מה משמעות כניסת ה Usb במכשיר ה Dvd ?

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי את הסקירה שעשה ליאור לשלושת הנגנים החדשים של פיוניר.
ראיתי גם שלשניים מתוך שלושת הדגמים קיימת כניסת Usb.
האם המשמעות היא שניתן לחבר לנגן התקן זיכרון פאסיבי (למשל, הארד דיסק נייד, ללא מערכת הפעלה), והנגן ידלה ממנו את הקובץ וינגן אותו ?

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
במקרה של הארד דיסק נייד, אני חושב שתהיה בעייה בהספק החשמל - אבל עקרונית זאת המטרה- Disk On Key ולראות משם את התוכן...

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
האם ההארד-דיסקים הניידים הגדולים שנמכרים כיום (נניח 500 Gb) מגיעים עם אספקת מתח עצמאית או שהם מקבלים את המתח שלהם מה Usb של המחשב ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
שלום יאיר,

אכן הכוננים הקשיחים החיצונים (בגודל 3.5) מגיעים עם אספקת מתח חיצונית.
יתרה מזאת, אתה יכול לרכוש מארז חיצוני לדיסקים, הכולל שנאי מתח ולהכניס אליו כל כונן קשיח מצוי (רק שים לב שהמארז החיצוני תואם לסוג החיבור: Ide או Sata)

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אז למעשה Dvd מהזן הזה של פיוניר יכול לתת לי את כל הייתרונות של Tvix באותו מחיר פחות או יותר ובתוספת היכולת לנגן דיסקים / Dvd ישירות מהמדיה ללא צורך להעבירם ל Hd?
או שאני מפספס משהו ...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההבדל הוא שסטרימר כדוגמאת Tvix מנגן HD.
נגני DVD לא מסוגלים לנגן וידאו באיכות HD ! (ולא משנה איך הם מקבלים אותו), רק סרטים ברזולוצייה עד 720X576.

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה על הבורות אבל עד כמה זה קריטי ?
לא מבחינת איכות התמונה (ראיתי כבר הדגמה של ההבדל והוא מוחשי ביותר) אלא מבחינת כמות התוכן הזמין כיום ב Hd ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם יש לך מסך Crt אז ה-dvd יהיה מצויין, אם אתה מתכוון לעבור למסך Hd בשנה הקרובה אז כדאי לשקול בחיוב נגן Hd...

מבחינת כמות תוכן זמין, לדעתי נכון להיום זה כבר מפסיק להיות שיקול משום שיש היצע רחב כבר בשני הפורמטים.
הדרכים להשגת תכנים בשני הפורמטים קצת שונות אבל בשורה התחתונה יש כבר היצע גדול ב-hd (סדרות וסרטים) ובד"כ מה שיוצא ב-hd מומר גם לאיכות נמוכה יותר (מלבד החומרים שיוצאים במקור ב-sd).

yairjazz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לי יש רק Crt כרגע, אבל תמיד טוב לדעת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור