מחפש מצלמה עם תמונות טובות גם בתוך הבית

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
יצא לי לבדוק כמה מצלמות - ביקשתי מחברים בעבודה להביא מצלמות ושיחקתי איתם קצת (מזל שאני עובד במקום גדול)

הפנסוניק Tz5 מצלמה חביבה ביותר קטנה נראה באיכות בניה טובה וקל להפעיל אותה ולהשתמש בה (לא עם ממשק mini USB סטנדרטי) - מה שלא אהבתי את רעש שיש בתמונות בצילום פנים.

הקנון Sx100 קצת יותר גדולה ועם זום גדול אך זווית העדשה שלה מתחילה מ 36 ולא מ 28. תפריט קנון המוכר בצורה זו או אחרת ממצלומות אחרות תגובה קצת איטית והתמנות הפנים שלה לא רעות. למרות שהיא קצת יותר גדולה ואמורה לשבת טוב יותר ביד לא אהבתי את ההפעלה והתגובות שלה. כמו כן היא מרגישה פלסטיק זול

לחבר יש את הקנון a710 (היתה לי כזו ואהבתי אותה) מה להגיד אולי כיך להיזכר אבל היא מוציאה תמונות פנים לא רעות כלל - טוב אבל זו כבר לא אופציה :)

המצלמה של ההורים שלי קנון SD780 אני אוהב אותה קטנה עם זוית צילום שמתחילה ב 28 ועם תמונות לא רעות גם בפנים וגם בחוץ.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
רוצה את הקנון SD870 שלי?
מצב חדש לגמרי...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תודה - ברמה הזאת יש לי את המצלמה של ההורים שלי, או שאני טועה?

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
מזה 780?
אני מציע לך עצמאות מההורים, תוכל לצלם מתי שבא לך!
:)

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
מה לגבי ה - 30D של קנון ? בא בחשבון ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מזה 780?
אני מציע לך עצמאות מההורים, תוכל לצלם מתי שבא לך!
:)

http://www.dpreview.com/news/0708/07082002canonsd870is.asp

הרגת אותי מצחוק עצמאות מההורים :)
אני פולני הם לא יתנו לזה לקרות
:D:D:D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איתי.

אני יודע שזה לא פורום מכירות יד שניה אבל אני מוכן להסתכן בסכסוך קשה עם ליאור קורן {הביג בוס} ולשאול כמה אתה רוצה עליה?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כרמי.

אם היית קונה מצלמה דיגיטלית מהר יותר כנראה שעכשיו היית כבר חושב על שידרוג ל-SLR רצינית.

תחשוב שקנית כבר דיגיטלית של ילדים ועכשיו אתה רוצה להתבגר {אני צריך שותפים לצילום ציפורים לכן אין לי שום אינטרס שתקנה SLR}

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור