מה אתפ אומרים על המערכת הבאה:

lebovitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
רסיבר: Onkyo 805
רמקולים: KEF KHT 5.1 MKII 2005.2

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא מאוזנת.
הרסיבר הוא over Kill ביחס לרמקולים.
הרמקולים הם סאטליטים, ולדעתי אן שום צורך במגבר חזק כל כך בעבורם.
רמקולים סאטליטים יוגדרו בכל רסיבר כ SMALL, כלומר מראש קבלו תדרים מעל 80HZ (או אפילו אם תחתוך בקרוס למעלה מזה), מה שאומר שמראש אין צורך בהרבה מדי כח כדי להגביר אותם מצויין (תדרים נמוכים "שואבים" הרבה יותר כח מהמגבר).

אני מניח כי אתה מעדיף סאטליטים מסיבות של מקום, או כל סיבה אחרת, אבל האונקיו הזה מסוגל לכך כך הרבה יותר.
לדעתי, מבחינת סאונד, אין לך שום סיבה לא "להסתפק" באונקיו 605. לעלות ל 805 זה צעד לא משמעותי עם הרמקולים האלה.
בכל מקרה תצליח, ו... כמובן תפרסם תמונות כשהכל מחובר בבית.

lebovitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובה.
אני באמת חייב רמקולים סאטאליטים, עקב בעיות מיקום.
נחשוב על ה-805 מחדש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
יש לי היום רסיבר של אונקיו 804 (שהיה חדש לפני שנה והיום הוא מיושן) ואומנם רמקולים רצפתיים.
היום כאשר בתחום הרסברים יש שינויים כל שני וחמישי הייתי משקיע ברמקולים טובים יותר (קצב החידושים איטי יותר).

אני מאמין שתוך פרק זמן שכל הנושא של ה HD יתיצב - כמות השינויים ברסיברים תיהיה קטנה ואז אולי זה יהיה הזמן לרכוש אחת באמת טוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה לשקול לרדת במגבר?

המגבר הזה יכול לשמש אותך גם לרמקולים הבאים שתרכוש.
מעבר לכך שאין מגבר גדול על רמקול אלה מגבר איכותי לרמקול, אני הייתי נשאר עם המגבר הזה אם זהו התקציב שלך ובוחן רמקולים סטליטים של מורל מהסדרה הבינונית, הם מרשימים, יפים, מעוצבים ואפילו מוסיקלים למדי יחסית לסטליטים.

למה השוואת את ה-KEF?

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למה לשקול לרדת במגבר?
כי זה AVR ולא מגבר.
אם הוא לא מחליף רמקולים כל חצי שנה, אז עד שהוא ישדרג רמקולים (במקרה שלו זה להחליף דירה) המגבר יהיה ענתיקה ראוייה להחלפה (ראה תשובתו של כרמי).
דבר נוסף זה שאני בכלל לא מבין את האמירה
מעבר לכך שאין מגבר גדול על רמקול אלה מגבר איכותי לרמקול
לא נראה לי כל כך נכון כיוון ש:
1. הרמקול מסוגל לטפל ב 100 וואט לערוץ ב 8 אוהם, והמגבר מוציא 130, ובסטריאו 150 לערוץ.
אני מקווה שאתה מבין כי יש כאן לפחות פוטנציאל להרס של ציוד (אלא אם כן לדעתך מהנדסי קף ו אונקיו טועים)
2. ברמקולים מסוג זה, יש גבול לכמה איכות ניתן לסחוט מהם. מדובר על סט סאטליטים (שלא מסוגלים לרדת מ 80 HZ דרך אגב) שמיועדים לקולנוע ביתי בחדרים קטנים. אתה יכול גם לחבר להם מגבר ופרה מנורות של מקינטוש. לא בטוח שזה רעיון הכי הגיוני.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
דג.

בחלק הראשון טענת שאינך מבין את האמירה ובכל זאת ענית תשובה עיניינית שהיא בסופו של דבר נקודת מבט נכונה, אז מה לא הבנת?:)

לגבי איכות המגבר מול הרמקול.

1- מגבר שהוא חזק מהרמקול אינו מסכן את הרמקול, מגבר שהוא חלש מידי לרמקול מסכן אותו , אם מהנדסי אונקיו או KEF טוענים אחרת אז סלח לי - לצערי הם טועים.

2- ככל שהמגבר יותר איכותי זה מבורך מבחינתי, ואני ממשיל זאת לתחום הסטריאו, אי לכך תהיתי מדוע כדאי לו לדת במגבר.

3 - אין קשר בין כמה הרמקול יורד לבין איכות המגבר שצריך לבחור לו. מבחינתי כמה שיותר איכותי כך ישמע יותר טוב.

כיוון שאינני מכיר את תחום הקולנוע על בוריו צריך לקחת בחשבון את הפיצ'רים שבמגבר היקר לעומת החדש.
רום קורקשיין, אפשרות לחבר נניח שני סאבים, חיבור למגבר הספק {אם יחליט בעתיד לשלב זוג קידמיים לסטריאו}, המרת וידאו וכ"ו.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לדעתי היום במחירה של הKHT יש מערכות שוות ערך שנותנות תמורה שווה או גבוהה ממנה.
הם עולים בסביבות ה4000 ש"ח+/-.
אני ממליץ לעומתם על הסטליטים של קנטון ה MOVIE 100 . הרבה יותר מאוזנים , קטנים יותר ונוחים בהרבה להתקנה, מערכת הרבה יותר טובה שמחירה הכי גבוהה שראיתי הוא 3000 ש"ח +/-.

לגבי המגבר , אמנם 180 WRMS הם לא בעיה כיוון שכל הרמקולים האלו מחזיקים בלי בעיה עד 100RMS וכמו כן , סטאליטים אינם נצילים.
http://www.kef.com/KHT/KHT2005.2/sat_specs.htm

מה שכן לדעתי פשוט חבל להוציא כ"כ הרבה כסף . הייתי מסתפק ב:
בRXV-861 של ימאהה. הוא נותן לך בדיוק 105RMS לכל רמקול מה שאתה צריך.
מגיע כבר עם חיבורי HDMI חדישים , עם UPSCALING, וכמובן R.C ועולה רק 5900 ש"ח.

אני מוכן לחתום , הפעם בוודאות שההבדל בין המערכת ששאלת לבין שילוב של :
קנטון MOVIE 100
+
RVX861
שביחד תעלה לך 5000 ש"ח פחות , תהיה טובה באותה מידה או שההבדל יהיה כ"כ זניח לעומת ההבדל של 5000 ש"ח.

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
1- מגבר שהוא חזק מהרמקול אינו מסכן את הרמקול, מגבר שהוא חלש מידי לרמקול מסכן אותו , אם מהנדסי אונקיו או KEF טוענים אחרת אז סלח לי - לצערי הם טועים.

לא ... הם לא טוענים אחרת. זה שמגבר חלש יהרוס לך דרייברים, לא אומר שמגבר חזק מכפי שהרמקול מתוכנן הוא רעיון טוב.
.
מגבר חלש מדי לרמקול מייצר דיסטורשן רב, כדי להגיע לאותו DB (אתה מגביר כי יש לך רמקול גדול ואתה לא שומע מספיק חזק), ומעבר לסף של 10% דיסטורשן, דרייברים יהרסו.
מגבר חזק, באמת לא יזיק לרמקול..... עד השלב שבו הוא יוציא הספק מתמשך (לא פיקים, כי אם יסובבו את חוגת הווליום באופן קבוע) מעבר למה שהרמקול מתוכנן ( מה שנקרא RMS ).
במקרה זה מובטח לך רמקול ניזוק (ברוח השירשור, במקרה של הקף זה יתרון, כי זה פותח תיקווה לשידרוג לרמקולים ראויים לאונקיו).

אם אני אתה, ויש לי רמקולים רייטד ל 200 וואט, ואני אוהב את הרמקולים וחפץ ביקרם, אז אני לא מחבר להם מגבר 300 וואט, ומסובב את חוגת הווליום ימינה מדי.

(המספרים לא סתמיים, כי בשאלת ה 805 והקף, גם כן מדובר על פער של 50%)

באמירה, מאמין או לא לקף או לאונקיו, כיוונתי להתייחס לנטייה של ייצרנים בתחום של ק"ב, להיות "אופטימים" לגבי ההספקים של הציוד שלהם.

נערך לאחרונה ב:

lebovitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכולם על העצות

:)

מכל מלמדי השכלתי.

אני בהחלט ארד מה-805 ואלך על משהו אחר. נבדוק את מה שהוצע פה.

שוב תודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור