מדריך: כך תמקמו רמקולים במערכת ה- אודיו | קולנוע ביתי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם היצרן תכנן פורט אחורי, מן הסתם הוא לקח בחשבון מרווח מסויים מהקיר (אחרת למה לפתוח מראש פתח...).

א

אורח

אורח
המשך

אני התכוונתי שבאריזה ישנה את המתלים על הקיר אבל יש מאחורה חור אז למה אמרתה שיש לשים את הרמקול רחוק מהקיר אז מה לעשות חיברתי את זה ככה וזה בסדר אבל יש מצב שזה לא טוב אז לא יודע מה לעשות כי יש לי רסיבר מצויין של אונקיו 607 אז כל רמקול בכל מצב השמע טוב. תודה המשך גלישה מהנה

א

אורח

אורח
חדר שינה

כתבה מעניינת ומקצועית!!!!!!!!!
אבל נותרה עוד שאלה: המון אנשים רוצים מערכת הכוללת 5.1 רמקולים בחדר שינה מה קורה אז כאשר המיטה על הקיר (לגבי הרמקולים האחורים) ולגבי הרמקולים הקדמיים אולי עדייף למקם אותם על הקיר גבוה קרוב לתקרה?
תודה רבה על התגובה

א

אורח

אורח
שלום...רציתי לדעת אם יש אפשרות להחליף במיקום הרמקולים זאת אומרת למקם את הרמקולים
הקדמיים מאחורה ואת האחוריים מקדימה? פשוט הסלון שלי בנוי כך שאני רוצה לתלות את הרמקולים
האחוריים ובמערכת שראיתי ניתן ליתלות רק את הקדמיים האחוריים באים עם עמוד...תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם במערכת שלך הרמקולים הקדמיים זהים לאחוריים? אותו הדגם?

א

אורח

אורח
אם הבנתי נכון, כשמדובר ברמקולים לוויניים למערכת קולנוע ביתי...

את האחוריים אפשר לתלות גבוה, נניח 225 ס"מ מהרצפה (התקרה בגובה 2.5 מטר) משום שהם רק למטרות "אווירה" ופשוט לכוון אותם למטה בעזרת מתלה יעודי ואת הקידמיים לתלות בגובה האוזן כך שכאשר שומעים מוזיקה בסטריאו, רק בעזרת הקדמיים, מקבלים צליל יותר חד ומכוון ובעצם נהנים מכול העולמות. משהו יכול לאשר?

ד"א אני לא מה שמכונה "אודיופיל" כך שגם 95 אחוז זה בסדר מבחינתי. אשמח לשמוע מה המומחים אומרים.
כ"כ את הסנטר אני תולה מעל הטלווזיה והסאב ישב על הרצפה בפינה.

תודה רבה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בגדול, הסטאפ שתארת, אכן יכול להתאים לך, לפי הצרכים האמורים.

א

אורח

אורח
מעולה, תודה רבה!

מעולה, תודה רבה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור