[מדריך] הגדרת שיתוף של אקסטרימר מול ווינדוס 7

Mamuta

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שימו לב,
יצא פתרון בצורת תוכנה לבעיית השיתוף מול ווינדוס 7.
http://forum.xtreamer.net/viewtopic.php?f=38&t=13218
כל הקרדיט שמור למשתמש בשם Spare מאתר היצרן, כל הכבוד לו :)
זהו לו חלופה אלא רק פתרון למי שלא הצליח לעבוד עם המדריך שנתתי וליישם את ההוראות שלי.
מעבר לכך אל תשכחו שבסופו של יום אם אין לכם רשת ביתית תקינה בבית ומחשב שמשוייך לקבוצת עבודה גם המדריך, תוכנה ועוד עשרות אלפי פתרונות לא יפתרו את שורש הבעיה.

בהצלחה לכולם ותהנו!

מה הכוונה בקבוצת עבודה?
יש לי שני מחשבים אחד מותקן עליו WIN - XP משוייך לקבוצת עבודה MSHOME
והשני WIN - 7 משוייך לקבוצת עבודה WORKGROUP ובזה אני לא מצליח לראות הוא מבקש סיסמא ולא מתחבר וב XP הכל תקין
מה עליי לעשות?

המון תודה

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי,
קבוצת עבודה זה בדיוק מה שכתבת כאן MSHOME/WORKGROUP.
אין מניעה שיהיו שתי קבוצות האקסטרימר יודע להכנס לשתיהן, יש לך בעיית שיתוף בווינדוס 7 (בקשת שם משתמש וסיסמה מעידה שהמשתמש אורח חסום לך משום מה).
עשית את כל השלבים לפי המדריך? במידה וכן בדוק שאין ברשותך פיירוול פרטי שמותקן ועשוי לחסום לך את השיתוף ואם לא כך המצב השתמש בתוכנה שנתתי לה לינק פה של ה- windows share manager וזה אמור לפתור לך תבעיה (התוכנה פותחת הגדרות ברג'יסטרי ומבטלת את החסימה של השיתוף בווינדוס 7 על המשתמש אורח).
בהצלחה

nirblum

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על סט ההגדרות, אני די בטוח שהאקסטרימר מזהה את הכונן שהגדרתי כשיתוף, אך כמו שאתה כותב הוא מבקש ממני סיסמא כאשר שם המשתמש הוא "guest" וכמו שאתה כותב אני לוחץ OK והוא כותב לי שהחיבור נכשל.
עברתי על ההגדרות כמו שכתבת והן מוגדרות אחד לאחד. אשמח לקבל עזרה.

tood

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי ערב טוב,
יש לי ixtreamer ולאחרונה קבלתי הגדרות שונות.מח' באג
1. "בטל שיתוף תיקיות ציבוריות לעומת הגדרתך
2. הצפנה 128 לעומת הגדרתך 40 סיביות או 56.
אני קצת מבולבל.
מה נכון יותר?
דבר נוסף,נראה כי הנך מתמצא בסטרימרים ולי יש בעיה ,איני מצליח לחבר את המחשב הנייד לסטרימר

מנסה לחבר את המחשב לסטרימר באמצעות
USB
>עולה הודעה: נמצא חיבור, האם אתה רוצה להתחבר לתצורת המחשב>אישור או ביטול
אני מאשר ואין תוצאה ,הסטרימר נתקע בלוגו. דבר נוסף לא מופיע במחשב הודעה על חומרה חדשה.
מחשב hp נייד
וינדוס 7
ixstreamer גירסה 2.7.0
תודה

adina

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
תודה עזר לי מאוד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור