ,יש כאן מורעלים

תסביר?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
הולך לניתוח ,אחר כך

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
לעשות סדר:
ההצעות של כבל pl הן למקרן קול שיושב צמוד לטלויזיה. הוא ינגן חזק יותר וברור יותר מהטלויזיה שלך היום. השאלה אם זה יספק אותך.

אתה מדבר על פתרון שבו הסאונד מגיע בכלל ממקום אחר קרוב אליך. אתה תאבד תחושת כיוון אבל זה יהיה קרוב יותר. במקרה כזה אתה צריך משדר בלוטות' פשוט ורמקול בלוטות'.

shlomikin

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לעשות סדר:
ההצעות של כבל pl הן למקרן קול שיושב צמוד לטלויזיה. הוא ינגן חזק יותר וברור יותר מהטלויזיה שלך היום. השאלה אם זה יספק אותך.

אתה מדבר על פתרון שבו הסאונד מגיע בכלל ממקום אחר קרוב אליך. אתה תאבד תחושת כיוון אבל זה יהיה קרוב יותר. במקרה כזה אתה צריך משדר בלוטות' פשוט ורמקול בלוטות'.

יש דבר כזה משדר בלוטות' שמתחבר לטלויזיה שאין לה בלוטות'?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אם המזגן אצלי בבית היה מרעיש ברמה שמפריע לשמוע את הטלביזיה הייתי מטפל ברעש של המזגן ולא מגביר את עוצמת הקול של הטלביזיה.

omi

חבר משקיען
מעורבות
408
נקודות
63
יש דבר כזה משדר בלוטות' שמתחבר לטלויזיה שאין לה בלוטות'?
דבר בסיסי, בכל חנות באג/ksp וכו'.
חפש בגוגל "משדר bluetooth 3.5" - לפי סוג היציאה של הטלויזיה שלך, 3.5/ rca.
תוודא שהמכשיר תומך בגירסאת חדשות של בלוטות'. לגבי איכות, שווה אולי להשקיע קצת יותר בפירמה מוכרת.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
362
נקודות
63
לעשות סדר:

אם כן, מקרן קול בכלל לא רלוונטי.
מקרן קול צריך להיות ממוקם מול הצופה\מאזין.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
הייתי במקום שלך לפני כמה שנים, התברברתי והסתבכתי ובסופו של יום החלפת המסך הייתה הפתרון הטוב והיעיל ביותר.
לך על דגם סביר(יש 70" בסביבות ה2500 ש"ח)גם איכות התמונה תשתפר וגם השמע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור